Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2010., 15:09   #1
Mazda CX7 vs Peugeot 4007

Koji SUV od ova dva odabrati......mazda mi je izvana ljepša, peugote iznutra jer ima više mjesta i čini se luksuznija......?????
__________________
ornella
ornella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 15:16   #2
Koji motori?
Brazil is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 15:21   #3
Quote:
Brazil kaže: Pogledaj post
Koji motori?
dizel
__________________
ornella
ornella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 15:24   #4
da ovdje usporedujes bilo koji drugi auto ove dvije marke rekao bi mazda bez razmisljanja medutim ovaj 4007 je napravljen na bazi japanca tako da je odabir malo tezi, ali mislim da bi na kraju izabrao ipak mazdu
staklarstvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 16:26   #5
I ja sam do danas bila nekek sigurna u mazdu...ali kad sam danas sjela u nju, a pogotovo na stražnja sjedala, ostala sam malo razočarana.....peteročlana smo obitelj i to nemala djeca, istina ne vozimo se svi zajedno na dnevnoj bazi, ali bit će situacija i mazda mi se definitivno odozada ne čini komotna za troje......opet peugot je straga komotniji, a ima i dva pomoćna sjedala u gepeku i čini mi se da je i gepek većeg volumena....doduše nisam 4007 vidjela jer ga u salonu nisu imali....sad sam na sto čuda....
__________________
ornella
ornella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 16:34   #6
Možda ti ovo pomogne, mada nema tih modela (za sada), vidi generalno gdje su Mazde po (ne)kvarljivosti u odnosu na Peugeot.
http://www.vdtuev.de/presse/tuevnach...iew?oid=177105
http://www.vdtuev.de/presse/tuevnach...iew?oid=177137
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 16:35   #7
Quote:
staklarstvo kaže: Pogledaj post
da ovdje usporedujes bilo koji drugi auto ove dvije marke rekao bi mazda bez razmisljanja medutim ovaj 4007 je napravljen na bazi japanca tako da je odabir malo tezi, ali mislim da bi na kraju izabrao ipak mazdu
ali unutrasnjost 4007 je na razini gradskih auta (barem po izgledu)
Dodge-167 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 16:45   #8
Quote:
Dodge-167 kaže: Pogledaj post
ali unutrasnjost 4007 je na razini gradskih auta (barem po izgledu)
čuj, po dimenzijama je dobrih 20 cm širi...ali kako ga ne vidjeh in vivo teško je suditi
__________________
ornella
ornella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 16:57   #9
Pogledaj blizanca 4007 - Citroenovog C-Crossera - isti auto a trebao bi biti značajno jeftiniji.
Banderas-Sedmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 17:19   #10
Quote:
ornella kaže: Pogledaj post
Koji SUV od ova dva odabrati......mazda mi je izvana ljepša, peugote iznutra jer ima više mjesta i čini se luksuznija......?????
Pogledaj još i novog Sorenta (Kia). Nekih 235.000 kn sa dobrom opremom i 197 ks dieselom.
Peugeot 4007, Citroen C-crosser i Mitshubishi outlander su ti iznutra potpuno isti auti. Razlike su vanjske. (branici, svjetla...). Ako se odlučiš za 4007 pogledaj i ova dva. Možda dobiješ bolju ponudu.
I da, 4007 ima više mjesta od CX-7.
pasko123456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 19:27   #11
kao što kolega veli, da Peugeot nije blizanac C-Crossera, odnosno Outlander što znači da ima najbolji 4x4 pogon na svijetu, a to je prilagođeni pogon od Mitsubishia EVO X, (među najboljima, i to pri samom vrhu) pa je odluka malo teža.

Cijena bi trebala biti veća razlika ako sam dobro vidio.

Sjedio sam u oba (C-Crosser i CX-7) i Crosser/4007 ima više mjesta (a ja sam 1.91m i 90ak kg). Ne znam koliko su ti bitne terenske sposobnosti, ali 4007ica te neće ostaviti na cijedilu.

Kako ti je čovjek gore rekao mislim da ćeš Crossera dobiti jeftinije od 4007ice makar su blizanci, jer su stalno na nekoj akciji a i prošle godine su bili među najprodavanijim SUVovima.
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:42.