Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2011., 11:44   #1
Tko je ubio ljubav i.. svašta nešto

Ne znam je li ovo tema za ovaj podforum,ako nije premjestite:

Posljednjih mjeseci često polemiziramo u društvu, ili nas možda samoća navodi da analiziramo no dobro,prosudite sami?

Muško / ženski odnosi,veze iskrivljeni umovi sadašnjosti?! Fuckfrendovi, Veze, propali brakovi,djeca bez roditelja,klinci na ulici…,još jedna nova otuđena generacija,ljudi bez normi,ideje,tradicije,ljubavi…

A još smo i dobri kad je jedina riječ koja nam se rimuje sa ljubav,gubav… Pa da krenem!

1. Svi traže sigurnost,ili bolje reći novac . Osjetio na vlastitoj koži kad mi je jedna bivša rekla (koza): „…pa nećemo na tanjuru jesti tvoje diplome...“ .
Kako možeš nešto tražiti kad ne znaš što tražiš?, ili da budem precizniji,kako netko tko ne zna pojam novca traži novac u nekom drugom kako bi pronašao sigurnost? Možda sam ja lud, ali normalan čovjek ne traži , već teži stvaranju no to nitko ne razumije,tržište nije situacija već proces…no dobro,nije ovo sat ekonomije i samohvale…

2. Tipovi koji nemaju kaj za jesti iznajmljuju skupe automobile i posuđuju novac kako bi se prodali na tržištu,za ne povjerovat ali istina živa!
„Marketing prodaje kratkoročno proizvod ali ne stvara dugoročnu poslovnu suradnju.“
Steve Jobs
3. Neradnici/e i probisvijeti teže uvaljivanju nekom drugom kako bi ostvarili što lagodniju budućnost, a onda bi postavljali svoja pravila jer oni su „uspjeli“.
Tko daje novac,taj postavlja pravila. Jedan od nepisanih zakona tržišta,koji očito također više ne vrijedi.

4. Živi se preko svojih mogućnosti jer su mediji ženama obećali da mogu biti Beyonce a muškarcima Brad Pitt, a onda postaju krivi franci,država,pojedinci…Dobro ima i u svemu tome utjecaja ali dok se živilo,bahatilo,i činilo ostale gadosti nitko nije bio kriv a sad kad se ispraznila kasa sad bi bili i 4 asa ,kako pjesma kaže.

5. Ostaje se u vezama koje nemaju budućnosti,u kojima nema ljubavi,emocija,pažnje jer se ljudi boje samoće. Kad im i dođe netko „njihov“ onda je pitanje je li toj taj jer: „bolje golub u ruci neko vrabac na grani“ .

6. Sve traže princa na bijelom konju a onda dobiju konja na bijelom!

7. Mnoge žene su u vezama i brakovima fizički i psihički zlostavljane,vidio više puta u društvima kako imbecil maltretira fizički ili psihički predivno „stvorenje“ koje smatra svojim a ona je i dalje uz njega jer „bolje išta nego ništa“.

8. Muškarci koji traže bogate žene , kako bi igrali kladionicu cijele dane dok iskorištavaju bolovanje u državnim firmama. Zašto bi i radili kad žena sve plaća,kupila mu automobil…“ah, da je još samo komad pa da ne jebem preko kurca!“ Pa zar muškarac ne bi trebao biti žaštitnik,pa tradicionalno je išao u lov dok je žena prala na potoku, zar mu nije ostalo nešto u DNK!

9. Ona bi potrošila tri plaće , živila od danas do suta,skupe pare za dosadne sate a on bi morao zarađivati bar te njezine potrošačke tri plaće i kuhati,peglati,čistiti,jer ona ima pilates danas a sajkling sutra,između ćemo nešto smisliti…“ah ,da,navečer moram biti jebana!“

10. Da si pravi dečko podmirio bi mi karticu! SORRY CURO,JA SAM KRIVI!

Deset mojih viđenja i iskustava,možda svijet nije normalan,možda ja nisam normalan…

A GDJE JE LJUBAV!

Zadnje uređivanje johnny11453 : 21.10.2011. at 12:22.
johnny11453 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 12:17   #2
puno si ti tu toga nabrojao, ne znam na sta bih se prije osvrnula. negdje si isao bas u krajnosti ali zasad cu samo napisati da se od ljubavi ne zivi, kolko god to grozno zvucalo.
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 12:17   #3
Quote:
johnny11453 kaže: Pogledaj post
Zar je tema preiskrena ili ...?
Tema je pre....ne znam što bi ti rekla. Nema bit. Ima 10 različitih tema u jednom postu, a svaka od njih je već x puta obrađena.... IMHO
rusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 12:18   #4
Toliko je toga nabacano bez smisla i reda, da je to čudo jedno.
Nisam ni najsigurnija da je uopće za LJES.
Ali ajde, dat ćemo joj šansu, možda se i razvije u nešto.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 12:21   #5
Sve je samo jedno,to bi bila bit...,al dobro iskrenost danas očito nije na cijeni...

