Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2004., 02:18   #101
Jucer sam vidjela dreamcatcher.
Promjera oko 2 cm, vrlo slican ovom Gaudrathovom i s njega su visila tri pera. Smedje-crvenkasta, vjerojatno kokosja.

Visio je na grobu jednog psa...
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2004., 20:21   #102
Pogledao sam u jednu drevnu misticnu sanjaricu i nasao tumacenje toga sna .



Moras poceti nauciti sanjat dok ti jos nije kasno
chagljev hihot is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2004., 21:44   #103
Ide ovo meni?

Ako ide, onda samo da spomenem da nije bio san, nego taj grob postoji, a i pokojnika sam dosta dobro poznavala osobno.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 23:25   #104
Naravno da ide.....no, kako mi nije palo na pamet 'di bi ti to mogla takvg sta vidjet , zabavio sam se idejom da je to mogla biti slika iz tvoga sna ...ili jos gore- vizije
chagljev hihot is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 02:47   #105
Wink Đisss

OOOO Ovo je bio pravi fajt... al miruje već cca 6 godina... stvarno mi treba ta stvarčica, sam pitanje di se to fakat može kupiti??? Iskreno neda mi se to raditi, hoću objesiti i mirno sanjati jer neznam što nismo već sve probali i noćne more su i dalje tu!
sue3008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2010., 21:17   #106
Pa ima i ljepši naziv za to- snovolovka.

magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2010., 17:26   #107
Oprostite što dižem staru temu, ali trebam hitno kupiti jednog hvatača (za poklon). Ako itko zna gdje u Osijeku ili okolici nabaviti to čudo pliiz javite.
Lanchetoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 23:04   #108
Quote:
Lanchetoo kaže: Pogledaj post
Oprostite što dižem staru temu, ali trebam hitno kupiti jednog hvatača (za poklon). Ako itko zna gdje u Osijeku ili okolici nabaviti to čudo pliiz javite.
Ako neko treba original dreamcatchere u raznim oblicima.
Ovaj je moj nije na prodaju ali mogu nabaviti takav ili slicne ili manje za auto ili za iznad bebinog krevetica ili tako nesto. Ostale slike momentalno nemam ali svi su mrak. Ovaj na slici je velicine cca 70 x 25 cm.
[email protected]

http://img641.imageshack.us/img641/8...amcatchern.jpg
__________________
Sanjanje je praktičan način dovođenja običnih snova do njihovog pravog korištenja.
dream hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2013., 20:08   #109
Lijep pozdrav,
malo da podignemo jednu staru temu koja je zamrla. Od kako sam otkrila Dreamcatchere, ne samo da sam ih sama pocela izrađivati, prvo onako isprobavala za sebe i svoje, a sada kada sam se usavrsila ... mogu napraviti kakav god je potreban za bilo koga, dimenzije nisu bitne!!! Dok frendovima koji su dobili dijecu .. to mi je obavezan poklon koji dofuram dijetetu !!

Indijanci su u te svrhe pravili hvatace snova. Obicaj je bio da se njima daruju novorodjena djeca i tek vjencani parovi. Indijanci imaju svoju legendu o hvatacima snova.


Prije mnogo vremena, stari vrac iz plemena Lakota bio je na visokoj planini kada je dobio viziju. U toj viziji se Iktomi, veliki ucitelj mudrosti, pojavio u obliku pauka. Iktomi mu se obratio na svetom jeziku, a dok je govorio, uzeo je obruc od vrbe koji je imao na sebi konjsku dlaku i perle i bebe, prelazimo kroz djetinjstvo i odrastanje, do starosti kada se poceo da plete mrežu. Pricao je o ciklusima u životu - kako pocinjemo život kao ciklus završava.

U svakom životnom dobu postoje mnoge sile, neke dobre, a neke loše. Ako slušate dobre sile, one ce vas usmjeravati u pravom smjeru. Kada je Iktomi završio pricu, dao je vracu mrežu i rekao da je mreža savršen krug sa rupom u sredini, te da treba da je iskoristi da njegovi ljudi pronadju svoje ciljeve, da na pravi nacin iskoriste svoje ideje, snove i vizije.


Oduševilal sam se njima, potaknuli me da postanem kreativna sa svojim rukama toliko da sam pocela izrađivati mnogo štosta sa raznim koncima ... narukvice ... ogrlice .. ima tu svega i svacega .. jedino sto nemam nista ovako , osim par komada da mogu pokazati neke stvari ljudima koje zanima ... pa ako tko zeli da mu se ista slicno napravi ... tada mi se uredno kaze sto se zeli i kako te tako i napravim
__________________
Ne živim zato što mi je život drag, već zato što mi je suđeno da živi
zato me pusite da živim kako ja hoću jer nisam tražila
da budem rođena
Crna13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 23:20   #110
Ja nedavno dobio jednog od prijatelja. Objesio ga iznda kreveta. I prvih nekoliko noci sam sanjao stvarno jako intenzivne, skroz lude snove ! E sad, ne znam jesam li to sve umislio, pa je bilo to da sam ih ja sam prouzrocio time sto sam citao o dreamcatcherima ili je to stvarno od dreamcatchera.
__________________
The Earth is my temple.
Where are the gods of tits and wine ?
Papirus Magnus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:06.