Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2011., 15:56   #201
Ja ti samo kažem da sam za PES rekao da je loš nakon dvije utakmice a ti nakon 50+. Jebiga, iskusniji sam pa znam bolje. NHF
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 17:22   #202
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Ja ti samo kažem da sam za PES rekao da je loš nakon dvije utakmice a ti nakon 50+. Jebiga, iskusniji sam pa znam bolje. NHF
Ne, nego si fifa fanboy pa automatski hejtaš. Ja sam odigrao fifu isto par tekmi i iznio mišljenje tamo ali nisam hejtao nego bio objektivan. Šteta što ti to ne možeš. Uživaj sinko.
marković car is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 19:26   #203
Dete drago, još se ti nisi ni rodio dok sam ja igrao PES. (ovo zaključujem i po kvaliteti tvojih postova)

A i vidim da ti malo duže treba da shvatiš neke stvari pa ću te ostavit malo da razmisliš kakve bedastoće pišeš.

Sorry svima na off-topicu.

Zadnje uređivanje Hmxhmx : 19.09.2011. at 19:32.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 19:37   #204
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Dete drago, još se ti nisi ni rodio dok sam ja igrao PES. (ovo zaključujem i po kvaliteti tvojih postova)

A i vidim da ti malo duže treba da shvatiš neke stvari pa ću te ostavit malo da razmisliš kakve bedastoće pišeš.

Sorry svima na off-topicu.
Vidiš sine, znam da lažeš jer da ne lažeš rekao bi onda ds si tada igrao iss pro a ne pes. jer se na početku zvao iss pro. ALi dobro, ja sam dijete lol, kad god nešto napišem poklapaš me, odi liječi komplekse na nekome drugom pozdrav
ontopic: čeka se October 14. da izađe i finalna verzija...ima li ko naznake o kojem drugom datumu možda, čudno mi da će fifa puno ranije od njega.
marković car is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 20:17   #205
Quote:
marković car kaže: Pogledaj post
ontopic: čeka se October 14. da izađe i finalna verzija...ima li ko naznake o kojem drugom datumu možda, čudno mi da će fifa puno ranije od njega.
Mislim da će krajem ovog mjeseca biti na torrentima
bargain is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 22:03   #206
Onda 14.10 ili 29.10 izlazi finalna verzija za europu (engleski jezik naravno)??
Z_interactive is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 22:38   #207
Quote:
Z_interactive kaže: Pogledaj post
Onda 14.10 ili 29.10 izlazi finalna verzija za europu (engleski jezik naravno)??
EU Release Date: Oct-15-2011
US Release Date: Sep-27-2011
bargain is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 22:40   #208
Quote:
bargain kaže: Pogledaj post
Mislim da će krajem ovog mjeseca biti na torrentima
Pa trebao bi tamo već početkom 10.mj sigurno, reloaded ili razor1911
marković car is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 00:09   #209
Quote:
bargain kaže: Pogledaj post
US Release Date: Sep-27-2011
Nisam prije pratio, a neda mi se sad guglat. Jel se u US zove "Winning Eleven" ?

U Aziji ak' se ne varam da.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 07:49   #210
Samo u Aziji je WE
__________________
he's a big strong man with a child's mind,
don't you take his booze away
Mr.TamborineMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 12:12   #211
Quote:
Mr.TamborineMan kaže: Pogledaj post
Samo u Aziji je WE
Zato i ostaju oni bodovi, we points, a prije su bili pes points mislim.
marković car is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 17:16   #212
Malo je zamrla tema, pa ću ja malo oživjeti. Nego, dali ima dobra duša da mi objasni kako da težinu igranja namjestim i da mi se više ne vraća na stare postavke nakon svake odigrane tekme. Naime, namjestim na top player, cursor change stavim na semi-assist, pass support stavim bez ijedne crtice, teammate control je na assist, a ona sranja da moj neoznačeni igrač puca, dodaje i uklizuje su mi na off. I sve bi to bilo super da ja to ne moram najmeštati prije svake tekme. Nezz ni kako da save-am to.
Mehaniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 17:31   #213
Quote:
Mehaniks kaže: Pogledaj post
Malo je zamrla tema, pa ću ja malo oživjeti. Nego, dali ima dobra duša da mi objasni kako da težinu igranja namjestim i da mi se više ne vraća na stare postavke nakon svake odigrane tekme. Naime, namjestim na top player, cursor change stavim na semi-assist, pass support stavim bez ijedne crtice, teammate control je na assist, a ona sranja da moj neoznačeni igrač puca, dodaje i uklizuje su mi na off. I sve bi to bilo super da ja to ne moram najmeštati prije svake tekme. Nezz ni kako da save-am to.
Mislim da nemoš sejvat u demo-u ništa. jebiga čekaj full ili se jebkaj s time svaki put
marković car is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 18:16   #214
Bit će da ću svaki put namještati prije tekme, ili igrati protiv nekoga pa je onda zabavnije. Nego, jel se zna hoće li biti još opcija u igri? Nešto kao što u fifi ima igranje rukom i slično.
Mehaniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 18:24   #215
Quote:
Mehaniks kaže: Pogledaj post
Bit će da ću svaki put namještati prije tekme, ili igrati protiv nekoga pa je onda zabavnije. Nego, jel se zna hoće li biti još opcija u igri? Nešto kao što u fifi ima igranje rukom i slično.
Igranja rukom neće biti. Golmane će popraviti s prvim patchem (koji bi trebao izaći nedugo nakon same igre)
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 19:09   #216
igranje rukom jedno od osnovnih pravila i ''događanja'' na utakmici i to nestave u igru...
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 19:39   #217
Quote:
iprskal9 kaže: Pogledaj post
Igranja rukom neće biti. Golmane će popraviti s prvim patchem (koji bi trebao izaći nedugo nakon same igre)
Igranje rrukom je bilo u pes 6, ne znam zašto su to maknuli a za golmane će izać kao neki dlc da ih se popravi kao što kažeš tek nakon izaslka igre
marković car is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 20:45   #218
Quote:
marković car kaže: Pogledaj post
Igranje rrukom je bilo u pes 6, ne znam zašto su to maknuli a za golmane će izać kao neki dlc da ih se popravi kao što kažeš tek nakon izaslka igre
Mislim da to nije bilo ni u pes 6,ili se ja ne sjecam
epasadsetimisli is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 21:38   #219
TIJEKOM Utakmice mi se automatski mjenjaju postava i igrači,kako da to maknem? (PES 2011)
_GrGa_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 22:06   #220
Quote:
_GrGa_ kaže: Pogledaj post
TIJEKOM Utakmice mi se automatski mjenjaju postava i igrači,kako da to maknem? (PES 2011)
Provozaj se do topica o Pesu 11 i tamo pitaj.
Mehaniks is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:56.