Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2012., 22:08   #1061
www.hks.hr i tamo pogledajte popi uzgajivača i najave legla.
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 08:58   #1062
imam jedno pitanje, imam samojeda starog 2,5 mjeseci..ima puno energije, setam ga 2 puta na dan al ne previse jer me strah da mu nece bit puno..kolko bi bilo dovoljno da mu nebude previse??
syyacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 20:35   #1063
5 puta po pola sata.....
pola sata nakon jela svakako, tako će ti pas prije naučiti sve obavljati vani.
Svaki put ga svakako nagradi kada napravi nuždu vani ako još ne zna.
Joj daj stavi slikice
evo moje :
http://s1146.photobucket.com/albums/o540/Nelasamojed/
Tabby is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 22:01   #1064
čime je najbolje rasčešljavati dlaku? . i jel dobro koristiti šampone za suho pranje?
samojedGizmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 13:04   #1065
ljudi zanimalo bi me dal ima tko iskustva s furminatorom? pošto je došlo lijepo vrijeme, moja se počela jako linjat, češljam ju svaki dan al mi se čini da baš i ne pomaže
zanima me da li je to dobro za dlaku peseka?
gledala sam neke videe vlasnika kako postupaju s time prema ljubimcima nekak mi se čine grubi
bakrena17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 13:27   #1066
Quote:
Tabby kaže: Pogledaj post
Ja sam sa svojom išla u školu i to 8 stupnjeva (5 osnovnih i 3 napredna), trenirala sam doma i u školici. Ima dovoljno aktivnost. I ne nisam ju nabavila zato kaj je slatka i kaj ti ja znam kaj. Pasminu sam birala godinu i pol i obrazovala se o njima, a i prije sam imala kontakta sa samojedima(imao ga susjed). Znala sam da su tvrdoglavi, lajavci i vole malo odlutati. I da poneki puta mi je žao kaj nakon toliko truda ona me ne sluša(zna naredbe, samo ako ne vidi korist nece ih slušati), kaj je ne mogu voditi bez povodca jer previše voli sve (pse, ljude..sve) i samo krene od psa do psa pozdravljati ili ljude...Ali sve u svemu ona je moja i volim je.......
mi nismo išli u školu ali zato smo doma trenirali ja svoju vodim bez povodca ali to samo zato što živim kod zaprešića, gdje ima puno prirode (polja, šume) pa su male šanse da mi naleti neki pesek a i kad naleti večinom se poznaju i već su prijatelji ili je to novi potencijalni prijatelj
ovak u negdje drugdje uz cestu bi ju sigurno auti i ljudi previše zanimali i samo bi ih pozdravljala i trčkarala od jednog do drugog
slažem se s tobom što se tiče toga da kao da ne vide korist u nekim naredbama pa samo odbije poslušat il to napravi onak tek tolko da dobi poslasticu

zanima me dal je došlo do nekih promjena u ponašanju od sterilizacije? ne bi htjela da joj se promijeni karakter il da se ulijeni ili nešto slično..
bakrena17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 14:21   #1067
ako nemaš novaca za psa, nemoj ga onda ni kupovati.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 16:13   #1068
Pozdrav! Imam samojeda starog 6 mj i mislim da su mu se uši već trebale formirati,tj. da su mu u zraku, a mom su uvijek spuštene. Pa me zanima hoće li tako ostati ilii?
Baloo09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 22:07   #1069
nažalost nemam tolko vremena šetam ga 2 do 3 puta dnevno a što se tiče obavljanja nužde to je naučio za par dana..sa tim uopće nije bilo problema

evo slikice
http://imageshack.us/photo/my-images/191/dsc0486iw.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/580/dsc0507y.jpg/
syyacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 00:48   #1070
Bilo bi dobro da nije sam dok je mali, a ako ne možeš ga ti ispeljati probaj nac nekoga. nisam skužila dal je on u stanu ili vani u dvorištu?
Ali svakako se pozabavi da se druži sa drugim psima, klincima i macama i tako dalje..Moja ne voli mace jer sam joj branila da se sa njima druži jer su u kvartu sve zločeste tako da sada ih sam ih naganja a frajerica, kada se mačka pokaže zube odmah k nama...