"Sve radosti života prolaze kroz želudac"
johnny11453 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 12:25   #6
ma nije tako, neg ono...stvarno si puno toga tu nadrobio i skoro sve bi moglo biti tema za sebe. na sto da se fokusiramo? da danas prolazi lova a ljubav ne? sto? jel to bit svega ovoga?
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 12:25   #7
Nemoj se odmah ljutiti što nismo skužili temu. Dakle, ako sam dobro ubrala, tebe smeta materijalizam. A čuj, takav nam je život. Nećeš biti sit ni obučen od ljubavi.

Onda spominješ gotovane, sponzoruše i sl. Toga je uvijek bilo i biti će. Nema to neke veze s ljubavlju.

Žene koje žive u nasilnim brakovima....to je malo teža tema i više je za psihologiju. Ne možemo mi to razumjeti ako nismo takvi. To je jedan odnos koji se teško prekida.


Ima tu svega za komentirati. Ovo mi je sad upalo u oko.
rusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 12:50   #8
Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
ma nije tako, neg ono...stvarno si puno toga tu nadrobio i skoro sve bi moglo biti tema za sebe. na sto da se fokusiramo? da danas prolazi lova a ljubav ne? sto? jel to bit svega ovoga?
Smatram da sam sve lijepo odvojio nakon što sam nabrojio !

Zar više nema pogleda u noći,spike,leptirića,ljubavi,da li je sve samo interes pod okriljem ljubavi!

Da li bi mogli živjeti pod gore navedenim točkama. Masa će reći NE, ali smatram i uviđam da 98% ljudi živi na taj način, al "kurva neće reć da je kurva"...

Quote:
rusha kaže: Pogledaj post
Nemoj se odmah ljutiti što nismo skužili temu. Dakle, ako sam dobro ubrala, tebe smeta materijalizam. A čuj, takav nam je život. Nećeš biti sit ni obučen od ljubavi.

Onda spominješ gotovane, sponzoruše i sl. Toga je uvijek bilo i biti će. Nema to neke veze s ljubavlju.

Žene koje žive u nasilnim brakovima....to je malo teža tema i više je za psihologiju. Ne možemo mi to razumjeti ako nismo takvi. To je jedan odnos koji se teško prekida.


Ima tu svega za komentirati. Ovo mi je sad upalo u oko.
Dobro ,ali daj mi reci ovako: Kaj jedna žena/dama vidi u gotovanu,ili se on prikriva u jednoj od drugih navedenih točaka odnosno krije se iza pojave "oko vjeruje onom što vidi"...?
Zar smo toliko površni,toliko izblijeđeni ,toliko jadni ,zar smo zaista proizvod društva ili je društvo proizvod nas?

TKO JE UBIO LJUBAV?

Zadnje uređivanje Teta2U : 21.10.2011. at 14:32. Reason: EDITIRAJTE već objavljeni post
johnny11453 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 13:00   #9
Zbilja preopširna tema. Kako bi objasnili ove pojave moramo promotriti cijelo društvo. Njegovo političko i ekonomsko uređenje te njegov sustav vrijednosti. Slažem se da vjerojatno i nije tema za LJES... iako se na prvi pogled takvom čini.

Najiskreniji i najrkaći odgovor na "tko je ubio ljubav" : Kapitalizam.
car_iz_Osijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 13:03   #10
Quote:
johnny11453 kaže: Pogledaj post
Dobro ,ali daj mi reci ovako: Kaj jedna žena/dama vidi u gotovanu,ili se on prikriva u jednoj od drugih navedenih točaka odnosno krije se iza pojave "oko vjeruje onom što vidi"...?
Zar smo toliko površni,toliko izblijeđeni ,toliko jadni ,zar smo zaista proizvod društva ili je društvo proizvod nas?

TKO JE UBIO LJUBAV?
Ne bi ti znala reći što žena vidi u gotovanu jer nisam jedna od tih, ali pretpostavljam da tu vrijedi ona "svaka ptica svome jatu".
rusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 13:10   #11
Quote:
johnny11453 kaže: Pogledaj post
Smatram da sam sve lijepo odvojio nakon što sam nabrojio !

Zar više nema pogleda u noći,spike,leptirića,ljubavi,da li je sve samo interes pod okriljem ljubavi!

