Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2008., 12:11   #21
Quote:
Poluplave okice kaže: Pogledaj post
pa koliko me sjecanej drzi mislim da je za studentice uzv pregled i papa ispod 300, oko 280. ali nisam sigurna.
Ma da? Pa to je super cijena, u usporedbi s ostalim privatnicima, ja našla na netu frajera kod kojeg je samo pregled (bez pape i ičega) 440 kuna!
Uglavnom, idem kod nje u utorak pa ću javiti kako je bilo, ali kažem,preko telefona mi se čini sasvim OK.
GiRL is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 11:12   #22
I ja sam bila kod dr Marton.Obadvije se koma.Mlađa je katastrofa, priča bez veze, kao nastoji biti friendly sa savkim a stručnjak je nula.A svaki put za račun moraš podsjetiti.Cijene su bezobrazno visoke.pregled+papa+ultrazvuk 800 kn.koma
pravnicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 14:49   #23
Quote:
GiRL kaže: Pogledaj post
Nisam bila, ali cure ju naveliko hvale na forumu-dr. Danka Mirić Tešanić, radi u privatnoj ordinaciji Jasenke Grujić-Koračin, na Gupčevoj zvijezdi.
ona mi je bila soc. gin u studentskoj....prijavila sam se kod nje na preporuku moje dr. opće prakse jer je žena stvarno jako stručna...no išla sam kod nje samo za uputnice, ali žena me uvijek zadržala kako bi zapisala sve pretrage koje sam radila, davala mi i ona savjete gdje, kako, što napraviti, davala mi još uputnice i za dodatne pretrage koje je mislila da bi trebala itd....a oni koji su kod nje bili, imali su samo riječi hvale...šteta da je otišla u privatnike jer je ova koja je nakon nje došla stvarno grozna...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 15:37   #24
Preporuka : privatnik, dr. Zdravko Jeleković, specijalist ginekologije i opstetricije...njemu totalno vjerujem i odkad idem kod ginekologa idem samo kod njega..
nusha1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 15:42   #25
Quote:
nusha1983 kaže: Pogledaj post
Preporuka : privatnik, dr. Zdravko Jeleković, specijalist ginekologije i opstetricije...njemu totalno vjerujem i odkad idem kod ginekologa idem samo kod njega..
njega zaobilazim u širokom luku, zahebo me za pola života.. čovjek kojem razlika u veličini bebe od 4 tjedna nije zastoj u rastu, koji ne vidi kod bebe hidrocefalus proširen na 3 moždane komore, koji premalu posteljicu komentira s time da beba se nešt skvrčila i kojem je sve super kad ga se pita i kad skužiš da nešto nije ok, nije normalan majke mi moje.. moram li reči da sam izgubila tu bebu i to induciranim porodom u po njemu 18tt a po svim proračunima u 20tt.. Lako je radit s urednim trudnoćama, takve i ja mogu vodit, to je sve što za njega mogu reči..
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 15:54   #26
Dubravko Lepušić, Maksimirske Ravnice
cijena papa+UZV+pregled oko 600 kn.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 21:27   #27
ova tema je prastara ali svi već znamo tko je gyn bog dr. Ljubojević (pregled i papa mislim oko 300 kn)
jelena-85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 09:37   #28
Quote:
jelena-85 kaže: Pogledaj post
ova tema je prastara ali svi već znamo tko je gyn bog dr. Ljubojević (pregled i papa mislim oko 300 kn)
potpisujem

pola foruma s teme hpv ide kod njega,a tako je stručan i još te uvijek nasmije , čak je i autor mnogih med. udžbenika
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 10:43   #29
meni je odlična dr. silva babić ima strpljenja, sve objasni, odgovara na glupa pitanja i liječit će mi ranicu na grliću maternice na koju je moja prošla doktorica (dr. grujić-koračin) samo odmahnula rukom, kao nije to ništa, a ja sam cijelo vrijeme imala problema s upalama upravo zbog te ranice.
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 10:45   #30
Quote:
kismo kaže: Pogledaj post
Ajjoj, ja i frendice smo zbrisale od nje, jer je nevjeojatno neugodna. Z arazliku od dr. Ljubojevića koji je takodjer u Ginodermi.
Meni je dr. Marton najbolja!Vodila mi je 2 trudnoce, pa prije toga rješavala jos neke preobleme, ma super je!
neugodna? uopće nisam stekla takav dojam, meni se čini jako ljubazna i uslužna

