Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2010., 11:15   #61
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
nisam rekal da je lose
imala sam i 11, 15 i 18 godina mladje
al bilo je dosta kratko (ili jednokratno)
i ne nije moja nesigurnost vlastitim izgledom u pitanju. ja vrlo dobro znam koliko vrijedim i koliko aduta imam koji nekog pilica od 25 mogu zamantati.
samo ti pilici moraju biti SPECIJALNI da bi mene mogli zamantati. puka razlika u god mi nije garancija mada jeste plus faktor moram priznati.
Ti voliš tu pametnu i istreniranu mladost sebi i svojim užicima podrediti...
zanzy is offline  
Old 12.01.2010., 11:16   #62
Septembarka ako je ovo tvoja sličica onda bi s tobom bilo vrijedno započeti pristupne pregovore.
BeerMan is offline  
Old 12.01.2010., 11:20   #63
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Mlađi su češeće nezreli..balavi da se tako izrazim..možda sa više elana i tvrdim alatom..neznam..nisma probala...mislim jesam..ali stariji djeluje zrelije.....
Zato Septi nađe nekog zrelijeg i ozbiljnijeg...a da je u njemu onaj duh neukroćenog mustanga
zanzy is offline  
Old 12.01.2010., 11:23   #64
Quote:
zanzy kaže: Pogledaj post
Zato Septi nađe nekog zrelijeg i ozbiljnijeg...a da je u njemu onaj duh neukroćenog mustanga
Neznam nisam imala veze sa starijim od 30 ravno a to je moj muž...ali mislim da je zreliji...me to mi se sve mjenja
moja prijateljica kaže da nebi mogla biti s balavcem koji bi bio gotov u minute a ja mislim može on opet u drugu rundupa i treću ect...Do kada je muškima tvrd..a Septy
leptirica 2 is offline  
Old 12.01.2010., 11:28   #65
Quote:
onst29 kaže: Pogledaj post
Imam 28 godina! Volio bih upoznati stariju damu željnu zabave.
Ma taman... najcukreniji
kiss me is offline  
Old 12.01.2010., 11:28   #66
Quote:
Perilica88 kaže: Pogledaj post
probao sam preko chata,bez uspjeha.zvao nekoliko agencija.
koliko god da sam iskren,nisam uspio nijednu stariju gospodju upoznati.
vecina zena se boji,neznam zasto.
a imam veliku zelju upoznati damu stariju od 40 za sve opcije,nisam ljubomoran
Odkud ta zelja?Koka im je razvaljena,guzovi kao puding...Imaju sve ono sto imaju one od 20,samo im je sve to sada malo nize...Ne znam odkud zelja,ali ok,svaka starija dama hoce seks sa mladjimmlada mrkva nikom ne skodi...
__________________
Nosila sam sve njene fetiše, njene lutke na koncu, karte za proricanje sudbine iskrzane u uglovima poput reckave ivice talasa. Prozori grada bili su zaprljani i nagriženi svjetlošću kiše. Svakom svojom laži i prevarom Sabina je crpila krv iz mene. Ispod kože njenih obraza ugledah pepeo: da li će umrijeti prije nego što se zauvijek sjedinimo u vjerolomnom braku? Oči, ruke, čula koja imaju samo žene...
Allesandra_21 is offline  
Old 12.01.2010., 11:29   #67
Quote:
zanzy kaže: Pogledaj post
Zato Septi nađe nekog zrelijeg i ozbiljnijeg...a da je u njemu onaj duh neukroćenog mustanga

ne privlaci me to

trenutni mustang je 10g mladji al ima priblizno zivotnog iskustva i sexualne energije kao i ja

to je idealno
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 12.01.2010., 11:29   #68
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ma taman... najcukreniji
Ma ja se zapalila bila za jednog od 20 ali taj mi je nekako šta ja znam..da se ne naljuti sad...ako ovo čita

Zrelosti i sexualnosti
leptirica 2 is offline  
Old 12.01.2010., 11:31   #69
Quote:
Allesandra_21 kaže: Pogledaj post
Odkud ta zelja?Koka im je razvaljena,guzovi kao puding...Imaju sve ono sto imaju one od 20,samo im je sve to sada malo nize...Ne znam odkud zelja,ali ok,svaka starija dama hoce seks sa mladjimmlada mrkva nikom ne skodi...
ni ne ocekujem da jedna od 21 shvati da uzdignute sise i guzovi nisu jedino sto je potrebno za privuci nekoga
al kad si 21 i nemas najcesce nista drugo osim toga, sasma logicno razmisljanje

