Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2019., 18:22   #1
Kako spriječiti ulazak miševa u prostor motora?

Jutros krenem na posao i nakon 5-10 minuta voznje osjetim cudan smrad, kao da je nesto nagorilo. Ignoriram jer cesto ventilacija povuce nesto iz vana. Vracam se doma, opet ista stvar nakon isto toliko vremena. Stanem na dvoristu, a ispred auta malo dima. Otvorim haubu, po motoru brdo kukuruze. Od subote navecer, kad sam zadnji put bio za vikend u autu, je neka bestija navukla kukuruz koji se ocito negdje smudi i gori.

Sutra idem u servis, ocistio sam sve sto sam mogao, a ostatak cu ostaviti njima, auto nema ni godinu dana pa da sam siguran da je sve ocisceno da ne bi bilo.

Ali me zanima kako sprjeciti miseve da ulaze? Garazu nemamo, auto je pod nadstresnicom. Citam po netu da im smetaju parfemi i slicne stvari kakog mirisa. Otrov ne bi stavljao jer ima i dosta macaka iz susjedstva koje lunjaju okolo. Preko zime sam imao i macje otiske po krovu, do nadstresnice je boks od pesa i nije mi jasno kak su se usudili uopce tu ici. Pogotovo sto su taj kukuruz trebali donijeti od negdje jer ga mi nemamo.

Svaki prijedlog je dobro dosao, apsolutno nikad nismo imali problema s misevima oko motora i nemam pojma kak to sprijeciti.
filip989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2019., 19:11   #2
Ne znam kako sam uspio na Autoplinu otvoriti temu, moze netko prebaciti na Automobile? Ispricavam se, hvala
filip989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2019., 10:22   #3
ili na kucne ljubimce
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2019., 14:18   #4
A možda ti je autoplin rješenje? Neće ni miševi na plin
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2019., 23:36   #5
Prijatelj u Njemačkoj imao isti problem davno sa Audijem 100. Pitao za savjete neke susjede nijemce koji su tu duže živjeli. Rekli su mi da nađe izmet od psa, stavi ga u mrežicu od jabuka, i da ga sveže negdje u motornom prostoru. Kako su mu rekli, miš kad dođe blizu, osjeti taj miris i drži se dalje od toga jer misli da je tu pas kojeg se boji. Poslušao je savjet, i koliko znam više nije imao spomenutih problema.
__________________
Cijeli život živim u ludnici.
provincijalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2019., 17:17   #6
Samo ce ti i ljudi onda bjezati od auta kad to pocne smrditi, pogotovo ljeti.

Negdje sam procitao da se stavi macija/pseca dlaka.
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2019., 16:43   #7
Provincijalac jel taj tvoj prijatelj zna njemački, da nisu možda susjedi mislili na pseće dlake?

Inače, čuo sam da pomažu i oni osvježivači za wc školjke, mislim da je to lakše za isprobati nego pseći izmet.
blackeagle1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:34.