Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2011., 19:40   #2001
^^ ovo gore je super za čuti.
joj, sutra idem.
 
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 22:17   #2002
nisam niti rekla da ćeš imati problema... Jednostavno, Sven je bolji umjetnik. Crta bolje. Jedna moja frendica ima tatto od mezge - crte su razlijane. Ako nisi picajzla...ja recimo jesam i meni to smeta
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 09:20   #2003
Quote:
Utpala kaže: Pogledaj post
nisam niti rekla da ćeš imati problema... Jednostavno, Sven je bolji umjetnik. Crta bolje. Jedna moja frendica ima tatto od mezge - crte su razlijane. Ako nisi picajzla...ja recimo jesam i meni to smeta
pa ne trebaš biti picajzla da hoćeš svoju tetovažu onak kak se spada.
a i meni nije nikaj razlijano. ne znam, valjda ovisi od osobe do osobe kak ispada. ima i onaj drugi majstor kod mezge, Nixa, on isto jako dobro radi.
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 10:40   #2004
ja sam bila kod Mezge, zadovoljna sam.
KillinHOES is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 15:08   #2005
Quote:
Frau Flick kaže: Pogledaj post

Nego, ima li tko iskustva sa laserskim uklanjanjem tetovaža? Frendica ima na ruci onu old school tribal "narukvicu" (svi su tada to tetovirali ) i želi to ukloniti. Did enivan hev ikspirijens?
osobno nemam iskustva ali ono sto sam istrazivala i raspitivala se nije bas ohrabrujuce.
Problem kod laserskog skidanja tetovaza je sto kad skida tintu iz koze, makne i pigment sto znaci da koza ne moze potamniti vise. Zimi se ne vidi toliko ali ljeti da. Radije nek nesto precrta preko, uklanjanje je jos uvijek jako bolno i ruznije izgleda bijeli trag nego tetovaza. barem meni
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 21:06   #2006
Quote:
Croftica kaže: Pogledaj post
a ipak sam odlučila da ću kod mezge.
idem u četvrtak.
i molim boga da neću imati probleme kasnije.
preporucila bi ti da se tetoviras poslije ljeta, svjeza nesmije na sunce, moras paziti, problem je i znojenje...
edit: kasnim danas je petak :P
mrtva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 11:16   #2007
može li mi netko reći koliko bi došlo tetoviranje jednog slova veličine 3 cm na zapešću?

taođer molim da mi preporučite kvalitetne tatoo studije u zg jer se zbilja ne kužim u to pa da ne naletim na nekog lošeg.
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 12:00   #2008
nesto sam cula da je ana, badaku otvorila i tattoo dio,, dal zna netko vise o tome?
didi07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 13:12   #2009
Quote:
didi07 kaže: Pogledaj post
nesto sam cula da je ana, badaku otvorila i tattoo dio,, dal zna netko vise o tome?
Tako je, tamo tetovira Brane, navodno jako dobar tattoo majstor (kazem navodno jer ga svi hvale, a vjerujem da je )
__________________
That's how I roll.
Mrs.EM2105 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 20:30   #2010
Quote:
Mrs.EM2105 kaže: Pogledaj post
Tako je, tamo tetovira Brane, navodno jako dobar tattoo majstor (kazem navodno jer ga svi hvale, a vjerujem da je )
a vjerojatno je super,, jer ga je ana uzela,, ali vjerujem da su i cijene više,, pa ako netko zna nes i u vezi toga,, bit ce od pomoći
didi07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 20:56   #2011
Quote:
didi07 kaže: Pogledaj post
a vjerojatno je super,, jer ga je ana uzela,, ali vjerujem da su i cijene više,, pa ako netko zna nes i u vezi toga,, bit ce od pomoći
Mislim da cijena nema veze s time radi li kod Ane ili ne nego s velicinom tetovaze, detaljima, bojom,...
Najbolje ti je otici i pitat.
__________________
That's how I roll.
Mrs.EM2105 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 21:14   #2012
Quote:
Mrs.EM2105 kaže: Pogledaj post
Mislim da cijena nema veze s time radi li kod Ane ili ne nego s velicinom tetovaze, detaljima, bojom,...
Najbolje ti je otici i pitat.
ma ici cu vidjet,, nego sam mislila da netko slucajno zna nes vise,, hvala svejedno
didi07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 11:08   #2013
Quote:
mrtva kaže: Pogledaj post
preporucila bi ti da se tetoviras poslije ljeta, svjeza nesmije na sunce, moras paziti, problem je i znojenje...
edit: kasnim danas je petak :P
Ma jok, ja sam se tetovirala prije ljeta, za tjedan dana mi je zarasla sve 5. Mazati se bepantenom i kremom za suncanje prije izlaska na sunce i sve ce bit u redu.
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 10:24   #2014
Quote:
mrtva kaže: Pogledaj post
preporucila bi ti da se tetoviras poslije ljeta, svjeza nesmije na sunce, moras paziti, problem je i znojenje...
edit: kasnim danas je petak :P

