Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2012., 16:21   #4181
Idač - Ja bi se tebi pozvala na ručak.

Mulice - divno izgleda ovo varivo. Ali ja sam neobjektivna jer obožavam poriluk i slanutak na sve načine.
I smijem se ovim pričama o ne-voljenju poriluka u djetinjstvu: meni je oduvijek bio najdraže povrće i na sve sam načine pokušavala nagovoriti baku da ga sadi u većim količinama, jer smo ga imali uvijek za svega par puta, ali nije išlo. I danas ga obožavam. Dragi me zeza kako meni sve ima bolji okus s porilukom.
Drugo najdraže povrće koga se sjećam bila je blitva - koju smo također jeli par puta godišnje - no ta me ljubav malo pustila s godinama.
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Old 18.05.2012., 16:32   #4182
Quote:
MalaMulica kaže: Pogledaj post

varivo je stvarno odlično, radila sam ga u utorak i jučer...jer su moji tili reprizu!
ne volim poriluk, ali ovo bi probala, super izgleda
coflek is offline  
Old 18.05.2012., 18:25   #4183
Quote:
Šefica prstena kaže: Pogledaj post
Ma moja mater je uvik pravila čušpajz i ono slinav brate znaš što je slinavo balavo
Slinav je kad se radi na rijetko, na cuspajz, i otud averzija kod vecine neljubitelja

Na bilo koji drugi nacin pripremljen je prezakon
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 18.05.2012., 18:29   #4184
Quote:
MalaMulica kaže: Pogledaj post
ma ispržila sam je! nju posebno, posebno gljive, onda sam ih pobacala po tijestu i prelila...naribala još malo sira,posula peršin i pekla!

varivo sam pravila za 3 osobe, al se komotno mogu najest 4 osobe...nego je mojima bilo fino pa su pojili po 2 pijata
dakle:
- 1 luk
- 3-4 srednja do velika poriluka - samo bijeli dio, eventualno malo zelenog
- 2 mrkve
- 3 konzerve slanutka (možeš ga i sama kuhat, to je oko 750g)
- šaka i po tjestenine - koristila sam rezance za juhu (možeš i krumpir, a možeš i bez toga)
- litra i po temljeljca
- žlica passate
- sol, papar, 2 lovorova lista, žličica kima

na ulju dinstat povrće sjeckano na sitno, odmah začinit sa svim začinima! ako bude falilo tekućine, zalijevaj lagano temeljcem! kad je sasvim omekšalo, doda se procijeđeni slanutak i passata i kuha nekih 5min! oko 1/4 toga sam smiksala u blenderu, možeš i proć malo štapnim mikserom...bude fino gušće al pazi da lovorov list ne smiksaš! vratit sve na vatru, ubacit tjesteninu i kuhat dok tjestenina nije gotova!
meni je jako jako fino sa parmezanom!

edit: šefica, fala
ma pjati su mamini, ona kupila set! ako bude prodavala, javim...al sumnjam, prije ćemo ih razbit
Hej zanima me varivo,ali molim te reci mi što je to passate?
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Old 18.05.2012., 18:32   #4185
pa to ti je obična pasirana rajčica u tetrapaku

a ovo je oblik u genitivu koga, čega: passate

mislim da ti je to na talijanskom
Nessadha is offline  
Old 18.05.2012., 20:18   #4186
samotna,i ja ga obozavam meni je prefin na bilo koji nacin. Pravila sam ga i s ribom,i na varivo,pecen s piletinom,kuhan...on mi je zimska zamjena za tikvice
cof,hvala! Poriluk se ode ne osjeti,sve se nekako poveze...nijednu namirnicu posebno ne osjetis!
Zenabr1,pasata je pasirana rajcica,ovo sto je ness rekla. Moze se stavit i malo koncentrata rajcice,a moze i bez svega toga. Ja dodam samo zbog boje
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Old 19.05.2012., 00:15   #4187
Quote:
sara29 kaže: Pogledaj post
Barba Branko meni su vaši recepti zakon tako ukusno izgledaju,
ma na baš svaki mi vilica iskoči a još tako povoljni,,svaka čast
Hvala Sara i svima ostalima kome se dopadaju moji "ekonomični" recepti. U ostalom, da prostiš, nemam druga posla i na ovaj način si kratim vrijeme. Za ponedjeljak planiram ponovo grah sa kobasicama, ali nešto novo.
__________________
Nihil humane mihi alienum est!
Srrrrrdačan pozdrav iz sunčanog Poreča
Barba Branko is offline  
Old 19.05.2012., 00:18   #4188
Bravo Milice! I ti si na našoj strani.
__________________
Nihil humane mihi alienum est!
Srrrrrdačan pozdrav iz sunčanog Poreča
Barba Branko is offline  
Old 19.05.2012., 08:09   #4189
možete vi više jeftinih recepata pisati,mislim da nas je večina u istoj situaciji,ja više nemam ideja,svaki je dobrodošao
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Old 19.05.2012., 09:14   #4190
za jeftine recepte ima već nekoliko otvorenih topica pa se sa takvom specijaliziranom tematikom premjestite tamo
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Old 19.05.2012., 15:27   #4191
Artičoke punjene sa šparogama i kozjim sirom








