Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2012., 16:28   #41
Quote:
forumash kaže: Pogledaj post
htio si rec - tko navija za ulazak gnka u LP, nek ostane doma gledat vaterpolo
nisam očito bio dovoljno jasan.

tko voli vaterpolo i vaterpolske rezultate, uživao bi i u nastupima dinama u lp.
Bench is offline  
Old 08.08.2012., 16:30   #42
Tko će igrat uopće?
Proud to be is offline  
Old 08.08.2012., 16:33   #43
Quote:
Proud to be kaže: Pogledaj post
Tko će igrat uopće?
moja pretpostavka (ako nema ozlijeđenih, ne pratim baš):

kelava - visuljko, vida, tonel, pivarić - badelj, calello - rukavina, kovačić, alispahić - beqiraj
__________________
Vidiš li gde sam to sad, u kom sam dobu? Čudne mi ptice, da znaš, snovima jezde...
Markeca is offline  
Old 08.08.2012., 16:41   #44
Quote:
Markeca kaže: Pogledaj post
moja pretpostavka (ako nema ozlijeđenih, ne pratim baš):

kelava - visuljko, vida, tonel, pivarić - badelj, calello - rukavina, kovačić, alispahić - beqiraj
Kova i Calello ne igraju, ozlijeđeni su. Tak da valjda Meša iza Beće Jebanjez na lijevo krilo, i Leko kraj Badelja...
__________________
Život piše romane o ljubavi kao što si ti...
RedOneZG is offline  
Old 08.08.2012., 16:41   #45
Quote:
Markeca kaže: Pogledaj post
moja pretpostavka (ako nema ozlijeđenih, ne pratim baš):

kelava - visuljko, vida, tonel, pivarić - badelj, calello - rukavina, kovačić, alispahić - beqiraj
ima ozljeđenih.

po meni: kelava-vida,tonel,joe,pivarić-badelj,leko-rukavina,alispahić,lucho-beqiraj
Bench is offline  
Old 08.08.2012., 16:47   #46
ja ocekujem ovu podsuknju:

Loncaric (ipak je obranio dva penala) - Puljic, Simunic, Ademi, Ibanez - Calello, Pokrivac, Sammir, Kovacic - Spehar, Krstanovic

Leko mjenja Spehara u 31.oj minuti (kod rezultata 0:1), u 32.min zaradjuje prvi, a u 43.oj drugi zuti, u 44 drugi gol moldavaca
u 60.oj Mamic (stariji konj) silazi s loze i tjera Cacica i Krznara s klupe...drapa kosulju i ...
konacnih 0:3 auto gol Zorana Mamica u 89.oj, koji iznerviran igrom modrih pulena ulazi u igru preuzeti "uzde konja u svoje ruke"
__________________
Wonder is the beginning of wisdom.
znatizeljan is offline  
Old 08.08.2012., 16:51   #47
Znači u vezi igra samo prodani Badelj...

hm. da nisu malo podcjenili šerife, moglo bi bit zanimljivo. Iako i dalje ne znam kaj me tjera na onu ruševinu umjesto da doma pogledam vaterpolo i rukomet...
Proud to be is offline  
Old 08.08.2012., 17:03   #48
evo malo ozbiljninji post, neznam ni sam sta ocekujem - u biti nista, vjerojatno nekih 0:0 uz 15 sansi moldavaca i dvije modrih, te Cacicev interview kasnije - trebali smo ranije rijesiti pitanje pobjednika

mozda pogledam vaterpolo radije
popit cu 2-3 pive, pa odluciti...gledao bi tekmu, ali kad se sjetim Santaninih upisa, dosta mi je svega...sjebo nam je klub do j...a , prije nismo mogli proci prva kola u europi ali si se bar necemu nadao
sad se nemas niti cemu nadati, osim da nece biti nereda, svaka baklja, tucnjava ili bilo kakav eksces je voda na mlin Maminju, jer u ucima puno ljudi svaka inicijativa pocinje od istih "razbojnika"
__________________
Wonder is the beginning of wisdom.
znatizeljan is offline  
Old 08.08.2012., 17:40   #49
Quote:
znatizeljan kaže: Pogledaj post
ja ocekujem ovu podsuknju:

Loncaric (ipak je obranio dva penala) - Puljic, Simunic, Ademi, Ibanez - Calello, Pokrivac, Sammir, Kovacic - Spehar, Krstanovic

Leko mjenja Spehara u 31.oj minuti (kod rezultata 0:1), u 32.min zaradjuje prvi, a u 43.oj drugi zuti, u 44 drugi gol moldavaca
u 60.oj Mamic (stariji konj) silazi s loze i tjera Cacica i Krznara s klupe...drapa kosulju i ...
konacnih 0:3 auto gol Zorana Mamica u 89.oj, koji iznerviran igrom modrih pulena ulazi u igru preuzeti "uzde konja u svoje ruke"
očekuješ da lončarića nabrzaka posude samo za ovu utakmicu, ili da ga otkupe?
__________________
Vidiš li gde sam to sad, u kom sam dobu? Čudne mi ptice, da znaš, snovima jezde...
Markeca is offline  
Old 08.08.2012., 17:41   #50
Quote:
McVily kaže: Pogledaj post
Kaj sereš... odličan je uvod

Quote:
This message is hidden because gradim is on your ignore list.




Quote:
Estimator kaže: Pogledaj post
Over 5,5



Gleda se vaterpolo rutinski
MikiMish is offline  
Old 08.08.2012., 17:56   #51
1:1
lik_vž is offline  
Old 08.08.2012., 18:01   #52
pLAVke se zagrijava...

Morales77 is offline  
Old 08.08.2012., 18:06   #53
Po broju upisa ovdje na stadionu ocekujem bar 250.000 ljudi, jer kako drugcije objasniti bonacu na forumu nego da svi idu na stadion...
__________________
Clanak 6, stavak 3 - trebaju nam IZBORI
Po novom clanak 8. i clanak 16. stavak 1.
borussenfront is offline  
Old 08.08.2012., 18:44   #54
Quote:
borussenfront kaže: Pogledaj post
Po broju upisa ovdje na stadionu ocekujem bar 250.000 ljudi, jer kako drugcije objasniti bonacu na forumu nego da svi idu na stadion...
il se prate zanimljiviji sportovi na olimpijadi
__________________
Vidiš li gde sam to sad, u kom sam dobu? Čudne mi ptice, da znaš, snovima jezde...
Markeca is offline  
Old 08.08.2012., 19:00   #55
Quote:
Markeca kaže: Pogledaj post
očekuješ da lončarića nabrzaka posude samo za ovu utakmicu, ili da ga otkupe?
ti muck..o dzubr...e!
kaj je Fico otisao nekamo? nisam znao, mislio sam da je ozljedjen
ako i ima neki problem, Zdravkec bu' to sve sredi'l, zna on kome treba sta tutnut'
__________________
Wonder is the beginning of wisdom.
znatizeljan is offline  
Old 08.08.2012., 19:20   #56
Mučko džubrad od Olimpijade krade Dinamu posjetioce. Oni i oni kurvinjski rukometaši i vaterpolisti! Namjerno su se postavili kako bi zabili dodatni udarac u Dinamov lijes ! Ali neće oni dugo, vidjet će oni, mrak će ih progutat !!!
Galijun1 is offline  
Old 08.08.2012., 19:55   #57
Mucenje do kraja uz prolaz Dinama
joebi is offline  
Old 08.08.2012., 19:59   #58
Samo da ne bude stresno kao i sa Ludogorecom
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 08.08.2012., 20:19   #59
Početni sastavi:

Dinamo: Kelava, Vida, Tonel, Šimunić, Pivarić, Badelj, Ademi, Leko, Alispahić, Rukavina, Beqiraj
Tovar Messi is offline  
Old 08.08.2012., 20:37   #60
15.000 na Maksimiru, solidno :klap:
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:34.