ko što sam i rekla za četvrtak, tetovirala sam se, malo bolilo s onom tankom iglom kad radi, a ona deblja malo manje boli. uglavnom, za izdržati.
drugi dan mi je malo ruka natekla, ali je ubrzo prošlo.
mažem s bepanthen masti, nemam pojima kolko puta na dan , uglavnom, kad osjetim da je suha tetovaža.
kroz noć se isto 2 puta dignem i namažem.
jučer ili prekjučer mi se počela ljuštiti koža, ne boli ništ.
ja prezadovoljna.

i da, mezga je kul.
 
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 12:33   #2015
fotke!
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 14:14   #2016
Ja se ne mogu docekat rođendana da se pocastim s jos jednom.. ali za to mi treba jos uvijek neko ko se razumije u KANJI nebi bas htjela da mi ispadne tetovaza u stilu: stupid white man - jer nemam pojma jel znakovi koje stavim prenosi ono znacenje koje ja hocu.. bolje bit 10000% siguran nego se igrat
__________________
You can't fix me, I'm unbreakable!
DarkGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 20:01   #2017
Quote:
OkatoZlo kaže: Pogledaj post
fotke!
budem stavila za koji dan-dva kad se potpuno oljušti.
 
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 21:28   #2018
Da se i ja pridružim temi....Do nedavno nisam ozbiljno razmišljala o tetoviranju jer sam uvijek mislila da bi meni to kad tad dosadilo. Međutim, moj dragi, koji ima dvije ogromne tetovaže (od kojih jedna ide od iza uha preko ramena do lakta i naprijed na prsa), stavio mi je bubu u uho kako bi mi baš super stajala tetovažica na dnu leđa-tj iznad guze. Uglavnom, da ne duljim, za Božić me odveo u njegov najdraži grad-Amsterdam i tamo me neočekivano zaprosio. Taj dan sam bila toliko izvan sebe da sam se otišla tetovirati. Ono, sad ili nikad. Jako sam zadovoljna, tetovaža je duljine otprilike 8 cm (kao neki tribal imam), viine oko 2 cm. Nije me jako bolilo, a trajalo je nevjerovatnih 20 min skupa s pripremom. Dakle samo tetoviranje 10 min, možda i manje (rekli su mi znalci da bi mi tu kod nas takva tetovaža trajala minimalno pola sata). I sad si razmišljam da si stavim još jednu....živa zaraza.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 12:40   #2019
evo, stavljam fotku koju sam obećala.
tetovaža nakon 8 dana. oljuštila se potpuno i sve 5. mažem ju i dalje ( iako tu nije namazana, jer se od sjaja nebi baš vidjela)
i možda sad izgleda ko da je nepravilna, ali nije. to je zbog položaja ruke.
uglavnom, ja sretna.

 
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 12:45   #2020
svida mi se
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:48.