Recept i slike:
http://spicove-delicije.blogspot.com...-i-kozjim.html
spic is offline  
Old 19.05.2012., 17:28   #4192
špic

Idem čekirat' recepis.
Gipsyqueen is offline  
Old 19.05.2012., 18:28   #4193
Lemon Cupcakes
http://www.joyofbaking.com/cupcakes/LemonCupcakes.html

__________________
#LOVE
marcelich is offline  
Old 20.05.2012., 14:33   #4194


nije baš najzdravije jelo, ali je uuukusno

procvjetali luk, danas kao prilog roštilju uz hrpu zelene salate
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Old 20.05.2012., 15:01   #4195
Moze li receptic za taj luk..Jako primamljivo izgleda
maslacak7 is offline  
Old 20.05.2012., 18:37   #4196
Lasagnas

:Garfield:

__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Old 20.05.2012., 19:35   #4197
stižeeeem

mi smo danas ručali..
piletinu mariniranu u soya sosu i brokulu na talijanski..


Uploaded with ImageShack.us

i đipsinu tortu..danas s višnjama....radim ju svaki drugi dan:škarnicl:..to smijemo jest..pa si dali oduška



Uploaded with ImageShack.us
__________________
Ne gledaj u meni svoga goluba
*dobra s modicama*
Sabur..ti je kad gutaš..kiselo..gorko..i ljuto..a da ti se na licu ništa, sem osmjeha ne vidi..
PLAVI GOLUB is offline  
Old 20.05.2012., 19:36   #4198
Quote:
maslacak7 kaže: Pogledaj post
Moze li receptic za taj luk..Jako primamljivo izgleda
Luku se gule vanjski suhi dijelovi i odreže mu se vrh. Donji dio, gdje se nalazi korjenčić se ostavi kako je. Nožem se izreže na četvrtine, ali tako da se ne odreže do kraja, nego se pri korjenčiću ostavi spojeno da se luk ne raspadne. Svaku se četvrtinu još jednom prereže. Prstima se razdvoje slojevi luka. Suhi sastojci su brašno, sol, papar, paprika, origano, malo češnjaka (i zapravo bilo koji drugi začin koji voliš) a mokri su dva jaja i mlijeko. Pomješaju se suhi sastojci i luk se ravnomjeno umulja u to. Pazi da smjese zađe među svaki sloj. Nakon toga se taj luk umulja u jaja s mlijekom, opet da se cijeli potopi, i onda ga se opet vraća u suhe sastojke koje naneseš posvuda, među te "latice". To se sve prži u fritezi, prvo 2 minute sa "laticama" prema dolje, i onda minutu prema gore.

Ovaj video je pomalo šeprtljav, ali vjerujem da ćeš iz njega shvatiti ako ti nešto nije jasno iz ovog mog opisa (ja sam koristio različite začine i manje količine)

http://www.youtube.com/watch?v=FB3mPbBafbA

Idući put ću ga probati u pećnici napraviti po istom postupku, baš me zanima kako će ispasti na taj način
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Old 20.05.2012., 20:22   #4199
lego ovo super izgleda, a vjerujem da je ukusno, tako da je i zdravo, jer si nakon dobre hrane vesel

Golubice super izgleda
Tavanka is offline  
Old 20.05.2012., 20:22   #4200
Quote:
PLAVI GOLUB kaže: Pogledaj post
i đipsinu tortu..danas s višnjama....radim ju svaki drugi dan:škarnicl:..to smijemo jest..pa si dali oduška



Uploaded with ImageShack.us

Znam kako ti je, o znam.

L3go, baš ti je dobar ovaj luk!
Gipsyqueen is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:24.