Da li bi mogli živjeti pod gore navedenim točkama. Masa će reći NE, ali smatram i uviđam da 98% ljudi živi na taj način, al "kurva neće reć da je kurva"...
ma ima, kako ne. samo sto to vise nije toliko na cijeni. onaj tko zeli naci ljubav, naci ce je. malo ce se pomuciti, ali naci ce je.

zasto si toliko obeshrabren?
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 13:11   #12
Quote:
car_iz_Osijeka kaže: Pogledaj post
Zbilja preopširna tema. Kako bi objasnili ove pojave moramo promotriti cijelo društvo. Njegovo političko i ekonomsko uređenje te njegov sustav vrijednosti. Slažem se da vjerojatno i nije tema za LJES... iako se na prvi pogled takvom čini.

Najiskreniji i najrkaći odgovor na "tko je ubio ljubav" : Kapitalizam.
Bez uvrede ikome, ali kao da vidim kako je i ovdje zavladala površnost ili se ljudi boje razgovarati u dubini problema. A postajemo blijedi,ispražnjeni,lutke od krvi bez trunke ideje...

A duboko u sebi svi znamo da je ljubav jedina i prava emocija.
Brojne teme ovdje na LJESU kriju iza zastora svojih priča ovih deset točaka.Ljudi postanimo iskreni,probudimo svijest,osvijestimo ljubav jer ljubav nije negdje oko nas ona je u nama.
A sve ostalo je da se troši...

Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
ma ima, kako ne. samo sto to vise nije toliko na cijeni. onaj tko zeli naci ljubav, naci ce je. malo ce se pomuciti, ali naci ce je.

zasto si toliko obeshrabren?
Nisam obeshrabren,po naravi sam optimist ali sam itekako realan.
Iscrpljujuće je više živjeti u ovakvom okruženju,mislio sam da se samo meni događa ali kad sam verbalizirao uvidih da svatko osviješten vidi ovakvu situacju..I sad, ili će postati žrtva procesa i biti sretan ili tražiti ljubav, no ova potraga postaje kao kad je Sizif gurao kuglu na brijeg...

Zadnje uređivanje Teta2U : 21.10.2011. at 14:32. Reason: EDITIRAJ već objavljeni post... ili od sada brišem
johnny11453 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 13:22   #13
A slušaj kakav odgoj si imao takav ćeš i roditelj bit i takvu ljubav imat ali to u današnje vrijeme se rijetko vidi muški bi sa k ... em na sve strane a ženske se drže prijateljica i kava i onda kakva će to obitelj bit?

Šta se tiče teme tema ti je vrh ja bih je nazvao kao Štukijev album " Između krajnosti"

Zadnje uređivanje Teta2U : 21.10.2011. at 14:31. Reason: EDITIRAJTE već objavljeni post
Felix 3575 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 13:34   #14
Quote:
Felix 3575 kaže: Pogledaj post
A slušaj kakav odgoj si imao takav ćeš i roditelj bit i takvu ljubav imat ali to u današnje vrijeme se rijetko vidi muški bi sa k ... em na sve strane a ženske se drže prijateljica i kava i onda kakva će to obitelj bit?
Da,dobro. Ali ispada da je većina odgajana u obiteljima bez karaktera ili kako je netko rekao kapitalizam kriv za sve!? Imam primjer:

Poznajem gomilu djevojaka(ovdje samo Vas nabrajam,moje dame) koje su kasne 20-te ili početak 30. koje žive sa starcima,sestrama i braćom doslovno u kokošinjcima. Bez osnovnih životnih uvjeta a kad su vani,kad ih upoznaš,na face-u sve je idealno,sve je super i sve je za 5.
A U STVARNOSTI nemaju posla,nemaju za slanac bez soli,samo horizonatlni znakovi na izvadku ispred zida plača ali,uvijek ali: Voze SKUPE aute,obleka,stas,priča kao da su baš došle sa Beverly Hillsa jer im je ovdje neka neka rodbina pa bu do Borne u Šladming!! Upravo takvog tipa i traže, konja na bijelom, a kad se pare potroši,konj u komuni onda su svi krivi i treba živjet normalno,E PA NE MOŽE!
Nit sam jalan,niti ljut,jer imam i previše al me ubije malograđanstvo a pogotovo njegove vizije ljubavi........

Quote:
Felix 3575 kaže: Pogledaj post
Šta se tiče teme tema ti je vrh ja bih je nazvao kao Štukijev album " Između krajnosti"
Falim te Bože!

Zadnje uređivanje Teta2U : 21.10.2011. at 14:31. Reason: EDITIRAJTE već objavljeni post
johnny11453 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 13:41   #15
Quote:
johnny11453 kaže: Pogledaj post
Smatram da sam sve lijepo odvojio nakon što sam nabrojio !

