Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2009., 19:31   #281
Quote:
Clearwater kaže: Pogledaj post
Da, i? To što ti radiš u azilima, nemoj se ljutiti, ali nije ama baš nikakav dokaz... A to što si možda vidjela kako Advantix djeluje na mačke (a svi znamo kako, jel?) je druga stvar, koja nema veze sa kvalitetom proizvoda...

Ja ne radim u azilima, već imam svoj redovni posao.U azilima volontiram, jer obožavam ta divna stvorenja..moje volonterstvo normalna stvar nije dokaz da neki proizvod valja ili ne valja....napisala sam da kući imam 3 psa i dvije mace i kakva iskustva imam snjima...i ja sam isprobaval, dok nisam našla najbolju opciju, pa to je normalno......znači moje iskustvo sa primjenom kojekakvih preparata je stvorilo moje mišljenje i ono što ja biram kad želim nešto dobro za svog ljubimca...
....a svatko neka koristi ono što je vidio na svoje oko da paše njegovom divnom malom stvorenju...a za onaj sastojak ću se sigurno točno raspitati, pa javiti...da me nebi tu "neki" razapinjali da sam bez argumenta...hahhaha...pa dovoljno mi je da znam da je nešto toksično i da ne pomislim to u svoju kuću donositi...ali kao što rekoh, svako kupuje i i bira sam što će kući na stol servirati..
salvador is offline  
Old 09.10.2009., 23:24   #282
dobar reklamni text
ryell is offline  
Old 10.10.2009., 01:01   #283
Wink

Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
pa od frontlinea mu i skacu buhe sa psa po tepisima bjeze glavom bez obzira i zavlace se u parkete, ormare, zavjese, iza usiju i pod nokte nasem kestenu! i tu se inkubiraju godinu-dvije, i u medjuvremenu mutiraju, dok ne postanu mamutske buhe-mutanti koje ce mu isisati svu krv!!!

dakle...postoje razne vrste buha pa cak i ljudske,ali psece buhe nikada nece ici na covjeka je su one samo psece....frontline ce otjerati buhe i to u pravom smislu rijeci i nece se zadrzavati u stanu nego ce otici i traziti nove zrtve,a vas ce pas biti cist sve dok frontline ne popusti i one ce se kada pas bude u dodiru sa psom koji ima buhe opet spremno vratiti na psa....i tako to ide u krug, ali bar ste ih se rjesili na barem 2 mjesca
kana&me is offline  
Old 10.10.2009., 08:58   #284
Advantix, osim što odbija papatače, odbija i obične muhe. Zato je dobar za starije pse koje često napadaju i grizu muhe.
Ja to nažalost nisam znala dok sam imala starog psa i muku smo mučili s izgriženim ušima. Muhe su ga krizle do krvi pa sam mu zamatala vrhove ušiju.
Tek kasnije, kada je on već uginuo, sam saznala da jedino advantix tjera muhe.
Nedavno smo u azilu dobili starog psa s izgriženim ušima. Vrhovi ušiju bili su mu krvavi i na njima su stalno sjedile muhe. Stavili smo mu advantix i muhe više ne idu ni blizu i uši su već zacijelile.

Inaće, u azilu koristimo frontline sprey jer nam je jeftiniji od ampula - i na buhe i krpelje djeluje.

Za svoje pse doma sam kupila bayerove ogrlice i isto djeluju. Jedino sam starom psu ove godine prvi puta kupila advantix jer sam primjetila da ga opsjedaju muhe.
Jelena-82 is offline  
Old 21.10.2009., 13:30   #285
advantix ili frontline?

što je bolje i kakva su vaša iskustva?
dosta ih kaže da je advantix učikonvitiji ,ja sam dosad koristio frontline i opet nađem krpelja na psu,imate li takva iskustva s advantixom?
ive77 is offline  
Old 21.10.2009., 13:48   #286
ja od prvih dana koristim advantix jer sam iz dalmacije i on jedini ( uz scalibor ) stiti od onih paptaca koji prenose lismaniozu....u svakom slucaju sam prezadovoljna jer nikad ( da se ne ureknem sad ) nisam na njemu nasla krpelja.
Max100 is offline  
Old 24.10.2009., 00:11   #287
postoji li možda salon za njegu ljubimaca u zg koji pere mačke?
exitmusic is offline  
Old 24.10.2009., 08:36   #288
spot onovi su velike kemije ali izgleda nužne u današnje vrijeme
mi smo i dalje na ogrlici i nemamo problema sa nikakvim tim gadostima
no jučer je frendica za 100kn uzela ultrazvučni privjesak koji tjera krpelje i buhe i traje godinu dana, pa si razmišljam da svojoj to uzmem jer mi dođe isto kao kiltix koja toliko ne djeluje
zlocka is offline  
Old 30.10.2009., 22:22   #289
e a kaje sa macjim ogrlicama protiv krpelja? ja sam probala i frontline i advantage, no i dalje joj skoro svaki dan nadem krpelja. posto ionako nosi ogrlicu jer imam lude susede, dal bi ogrlica protiv krpelja bila bolja solucija?
__________________
Prava Šapa
hlapichka is offline  
Old 30.11.2009., 15:44   #290
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
spot onovi su velike kemije ali izgleda nužne u današnje vrijeme
mi smo i dalje na ogrlici i nemamo problema sa nikakvim tim gadostima
no jučer je frendica za 100kn uzela ultrazvučni privjesak koji tjera krpelje i buhe i traje godinu dana, pa si razmišljam da svojoj to uzmem jer mi dođe isto kao kiltix koja toliko ne djeluje
Za ovo prvi put čujem, di ga ima?
AnDisAnDi is offline  
Old 16.12.2009., 11:43   #291
Quote:
ive77 kaže: Pogledaj post
što je bolje i kakva su vaša iskustva?
dosta ih kaže da je advantix učikonvitiji ,ja sam dosad koristio frontline i opet nađem krpelja na psu,imate li takva iskustva s advantixom?
dižem temu, već sam luda.
ni frontline ni ništa ne pomaže, ne možemo se riješit buha. sad, u ovo doba godine. za popizdit. jedina šansa je bio kill s kojim smo jučer pošpricali psa. da, da, i sve u stanu.
toliko se čoha i grize da ću poludit.
kak je tek njoj
počelo je s analkama da bi otkrili da ima i buhe
inače, u kući je, dvorištu, šetenje, klasika, imala sam pasa i pasa, ovo mi se nije desilo (osim jedne godine u ljeto kad je bila najezda buha, ljudi su pizdili masovno)...
ideje, pomoć?
__________________
potpis :kava:
madame. is offline  
Old 16.12.2009., 13:05   #292
Quote:
madame. kaže: Pogledaj post
dižem temu, već sam luda.
ni frontline ni ništa ne pomaže, ne možemo se riješit buha. sad, u ovo doba godine. za popizdit. jedina šansa je bio kill s kojim smo jučer pošpricali psa. da, da, i sve u stanu.
toliko se čoha i grize da ću poludit.
kak je tek njoj
počelo je s analkama da bi otkrili da ima i buhe
inače, u kući je, dvorištu, šetenje, klasika, imala sam pasa i pasa, ovo mi se nije desilo (osim jedne godine u ljeto kad je bila najezda buha, ljudi su pizdili masovno)...
ideje, pomoć?
Psu redovno stavljati Frontline ili sredstvo po zelji.
Kad je najezda u pitanju onda bi bilo dobro i izmedu dva stavljanja sredstava okupati psa nekim dobrim samponom protiv buha - u isto vrijeme kada se stan raskuzi Bio Killom.
Onda sredstvo na psa, a raskuzavanje stana sa Bio Killom opet za 10-14 tjedna (mislim da pise u uputama tocno).

Posebno kuteve, pukotine, mjesta gdje pas najvise obitava... i to bi trebalo rijesiti problem ako se nakon toga pazi da pas ima redovnu zastitu na sebi .
__________________
"It may help to understand human affairs to be clear that most of the great triumphs and tragedies of history are caused,
not by people being fundamentally good or fundamentally bad, but by people being fundamentally people."
- Good Omens
Misery's Crown is offline  
Old 16.12.2009., 13:15   #293
Ima li u Hrvatskoj za kupiti "Program" tablete još uvijek?
__________________
S cigaretom nisi sam
Ubi panis ibi patria
Clearwater is offline  
Old 16.12.2009., 22:16   #294
Quote:
Clearwater kaže: Pogledaj post
Ima li u Hrvatskoj za kupiti "Program" tablete još uvijek?
Iskreno nikad cula za te niti sam ih igdje vidjela ... jesu one ucinkovitije/zasto?
__________________
"It may help to understand human affairs to be clear that most of the great triumphs and tragedies of history are caused,
not by people being fundamentally good or fundamentally bad, but by people being fundamentally people."
- Good Omens
Misery's Crown is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:57.