I naravo peso je zakon
Tabby is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 14:00   #1071
vani je u dvorištu, jedino preko noći spava u kući..ma nekih normalnih pasa nema, svi su neki divlji u susjedstvu..a sad se čak počeo družit i sa konjem :-D
syyacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 10:20   #1072
Ne kuzim zasto psu braniti da se druška sa drugim psima? :P To je ujedno i socijalizacija psa a i njemu je zabavno ipak su oni svoji, a i kad naraste imat ce samo probleme sa drugim psima jer se nikad nije druzio s njima, znaci dok je pas manji treba ga pustiti da se sa svime upozna te da se druzi i sa ljudima i sa psima, mačkama kokošima svinjama konjima sa svime s cim je moguc ikakav kontakt kasnije, moji samojedi su uvijek prijateljskki nastrojeni prema svemu upravo zbog toga jer im se nije branilo da se druze sa ostalim životinjicama koje god su sreli
inna_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 19:58   #1073
šta koristite za uklanjanje mrlja oko očiju?
lega_iz_osijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 20:45   #1074
Moja ih nema ..mislim ja joj redovito sa papirnatim maramicama ujutro počistim oko okica tako da nema tragova...
Tabby is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 09:47   #1075
ljudi imam i ja samojedicu, stara 4 mjeseca i odlicna je...istina, dobila sam ju prerano (1mj i 22 dana) ali je skroz napredna, vec je tad jela suhu hranu i cak nije plakala za mamom ni prvi dan kad smo ju uzeli...stvarno je savrsena, cijepljena je isto tako sa nepuna 2 mjeseca, veterinar je rekao da se super razvija, ima sad vec 10kg, idemo u setnju 2-3 puta dnevno po 1h s tim da se u to vrijeme bas i ne setamo nego se igra sa puuuno drugih pasa tako da se izmori, mjehur joj se ljepo razvio pa cijelu noc spava bez obzira sto je prije spavanja popila 2 litre vode i tek ujutro piski citala sam ove starije postove i malo me zabrinulo sto je netko napisao da se ne smiju istrcavati do 4/5 mjeseci zbog kraljeznice?? :/ moja trci ko luda i ne pokazuje nikakve smetnje...jedino joj je zeludac malo osjetljiv pa cim pojede cvijet ili ako joj dam komad mesa ili nesto dobije proljev, hranim ju pro planom i dobar joj je samo sto jako halapljivo jede pa stuca i prdi to je tako od kad sam ju dobila i nikako da nauci ljepo jest... inace se jako voli valjati po zemlji pa onda mozete misliti na sta lici tako da sam ju ovaj mjesec vec dva puta morala kupati samponom jer ta zemlja nije htjela spasti sama od sebe i jucer sam primjetila da se pocela linjati vise nego inace, jel to pocelo ovo ljetno linjanje ili sam ja kriva zbog kupanja i cestog cetkanja ? necu ju kupati samponom barem dva mjeseca al opet me strah da sam ja kriva....
kikica777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 10:38   #1076
Mislim da nije pametno toliko često psa prati sa šamponom, ja svoju perem 2 puta godišnje. Također pazi na odabir četki, jer ako pretjeraš recimo sa furminatorom pas bi mogal postati čelav. Pas se mora istrčati i samo neka se i dalje igra. A slikice?
Tabby is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 11:08   #1077
pa nemam furminator ali cetka nije bas njezna, narucila sam joj drugu pa cu s tom nastavit a s ovom cu morat pazit....necu ju sad cetkat par dana a kupanje cu samo sa vodom ako se jako zaprlja... a kad se trebaju poceti linjati ? nece mi ucitati sliku moze na mail ?
kikica777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 10:21   #1078
Quote:
syyacc kaže: Pogledaj post
nažalost nemam tolko vremena šetam ga 2 do 3 puta dnevno a što se tiče obavljanja nužde to je naučio za par dana..sa tim uopće nije bilo problema

evo slikice
http://imageshack.us/photo/my-images/191/dsc0486iw.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/580/dsc0507y.jpg/
Isti moj
SepI is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 14:01   #1079
pozdrav ,

evo nesto danas bas iz znatizelje gledam po njuskalu ,

pa naletio na ove štence , odmah sam primjetio da nešto nije u redu(odnosno da se ne radi o čistokrvnima ili se meni samo čini) , uočio sam

poprilično neobične oblike njihovih glava , a ono što sam prvo primjetio je njihov rep koji je ogroman i ne uobičajen

savinuti na ledima (posljednja fotografija) ,

molim "stručno mišljenje"

http://www.njuskalo.hr/psi/stenci-sa...-oglas-4908520



p.s.
dosla nova bebica u obitelj , muskarcina stara 6tjedana , evo slike



death2fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 15:46   #1080
Gdje da u osijeku okupamo i uredimo nasu samojedicu a da je cijena normalna?
lega_iz_osijeka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:07.