Zar više nema pogleda u noći,spike,leptirića,ljubavi,da li je sve samo interes pod okriljem ljubavi!
Da li bi mogli živjeti pod gore navedenim točkama. Masa će reći NE, ali smatram i uviđam da 98% ljudi živi na taj način, al "kurva neće reć da je kurva"...
Možda da se prestaneš kretati na mjestima gdje vise sponzoruše

Vjerovatno odeš na cro a porter, upecaš ribu, pa se onda išuđavaš zašto umjesto u zvijezde, gleda u tvoj novčanik
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 13:43   #16
Felix 3575, pazi paradoks,vidim da kužiš. Dosta ljudi od NJIH se divi ŠTULIĆU i danas ali poprimiti dio vizije njegovih riječi ili nekih drugih mislilaca prošlog pa i početka ovog stoljeća kako bi se stvari pokrenule niti u ludilu nikome ne pada na pamet...Jednostavnije je biti prevara,ali danas je brojka nesvrstanih otišla u krajnost,broji većinu... Imaju kvorum!

A gdje je ljubav?

Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
Možda da se prestaneš kretati na mjestima gdje vise sponzoruše

Vjerovatno odeš na cro a porter, upecaš ribu, pa se onda išuđavaš zašto umjesto u zvijezde, gleda u tvoj novčanik
Krivo viđenje,odem u Krivi put pa vidim da su alternativci postali samo furka a biber je cilj kako bi mogli postati Rock n rolla film!!

Više nešto kao Matrix, svi postaju Mr.Smith?!

Zadnje uređivanje Teta2U : 21.10.2011. at 14:30. Reason: EDITIRAJ već objavljeni post... ili od sada brišem
johnny11453 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 13:48   #17
Quote:
johnny11453 kaže: Pogledaj post
Krivo viđenje,odem u Krivi put pa vidim da su alternativci postali samo furka a biber je cilj kako bi mogli postati Rock n rolla film!!

Više nešto kao Matrix, svi postaju Mr.Smith?!
Neznam što da ti kažem, možda je tvoje oko kritičnije od mojeg.

Vidim i ja da je dosta stvari otišlo u krasni k..., ali da je ljubav ubijena?
Ne. Imam oko sebe dosta primjera gdje ljubav živi

Iako ne vidim poveznicu između bibera, kvazi alternativaca i ljubavi
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 13:52   #18
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
Neznam što da ti kažem, možda je tvoje oko kritičnije od mojeg.

Vidim i ja da je dosta stvari otišlo u krasni k..., ali da je ljubav ubijena?
Ne. Imam oko sebe dosta primjera gdje ljubav živi

Iako ne vidim poveznicu između bibera, kvazi alternativaca i ljubavi
Biber=novac,kvazi alternativci=žrtve sustava koje traže novac,a alternativa im je izgovor jer kod nas nema pravig Squatera = LJUBAV JE PREVARENA!!!!!!!

Ja imam 0,5% primjera ljubavi u širokom dijapazonu ljudstva gdje se krećem.Na žalost brojka je stavrna a svaka sličnost sa stvarnim osobama je namjerna...

JESMO LI ŽRTVE SUSTAVA u kojem je sve povezano?

Zadnje uređivanje Teta2U : 21.10.2011. at 14:30. Reason: EDITIRAJTE već objavljeni post
johnny11453 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 13:56   #19
Quote:
johnny11453 kaže: Pogledaj post
Biber=novac,kvazi alternativci=žrtve sustava koje traže novac,a alternativa im je izgovor jer kod nas nema pravig Squatera = LJUBAV JE PREVARENA!!!!!!!

Ja imam 0,5% primjera ljubavi u širokom dijapazonu ljudstva gdje se krećem.Na žalost brojka je stavrna a svaka sličnost sa stvarnim osobama je namjerna...
Znači ti smatraš da je ljubav prevarena jer biber ne pjeva za džabe, a alternativci sad traže pare, dok im je prije bila dovoljna samo muzika.
jebate koji tok misli

Mislim da jednom kad i sam pronađeš ljubav, da će te baš biti briga što klinci slušaju bibera, koji se na tome bogati, a alternativci nisu što su bili
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 14:00   #20
Quote:
johnny11453 kaže: Pogledaj post
JESMO LI ŽRTVE SUSTAVA u kojem je sve povezano?
Ne moze nitko od tebe napraviti zrtvu ako se ti tako ne dozivljavas!

Al da istina je da je u ovome svijetu i stvarnosti vecina ljudi i stvari lazna! Jedini izlaz je da i ti ne budes takav, pa ces onda kao svjetionik u magli privuci ljude koje jednako razmisljaju i osjecaju!

PS
Sve je samo na tebi, tj pojedincu, sustav ti ne moze nista, moze te samo malo usporiti i to je sve!
__________________
And you were there. And I was every question that never had an answer. I see right through you!
The_Dillinger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger