Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2005., 13:38   #81
Već sam pisala da znam za dr Huber u Sesvetama koja pika za mršavljenje i ostalo.
Koristi, koristi.
Ako ne jedeš.

Košta 50,00 kn po tretmanu. Broj tretmana po potrebi.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2005., 14:11   #82
Poenta je stalno bavljenje necim, ko kako moze i sto mu pase (neko ko nikad nije vjezbao bolje da brzo seta nego da se unisti pokusavajuci trcati, a nikad do 30te nije trcao i slicno). Ja npr. svako jutro trenazer 45 minuta (ali meni to pase i da puls odrzavam na 60-70 posto max. za moje godine). Subota, nedjelja planinarenje, kako ne setam vani radnim danima, onda mi to planinarenje bude bas super, a dobro je i psihicki koliko fizicki, bjeg od ljudi i buke koji me prate tokom radne sedmice....Meni je taj celulit dosao ( odnosno nakalemio se na moje misice), kad sam prestala trenirati gimnastiku, znaci dugo vjezbala pa onda sjela ali bukvalno da bi nakon par godina opet pocela da vjezbam i sad se vidi ono kad stisnes (mislim da se od tog necu nikad rijesiti, a i boli me briga vazno je da se osjecam super)....
Znaci drage moje mislite i na osteoporozu i slicnojer vjezbom sprecavate i neke druge boljke, a ne samo celulit (pa od njeg se ne umire pobogu).
atena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 11:27   #83
je, pomaže ako ne jedeš - kako je kolegica rekla

akupunktura ti utječe na centar za glad, pa kao "nisi gladna". a kada osjetiš glad, stimuliraš iglicu u uhu, pa osjećaj gladi prođe. tako bi to trebalo biti. sve ti je to "u glavi", a iglice mogu imati dobar placebo efekt barem prvi put
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 15:28   #84
Quote:
Noemi kaže:
15 minuta dovoljno je da se zapocne proces sagorjevanja masnoca.
A intenzitet vjezbanja se mjeri pulsom,ne brzinom koraka.
da se započne, da. a ti hoćeš započet, a dalje?

a da bi mjerila puls trebaš imat neko pomagalo.
kad sam spomenula pulsmetar, sve curke na forumu su se zgrozile...
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 15:33   #85
Quote:
violent_femmes9 kaže:
jebiga, mozda ona nece ici jer joj ni ne treba, za razliku od tebe koja ocito imas problema s prihvacanjem vlastitog izgleda. kaj si stvarno toliko ruzna?!

to sve sam napisala malo ironično.
tko tebi brani da nosiš afrodita hlačice i tko meni brani da ja sa svojim tijelom radim šta hoću?
stvar je u tome da sam na topicu o sauna hlačicama iznijela svoj stav da je to samo gubitak vode na silu i da se time nitko neće riješiti celulita. vjerojatno se time dobije nekakav 'sauna efekt', ali daleko od toga da ima isti učinak kao sauna. htjela sam reć da se žene tim foricama samo zavaravaju, umjesto da svoju energiju usmjere u pravom smjeru.
eto, ne želim ništa puno pametovat, samo sam podijelila s vama ono što znam. pa možda si netko iz toga izvuče nešto korisno, ili bar čuje više mišljenja o tim famoznim hlačicama.
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2005., 17:49   #86
reagirala sam na tvoju bahatost.

inace, ne primjenjujem apsolutno nikakve anticelulitne tretmane, jer previse energije ulazem u to da mi tijelo uopce funkcionira

i da, skroz sam lijepa, pace prelijepa ali to nema veze s mojim trudom
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 08:52   #87
Quote:
t.star kaže:
da se započne, da. a ti hoćeš započet, a dalje?

a da bi mjerila puls trebaš imat neko pomagalo.
kad sam spomenula pulsmetar, sve curke na forumu su se zgrozile...
A kako su mjerili puls prije masovnog prodora pulsmetra?

Imas sat na ruci,stavis ruku na vrat i brojis otkucaje srca tokom 6 sekundi.I samo dodas nulu na izbrojeno. Nes ti mudrosti


Slazem se da nije sto posto tocno,ali je prakticno i jeftino. A ako se ne spremas na triatlon,i sasvim dovoljno.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 09:45   #88
Quote:
Noemi kaže:
A kako su mjerili puls prije masovnog prodora pulsmetra?

Imas sat na ruci,stavis ruku na vrat i brojis otkucaje srca tokom 6 sekundi.I samo dodas nulu na izbrojeno. Nes ti mudrosti


Slazem se da nije sto posto tocno,ali je prakticno i jeftino. A ako se ne spremas na triatlon,i sasvim dovoljno.
da, samo tokom treninga ne možeš baš cijelo vrijeme držat ruku na vratu i brojat.

a kako su ljudi živjeli prije nego su izumili npr. električnu energiju? ti još uvijek kuhaš u kazanu na vatri?
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 09:51   #89
Ni ne moras cijelo vrijeme,dosta je tu i tamo.Bitno je da si svjesna intenziteta treninga.Nes problema kod trcanja stavit ruku na vrat i 6 sekundi brojat otkucaje srca.


Ne ne kuham u kazanu,samo sam se bavila sportom i prije nego je opcela pomama pomagala.

A ona bas to i jesu,pomagala,super ako ih imas ,ali ide i bez njih.I to jos kako dobro,posebno na rekreativnom stupnju.
BEz obzira na to cime nas obasipaju.
A ti si cekala da dobijes prvi mjerac otkucaja srca da se pokrenes?
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 11:03   #90
kak si me skužila!? :klap:
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 22:02   #91
Anticelulitna masaža/tretman

Jucer sam kupovala badic, pa me malo zabrinulo kad sam se vidjela u ogledalu kabine... celulit na guzi i bedrima... ah taj celulit.
Zna li netko neki dobar salon, masera/ku, dakle treba mi neki anticellu tretman, ne preskupo, dobro i ucinkovito!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 22:15   #92
ja ti hodam kod jedne maserke doma i kod nje radim općenito masažu za cijelo tijelo a sad sam krenula i posebno jednom tjedno masažu za celulit!! samo taj dio znači za celulit traje oko pola sata i košta 50 kn!
Ivy86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 22:21   #93
Quote:
Ivy86 kaže:
ja ti hodam kod jedne maserke doma i kod nje radim općenito masažu za cijelo tijelo a sad sam krenula i posebno jednom tjedno masažu za celulit!! samo taj dio znači za celulit traje oko pola sata i košta 50 kn!
gdje, gdje?! i javi jel funkcionira! jedna djeva nasla tetu u samoboru, masira ju za 40 kn, s tim da mora donjeti svoju kremu
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 09:03   #94
evo bas citam na netu, neki link sam nasla, imaju 100 razlicitih anticelu tretmana, s ovim aparatom, s onim, pa kombinacije, pa neki valjci... vjerujem da je to ucinkovito ali sigurno kosta too much.
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 09:46   #95
poslala sam mejl salonu koji jedini u zg-u ili cak hrv imaju neki super ultra dobar aparat. poslala sam joj opis svoje gradje, evo odgovora:

Poštovana,

Otprilike bi bilo potrebno 5 do 6 tretmana. U nastavku teksta možete
vidjeti slijed tretmana.

Anticelulitni tretman Oxy Mega Station aparatom.
Slijed tretmana:
-vakumske masaže kriticnih podrucja koja se može kombinirati i sa
rucnom masažom.
-nanošenje anticelulitnog seruma koji se ubrizgava u kožu čistim
kisikom
-na kriticna mjesta stavlja se maska od morskih algi za ucvršcivanje
-maska stoji 20 minuta i skida se jednim potezom nakon cega je koža
glatka i sjajna.
-tretman završava rucnim umasiravanjem body sculpture cream

Cijena tretmana je 250 KN.

Molimo da najavite vaš dolazak na jedan od naših brojeva telefona.

Sa štovanjem , Kozmetički studio Marie

Kozmetički studio Marie
Brune Bušića 40, Središće
www.marie-beauty.com
01/6636-470
098/451-291

sta vi mislite? i ja sam malko pogledala cijene, masaze i tretmani variraju od 50- 300 kn i nisam bas pametna kamo da idem.
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 10:27   #96
tnx za info! evo bas gledam ovaj sajt:
http://www.slimming-club.hr/usluge.php

tu ima svega i svacega, ja nikad nisam isla na nista i pojma nemam o tome. trebalo bi nazvati i pitati.
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 11:05   #97
pa gle,obzirom da trazis jeftino i tako to,a sta ne kupis neko ulje i masiras se sama ko i gro nas,i imamo super rezultate

i cjelokupno masiranje ce te kostat max.50kn za grooo masaza,jer ulje traje sto godina
 
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 13:07   #98
ja to lijepo riješim tak da ne probavam badić. lijepo kupim i nadam se da će do ljeta c. nestat ko rukom odnesen.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 13:52   #99
a kajaznam, ne vjerujem da je fora u preparatu, nego u mehanickom pokretu koji si same ne mozemo tako dobro i strucno raditi.
ili se varam mozda?
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 14:32   #100
nije nitko rekao da je u preparatu...
,vec u masiranju...mozes se masirat bilo cime,vazno je da klizi ruka,al ja te ne cu vise nagovarat

meni je bedasto ic na masaze,kad mogu i sama,nije rijec o cijepanju atoma,bitno ga je razbit

odi na temu o cellit kremam i vidi sto je lady napisala na zadnjoj stranici,a i mnoge druge
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:02.