Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Ako neko uhvati za guzu/grudi/dolje djevojku, sta raditi? M i Z odgovori
Z: Produziti kao da nista nije bilo 4 2.27%
Z: Treba ga izruziti, "hvatacu" je na cast 1 0.57%
Z: Treba mu puci samarcinu i ispsovati ga 41 23.30%
Z: Moj momak treba ubiti boga u njemu od batina 10 5.68%
M: Produziti kao da nista nije bilo 7 3.98%
M: Izruziti ga i produziti, sramota je njegova. 15 8.52%
M: Puci mu samarcinu i ispsovati ga 25 14.20%
M: Ubiti boga u njemu od batina 73 41.48%
Glasovatelji: 176. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2010., 17:45   #81
Ako se dogodi situacija koja se ne može riješiti drugačije muško mora reagirati, iako su takve situacije daleko od pravila. I u tom trenutku ako žensko ne informira svog muškog da je dosta i da se sad odmah idu maknut zajedno onda je ta osoba jadna isprika za ženu.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Old 13.01.2010., 17:45   #82
Quote:
pandora_5 kaže: Pogledaj post
22. nemoj mi sad samo pametovat kako sam djetinjasta i da se tučnjavom neće ništa riješit reci šta oćeš al ja se ne slažem s tom izrekom...
Nemam ti ja šta pametovat, pogotovo jer sam godinu dana mlađa od tebe, samo što ja za razliku od tebe nemam preveliku želju vidjet sebe ili dečka u gipsu. O ukusima..
Patuljka is offline  
Old 13.01.2010., 17:50   #83
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Nemam ti ja šta pametovat, pogotovo jer sam godinu dana mlađa od tebe, samo što ja za razliku od tebe nemam preveliku želju vidjet sebe ili dečka u gipsu. O ukusima..
ha dobro. ne vrijedi se prepirat
pandora_5 is offline  
Old 13.01.2010., 18:31   #84
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Ne razumijem koje žensko je na anketu odgovorilo da treba ubiti boga u tom koji te zašlata.
....
I jednostavno ne razumijem tko bi htio gledati osobu koju voli kako se tuče
Svaka cast, jedna od rijetkih razumnih ovdje.

Usput, meni jos uvijek nitko nije dao smislen i logican argument zasto bi trosio vrijeme i energiju na nekog neodgojenog, pijanog debila, riskirao teze tjelesne ozljede, unistio sebi i curi vecer, a samo zato jer je ovaj na neprimjeren nacin dotaknuo curu. (pod uvjetom da lik nije nasilan, vec je jednostavno debil)

Bilo tko?

Zadnje uređivanje Hatsepsut : 13.01.2010. at 18:36.
Hatsepsut is offline  
Old 13.01.2010., 18:37   #85
Ja uvijek fino ispsujem

Ipak sam balkanka
__________________
I want to give her everything. And I want to take everything from her.
mrtva_pusa is offline  
Old 13.01.2010., 18:46   #86
hmm 43 posto kaže triba ubiti boga u njemu..nema šta sve sami junak do junaka, da mi vas je viditi u stvarnoj situaciji!


moja iskustva s tim su ova...još kad sam ima 19, 20 godian(u pičku di godine prođu)..sidimo nas nekoliko kod prijatelja u sobi, i ovaj jedan lik šta j epoznava moju tadašnju curu otprije, joj kao navuče majicu jer je sidila a imala je onu kratku majicu šta žene nose, pa kad se nagnula onda bi joj se leđa malo otkrila, onda joj je povuka majicu i lagano plesnia po guzi...odma sam poludia i počea se derati na njega...bia bi ga stvarno ispleska da je išta reka...pokupia se iz sobe, i posli mi se ispriča kad smo bili nasamo...

prijatelji su mi se pomalo čudili šta san burno reagira, ali cura mi ej posli rekla da joj je bilo ipak drago da sam se stavia za nju...

bilo je nekoliko situacija kad bi se ja i ona šetali, a isprid nas neke cure kojima bi neki debili dobacivali nama nisu ništa dobacivali...zamislite bijednika znaju dobacivati samo kad su cure same..bijednici..

bilo je puno takvih situacija, jednom mi je druga cura rekal kako joj je neki učenik nešto dobaciva dok je ulazila u dom(bili smo studenti ali dosta nas je živilo u đačkom domu)...kad mi je rekla stvarno sam puka, mislia san ga otići doli izmlatiti ali zaustavila me u zadnji tren, iako je njena cimerica navijala za to da odem izmlatiti balavca....

ma te su se situacije uglavnom događale kad bi mi cure bile same pa bi se bijednici osilil dobacivati...srića da je bilo samo dobacivanje većinom u pitanju, da ih je neko udaria ili en znam šta ne bi se dobro provea..

bilo je pitanja kad bi aj ona i neke prijateljice naletile na neke tuče u gradu, ja bi ih uglavnom postavia iza sebe i lagano bi produžili naprid...



nisam nasilna ni agresivna osoba, ali u takvim situacijama se teško suzdržavam, to koliko ih je ili koliki su ne igra mi ulogu...no iz tih situacija mogu samo nastati problemi, tako da je bolje da ih i nema...ne želim sad sebe promovirati kao nekog nasilnika ili tučaroša ali prema takvim stvarima nemam nimalo tolerancije...najbolje bi i po meni bilo sve rješiti riječima, ali ne znam koliko bi li se uspia suzdržati, iskreno

nisu mi jasni muškarci koji ne reagiraju u takvim situacijama, di su vam ponos, čast, dostojanstvo
lažni branitelj is offline  
Old 13.01.2010., 18:47   #87
mislim da bi frajer pokupio takav udarac (bez obzira bio neki šmokljić ili medvjed od 2m) da ne bi znao što ga je snašlo .

seljačine primitivne, on će pipkati
__________________
Život je kao pijani konobar, uvijek pogrešno donese i duplo naplati...
zuzu24 is offline  
Old 13.01.2010., 18:49   #88
Ne da mi se čitat sve vaše odgovore, al moja teorija je uvijek palila, još od kad sam ju naučio kao malo djete. Prvo udari, pa se onda prijeti da ćeš udarit ponovno.
Bolje šutit, progutat drek nekad, nego lajat. Ili ako znaš, samo zvekni, bez previše razmišljanja..