zaboravila sam spomenuti, čula sam na 500 strana da je i dr. ljubojević odličan, ali ja ipak idem kod dr. babić zato što mi je ugodnije imati ginekologicu
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 12:35   #31
Quote:
MalaLola kaže: Pogledaj post
njega zaobilazim u širokom luku, zahebo me za pola života.. čovjek kojem razlika u veličini bebe od 4 tjedna nije zastoj u rastu, koji ne vidi kod bebe hidrocefalus proširen na 3 moždane komore, koji premalu posteljicu komentira s time da beba se nešt skvrčila i kojem je sve super kad ga se pita i kad skužiš da nešto nije ok, nije normalan majke mi moje.. moram li reči da sam izgubila tu bebu i to induciranim porodom u po njemu 18tt a po svim proračunima u 20tt.. Lako je radit s urednim trudnoćama, takve i ja mogu vodit, to je sve što za njega mogu reči..
ajoj, evo prva osoba za koju čujem da je imala problema s njim
nusha1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 23:01   #32
Quote:
darkNess(ie) kaže: Pogledaj post
dr. Silva Babić
najugodnija doktorica kod koje sam ikad bila, i ne samo da se posvecuje ginekoloskim problemima, nego mi je savjetovala i upucivala kojim doktorima trebam ici za probleme koji nisu vezani za ginekologiju.


http://www.ginoderma.hr/

i dosta su povoljni za razliku od nekih drugih privatnih ginekologa, stvarno je vrhunska
Ja sam bila jednom kod njih i imam jednu veliku zamjerku: nisam dobila račun. Samo sam dala novce, hvala i doviđenja. K'o na placu!
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 23:30   #33
Quote:
Kakadu kaže: Pogledaj post
Ja sam bila jednom kod njih i imam jednu veliku zamjerku: nisam dobila račun. Samo sam dala novce, hvala i doviđenja. K'o na placu!
da prostiš jebe mi se za račun,pitam ih koliko i kad dođem toliko mi i naplate i bok,baš me briga za račun kad znam da super rade
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 11:20   #34
pa ja uvijek trazim racun i bez problema mi ga napisu


inace, silva babic je kcer doc.dr.sc. nikole ljubojevica, a u poliklinici odredjenim danima mu radi i druga kcer, suzana ljubojevic, dermatovenerolog, i fenomenalna je


moja preporuka: doc.dr.sc. nikola ljubojevic, pogotovo ako imate problema s hpv-om

Zadnje uređivanje Suey : 22.08.2008. at 09:09.
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 15:57   #35
Quote:
valneahana kaže: Pogledaj post
da prostiš jebe mi se za račun,pitam ih koliko i kad dođem toliko mi i naplate i bok,baš me briga za račun kad znam da super rade
Meni nije svejedno s obzirom da u povratku poreza dobijem trećinu tih računa. I mrzim kad moram TRAŽITI račun.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 19:01   #36
Quote:
Kakadu kaže: Pogledaj post
Meni nije svejedno s obzirom da u povratku poreza dobijem trećinu tih računa. I mrzim kad moram TRAŽITI račun.
ja ga nisam nikad tražila. al ću spomenuti nešto jako zanimljivo. Dr. Fistonić i njegovo društvo u Preradovićevoj (jako razvikani), e oni ne daju račun. ako ga želiš cijena se diže za 22%. (baš je slučajnost da toliko iznosi i PDV).
jelena-85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 13:35   #37
a jel znate kolko dođe kod dr. ljubojevića kompletan pregled, uzv jajnika i grudi i papa?
anchicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 22:10   #38
moja sestra ide u Ginodermu kod dr. Babić....pregled + uzv + papa test = 500 kn....vjerojatno je i kod Ljubojevića onda ista cijena...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 11:55   #39
Smile upomoć

pročitala sam sve ove vaše postove, moram priznati da me lagano strah svih mogućih ginekologa ja trenutno idem kod dr. Gavrića poliklinika Simbex pa ako je netko od vas čuo nešto dobro ili loše o njemu željela bih znati. trenutno tražim i dr. preko zdravstvenog osiguranja jer nisam baš nikada išla kod njih niti ga imam pa ako netko usput zna i dobrog ginekogloga preko domova zdravlja recite, srdačan pozdrav svima
innana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 10:44   #40
Dr.Gavrić je odličan. Sve ga možeš pitati, sve govori još tijekom pregleda, posveti se svakoj pacjentici.
Jako sam zadovoljna.
__________________
In the end love is the only thing that counts
isazg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:43.