Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2012., 21:14   #21
Quote:
MystSky kaže: Pogledaj post
Današnja emisija mi se činila snimljena, ne znam zašto.
I meni. Imam neki dojam da je prvi natjecatelj dogovoreno nazvao, kao da je sve neki fake.
matteo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 21:19   #22
Ja mislio da će voditi Lorena Renko, šteta.
Tom.K is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 21:23   #23
Lorena Renko,jel to ona iz onog Kunolovca??
ona je bila spaljena
da ona ovo vodi to bi bio cirkus
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 21:51   #24
Quote:
Tom.K kaže: Pogledaj post
Ja mislio da će voditi Lorena Renko, šteta.
nazalost, nisam stigao... ali budem sutra pogledao buduci da su komentari pozitivni

i ja sam odmah pomislio na lorenu renko, ta zena je voditeljski zmaj i nadam se da ce jednom neko prepoznat njen potencijal i ubacit ju u neki kvalitetni format. elokventna, lijepa, pametna.
castor8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 22:39   #25
kad se prijavljuje? tijekom dana ili...?
dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 00:54   #26
koliko vidim, u pravilima stoji da postoji zabrana od 3 mjeseca nakon što se osvoji bilo koji novčani iznos tak da ne bi trebalo biti da se stalno javljaju isti.

pitanja su prelagana pa mi se čini da će hrt ovo ukinuti kad vidi da dijeli novac šakom i kapom

lorena je toliko simpatična da mi ne bi smetalo da samo stoji tamo, a da mi sami moramo čitati pitanja
__________________
You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.
Kavorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 10:31   #27
Quote:
Krustyy kaže: Pogledaj post
Hahaha koja katastrofa od voditeljice...totalno neprofesionalno,al dobro ajde prvi put je A što se tiče samog kviza,na prvi pogled mi se čini jednostavno za zaraditi par tisuća .Nije mi jasno zašto isto pitanje ostavljaju al ok...
da jednostavno je zaraditi ako dobijes vezu. ja sam probao i nisam uspio

pozdrav
mrki01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 14:18   #28
Nažalost, moj mozak koji sve više liči na puding nije dorastao izazovu od 5 sekundi. Sa regularnim pitanjima još nekako izlazim na kraj ali JackPot pitanje - nemam šanse.
dr.Bojler is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 15:15   #29
20pet

Hoće li netko napisati pitanja koja budu danas? Pisao sam jučer i mogu se obvezati da ću ih pisati ponedjeljkom, srijedom i petkom i staviti ovdje. Utorkom i četvrtkom ne mogu. Pitanja od jučer ću na ovom forumu postaviti zajedno s onima koja će biti sutra.
Brckozagrebacki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 15:52   #30
Radila je ogromne greške, valjda od treme, ali onda neka smanji trkelj. Vlajki.

Dvoje Magaša je zvalo (!), ste vidli da je jednog pokušavala prekrstiti u neko drugo prezime, zbunili se...
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 17:29   #31
Zašto su maknuli Odmori se, zaslužio si? Bar su mogli pustiti seriju do kraja prije nego uvedu ovo govno
Inače organski ne podnosim kvizove. Ne kužim kome je zanimljivo gledati dok netko drugi bere pare
vixen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 17:32   #32
Quote:
vixen kaže: Pogledaj post
Zašto su maknuli Odmori se, zaslužio si? Bar su mogli pustiti seriju do kraja prije nego uvedu ovo govno
Inače organski ne podnosim kvizove. Ne kužim kome je zanimljivo gledati dok netko drugi bere pare
Ljudi vole provjeravati svoje znanje a, s druge strane, tko tebi brani da ubereš kaku lovicu i to bez izlaganja stresu javnog nastupa.
dr.Bojler is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 18:42   #33
Quote:
dr.Bojler kaže: Pogledaj post
Ljudi vole provjeravati svoje znanje a, s druge strane, tko tebi brani da ubereš kaku lovicu i to bez izlaganja stresu javnog nastupa.
Aj zamisli da se prijavi maloljetnik, pa kakav će to bit stres?
Tom.K is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 20:23   #34
Koliko puta još bude rekla "Smanjite TV prijemnik"?
Mitzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 20:28   #35
Ljudi, recite predstavite se pravilno.

Ja sam taj i taj iz tog mjesta. Zar je to toliko teško?

Voditeljica mi je pravo otkriće.

Simpa djevojka.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 20:29   #36
Quote:
Mitzi kaže: Pogledaj post
Koliko puta još bude rekla "Smanjite TV prijemnik"?
Dok god ljudi ne skuže da digitalni signal kasni i da nemogu razgovarati slušajuči televizor nego samo telefon...
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 21:33   #37
Sviđa mi se kviz . Brz, dinamičan, pitanja nisu preteška .

Još da su ljudi u stanju smanjiti taj televizor prije nego ih puste u eter bilo bi divno, ali očito je to prekomplicirano za većinu .

Vi koji ste već zvali, jel uzimaju lovu za svaki neuspješan poziv, u smislu da se javi neka sekretarica sa obavijesti da je linija zauzeta (no shit, Sherlock, skužila bih to i po signalu zauzetosti) ili skinu lovu samo za poziv kojim si u eteru?
__________________
So you can stick your little pins in that voodoo doll, I'm very sorry, baby, doesn't look like me at all, I'm standing by the window where the light is strong.
Ace of Diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 21:42   #38
1000 kuna

Pozdrav svima! Da se pohvalim, uspio sam danas dobiti vezu prvi puta, odgovorio na dva pitanja točno i osvojio 1000 kuna. Pitanja su prilično lagana. Naplata poziva ide tek nakon što upadnete u igru. Čekao sam negdje oko 3 minute - dakle oko 10-11 kuna. Jedina stvar koja mi se ne sviđa je zabrana poziva iduća 3 mjeseca. Mislim da je to predug period pogotovo ako ste samo osvojili 500 ili 1000 kuna. OK ako netko osvoji jackpot od 15 ili 20 tisuća kuna, ali mislim da bi za manje iznose period trebao biti kraći. Također kad vas nazovu za isplatu traže broj žiro računa i kaže ne može tekući. Srećom imam žiro inače ne znam kako bi mi platili.
ivanf is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 21:54   #39
Plaća se po minuti i ne naplaćuje se ako se ne upadne? Zvuči malo sj*bano.
Tom.K is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 21:57   #40
Ne naplaćuje se kad ti se javi automat (to ti automat kaže) nego kad ti se javi ženska koja te traži ime i broj telefona. nakon toga ti puste glazbu da čekaš dok ne dođeš na red.
ivanf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.