Nažalost, moram reć da su obzirom na moju fizičku konstituciju, način razmišljanja i činjenicu da uživam boksat rekreativno, moje bivše cure u 99% slučajeva prešućivale kad bi se nešto dogodilo izvan moje prisutnosti, tj.rekle bi mi šta je bilo nakon par mjeseci.
Takve priče bi odmah prekinuo i nisu me zanimale, jer se ne želim zamarat glupostima na koje nemam utjecaja.

A u mojoj prisutnosti, osim pogleda idiota na koje sam vraćao neki blesavi bahati pogled, nije se ništa dogodilo.

Iz iskustva vam kažem da na svoju curu, ako vam je stalo do nje trebate od početka pazit. Ne dozvoljavat ni najboljim frendovima da išta komentiraju. Jer se to nijih ne tiče, a dobrim frendovima zna svašta glupo past na pamet i sjete se svašta komentirat...

Nekima bi palo na pamet komentirat... aaaa kak ti cura ima dobru sisu, ili kakvu guzicu ima.. Gle, možda sam zabrijao, al mamu si komentiraj, makar se znali od vrtića.

I ono, suzavac dođe 30 kn. Nit sam spreman nekog nabost, niti sam spreman pucat u nekog. Al šaka i suzavac pale uvijek.

Zadnje uređivanje -klitschko- : 13.01.2010. at 19:05.
-klitschko- is offline  
Old 13.01.2010., 18:56   #89
Jebote, ove ženske sve princezice neke, čim ih se dotakne odmah treba netko na traumi završiti. Da vrijede nešto, još bi razumio ... prevelik ego valjda.
__________________
I don’t suffer from insanity, I enjoy every minute of it
Chapter_13 is offline  
Old 13.01.2010., 19:01   #90
da, mi netko tako nesto napravi od mene bi dobio ne samar nego saku u glavu, a ako bi to napravio u trenutku kad sam lose volje vjerojatno bih ga priklala na licu mjesta..

Od svog frajera očekujem da reagira u onoj granici kojoj moze. (kazem to jer mi dragi treba izbjegavat fajt jer u protivnom moze dobit otkaz ako ga lik prijavi). Ali da ga zvizne sakom i opsuje mu nesto bilo bi dovoljno
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 13.01.2010., 19:04   #91
http://www.youtube.com/watch?v=ihnTN6p96o8

__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 13.01.2010., 19:07   #92
ovaj link je ono lejm. jebote pickasto ga udara. samo mase rukama
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 13.01.2010., 19:07   #93
ovo sam ima na mobu..lik očito trenira box...ne može se sakriti.da ne trenira tuča bi završila ka i šta završi 95%tuča, držali bi jedan drugog za majicu i valjali se po podu, ali s obzirom da je ovih dvoje najeba bi, pa vi nemojte ništa trenirati.
lažni branitelj is offline  
Old 13.01.2010., 19:09   #94
meni je ovaj klip nekako namjesten
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 13.01.2010., 19:09   #95
Pravi muškarac - opcija 1, ostalo su primitivni balkančine.

Prava žena - zavalila sama šamar onom drugom frajeru, pa njezin baš i nema puno posla.
TurbulentFluid is offline  
Old 13.01.2010., 19:12   #96
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
meni je ovaj klip nekako namjesten
a šta ti misliš da se lako desi da ti se neko posloži za dobar udarac?znaš nije sve kao u filmovima o rockyu!
lažni branitelj is offline  
Old 13.01.2010., 19:17   #97
Prvo tko normalan snima 2 lika na cesti onak bzvz

drugo tocno se vidi kako lik koji je udario curu pogleda iza sebe i vidi da ovi stizu..

onda ju odalami i ovaj reagira.. namjesteno
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 13.01.2010., 19:24   #98
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
Prvo tko normalan snima 2 lika na cesti onak bzvz

drugo tocno se vidi kako lik koji je udario curu pogleda iza sebe i vidi da ovi stizu..

onda ju odalami i ovaj reagira.. namjesteno
pa to su pijanci, vidia ju je da dolazi i udaria, niej bilo slučajno to se vidi.viđa san ja i čudnijih stvari.ne znam meni izgleda uvjerljivo.

a mi kad bi bili mlađi nekad snimali pijance, nikad ne znaš šta će izvaliti.
lažni branitelj is offline  
Old 13.01.2010., 19:28   #99
Ja smatram da momak treba branit svoju bolju polovicu i pokazat joj da se može oslonit na njega
stella luna is offline  
Old 13.01.2010., 19:29   #100
Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
istina. ali sto ako joj on uzvrati?
jer, ne zaboravimo, radi se o kretenima.
i dalje bi stajao sa strane?

heh..gogsic me prestigao
Samo njega nisam razumio kaj pita.

A što se tiče tolikih kretena… ne znam, ljudi obično imaju nagon za preživljavanje. Ono što bi se dogodilo kretenu koji bi joj uzvratio moglo bi se klasificirati samo kao samoubojstvo vrijedno Darwinove nagrade.
Daleko od toga da ne bih priskočio u pomoć ako bi bilo potrebno, ali teško mi je zamisliti toliku moruzgvu da se mojoj dragoj ide zamjeriti.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger