Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2003., 14:24   #41
Ne mislim te vrijeđati nego ti želim reći da ne vrijeđaš ostale ako nisi barem bolji od njih,jer to onda nemaš pravo.A ako si bolji onda nećeš niti imati potrebu za tim.

Ma ne želim nikoga vrijeđati ponajmanje golmane,jer oni su najmanje krivi za primljene golove.Zar je možda Pletikosa kriv za onaj gol protiv Nizozemske s centra.Momčad izlazi do centra,on izlazi na 16 metara-idiot gubi loptu dolazi do majstora i ovaj prejebeno pogađa pod gredu.Svi spominju Stipu a nitko se ne sječa koji je idiot onako jeftino izgubio loptu. [/B][/QUOTE]

ma čekaj malo: zašto ja ne bih iskazivao svoje mišljenje (ili vrijeđao kako ti lijepo kažeš) o JAVNOJ osobi koja se na kraju krajeva bavi tim sportom i zbog mene (publike) ????
neka ide igrat onda u neko selo sa 3 gledatelja i tamo neće trpit kritike na račun svojih performansi!

po tebi ko može Bobanu spočitavat ono protiv francuske na SP? Maradona i Platini a ostali šutite jer ne igrate jednako dobro nogomet kao i Boban?
daj malo razmisli o svemu tome.
__________________
Oholost, Škrtost, Bludnost, interista/romanista, Neumjerenost u jelu i piću, Srditost, Lijenost
2004/05 Juventus, 2005/06 Juventus, 2006/07 nije odigrano, 2007/08 Juventus, 2008/09 AC Milan, 2009/10 ?
EnzoGiovanni is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2003., 16:09   #42
One savršene škarice Guilyja prekjučer Kad sam ih vidio sjetio sam se Zvone Deranje i golčina koje je zabio u ono malo vremena dok je bio u formi. Golovi za U21 u Nigeriji, hattrick u BG, škarice u Suhopolju i my favorite - majstorski izvedene škarice u kup utakmici protiv Cibalije (za 2:1, Hjaduk poslije ispao na penale)
bogeyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 15:12   #43
Delpiero petom protiv Siene!



Uživajte
__________________
Oholost, Škrtost, Bludnost, interista/romanista, Neumjerenost u jelu i piću, Srditost, Lijenost
2004/05 Juventus, 2005/06 Juventus, 2006/07 nije odigrano, 2007/08 Juventus, 2008/09 AC Milan, 2009/10 ?
EnzoGiovanni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 23:13   #44
Quote:
Torcida_ZG kaže:
Najjači golovi su:

Šukerov Dancima, pa na istom prvenstvu gol Poborskog Portugalcima... I onaj Cantonain gol... Hm.. Da, volim lobove...
onda tu svakako spada i baggiov lob za bresciu (ne sjecam se protiv koga), cak je jaci i od ovih gore navedenih.
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2005., 23:45   #45
Quote:
Zanima me koliko bi od tih golova ti obranio.Možemo se naći pa da mi demonstriraš svoje golmanske kvalitete.Kladim se da bi od 10 udaraca s 20 metara obranio niti jednog.Ne mislim te vrijeđati nego ti želim reći da ne vrijeđaš ostale ako nisi barem bolji od njih,jer to onda nemaš pravo.A ako si bolji onda nećeš niti imati potrebu za tim.
Jedna od glupljih izjava u zadnje vrime. Pa nemoram ja igrat bolje od Del Piera da ga kritiziram !?

Inace, naj-golovi..
Hmm, svih pet komada kad je Roma ponizila Lazio 5-1. Tottijev lob
.: E1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 16:32   #46
imam na hardu puno dobrih golova a neznam ili se nemogu stavit da ih i vi vidite pa evo stranica gdje ima puno dobrih, vjerojatno je od prije znate.

golovi
bumbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 19:24   #47
nije mi se dalo čitati prve 4 str...al meni je jedan od najjačih golova onaj od Jerkovića...prebrutalne škarice sa 30-ak metara
__________________
Pravila o potpisima
fifa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 19:49   #48
Quote:
Serse_Cosmi kaže:
onda tu svakako spada i baggiov lob za bresciu (ne sjecam se protiv koga), cak je jaci i od ovih gore navedenih.
Znalci imaju u istom clipu i snimku radijskog komentatora nakon tog gola.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2005., 20:42   #49
Quote:
fifa kaže:
nije mi se dalo čitati prve 4 str...al meni je jedan od najjačih golova onaj od Jerkovića...prebrutalne škarice sa 30-ak metara
Hehe, pa ipak se zna najbolji gol u povijesti SP-a...


P.S. Jel zna netko možda di se to može skinut... THX...
__________________
---
Sinnovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 00:00   #50
Quote:
.: E1 kaže:
Jedna od glupljih izjava u zadnje vrime.
pogledaj datum posta koji si citirao

