Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2012., 01:12   #201
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
Ajme, da. Definitivno se slažem. Sve se to nekako prebrzo dogodilo. I same te njihove zaruke, vjenčanje, automatski i prva bračna noć te ono nakon nje. Ne znam, puno bi mi draže i smislenije bilo da se to dogodilo kasnije, sporije, polaganije, kao što se npr. dogodio onaj njihov prvi poljubac u odnosu na sve ono što se prije njega između njih dogodilo.
Užas, u 31. se ožene, u 32. razvedu. Komedija. Baš, za prvi poljubac su čekali 26 epizoda i onda sve strpali u narednih 6. Koliko god blesavo sve skupa bilo, te prve 33 epizode imaju neku svoju čar, ovo kasnije je živi smor i moglo se to puno drugačije. Ne nužno kvalitetnije, ipak je to Lartilleux, ali je zanimljivije.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2012., 01:26   #202
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Užas, u 31. se ožene, u 32. razvedu. Komedija.
Upravo to. Prava komedija ako se malo bolje pogleda.

Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Baš, za prvi poljubac su čekali 26 epizoda i onda sve strpali u narednih 6. Koliko god blesavo sve skupa bilo, te prve 33 epizode imaju neku svoju čar, ovo kasnije je živi smor i moglo se to puno drugačije. Ne nužno kvalitetnije, ipak je to Lartilleux, ali je zanimljivije.
I s ovim se slažem. Te 33 epizode su stvarno posebne, a ovo kasnije je sve više krenulo sve više nizbrdo s ponekim usponom u određenim dijelovima, no ne nekim pretjeranim i to je bilo to, tako da je ostavljeno čak i previše mjesta za kojekakva razočarenja od strane gledatelja. Kad to gledam nakon četiri godine, kad sam podosta sazrijela i kad me sva ta euforija oko jedne obične telenovele uvelike popustila, shvaćam da sam to trebala i prije osvijestiti, ali i da je zapravo velika šteta što je ona ispala upravo tako kako je ispala. Apsolutno je mogla ispasti bolje ili kako ti kažeš, zanimljivije.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2012., 09:21   #203
Nemojte zaboraviti onaj ples(i sve što slijedi) u 40-nekoj, to je isto odlično.

A ukupno su oni trebali prestati prije one gluposti sa Anom Juliom itd.
Isa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2012., 22:42   #204
Baš sam naletio danas na prvu bračnu noć JM i Marichuy Slažem se sa vama da serija imala ono nešto do ovih epizoda, a sada slijedi smor do 180. epizode kada se budu pomirili.
A scene su bile super, Marichuy i JM-ov medeni mjesec, Viviana koja se šulja po kući, Onelia i mala i Rocio i Vicente. Odličan soundtrack i super kraj epizode, ali šteta što se tako brzo Marichuy sjetila
Uglavnom ova serija mi je puno draža od LQNPA koju koliko god da pokušavam gledati, samo me živcira
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 23:43   #205
Gledala sam vjenčanje, i baš je lijepo izgledala Marichuy No Rocio mi je bila poprilično pokretljiva i "gibala se" sasvim opušteno za nekog tko je dan prije doživio nesreću.
la dona is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 17:57   #206
Bok!

Jel itko zna zašto Marichuy progone te noćne more? jel ju stvarno netko prije silovao ili šta..? I kakve veze ima s tim Juan Miguel, šta joj je on napravio?

Gledala sam tu seriju prije kad je bila kod nas, i sad pratim..ali oba puta nisam gledala sve detaljno pa nisam uspjela pohvatati to s njenim morama..
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 18:36   #207
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Bok!

Jel itko zna zašto Marichuy progone te noćne more? jel ju stvarno netko prije silovao ili šta..? I kakve veze ima s tim Juan Miguel, šta joj je on napravio?

Gledala sam tu seriju prije kad je bila kod nas, i sad pratim..ali oba puta nisam gledala sve detaljno pa nisam uspjela pohvatati to s njenim morama..
Njezine noćne more su stvarne,stvarno su de desile,ali većina ljudi pogrešno misli da ju je netko silovao. Nije to u pitanju,već ju je taj čovjek slijedio po šumi i na silu poljubio. MC to shvaća vecim od onog sto je stvarno bilo jer je imala čini mi se 14 godina,sama,nezaštićena itd. naravno da je to ostavilo traumu.Taj čovjek bio je pijan i to je bio Juan Miguel.
marichuy777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 19:08   #208
Quote:
marichuy777 kaže: Pogledaj post
Njezine noćne more su stvarne,stvarno su de desile,ali većina ljudi pogrešno misli da ju je netko silovao. Nije to u pitanju,već ju je taj čovjek slijedio po šumi i na silu poljubio. MC to shvaća vecim od onog sto je stvarno bilo jer je imala čini mi se 14 godina,sama,nezaštićena itd. naravno da je to ostavilo traumu.Taj čovjek bio je pijan i to je bio Juan Miguel.
A Bože mili, ja mislila da ju je fakat silovao..pa kužim da joj to nije bilo ugodno, i bilo je na silu..i da se uplašila..ali su napravili toliku dramu oko tog svega.. a kak se ona ne sjeća njegove face..tj. kad ga je poslije upoznala nije ga se sjetila, to mi je baš čudno? nije da je imala 2-3 god, pa onda ajde..

al dobro, hvala ti puno na odgovoru sad mogu mirno dalje gledati haha
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 19:40   #209
U izvornoj verziji serije ju je silovao, u ovom remakeu nije. Iako ima video malo dulji na YT te scene, mislim da je u traileru, u njoj ju je kao bacio na pod i počeo skidati, i mislim da su trebali tu verziju ostaviti, bilo bi ipak logičnije s obzirom na njene reakcije nakon što je saznala.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 20:11   #210
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
U izvornoj verziji serije ju je silovao, u ovom remakeu nije. Iako ima video malo dulji na YT te scene, mislim da je u traileru, u njoj ju je kao bacio na pod i počeo skidati, i mislim da su trebali tu verziju ostaviti, bilo bi ipak logičnije s obzirom na njene reakcije nakon što je saznala.
Tako je ako nekog zanima ta scena-od 0.32 http://www.youtube.com/watch?v=mU1-2...e_gdata_player
marichuy777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 21:42   #211
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
U izvornoj verziji serije ju je silovao, u ovom remakeu nije. Iako ima video malo dulji na YT te scene, mislim da je u traileru, u njoj ju je kao bacio na pod i počeo skidati, i mislim da su trebali tu verziju ostaviti, bilo bi ipak logičnije s obzirom na njene reakcije nakon što je saznala.
A šta znači, prvo je snimana ta prva verzija serije, s istim glumcima..pa su neke stvari izmijenili, i odlučili neke stvari izbacit? Znači Juan Mi je prije bio bad guy, pa je postao dobri psihić?
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 21:51   #212
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
A šta znači, prvo je snimana ta prva verzija serije, s istim glumcima..pa su neke stvari izmijenili, i odlučili neke stvari izbacit? Znači Juan Mi je prije bio bad guy, pa je postao dobri psihić?
Ne,kao sto je nicole lilly rekla,ovo je remake,znači postojale su priiiiiije originalne verzije,ne znam kad,u 80.-ima tako nesto,sa drugim glumcima naravno.
marichuy777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 22:55   #213
Evo, ja sam sad malo istraživala i izgleda da je CCEA remake telenovele pod nazivom Una muchacha llamada Milagros, što mi je iskreno podosta zanimljivo jer mi je ovo uistinu prvi glas o njoj.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 07:26   #214
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
Evo, ja sam sad malo istraživala i izgleda da je CCEA remake telenovele pod nazivom Una muchacha llamada Milagros, što mi je iskreno podosta zanimljivo jer mi je ovo uistinu prvi glas o njoj.
Da postojala je i jos jedna verzija-mi amada Beatriz
marichuy777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 14:09   #215
Danas škicnula na kraj reprize.
Upravo ovim su epizodama uništili cijelu seriju, priču i napetost. Sad kreće ono što svi mi nazivamo - žešćim trešem. MCyJM posvađani na više od 100 epizoda, ubacivanje bespotrebnih likova i gluposti. Šteta. Serija bi bila čisto solidna da nije krenula ovim tokom...

Naravno, sve je to moje skormno mišljenje.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 14:21   #216
Slažem se. Mislim, serija je tipičan treš, ali je barem mogao biti zabavan treš. Ove epizode što sad slijede (točnije, nakon 45. epizode) su užas živi. Kad se samo sjetim one lude ženske koju će JM ''liječiti'' i Viviane i sl. zapleta...užas.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 14:35   #217
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Slažem se. Mislim, serija je tipičan treš, ali je barem mogao biti zabavan treš. Ove epizode što sad slijede (točnije, nakon 45. epizode) su užas živi. Kad se samo sjetim one lude ženske koju će JM ''liječiti'' i Viviane i sl. zapleta...užas.
Slažem se, dolazi hrpetina nepotrebinh likova. OD Vivianog povratka i glume amnezije ili kojeg vraga već, preko Ivette/Blance (inače mi je Maya odlična, ali ova joj uloga stvarno nije trebala) pa sve do Ane Julije i njezinih sranja, a o Maričujkinoj sljepoći neću ni pisati. Rene mi je još u redu (Leopardo), ali da se sad baš Maričujka morala odvojiti od Juana Miguela i otići k njemu na gro epizoda...i nije.

Mislim, odgledala sam ja treševa, hvala Bogu, pa čak i ovaj...ni dandanas mi nije jasno zašto sma gledala do kraja , eli što je pretjerivanje, pretjerivanje je. A i, da, dobro si rekla, čak nije ni zabavni treš.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 19:40   #218
Ajme što volin Vivianu Je da je descarada ali je kraljica. Jedina od negativki u seriji koju volim.
Candelariju isto
Onaj Adrian malo diže tlak sa miješanjem u Marichuyin i J.Miguelov odnos, ali ajde..
Doša i novi padre Anselmo. Pa ajde više je simpatičan od onog prije
Vicentea i Rocio mi je baš ža, iako bas su lip par.
Poncho23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 20:56   #219
Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
Slažem se, dolazi hrpetina nepotrebinh likova. OD Vivianog povratka i glume amnezije ili kojeg vraga već, preko Ivette/Blance (inače mi je Maya odlična, ali ova joj uloga stvarno nije trebala) pa sve do Ane Julije i njezinih sranja, a o Maričujkinoj sljepoći neću ni pisati. Rene mi je još u redu (Leopardo), ali da se sad baš Maričujka morala odvojiti od Juana Miguela i otići k njemu na gro epizoda...i nije.
Jel mozes stavit link neki di mogu vidjet ko su ovi boldani glumci, zvuci mi sve poznato, gledala sam CCEA kad se prvi put prikazivala, al ne mogu se uopce sjetit ko su ovi?
strangerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 21:19   #220
Quote:
strangerica kaže: Pogledaj post
Jel mozes stavit link neki di mogu vidjet ko su ovi boldani glumci, zvuci mi sve poznato, gledala sam CCEA kad se prvi put prikazivala, al ne mogu se uopce sjetit ko su ovi?
Ivette/Blanca negdje tamo od 04.09 i ana julia a AJ se možda sjetiš po famoznom porađanju u trapericama negdje od 20.23
marichuy777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:05.