Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2012., 22:41   #41
Evo kad nas se vec spominje, da i mi nesto kazemo. Prvi dan usli smo supruga i ja, jedan za drugim, svaki sa svog broja. Uzeli smo 2 x 2.000 kn. Bilo je u zivo a ne fake, bez ikakvog dogovora. Naplata je za cijeli razgovor ( dok nas oni nisu iskljucili ) 5,05 kn.
Pise u pravilima " po pozivu ".
Danas smo probali ekipno. Nakon automata smo dobili liniju, zvonilo je i kako se nitko nije javio linija je pukla.
"Mala kradja" u samom startu.
Mozda cete reci kako sam pohlepan ili nezasitan ali mislim da bi svatko od Vas volio svaki dan igrati i osvojiti pa tako i ja.
Iz mog "skromnog" iskustva igranja kvizova, mislim da ce ovaj put biti daleko najteze upasti u kviz. Nije potrebno imati niti znanja za kvalifikacijsko pitanje niti brzinu za odgovoriti na njega. Svaka baba od 80 godina moze okrenuti broj, i upasti u kviz.
Cista sreca!
Poz!
Magas
MOREX is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 23:13   #42
Quote:
MOREX kaže: Pogledaj post
Evo kad nas se vec spominje, da i mi nesto kazemo. Prvi dan usli smo supruga i ja, jedan za drugim, svaki sa svog broja. Uzeli smo 2 x 2.000 kn. Bilo je u zivo a ne fake, bez ikakvog dogovora. Naplata je za cijeli razgovor ( dok nas oni nisu iskljucili ) 5,05 kn.
Pise u pravilima " po pozivu ".
Danas smo probali ekipno. Nakon automata smo dobili liniju, zvonilo je i kako se nitko nije javio linija je pukla.
"Mala kradja" u samom startu.
Mozda cete reci kako sam pohlepan ili nezasitan ali mislim da bi svatko od Vas volio svaki dan igrati i osvojiti pa tako i ja.
Iz mog "skromnog" iskustva igranja kvizova, mislim da ce ovaj put biti daleko najteze upasti u kviz. Nije potrebno imati niti znanja za kvalifikacijsko pitanje niti brzinu za odgovoriti na njega. Svaka baba od 80 godina moze okrenuti broj, i upasti u kviz.
Cista sreca!
Poz!
Magas

Dakle opet riječka ekipa pokušava uništiti kviz ( nije ona jedina tu je i ekipa Miočić i companija)...Pa ljepo vam je rečeno da nema 3 mjeseca nakon dobitka i vi ponovno...
I te fore slučajno uspjeli dobiti pričajte nekom drugom jer je mom burazu (kviskoteka i drugi kvizovi ) nuđeno da "slučajno" dobije vezu u stari upitnik...
U svom prvom upisu sam se referiro uparavo na to i vidim opet se priča ponavlja...
koka36 is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 23:40   #43
Quote:
MOREX kaže: Pogledaj post
Evo kad nas se vec spominje, da i mi nesto kazemo. Prvi dan usli smo supruga i ja, jedan za drugim, svaki sa svog broja. Uzeli smo 2 x 2.000 kn. Mozda cete reci kako sam pohlepan ili nezasitan
Da, reći ćemo !

Quote:
ali mislim da bi svatko od Vas volio svaki dan igrati i osvojiti pa tako i ja.
Naravno da bi volio, ali ipak čovjek treba imati i malo samokontrole ! Također, razuman čovjek će itekako očekivati reakciju ako se dva supružnika jave i osvoje nešto u istoj emisiji.

I danas vidimo da reakcija s HTV-a nije izostala.

Quote:
Iz mog "skromnog" iskustva igranja kvizova, mislim da ce ovaj put biti daleko najteze upasti u kviz.
Pa naravno, sad kad je sustav prijava izmjenjen, a zahvaljujući upravo vašem performansu jučer.




.
Profesor_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 01:07   #44
Što se to događa?

Ispada kako je ovaj kviz rezerviran za Primorsko goransku i Osječko baranjsku županiju.
dr.Bojler is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 10:40   #45
Quote:
Ace of Diamonds kaže: Pogledaj post
Vi koji ste već zvali, jel uzimaju lovu za svaki neuspješan poziv, u smislu da se javi neka sekretarica sa obavijesti da je linija zauzeta (no shit, Sherlock, skužila bih to i po signalu zauzetosti) ili skinu lovu samo za poziv kojim si u eteru?
ja sam neuspjesno zvao. u ispisu poziva na t-com portalu ti pozivi uopce nisu navedeni, znaci nisu naplaceni

Quote:
ivanf kaže: Pogledaj post
oko 10-11 kuna. Jedina stvar koja mi se ne sviđa je zabrana poziva iduća 3 mjeseca. Mislim da je to predug period pogotovo ako ste samo osvojili 500 ili 1000 kuna. OK ako netko osvoji jackpot od 15 ili 20 tisuća kuna, ali mislim da bi za manje iznose period trebao biti kraći. Također kad vas nazovu za isplatu traže broj žiro računa i kaže ne može tekući. Srećom imam žiro inače ne znam kako bi mi platili.
Zabrana je ok. Osvojio si nagradu, pusti druge.

Ako nemas ziro racun, odes u banku i otvoris ga

Quote:
dr.Bojler kaže: Pogledaj post
Što se to događa?
Ispada kako je ovaj kviz rezerviran za Primorsko goransku i Osječko baranjsku županiju.
E to bi trebalo pitati telekom operatere, kako su njihove centrale konfigurirane. Mozda u tim zupanijama imaju novije centrale, brze linkove prema Sredisnjici? Mozda iz tih zupanija zove manje ljudi pa cu centrale manje opterecene i onda je lakse dobiti vezu...

Jesi proba zvat s mobitela?

pozdrav
mrki01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 11:56   #46
Nije to samo riječka ekipa. Postoje deseci ili stotine ekipa sirom hrvatske koje igraju po kvizovima. Ekipa je obitelj u dnevnom, par prijatelja, kolege na poslu...
Pa stvarno je naivan onaj koji misli da sve zna. Takav ne postoji. