Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2016., 20:56   #5941
Quote:
marta- kaže: Pogledaj post
hej, ženske....
prestrašena ka pas...
rodila prije skoro 5 god...normalna trudnoća iz prvog pokušaja...druga trudnoća iz prve nakon 2 god pa kiretaža u 9tt...
sada treći put 2 ipo god od spontanog opet iz prve...plusić 5.11., simptomi svi koje već dobro poznajem...bolne cice, osjetljive bradavice...i sad napetost u cicama je bila veća ili manja ali bradavice nabrekle i osjetljive sve do danas...

prestrašila sam se jako...ginica rekla da dođem sutra...a ja bi danas
znam da simptomi variraju od trudnice do trudnice i od trudnoće do trudnoće ali osjetljive grudi su moj simptom...u prošloj trudnoći kad je nestalo, više srce nije kucalo
sada je nestalo preko noći i jako se bojim i jako zelimo još jedno dijete...pogotovo naša curica od 5 god...

da li je ijedna imala slučaj da je imala simptome a koji su prestali naglo tako rano iizmeđu 5.i 6. tt...ne u 12., 13., 15...nego ovako rano, i da je bilo sve ok?

koliko je tema aktivna vjerojatno cu prije biti sutra kod gin.nego ovdje neko nesto napise ali mozda ipak ima neko....
Meni su negdje cca u 8 tjednu svi simptomi nestali odjednom. Uzasno me to zabrinulo isto, googlala sam ko luda. Nakon tjedan dana su se vratili.
Desava se to. Te varijacije su posebno jake u prva 3 mjeseca.
Probaj se opustiti.
Edit: provjerila sam i to je bilo ranije, cca 7 tjedan. Tada sam isla skicnuti progesteron pa tako znam.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ

Zadnje uređivanje a1exa : 16.11.2016. at 21:09.
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 17:34   #5942
Pozdrav cure! Malo sam u panici pa ako tko ima slicna iskustva podijelite... od prvog dana zadnje m proslo je tocno 6 tjedana. Jucer sam bila prvu put kod dr.koji nije nista nasao. Jutros sam primjetila blijedi smedjkasti iscjedak pa mi je dr.dao progesteron. Betu sam danas vadila i idem opet u pon. Jel moguce da se plod jos ne vidi?:/
etthernall is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 17:36   #5943
I da....zaboravila sam napisati da su mi tri razlicita testa jos prije tjedan dana pokazali plus....
etthernall is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 17:44   #5944
Ja nemam iskustva jer sam i sama tek u 5 tjednu... ali po pričama cura, moguće je da se ništ ne vidi još...nekima se sa 6 tjedana nije vidilo a nekima se čak sa 5 vidjelo.. tak da različita su iskustva..
a jel se vidjela gestacijska vrećica bar?
a kolika ti je bila beta? beta bi se trebala duplati svaki drugi dan, pa češ i po tome vidjeti..
uglavnom sretno!!!!
keka1v is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 13:10   #5945
bila sam već 3 puta kod gin....sve je bilo ok...simptomi se vraćaju pa nestaju i tako stalno...ali moram priznati da mi svaki put srce stane kad mi se (kao npr.sada) ispušu te cice...
inače sam dobila duphaston jer mi se pojavilo malo krvi krajem 7.tj....sada je to stalo....kraj 9.tt sam sada...tek mi je 27. pregled i sve mi je dalji taj dan...umjesto da se pribliava on se udaljuje...
ne kužim kako mogu biti odjednom tako ispuhane i nikakve i neosjetljive...
joj samo da bude sve ok...
marta- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 14:02   #5946
Pozz cure, i mi smo krenuli raditi na bebici, znaci zadnja M je bila 27.11, jucer mi se pojavilo malo roskastog blijedog iscjetka pa me zanima da li bi to moglo biti implemetacijsko krvarenje ili je jos prerano za to...
__________________
"nobody owes nobody nothin,
you owe yourself..." R.B.
04031989kom is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 14:30   #5947
Quote:
04031989kom kaže: Pogledaj post
Pozz cure, i mi smo krenuli raditi na bebici, znaci zadnja M je bila 27.11, jucer mi se pojavilo malo roskastog blijedog iscjetka pa me zanima da li bi to moglo biti implemetacijsko krvarenje ili je jos prerano za to...
Ako imaš školske cikluse meni je to dosta prerano za implementacijsko krvarenje. Ono se zbiva od 6 do 12 dana nakon ovulacije. A tebi bi ovulacija školski trebala biti oko prošle nedjelje (11.12). Osim ako nemaš neke ranije ovulacije.
Inače, bi po meni ovo čak moglo biti ovulacijsko krvarenje koje se nekad pojavljuje nakon ovulacije.
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 15:12   #5948
Pozdrav cure.
U petak popiskila blijedu crtu na testu, jucer ponovila i malo je jača. U ponedjeljak vadim betu pa ću biti mirnija. Od simptoma cice bole i napuhane su, trbuh isto napuhan, čak i povremeno osjetim blagu mučninu. Menga je bila 14.11. i trebala je doći 9.12. Inače sam u IVF postupku i ovo mi je bio prvi transfer nakon 4 godine i druga trudnoća.
Javljam se prvo ovdje sa dobrim vjestima pa se nakon bete selim na trudnice.
aprill04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 17:50   #5949
Quote:
Nyameria kaže: Pogledaj post
Ako imaš školske cikluse meni je to dosta prerano za implementacijsko krvarenje. Ono se zbiva od 6 do 12 dana nakon ovulacije. A tebi bi ovulacija školski trebala biti oko prošle nedjelje (11.12). Osim ako nemaš neke ranije ovulacije.
Inače, bi po meni ovo čak moglo biti ovulacijsko krvarenje koje se nekad pojavljuje nakon ovulacije.

