Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2007., 13:52   #201
Quote:
Adonia kaže: Pogledaj post
KIDS, DON'T TRY THIS AT HOME!!
dobra preporuka
mislim da necu isprobavati to igla+tus..svaka cast kaj si izdrzala popunjavanje jer to rade sa par igli odjednom mislim da nebi imala zivaca pikat tocku po tocku, a savrsenstvo kod tetovaze mi je neizmjerno bitno bas zato sto je za cijeli zivot.

ova starci spika mi je zakon moja mama je pala na dupe kad sam dosla doma sva zamotana ali joj se svidjela tetovaza, na piercanje me vodio stari jer nisam bila punoljetna mama nije ni znala kad sam joj pokazala nije pricala ni s menom ni sa tatom par dana, sljedecu tetovazu sam dobila kao poklon i od mame i od tate za rodendan, a najvecu sta sam radila sam skrivala od mame sve dok nisam dobila temperaturu 40 i dok mi se cijela leda nisu upalila..e onda sam samoj sebi rekla ili pokazujem ili idem u bolnicu pa sam pokazala i jadna mama ce sigurno zivjeti par godina manje
onda sam opet napravila pierce ali to joj se svidjelo..tko ce ju znati.
ti se lijepo tetoviraj a reakcija kakva god da bude trajat ce manje nego tetovaza
__________________
Remember my name because you'll be screaming it later...
vision6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 14:11   #202
da se i ja priključim razgovoru, imam zasad jednu na donjem dijelu leđa i uskoro ako bude para ću ju produžiti skroz do vrata preko kralježnice.. imam sliku u glavi samo moram staviti na papir tetovaže su mi oduvijek bile predivne, a prvu sam stavila sa 15. moji su znali jer mi je to stric radio. nisu ispočetka bili oduševljeni ali su vidjeli da to svarno želim i znam da nikada neću požaliti

šteta što mi stric nema salon u hrvatskoj, bila bih već sva iscrtana :tužni: to je ovisnost

i btw. Adonia sorry ali meni je ovo užasno jer je slika mutna i nejasna... ali svakome njegovo veselje
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 15:01   #203
da, napisala sam post i vidi se da je zadnji ali kada otvorim topic ne vidi se...valjda će se brzo riješiti to s forumom...
ovo pišem tek toliko da vidim ak će se pojaviti post prije
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 15:11   #204
Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
Moj brat isto radi u uredu i financijski je maher pa ima tri tetovaze, a sad ce i cetvrtu. Nisu na diskretnim mjestima.
Mislim da su ta vremena neadekvatnosti tetovaza prosla.
Definitivno prosla, hvala Bogu

Srecem se isto tako sa vecim facama i stvarno nije rijetkost viditi tetovazu.
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 15:14   #205
Ja svojima nisam rekla da cu je napraviti, a kad su je vidili rekla sam im da ce ona otici kroz neko vrijeme
Kaze mi stari proslo ljeto (nakon 6 g.) stvarno je malo posvijetlila, ali dugo to traje, sumnjam da ce otici kroz sljedecih 5 g.

Volila bih napraviti bijelu, posto sam svijetle puti brijem da bi bila strava kad pocrnim preko ljeta, a po zimi se nebi trebala toliko primjecivati!

Ima li netko iskustva s njima??
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 15:27   #206
Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
Frendicina tetovaza. Isto u Brazilu napravaila. £80

meni je ovo strasno, ja to sebi ne bih nikad napravila. ok mi je neka mala tetovaza ali ovo....
orchyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 17:01   #207
ja sam se sa nepunih 15 sama i pirsala i to sa zihericom sam donju usnu/bradu probila-trebali ste vidjeti staru kad sam joj izašla na oči sa zihericom kroz usta
__________________
here we go again...
patrysa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 17:03   #208
Quote:
patrysa kaže: Pogledaj post
ja sam se sa nepunih 15 sama i pirsala i to sa zihericom sam donju usnu/bradu probila-trebali ste vidjeti staru kad sam joj izašla na oči sa zihericom kroz usta
mora da se šališ
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 17:08   #209
Quote:
-anna- kaže: Pogledaj post
mora da se šališ
ne šalim se ne nosim taj pirs već 3-4godine,a i dalje ga mogu staviti
__________________
here we go again...
patrysa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 17:29   #210
evo i dvije moje...
ovo sam sama crtala...

a ova na ledima... nekako mi je cudno ispala jer mi je bilo tesko slikat s mobom...

Zadnje uređivanje Sponza ri : 17.04.2007. at 20:42.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 17:36   #211
ja sam imala fazu kad sam se htjela istetovirati no previse sam se bojala igle.. sad mi je drago da nisam
nesto decko prica da bi on htio al mislima da podjebava
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 17:38   #212
ja se isto bojim igle al ovo je nista nisam mogla vidjeti dok je tip radio pa mi nije bio toliki problem... al nedaj Boze napravit na nozi,trbuhu ili sl. ja mislim da bih se odmah onesvijestila...
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 17:40   #213
ma moja frendica je radila tetovazu kod jednog poznatog lika i ispalo je da frajer sta joj je radio ima hepatitis..
tak da me te igle, tetovaze..ne privlace vise
moza eventualno pirs u pupku
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 17:43   #214
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
ma moja frendica je radila tetovazu kod jednog poznatog lika i ispalo je da frajer sta joj je radio ima hepatitis..
tak da me te igle, tetovaze..ne privlace vise
moza eventualno pirs u pupku
ajme uzas. ja sam bas cekla da dode taj neki tip iz madarske jer iz pouzdanih izvora znam da jako dobro radi. i higijena mu je na vrhunskoj razini.
a pirsala se ne bi nikad... nemam cak ni usi probusene...
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 17:51   #215
@maca i pol: stara moja, meni je moja tetovaza najdivnija na svijetu. napravila sam si ju u jednom od tezih razdoblja zivota, sama sam napravila, sebi, simbolicki oznacava sve sto je meni vazno i nitko na svijetu nema takvu,pa makar tako (po nekima) ruznu tetovazu i full mi je drago da je moja tockasta nego sminkerska iz salona.
napravila sam ju radi sebe jer sam ju ja zeljela, a ne zato da pokazujem svijetu "joj, poglej, ja imam tetovazu, bas sam seksi.."
uglavnom, svida mi se vidjeti na curama tetovazu iz salona jer im pase, da poznajes mene malo bolje shvatila bi da i ova meni pase. i niti jedna druga. pogotovo ne iz salona. a pogotovo ne cvijetici, delfini i leptirici.
ali to sam ja, a drugima stoji drugo. to je zivot. i kao takav je bas divan.
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 18:15   #216
Quote:
Anson kaže: Pogledaj post
meni stella radila obadvije tetovaze..zakon cura
I meni i meni!!!
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 18:27   #217
oce netko stavit slikicu...
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 18:29   #218
ja svoje ne volim stavljati na net... ako nekoga zanima šaljem na PM
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 20:09   #219
Sto se roditelja tice..sa piercevima sam se samo pojavila..i nisu nikako reagirali..ono,ne stvaram im probleme,pa zas mi ne bi dozvolili male radosti?
A za tetovazu..mama opet nije reagirala a tatina reakcija je bila-PA STOKA SE ISTO ZIGOSE!! Al ono..moje tijelo..
__________________
Viva indifference.
Paranoid Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 20:14   #220
Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
Frendicina tetovaza. Isto u Brazilu napravaila. £80

Joooj..Ovo mi je ludo ko sisa..
__________________
Viva indifference.
Paranoid Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:33.