Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2010., 19:34   #201
Imam balzam i masku. Ja zadovoljna. Pogotovo maskom. Raščešlljava se, sjaji, ne slijepi za glavu.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 19:38   #202
cula sam da su dosta dobri ti samponi..zanima me da li postoji za masnu kosu bas? u zadnje vrijeme mi se jako masti i vise sam na cudu sta napravit,svaki drugi dan ju moram prat
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 23:04   #203
Quote:
Little.one kaže: Pogledaj post
Ja sam onda jedna od rijetkih kojima su ti šamponi apsolutno savrseni. Koristim Syoss sampon za volumen (cisto da mi malo podigne kosu jer sam "kovrcava" i imam dosta jaku dlaku pa mi se "spljosti" kosa jer je cca do struka a syoss to fino podigne ) i repair regenerator.
Sad jedva cekam da potrosim ovo sto imam i kupim onaj Syoss Nutrition
Već duže vrijeme koristim njihove šampone i regeneratore i jako sam zadovoljna. Niti jedan šampon ne zapijeni u prvom pranju kao njihovi.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 09:31   #204
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
cula sam da su dosta dobri ti samponi..zanima me da li postoji za masnu kosu bas? u zadnje vrijeme mi se jako masti i vise sam na cudu sta napravit,svaki drugi dan ju moram prat
Zasad postoje samo za sjaj, volumen, obojanu, suhu i dugu kosu sklonu ispucalim vrhovima.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 22:32   #205
ja sam jednom probala njihov regenerator (za sjaj čini mi se) i to je bilo valjda nešto najgore što sam ikad stavila na kosu...katastrofa odma sam ga šiknula u smeće
traktorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 22:36   #206
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Zasad postoje samo za sjaj, volumen, obojanu, suhu i dugu kosu sklonu ispucalim vrhovima.
to sam vidjela ,ali bas me zanimalo da li postoji i za masnu,nije ga bilo u DMu kad sam gledala pa sam mislila da ga mozda trenutno nema.bas glupo za suhu ima a za masnu ne...
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 16:21   #207
Meni se Syoss jako svidio kad sam ga kupila jer je kosa dobila fini sjaj i boju od njega. I jako lijepo se mogla oblikovati frizura. Kosa je baš izledala zdravo.

Međutim, koristila sam ga malo više od tri mjeseca i mogu reci da mi nije dobar za kožu, svaki dan mi je sve više i više smetao. Počela me od njega svrbit koža gdje je šampon došao u doticaj, znači vlasište i uši, dobila sam i krastice po glavi, a da ne pričam kolko mi je kose pootpadalo u zadnjih mjesec dana.
I brzo se usmrdi kosa, i zamasti, kosu moram prati puno češće nego inaće.
(Primijetila sam isto da treba stavit jako malo regeneratora, jer uglavnom on dosta masti)
Sad sam ga prestala koristi, da mi ipak ostane nešto kose na glavi...

A kad sam ga počela koristiti, frizer mi je rekao da je jedna cura dobila prištiće po glavi od njega, al ja sam svejedno nastavila koristiti, mislila sam to je valjda individualno, ne znači da će i meni smetat, al ipak i meni ne valja.
Pitanje kakve kemikalije stavljaju u to. (zašto na boci ne piše sastav???)

Zato cure, savjet moj, oprezno s tim šamponom!
__________________
Zakon je tu da se krši!
mirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 16:24   #208
Ja sa Syossom perem majice,čarape,itd. A ponekad i wc i lavandin.
Meni je kosa od njega bila kao da sam prste u utičnicu stavila,a brata je užasno svrbilo vlasište i dobio je perut.
__________________
A man never tells you anything until you contradict him.
George Bernard Shaw
Stupid Cupid is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2010., 22:18   #209
Sva sreća pa ja tukača prvo kupim pa onda idem vidjet tuđa mišljenja

Eto kupila ja danas njihov heat protector jer niti jednog drugog u dm-u nisam našla ..još nisam počela koristit no danas sam pošnjofkala i smrdi mi ful na alkohol ..Uglavnom, uskoro javim rezultate ..
sunčica_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2010., 10:36   #210
Quote:
sunčica_zg kaže: Pogledaj post
Sva sreća pa ja tukača prvo kupim pa onda idem vidjet tuđa mišljenja

Eto kupila ja danas njihov heat protector jer niti jednog drugog u dm-u nisam našla ..još nisam počela koristit no danas sam pošnjofkala i smrdi mi ful na alkohol ..Uglavnom, uskoro javim rezultate ..
ja sam to htjela al nije tad bilo u dm-u a od tad više nisam ni išla.. a ni ja nisam našla od nikog drugog... aj javi kakvi su dojmovi!
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 00:39   #211
Ja imam njihov regenerator za obojanu kosu - nije mi dobar, čini mi se da mi masti kosu, ma ni nakon pranja ne izgleda dobro, nemam pojma u čemu je problem, najprije sam mislila da nisam isprala dobro...ali nije ni u tome stvar....
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 23:15   #212
Heat protector ima od Garniera u Mulleru, 20-ak kn.

Syoss si je dobar biznis napravio zato što se to predstavlja da je kak-ti profesionala edicija.
Očito te riječi djeluju na nas potrošače.

Stvarno, čitam da skoro nikome ne paše... Evo, i ja sam bila uzela, kad se tek pojavilo kod nas,
njihov regenerator za oštećenu kosu (roza slova) potrošila niti pola, a to poprimilo neki čudan miris, pa je "usmećeno".
deya is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 15:30   #213
ja ga već par mj koristim i presavršen mi je miris, kosa mi je predobra poslije i pošto mi je frćkava, lako ju raščešljam sa regeneratorom...kovrče su mi sjajne i ne masti se jako brzo kosa, osim ofc, šiški po kojima stalno prčak jer ih puštam....
__________________
...da usne tvoje poljubim, i nježno da te zagrlim, da ti priznam ljubavi, da si moje sve...<3<3<3
carrie_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 18:18   #214
Kupila i ja Syoss color protect šampon i regenerator - 60-ak kn bačenih u vjetar. Totalno sam nezadovoljna, kosa mi nakon pranja uopće nije mekana i to je ono što me najviše živcira. Što dobar marketing radi, ha?
A kad smo već kod toga, u reklami se diče time da su to profesionalni preparati za njegu kose koji se koriste u frizerskim salonima, a gdje ste kod nas vidjele da netko koristi Syoss proizvode?! Ja osobno nisam nigdje.

Anyway - nikad više ni prismrditi Syossu.
Maja.Solcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 21:20   #215
Meni je Syoss okej, najviše me nervira bočica koja se udubljuje i nemreš je ispravit nikako.

Frizerka mi je nedavno fenirala kosu i stavila je neko njihovo sredstvo za ravnanje kose, kaže da ga kod nas još nema za kupiti. Pa ako ga netko uoči kad / ako dođe, neka viče jer je fenomenalno

edit, mislim da bi to trebalo biti ovo
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince

Zadnje uređivanje mya_7920 : 20.02.2010. at 21:26.
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 15:41   #216
prvo pranje i sa šampaonom i sa regeneratorom je bilo super..kosa super..klasična navlakuša. a onda je počelo..kosa se ne opere dobro,ne izgleda dobro, čudna je, nije mekana, zamasti se brzo, pojavila mi se perut(ja u životu nisam imala perut!) i svrbi me užasno tjeme..KOJI UŽAS OD PROIZVODA
Skylar7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 16:02   #217
Skylar7, odlično si opisala njegovu neučinkovitost, potpis!

Ono što je meni "tajnovito" - je, čemu li se Syoss tooooliko puno reklamira?
Jel moguće da postoji varijanta 1. liga, i žnj liga, koja se prodaje kod nas?
deya is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 16:03   #218
Meni je kosa bila užasna dok sam koristila Syoss. Tek mi se oporavila kad sam prešla na sadašnje proizvode. Ali ovi jeftini dm šamponi više nikad.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 17:36   #219
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Meni je kosa bila užasna dok sam koristila Syoss. Tek mi se oporavila kad sam prešla na sadašnje proizvode. Ali ovi jeftini dm šamponi više nikad.
a koji su to sadašnji proizvodi?
i mislim da je syoss sve osim "jeftini dm šampon"

meni je syoss ispočetka bio presavršen, pa mi je onda brzo mastio kosu, pa je onda opet bio dobar... al moja je kosa inače blesava i tako je sa apsolutno svakim šamponom pa mi to nije baš čudno... al to što pišete da kosa nije mekana, da se dobro ne opere, da ne izgleda dobro - ne mogu se složit...
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 17:59   #220
Meni je Syoss jeftini dm šampon. Tebi nek bude kaj god hoćeš.
Koristila sam New šampon iz Lusha. Sad koristim Jumping Juniper šampon i American cream i Veganese reg. isto iz Lusha. Dugo traju, kosa se oporavila.

Zadnje uređivanje Maiya : 04.03.2010. at 18:19.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:28.