Inace, ona seedorfova bombetina sa preko 40 m
fulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 03:49   #51
Imam na kompu nešto unikatno,mislim da se to jednom dogodilo,i nikad,ali sigurno nikad neće desiti...a htjeo bih vam to pokazati.Jel se može to kako sa kompa prebaciti na forum? Ili da nađem otkud sam to skinuo?
A još jedan gol mi je ostao u sječanju,neznam utakmica koja jer je to bilo u onim emisijama na Eurosportu kad prikazuju zanimljive događaje iz svih sportova...tip izvodi aut,hvata zalet,napravi premet i baci loptu skroz pred gol,i majstor zakuca glavom u mrežu..najatraktivnije nešto što sam vidio...
__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 13:39   #52
Quote:
U2dva kaže:
Imam na kompu nešto unikatno,mislim da se to jednom dogodilo,i nikad,ali sigurno nikad neće desiti...a htjeo bih vam to pokazati.Jel se može to kako sa kompa prebaciti na forum? Ili da nađem otkud sam to skinuo?
A još jedan gol mi je ostao u sječanju,neznam utakmica koja jer je to bilo u onim emisijama na Eurosportu kad prikazuju zanimljive događaje iz svih sportova...tip izvodi aut,hvata zalet,napravi premet i baci loptu skroz pred gol,i majstor zakuca glavom u mrežu..najatraktivnije nešto što sam vidio...
SHAOLIN SOCCER???
__________________
Pravila o potpisima
fifa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 14:00   #53
Tesko je reci koji je najgol, spomenut cu jednog malo starijeg: na Kantridi prije nekih 17-18 godina, Rijeka - Zvezda. Mladenovic sa 35-40 metara iz slobodnjaka, na kraju izgubili 1:2 ali ipak golcina za pamcenje!
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2005., 20:02   #54
Quote:
fifa kaže:
SHAOLIN SOCCER???
Ma nije Shaolin...Ovo što imam je negdje u Portugalu ili Španjolskoj se desilo ...Striker uleće na teren i zabija goool,ali koji striker?? To treba vidjeti..Našao sam to na http://www.boliglava.net/ tamo ima oko 70 stranica kojekakvih zjbncija,pa kom se da nek potraži...
__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2005., 03:10   #55
Lizzarrazu (kako se već piše), nabacuje mu neko iz kornera (u dresu Bajerna) na suprotni ugao 16-erca i on na prvu u suprotne rašlje!!
The Realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 15:25   #56
Dopustite starom prdonji trenutak sjete:

Jesen 84, jugoliga, utakmica Crvena Zvezda - Željezničar 3-1. Zvezda je igrala najslabiju jesen svoje povijesti, nakon sedam kola su bili posljednji na tablici.

Golman Zvezde je dao loptu Šestiću na rubu svog šesnaesterca i onda je slijedilo:

Šestić, Šestić, Šestić, Šestić, Šestić, Šestić, zaobišao je i vratara Škrbu i gol.

Jel utakmica bila samo fol da se dovrši pa je znao da će mu se micati s puta ili zauprave ne znam. Šestić je doslovno predriblao sve igrače na koje je naletio, zavaljao golmana i plasirao loptu u mrežu. To nisu bili papci tu su bili igrači repke poput Baljića i Čapljića.
vidra74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 00:58   #57
Zidaneov volej protiv Bayer Leverkusena u finalu CL.
__________________
Share the love baby!
Da main man is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2005., 14:33   #58
onaj gol iz slobodnjaka od Carlosa protiv francuske sa 35-40m kad je lopta krenula prema živom zidu, naglo ga zaobišla i u dalji golmanov kut... mislim da je to bila neka prijateljska ili neki kup.
IdILa DebILa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2005., 15:40   #59
Quote:
IdILa DebILa kaže:
onaj gol iz slobodnjaka od Carlosa protiv francuske sa 35-40m kad je lopta krenula prema živom zidu, naglo ga zaobišla i u dalji golmanov kut... mislim da je to bila neka prijateljska ili neki kup.
Uhhhhh, taj je bil prebrutalan... I još je poslje rekel da je gađal Brazilsku zastavu iza gola na tribini...
__________________
---
Sinnovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2005., 19:26   #60
Mozda ce se tek rijetki sjetiti gola Elbera u dresu Bayerna, kad je golman stopirao njega da lopta sam udje u gol-out, no ovaj ga predriblao i sa korner linije zabio gol!!! ne moram reci da se gol na Petici prikazivao x puta, sasvim zasluzeno.

I onaj gol Sukera u kvalifikacijama protiv Irske, nakon duuugog dodavanja (vise ne znam tocno ko mu je dodao) kako je smirio loptu i BAM lijevom nogom (91.minuta)

Gol Rivalda, njegova predzadnja sezona u Barceloni, zadnje kolo protiv Valencije na Nou Campu, rezlutat 2:2, skoro pa kraj tekme, frank de Boer prakticki ispucava u napad sa same centralne linije vise prema istocnoj tribini, Rivaldo lagano stopa (odbija) loptu prsima, skarice i GOOL uz samu vratnicu, Canizares je dao sve od sbe lai sut je bio predobar da bi ista mogao napraviti, pobjeda Barce 3:2 cime su izborili kavlifikacije za Ligu prvaka


Ali mogao bi isto u ovom topiku spomenuti jedan "cudan" gol, ne zbog njegove ljepote ili ne znam cega, vec na okruzenje.
Dinamo - Newcastle, vise ni sam ne znam koje je to godine bilo,uglavnom kod rezltata 2:1,vec su produzeci bili na izmaku prakticki kraj i cekalo se kad ce sudac oznaciti kraj pa da se pucaju penali. Newcasle je imao loptu na svojoj polovici,i dodavali se, Dinamovi igraci su stali,skoro pa doslovno, i dva-tri dodavanja lopta dosla do Ketsbaije i GOL! dinamovci su prozujali skoro cijelu akciju stvarno nisam imao komentar nakon tog gola, vec samo izljev psovki
U.B.K. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:03.