Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2011., 23:43   #1
Roditelji/dečko

Pozdrav ljudi, evo imam jedan problem pa se nadam da mi možete pomoći...
Prije 2 mjeseca sam započela vezu sa dečkom kojeg znam još iz vrtića... živi nedaleko od mene i prije nego smo ušli u vezu si je sa mojim starcima bio ok... Moram priznati da su moji starci malo "zatucani" što se tiče ljubavi pa nikad nisu željeli znati s kime sam u vezi.. al prije nekoliko dana tata je ljut došao kući i počeo vikat da mu se cijelo selo ruga jer sam ja u vezi s tim dečkom.... Naredio mi je da prekinem tu vezu i počeo vrijeđati dečka s kojim si je još do prije nekoliko dana bio ok... Probala sam popričati s tatom al on me ne želi slušati... HELP!!!!!
Tamara13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 23:53   #2
A joj
A što tata kaže, zašto mu se selo ruga? Što to ne valja tom dečku?

Koliko imate godina? Valjda 13 u tvom nicku nije broj godina.
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 00:08   #3
Quote:
Tamara13 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi, evo imam jedan problem pa se nadam da mi možete pomoći...
Prije 2 mjeseca sam započela vezu sa dečkom kojeg znam još iz vrtića... živi nedaleko od mene i prije nego smo ušli u vezu si je sa mojim starcima bio ok... Moram priznati da su moji starci malo "zatucani" što se tiče ljubavi pa nikad nisu željeli znati s kime sam u vezi.. al prije nekoliko dana tata je ljut došao kući i počeo vikat da mu se cijelo selo ruga jer sam ja u vezi s tim dečkom.... Naredio mi je da prekinem tu vezu i počeo vrijeđati dečka s kojim si je još do prije nekoliko dana bio ok... Probala sam popričati s tatom al on me ne želi slušati... HELP!!!!!
ajme....
nema pravo tako reagirat....
Katherine Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 01:26   #4
pa reci mami da ga sredi,ucem je problem
__________________
Develop interest in life as you see it. In people, things, literature, music, the world is so rich, simply throbbing with rich treasures, beautiful souls and interesting people. Forget yourself.Henry Miller
Exploited is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 03:00   #5
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
A joj
A što tata kaže, zašto mu se selo ruga? Što to ne valja tom dečku?

Koliko imate godina? Valjda 13 u tvom nicku nije broj godina.
hehe, nemamo 13 )
20 godina imamo...
dečko je stvarno super prema meni i što je najvažnije voli me... ne znam ni sama di je problem. Tata je i prestao pričat sa mnom a mama šuti jer je ipak tata glavni u kući
Tamara13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 09:18   #6
da ti nije brat?
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 09:44   #7
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
da ti nije brat?
Nedjeljni ručak.
"Tata, jel' ti pizdiš da prekinem s dečkom zato što mi je buraz?"
Stara pada u nesvjest, a stari se gotovo guši na krilce.

I upload videa na youtube.
reggie31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 13:12   #8
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
da ti nije brat?
nije mi brat
Tati najviše smeta (koliko sam skontala) to što on radi tj to što nije išao na fakultet pa sad ispada da je glup... kaže tata: nije on za tebe, zeznut ćeš si život jer je on samo automehaničar....
Po meni je takvo mišljenje totalna glupost
Tamara13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 13:22   #9
Quote:
Tamara13 kaže: Pogledaj post
nije mi brat
Tati najviše smeta (koliko sam skontala) to što on radi tj to što nije išao na fakultet pa sad ispada da je glup... kaže tata: nije on za tebe, zeznut ćeš si život jer je on samo automehaničar....
Po meni je takvo mišljenje totalna glupost
U kojem to paralelnom svemiru živi tvoj otac? Automehaničar će imati puno bolji status u društvu od nekakvog tamo profesora, o novcima da i ne pričam.

Naravno, i novci i status i sve pada u vodu pred krucijalnim pitanjem, a to je dužina pišice.