i sama sam vjerojatno takva bila nekad
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 12.01.2010., 11:32   #70
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
ni ne ocekujem da jedna od 21 shvati da uzdignute sise i guzovi nisu jedino sto je potrebno za privuci nekoga
al kad si 21 i nemas najcesce nista drugo osim toga, sasma logicno razmisljanje

i sama sam vjerojatno takva bila nekad
Jeste mozak je najveći spolni organ..ja se oduvijek smatram jebozvnomtako se i osjećam
leptirica 2 is offline  
Old 12.01.2010., 11:40   #71
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
ni ne ocekujem da jedna od 21 shvati da uzdignute sise i guzovi nisu jedino sto je potrebno za privuci nekoga
al kad si 21 i nemas najcesce nista drugo osim toga, sasma logicno razmisljanje

i sama sam vjerojatno takva bila nekad
A sta ti bi prosla pored tipa koji je bozanski gradjen,sa andjeoskim licem,i jos uz to te zeli,da bi uhvatila onog od 45 koji ima pivski stomak,malo kose i socijalu u zubima,samo zato jer je on iskusan,ma da
Ali naravno nisam protivnik toga da se sve proba,i ja sam probala starku i nije nikakav trip,osim ofucane picke i ohrndanih sisa i guzova .
__________________
Nosila sam sve njene fetiše, njene lutke na koncu, karte za proricanje sudbine iskrzane u uglovima poput reckave ivice talasa. Prozori grada bili su zaprljani i nagriženi svjetlošću kiše. Svakom svojom laži i prevarom Sabina je crpila krv iz mene. Ispod kože njenih obraza ugledah pepeo: da li će umrijeti prije nego što se zauvijek sjedinimo u vjerolomnom braku? Oči, ruke, čula koja imaju samo žene...
Allesandra_21 is offline  
Old 12.01.2010., 11:44   #72
Quote:
Allesandra_21 kaže: Pogledaj post
A sta ti bi prosla pored tipa koji je bozanski gradjen,sa andjeoskim licem,i jos uz to te zeli,da bi uhvatila onog od 45 koji ima pivski stomak,malo kose i socijalu u zubima,samo zato jer je on iskusan,ma da
Ali naravno nisam protivnik toga da se sve proba,i ja sam probala starku i nije nikakav trip,osim ofucane picke i ohrndanih sisa i guzova .
zasto 40+= odrpanost
sa 20 nije poduhvat izgledat bozanski
sa 40 je stvarno uspjeh, to vec govori nesto o osobi
o mentalnom sklopu da ne govorimo

da jeste moja slika na avataru, pa procijeni
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 12.01.2010., 11:45   #73
zanimljiva tema...ponukala me da se i ja oglasim.da želia bi doživjeti sex sa

starijom ženom.sad mi je glupo nazivati ih MILFicama ili šta ja

znam.jednostavno sex uz malo nježnosti, razgovora i puno smijanja kroz

povremene susrete...budimo iskreni ne može iz veze 25 godišnjeg mladića i

40godišnje žene izaći brak, ali zašto se ne biste mogli povremeno družiti...npr

tebi nije do neke ozbiljnije veze trenutno a ona se možda osjeća zanemareno

u braku...

sve to lipo zvuči no u praksi postoji puno problema i prepreka...možda pomisli

da si manijak, tribaš je uvjeriti da nisi neki jebeni potencijalni silovatelj ili šta

već...onda tribaš je uvjeriti da želiš barem malo više od sexa, jer većina

žena, ne neovisno o godinama se ne želi osjećati kao drolja za

pražnjenje...onda ona će vjerojatno razmotriti tvoje razloge da se nalaziš sa

starijim ženama...jesi li frustriran mlađim curama, jesi li neki edipovski

kompleksaš koji u njoj traži dominantnu majčinsku figuru ili koja joj već

kvazifrojdovska misao pade na pamet...ako se i iz toga

izvučeš....postoji i problem kako će se ona osjećati ako vas ljudi budu gledali

dok ste skupa, pogotovo ako to i nije neki veći grad...onda šta tražiš od nje,

možda će pomisliti da se nadaš da je perverzna, bogata, utjecajna....ako

uspiješ proći sve te jebene prepreke i i ako barem malo uspiješ doprijeti do

njena srca onda si na konju....

nekad će ti ići lakše, neke će samo željeti sex, a nekad ćeš se jebeno namučiti...

nemoj biti previše direktan i agresivan kao s mlađim curama, više pristojan, fin, kulturan.ali dominantan a ne da je oslovljavaš s vi.ti si muškarac ti vodiš.


e sad jeli bolje je tražiti preko neta ili uživo...hmmm uživo tribaš biti jako

oprezan, a priko neta ćeš se svega naslušatiali bit će ti možda čak i lakše.uživo više riskiraš, ali ako imaš u blizini neku zgodnu stariju susjedu ne vidim razloga da je ne uspiješ zavesti čak i kroz jedan duži vremenski period.
lažni branitelj is offline  
Old 12.01.2010., 11:47   #74
Lažni ti baš voliš pisati pisma...meni senzualnost čuči u osobi i
leptirica 2 is offline  
Old 12.01.2010., 11:47   #75
Quote:
Allesandra_21 kaže: Pogledaj post
A sta ti bi prosla pored tipa koji je bozanski gradjen,sa andjeoskim licem,i jos uz to te zeli,da bi uhvatila onog od 45 koji ima pivski stomak,malo kose i socijalu u zubima,samo zato jer je on iskusan,ma da
Ali naravno nisam protivnik toga da se sve proba,i ja sam probala starku i nije nikakav trip,osim ofucane picke i ohrndanih sisa i guzova .
ima ih i onih od 40+(i muških i ženskih), koji super izgledaju...

nit' su odrpani nit' ofucani, a bome nit' imaju pivski stomak, socijalne zube...
__________________
dipl.breskvica
salonitanka is offline  
Old 12.01.2010., 11:50   #76
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post

da jeste moja slika na avataru, pa procijeni
procjena napravljena...koji je slijedeći korak?
BeerMan is offline  
Old 12.01.2010., 11:51   #77
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
zasto 40+= odrpanost
sa 20 nije poduhvat izgledat bozanski
sa 40 je stvarno uspjeh, to vec govori nesto o osobi
o mentalnom sklopu da ne govorimo

da jeste moja slika na avataru, pa procijeni
Naravno ima izuzetaka i kod starki,i kod ovih od 20 .Nema potrebe da gledam tvoju sliku,jer imam mamu od 40 koja odlicno izgleda,bolje od pola mojih prijateljica.Ali mladje je u prednosti uvijek,bila praznoglava ili ne,necemo se lagati
"U mojim seksualnim mastarijama,niko me nikad nije volio zbog moje pameti"
__________________
Nosila sam sve njene fetiše, njene lutke na koncu, karte za proricanje sudbine iskrzane u uglovima poput reckave ivice talasa. Prozori grada bili su zaprljani i nagriženi svjetlošću kiše. Svakom svojom laži i prevarom Sabina je crpila krv iz mene. Ispod kože njenih obraza ugledah pepeo: da li će umrijeti prije nego što se zauvijek sjedinimo u vjerolomnom braku? Oči, ruke, čula koja imaju samo žene...
Allesandra_21 is offline  
Old 12.01.2010., 12:04   #78
Quote:
salonitanka kaže: Pogledaj post
ima ih i onih od 40+(i muških i ženskih), koji super izgledaju...

nit' su odrpani nit' ofucani, a bome nit' imaju pivski stomak, socijalne zube...
Ima izuzetaka rekoh
__________________
Nosila sam sve njene fetiše, njene lutke na koncu, karte za proricanje sudbine iskrzane u uglovima poput reckave ivice talasa. Prozori grada bili su zaprljani i nagriženi svjetlošću kiše. Svakom svojom laži i prevarom Sabina je crpila krv iz mene. Ispod kože njenih obraza ugledah pepeo: da li će umrijeti prije nego što se zauvijek sjedinimo u vjerolomnom braku? Oči, ruke, čula koja imaju samo žene...
Allesandra_21 is offline  
Old 12.01.2010., 12:24   #79
Quote:
onst29 kaže: Pogledaj post
Gdje pronaći starije žene koje vole avanture s mlađima?
Samo moraš otvoriti oči.Ne vjerujem da če ti se koja javiti na oglas.
Moraš biti diskretan,imati malo šarma.Ne smiješ razmišljati ko neki balavac koji bi samo sex.Moraš znati razgovarati ,....itd.Ne smiješ navaliti.
Hefes is offline  
Old 12.01.2010., 12:26   #80
Quote:
Allesandra_21 kaže: Pogledaj post
A sta ti bi prosla pored tipa koji je bozanski gradjen,sa andjeoskim licem,i jos uz to te zeli,da bi uhvatila onog od 45 koji ima pivski stomak,malo kose i socijalu u zubima,samo zato jer je on iskusan,ma da
Ali naravno nisam protivnik toga da se sve proba,i ja sam probala starku i nije nikakav trip,osim ofucane picke i ohrndanih sisa i guzova .
je, al danas je većinom obrnuto, tj. da ovi mlađi imaju pivsku škembu, ćelavi su i sve ostale gluposti, a stariji drže do sebe
__________________
Život je kao pijani konobar, uvijek pogrešno donese i duplo naplati...
zuzu24 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger