Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2007., 16:40   #81
do 5 puta?? ma daj! prije jedno godinu dana sam bila plava pa se ofarbala u smeđu bez ikakvog problema, nije mi se uopće brzo isprala. sad sam boja meda
sexy girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 16:44   #82
Tila sam ovo lito pa me frizerka isprepadala da ću prvi put najvjerovatnije ostat šarena, ko lisica i tako par puta dok ne dobijem željenu boju. Pa sam odustala zbog mora i sunca. Planiram u 9 misec to ipak napravit. Cili život sam plava, malo mi je dosadila plava kosa. Ne bi boje meda, ne bi skroz tamnu, a ne bi na da mi baca na crveno!!!
 
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 16:51   #83
meni je ispala baš kako sam željela: tamna i nimalo šarena
sexy girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 16:52   #84
ja sam bila skoro bijela i ofarbala jaaaako tamno smedu koja se isprala u svijetlu i onda sam stavila cokolada preljev i sad imam svoju prirodnu boju kose...nikakve zelene kose sarenila...nicega..
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 16:54   #85
a da si napravis haski-pramenove? to mi je jako slatko, pogotovo po zimi?
(gore crno, dole plavo-bijelo).
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 16:54   #86
nađi bolju frizerku
to su sve gluposti da se nemože
ja sam bila bijela do prošlog tjedna i eto sad sam smeđa i ispala je boja mrvicu svijetlija neg na slici kaj mi pokazala
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 18:50   #87
Ma bedastoće!
Naravno da se može. Jedino je teže ak stavljaš neku pepeljastu (hladniju) smeđu na blond, pnda hoće ispast zelenkasto. Dobro je uzeti par nijansi svjetliju boju od željene jer je blajhana kosa ful porozna i popije puno boje pa ispadne praktički crna. Iako ne volim garnier, imala sam jako dobra iskustva s njihovom Color Naturals, nijansa je zlatno kestenjasta (mislim da je broj 4.53 ali nisam 100% ziher) i neka kovrčava ženska je na kutiji. Ispadne jedna jako topla, baš zlatno-smeđa boja. Ne baca na crveno (bar meni nije). Nije mi se skoro uopće ispirala, što me fakat iznenadilo.
Nekad si mislim da bi bilo bolje da nema tih boja za kosu, samo me onda vrag tjera da bedastoće radim s njima
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 01:11   #88
biti će skoro dvije godine da sam prešla sa plave na smeđu, ali meni ti se sve to ispire. prošla sam i zelenkaste nijanse, i narančaste, ali smeđu ne mogu zadržati...tako da ispadam kao osoba koja mijenja boju kose skoro češće nego čarape
 
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 08:26   #89
Quote:
tejkdet kaže: Pogledaj post
Zanima me je li to problem. Čula sam da treba boju ponovit čak i do 5 puta da bi dobila željenu i da se smeđa boja jako brzo ispire. Molim vaša iskustva.
ovisi o boji koju imaš - je li to blajh ili boja i je li bilo blajhano ili ne..

sve to skupa ovisi o intenzitetu boje koji uopće možeš postići i koliko će ti se zadržati na kosi

primjer-nakon uzastopnog blajhanja i bojenja u platnasto 6 mjeseci - crna boja mi se nije htjela primit - već je bila siva

o smeđoj da ne pričam, nijansa a isprala se ponovnim pranjem u neku smiješnu boju koja je opet više bila plava nego smeđa

no ako imaš zdravu plavu kosu jasno da se ništa od gore navedenog ne odnosi na tebe
__________________
we're in love ❤
Egocentrik lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 11:12   #90
ja baš nisam imala problema, imala sam jako blajhanu kosu i stavili mi samo preljev i odlično boja uhvatila. ispralo mi se za 2 mj i onda se pofarbala u medenu.
inače, današnje boje su dosta ne kvalitetne, brzo se skidaju ali ne baš toliko kak si ti rekla..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 21:55   #91
ja san se baš jučer farbala iz plave u smeđu i sve je dobro.nema narančastih ili zelenih tonova ili šta već. trajnon keune bojon kod frizerke.tako da se ne tribaš bojat, al nemoj odma tamno , nego svitlije smeđe pa posli tamnije. i meni je ispalo zbog podloge nešto svitlija boja,al zadovoljna sam
corrinastyle is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 13:08   #92
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
ja baš nisam imala problema, imala sam jako blajhanu kosu i stavili mi samo preljev i odlično boja uhvatila. ispralo mi se za 2 mj i onda se pofarbala u medenu.
inače, današnje boje su dosta ne kvalitetne, brzo se skidaju ali ne baš toliko kak si ti rekla..
tu govorim o uzastopnom blajhanju iz mjeseca u mjesec, dakle isključivo o pretretiranoj kosi koja s vremenom postaje mrtva i nemože primit tamniju nijansu, ako je i primi ne zadržava se dugo

tu neće nikakva kvalitetna boja pomoći, a ja neznam u kakvom je stanju čija kosa, samo govorim svoje iskustvo koje možda može nekome pomoći
__________________
we're in love ❤
Egocentrik lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 18:49   #93
Cool Brinete

Imamo i plavuše i crvenokose, samo još brinete nedostaju.
Malo sam guglala i tražila slavne brinete, i shvatila sam da ih je toliko da mogu guglat do sutra. Stavit cu slikice slavnih brineta sa stvarno prekrasnom kosom.

Kristin Kreuk






Sophia Bush






Alexis Bledel






Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 18:57   #94
Nastavak

Rachel Bilson




Angelina Jolie




Adriana Lima




Penelope Cruz




Salma Hayek


Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 18:59   #95
penelope cruz bas i nema lijepu kosu

nego...ja oduvijek zelim biti smeda samo se bojim...svi kazu da mi ne bi stajalo...a ja bas nekako mislim da brinete sa svjetlim ocima bas dobro izgledaju
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 19:07   #96
Demi Moore




Eva Longoria




Katie Holmes




Liv Tyler




Halle Berry


Nathalie Kelley
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 19:09   #97
Quote:
mousse od čokolade kaže: Pogledaj post
penelope cruz bas i nema lijepu kosu

nego...ja oduvijek zelim biti smeda samo se bojim...svi kazu da mi ne bi stajalo...a ja bas nekako mislim da brinete sa svjetlim ocima bas dobro izgledaju
Liv Tyler sa svojim plavim ocima krasno izgleda na tamnu kosu..
I opcenito meni zelene oke..
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 19:10   #98
mozda se i odvazim jednog dana
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 19:22   #99
Evo još malo smeđokosih...

Antonija


Monika


Alba


Love-Hewitt


Portman


Modeli




Bilson


Belluci


Diaz
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 11:15   #100
Ja sam oduvijek smeđa- smeđa kosa, oke, obrve...trenutno se farbam u boju čokolade i uvijek sam mislila da mi smeđe baš i ne stoji jer sam dosta bljudunjava...al sad kad pogledam ove fotke uz dosta maskare, malo pink rumenila i jačeg ruža/sjajila djeluje baš slatko
mrvica_a is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:09.