M su uredne, desi se tu i tamo odstupanje od dan-dva, ali to je stvarno svake prijestupne. A sta se tice ovulacije mislim da je krenula ona vec u petak. I meni se cini da je rano, ali sad samo trazim 'znakove' mada sam i sama svjesna da je jos prerano...malo sam nestrpljiva.
__________________
"nobody owes nobody nothin,
you owe yourself..." R.B.
04031989kom is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 19:50   #5950
evo me s pregleda...iako od petka nemam više nijednog simptoma beba večeras živahna...11+4 po uzv 12+3...nuhalni ćemo morati u petak gledati jer je bila u naopakom položaju...ali sam bila od petka iskomirana...sve uspoređujem s prvom trudnoćom tako da sad kuzim da može biti različito a ipak u redu...
marta- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 22:10   #5951
Quote:
marta- kaže: Pogledaj post
evo me s pregleda...iako od petka nemam više nijednog simptoma beba večeras živahna...11+4 po uzv 12+3...nuhalni ćemo morati u petak gledati jer je bila u naopakom položaju...ali sam bila od petka iskomirana...sve uspoređujem s prvom trudnoćom tako da sad kuzim da može biti različito a ipak u redu...
Super! Meni su se isto povukli simptomi prvog tromjeseca negdje oko desetog-jedanaestog tjedna. Od onda skoro nikakvih simptoma do sad negdje prije tjedan dva. Sad sam 17+4.
Pridruzi nam se ako zelis na trudnice zbor

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 10:02   #5952
Quote:
Nyameria kaže: Pogledaj post
Super! Meni su se isto povukli simptomi prvog tromjeseca negdje oko desetog-jedanaestog tjedna. Od onda skoro nikakvih simptoma do sad negdje prije tjedan dva. Sad sam 17+4.
Pridruzi nam se ako zelis na trudnice zbor

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
e mogla bi
i da, bas nista, ko da i nisam trudna...nema veze, glavno da beba raste
marta- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 08:50   #5953
do kojeg 8 tjedna simptomi kao da ću dobiti menstruaciju...onda mi krenula žgaravica, još više cmizdrim i sad krenulo s 10.tjednom povraćanje.
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 11:08   #5954
Bok, nova sam na ovoj temi. Kod mene je situacija sljedeca: 04.02. sam imala zadnju m, odnose smo imali 9. 11. 14 i 16. dan ciklusa, i vec 16. dan je pocelo s bolovima i jos ne prestaje, znaci vec cijeli tjedan. Prvi dan me zabolilo kao da sam nahladila jajnike, vec sutra ujutro mi je trbuh postao jako nadut i smeta mi dok sjedim, kasnije se bol preselila malo povise, mislim da je zeludac 🙃, pa me opet malo zaboli kao kad trebam dobit m, ali mene nikad ali bas nikad ne boli prije, nekad me uopce ne boli a ako i boli to je tek kad dobijem. Uz to mi se stalno podriguje, i mjerila sam temperaturu i vrti se oko 37. Za test je jos prerano, a cini mi se i za simptome trudnoce. Tu i tamo mi se navecer dok kuham lagano zavrti u glavi, al samo blago. Inace probava mi je skroz uredna, stolica super 🙈. Grudi mi mi malo natekle i bole al tako mi je i uobicajeno. Ciklus mi varira al najcesce je oko 28 dana. Pocelo me ovo zabrinjavati, konstantno osjecam tu neku bol, ima li tko kakav savjet, slicnu situaciju...i jos, stalno idem piskit, cesce nego inace.
betty boop! is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 11:19   #5955
Ja nemam savjet. Samo cu podijelit svoje iskustvo. Sad sam drugi pit trudna. Ni u prvoj trudnoci ni u sada ovoj nisam imala apsolutno nikakve simptome trudnoce koji se nabrajaju po internetu.

