Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2009., 18:30   #201
Quote:
kaktus-car kaže: Pogledaj post
mars u skorpionu
jaki ste i samodisciplinirani. samopouzdani ste, efikasni, dostojanstveni i siloviti. rijetko vam se događa da stupite u akciju ne odlucivsi prethodno sta vam tocno odgovara. idealista ste, pronicljivi i ne podlijezete utjecajima; od drugih oceukjete da budu pouzdani kao sto ste i vi. niste prilagodljivi i ne znate se opustiti. kao planer i strateg bez premca uglavnom se ponasate prema nacelu "sve ili nista", sto vam znatno otezava postizanje kompromisa. na seksualnonm planu ste jaki, siloviti i tajanstveni; ako pogresno ove osobine usmjerite mozete biti naglaseno ljubomorni
mars u cetvrtoj kuci
imate agresivnu ppotrebu za sigurnoscu i cesto imate naglasenu rodoljubivost i patriotizam. zbog jednog dominantnog roditelja ili zbog teskoca u obitelji, vjerojatno bi bilo dobro da odete sto dalje od rodnog mjesta. ljudi s ovakivm polozajem su u djetinjstvu cesto mjenjali mjesto boravka, a nerijetko vam je netko u obitelji vojno lice. mnogim ljudima s ovakvim polozajima ne odgovara brak kao institucija koje ih previse obvezuje

hvala kaktus-car ,ali ima par stvari koje nisu bas takve kako su ovde opisane...imam mnogo istine...
ali ima dosta toga netacnog...pocev od ljubomore,nisam bas toliko agresivna sto se tice patriotizma i rodoljublja...umereno...
niti imam probleme u porodici niti dominatnog roditelja....niti mi je neko vojno lice...
jeste selila sam ,ali ne bas toliko...
na brak gledam na nesto pozitivno...i nije bas dam i se stabljaju lanci i okovi...

jel to ima neke veze sa padom Marsa ili je to generalno ili nesto trece,jer nisam bas toliko pod tim uticajem Marsa za neke stvari a za neke jesam?
__________________
"Permission to be afraid has been denied"
jovana84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2009., 09:21   #202
gledaj znak u kojem ti je mars jer znak dominira, ovo po kucama ovisi o sto stvari, treba cijela natalna da se nesto izvuce
__________________
this is the dawning of the age of aquarious
kaktus-car is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2009., 09:59   #203
Pozdrav,
hvala na odgovoru! Ima puno istine u ovome što ste napisali, ali možete li mi reći što se tiče dobitka materijalnog nasljedstva ima li kakvo ovo značenje i koji se planeti i kuće gledaju?

Puno pozdrava!
KATE85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 11:03   #204
mars u lavu u 11. kući

koje su to karakteristike?
ckralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 12:25   #205
Pitanjce s Marsa :)

Bok!

Meni je Mars u 5 kuci u Skorpionu,
dal je to dobar polozaj za njega?

(ako nije da ga preselim )

Hvala puno na odgovoru!
Amidala84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 16:12   #206
Quote:
cedokralj kaže: Pogledaj post
mars u lavu u 11. kući

koje su to karakteristike?
Ponos, hrabrost, sportski duh, srčanost, romantičnost, a to ti se sve događa pretežno sa prijateljima ili na nekim zajedničkim projektima sa više uključenih ljudi
zvjezdoznanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 16:13   #207
Quote:
Amidala84 kaže: Pogledaj post
Bok!

Meni je Mars u 5 kuci u Skorpionu,
dal je to dobar polozaj za njega?

(ako nije da ga preselim )

Hvala puno na odgovoru!
da si muškarac to bi bio super položaj, ovako će pretežno biti super za tvog dečka, koji će biti zgodan, strastven i sportski tip, ali i ljubomoran, posesivan i agresivan
zvjezdoznanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 19:01   #208
Quote:
zvjezdoznanac kaže: Pogledaj post
Ponos, hrabrost, sportski duh, srčanost, romantičnost, a to ti se sve događa pretežno sa prijateljima ili na nekim zajedničkim projektima sa više uključenih ljudi
tnx, zanimljivo.
ckralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 20:09   #209
meni nešt nije jasno..evo ja imam mars u 4. kući 90 saturn i uran u 1. kuci i 90 sa neptunom u drugoj, 60 sa jupiterom u 7. i 60. sa asc..pa nisam sigurna da li njihovo tumačenje ovisi isključivo o kućama u kojima se nalaze i mogu li uzet u obzir neka općenita objašnjenja o tim aspektima bez obzira u kojoj su kući te planete smještene nadam se da će netko ovo skužit!
inspirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 17:25   #210
Mars u 11.polju, što pojačava u meni?

Zadnje uređivanje Bolji od tebe : 04.05.2009. at 17:36.
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 13:54   #211
a Ma u 9?(u vagi; 60 Me0Ur; 120 Ju)
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 20:41   #212
Quote:
skorpija_strela kaže: Pogledaj post
a Ma u 9?(u vagi; 60 Me0Ur; 120 Ju)
puno lijepih putovanja... možda nenadanih ponekad! mnogo razmišljanja o vjeri, oštar um koji voli filozofirati o svemu i svačemu...
__________________
what a wonderful world...
maria_5359 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 22:11   #213
Quote:
maria_5359 kaže: Pogledaj post
puno lijepih putovanja... možda nenadanih ponekad! mnogo razmišljanja o vjeri, oštar um koji voli filozofirati o svemu i svačemu...
nije lose
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 14:29   #214
pozdrav svima! moze li netko napisati nesto o Marsu u konjukciji s Uranom u 9.kuci? hvala!
blond-beast is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 12:22   #215
Quote:
blond-beast kaže: Pogledaj post
pozdrav svima! moze li netko napisati nesto o Marsu u konjukciji s Uranom u 9.kuci? hvala!
Ako ti je naglašena 9.kuća to znači da u životu moraš završiti faks ili živjeti(ili raditi ali duže) u inozemstvu, ili sve od toga(dovoljno je jedno). Mars u 9.kući znači da puno energije trošiš na više obrazovanje ili duga putovanja, a Uran da ćeš neka najneobičnija iskustva doživjeti u stranim zemljama. Konjukcija to još pojačava, pa ćeš ponekad biti i jako eksplozivna i svadljiva, tu svoju osobinu moraš probati što više kontrolirati. A budući da mars u ženskom horoskopu predstavlja i muškarca i njega bi mogla upoznati "vani"
zvjezdoznanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 13:23   #216
Bok, ljudi!!!

Možete li mi reći kakvu osobu daje Mars u kvadratu s Plutonom i Saturnom?
To je aspekt uočen kod jednog dečka...
Valja li išta?

Hvala!

Zadnje uređivanje SOHO_ : 21.06.2009. at 13:53.
SOHO_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 14:46   #217
Sto znači Mars konjukcija Merkur, Mars trigon Uran, te Sunce konjukcija Mars u lavu u 11 kuci?
Hvala
Garfyld is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2009., 17:33   #218
Quote:
zvjezdoznanac kaže: Pogledaj post
Ako ti je naglašena 9.kuća to znači da u životu moraš završiti faks ili živjeti(ili raditi ali duže) u inozemstvu, ili sve od toga(dovoljno je jedno). Mars u 9.kući znači da puno energije trošiš na više obrazovanje ili duga putovanja, a Uran da ćeš neka najneobičnija iskustva doživjeti u stranim zemljama. Konjukcija to još pojačava, pa ćeš ponekad biti i jako eksplozivna i svadljiva, tu svoju osobinu moraš probati što više kontrolirati. A budući da mars u ženskom horoskopu predstavlja i muškarca i njega bi mogla upoznati "vani"
hvala na odg. sve istina!
zavrsila fax vani,radila,potrosila energije i bome živaca,a neki put bas planem prema osobama vani,istina... true i za muskarca...
blond-beast is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2009., 17:41   #219
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
Mars u 11.polju, što pojačava u meni?
Položaj koji govori da neceš imati puno prijatelja i da ćeš biti sam kriv što ti se prijateljstva kvare. Prijateljima namećeš stavove i mjesaš im se u život i u odnos unosiš element napetosti i svadje. A kada su tvoji ciljevi u pitanju, agresivan si, beskrupulozan.voliš biti atraktivan,sexy i privlačan,ali neznaš prepoznat naklonost dr.strane,jer ti je važnija strast nego nježnost,razum ili poštovanje...

ipak,treba vidjet kako je Mars aspektiran s drugim planetama...
blond-beast is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 05:53   #220
Question

Retrogradni mars u 10. kući u vagi s aspektima opozicije merkur i sunce (ovan),
te sekstilima uran i ascedent.
molim tumačenje.
u 10 kući u vagi mi se nalaze još i saturn i pluton s kojima nije u konjukciji.
yelly de belly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:29.