A ako tvog tatu zanima dužina pišice tvog dečka, nešto žešće s njim nije u redu.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 13:44   #10
Quote:
Tamara13 kaže: Pogledaj post
nije mi brat
Tati najviše smeta (koliko sam skontala) to što on radi tj to što nije išao na fakultet pa sad ispada da je glup... kaže tata: nije on za tebe, zeznut ćeš si život jer je on samo automehaničar....
Po meni je takvo mišljenje totalna glupost
Mislim kako trebaš biti sretna što nisi tulava na tatu. Automehaničari su traženo zanimanje, ali i zanimanje koje zahtijeva visoku razinu točno određenih znanja. Također i iskustva. Kvalitetan automehaničar nikako nije niti glup, niti malo plaćen.
reggie31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 14:49   #11
a eto, moj tata valjda misli da još živimo u kamenom dobu... da mogu, istog trena bi spakirala kufer i by by
__________________
Keep your eyes on the stars, and your feet on the ground.
Tamara13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 14:52   #12
Quote:
Tamara13 kaže: Pogledaj post
nije mi brat
Tati najviše smeta (koliko sam skontala) to što on radi tj to što nije išao na fakultet pa sad ispada da je glup... kaže tata: nije on za tebe, zeznut ćeš si život jer je on samo automehaničar....
Po meni je takvo mišljenje totalna glupost
Bolje automehaničar nego prof. filozofije i etnologije. Još ako radi za sebe, a ne za nekog drugog - superiška.

Mislim, mogu shvatiti da se tatici ne sviđa što nije išao na fakultet ako je završio gimnaziju ili srednju za administrativnog tajnika ili upravno-pravnu ili neki takav jad, ali što ima protiv zanatlije, ne kužim.
__________________

Unfortunately, in America, babies are not found in cola cans. I asked my mother when I was four and she said they came from eggs laid by rabbis. If you aren't Jewish, they're laid by Catholic nuns. If you're an atheist, they're laid by dirty, lonely prostitutes.
sun.shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 14:52   #13
Quote:
Tamara13 kaže: Pogledaj post
a eto, moj tata valjda misli da još živimo u kamenom dobu... da mogu, istog trena bi spakirala kufer i by by
E to ti je. Da ti tata ima auto, a ne konja, cijenio bi zeta automehaničara. Jebiga, sad moraš tražiti veterinara, ili se zaposliti i otići od kuće.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 15:17   #14
Quote:
Tamara13 kaže: Pogledaj post
Tati najviše smeta (koliko sam skontala) to što on radi tj to što nije išao na fakultet pa sad ispada da je glup... kaže tata: nije on za tebe, zeznut ćeš si život jer je on samo automehaničar....
Po meni je takvo mišljenje totalna glupost
Je, glupost je, ali to ti sad svom tati vjerojatno nećeš moći dokazati ako je jedan od onih ...

Niš, radi po svom, probaj se ne raspravljati s njim da si ne izgovorite svašta ružno jer on će se prije ili kasnije, ako ostanete skupa, već pomiriti s tim.
Illana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 15:29   #15
Quote:
Tamara13 kaže: Pogledaj post
Naredio mi je da prekinem tu vezu i počeo vrijeđati dečka s kojim si je još do prije nekoliko dana bio ok... Probala sam popričati s tatom al on me ne želi slušati... HELP!!!!!
Što će se dogoditi ako se ne povinuješ naredbama?
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 15:39   #16
Quote:
Tamara13 kaže: Pogledaj post
kaže tata: nije on za tebe, zeznut ćeš si život jer je on samo automehaničar....
reci tati da bi ja rado mijenjala svoju diplomu za automehaničarski obrt
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 17:36   #17
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
reci tati da bi ja rado mijenjala svoju diplomu za automehaničarski obrt
I ja.. (pogotovo što šaljem cv-e već sedmicama i sedmicama i sedmicama, a niko ništa )


On će se pomiriti s tim, ne brini ništa...
zLo_kRme is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 17:49   #18
Ne vjerujem da će se pomirit s tim.. Ima krug "prijatelja" koji se rugaju jedni drugima a svaki od njima ima hrpu sranja kod kuće.. Al glavno da se oni rugaju drugima... Uvijek je tati bilo važno što misle drugi.. Kad bi mi se dogodila loša ocjena u školi prvo njegovo pitanje je bilo: a šta će sad drugi reči...
Moram brinuti jer znam da ako se ovakvo njegovo ponašanje nastavi, da ću otiči i neću se više vratiti. Jer ova dernjava i vrijeđanja su postali previše.. Jedino mi je žao mame da mora šutjeti i trpjeti sve
__________________
Keep your eyes on the stars, and your feet on the ground.
Tamara13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 19:36   #19
Kažeš imaš 20 god. Znači završila si srednju. Što sada radiš, čime se baviš? Da li dečko radi?
Kenona is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 20:01   #20
Studiram a vikendom radim u kafiću. Dečko radi kao automehaničar
__________________
Keep your eyes on the stars, and your feet on the ground.
Tamara13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:49.