Citqla sam stalno o simptomima,sve su imali sve zive simptome, neke su na kraju bile trudne, neke nisu.

Vec sam se pitala sta je samnom kad nemam nikakve simptome 😄

Jedino su me grudi pocele biljet al to vec par dana kao pred mengu pa nisam obracala paznju na to
happy smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 11:20   #5956
Quote:
betty boop! kaže: Pogledaj post
Bok, nova sam na ovoj temi. Kod mene je situacija sljedeca: 04.02. sam imala zadnju m, odnose smo imali 9. 11. 14 i 16. dan ciklusa, i vec 16. dan je pocelo s bolovima i jos ne prestaje, znaci vec cijeli tjedan. Prvi dan me zabolilo kao da sam nahladila jajnike, vec sutra ujutro mi je trbuh postao jako nadut i smeta mi dok sjedim, kasnije se bol preselila malo povise, mislim da je zeludac 🙃, pa me opet malo zaboli kao kad trebam dobit m, ali mene nikad ali bas nikad ne boli prije, nekad me uopce ne boli a ako i boli to je tek kad dobijem. Uz to mi se stalno podriguje, i mjerila sam temperaturu i vrti se oko 37. Za test je jos prerano, a cini mi se i za simptome trudnoce. Tu i tamo mi se navecer dok kuham lagano zavrti u glavi, al samo blago. Inace probava mi je skroz uredna, stolica super 🙈. Grudi mi mi malo natekle i bole al tako mi je i uobicajeno. Ciklus mi varira al najcesce je oko 28 dana. Pocelo me ovo zabrinjavati, konstantno osjecam tu neku bol, ima li tko kakav savjet, slicnu situaciju...i jos, stalno idem piskit, cesce nego inace.
Možda si trudna a možda je i psiha
Psiha je gadna stvar, svašta si možeš umišljat od želje da budeš trudna. Znam jer je i meni tak bilo, a znam i puno drugih slučajeva. Odjednom ima tisuću simptoma, i bolova i mučnina i svašta. I nekak baš kad se krene radit na bebi odjednom ciklus podivlja i počnu se dešavat čudne stvari. Pričekaj dok ti ne dođe vrijeme za mengu pa napravi test.

Poslano sa mog SM-T535 koristeći Tapatalk
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 12:06   #5957
I ja sam pocela virovat da je to sve u mojoj glavi, a opet trbuh mi je inace skroz ravan, a sad mi je vec tjedan dana vidljivo napuhnut. Ovo je tek prvi misec da pokusavamo pa i nisam pod nekim jos opterecenjem, ah izludit ce me ovo 🤔
betty boop! is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 10:15   #5958
pozdrav svim curkama ovdje

imala sam spontani 1.9.2016 u 8 tjednu trudnoće, zbog zastoja u razvoju bebaču srce nije ni počelo kucati tugu Vam ne mogu opisati. Neko vrijeme smo se zbog mog oporavka štitili.

sada suprug i ja pokušavamo već 3 mjeseca i ništa, ovaj puta baš nekako imam osjećaj da je to to, ne mogu Vam opisati. Menga treba stići za 2 dana. Test sam pravila jučer u popodnevnim satima međutim bio je negativan , možda je bilo prerano. Mengu trebam dobiti po kalendaru za 2 dana (iako su zadnje dvije došle 25DC, danas je 25 DC još je nema hvala bogu )
Simptomi koje se nadam da nisu samo u mojoj glavi
grudi nabujale i bolne od pazuha
češći odlasci na piškiriškenje
bol u leđima
umor
Držite figice za mene
TheMarlena21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 12:13   #5959
Držimo fige.
Ja sam 6.12. trebala dobiti (28 dana ciklus) i radila sam test dan prije, bio je negativan. A trudna sam. Tako da... mislim da je za test bolje sačekati kašnjenje bar 2 dana.
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 12:50   #5960
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
Držimo fige.
Ja sam 6.12. trebala dobiti (28 dana ciklus) i radila sam test dan prije, bio je negativan. A trudna sam. Tako da... mislim da je za test bolje sačekati kašnjenje bar 2 dana.

hvala ti draga što si me utješila nestrpljivo čekam dan da se ne pojavi tetka
TheMarlena21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:39.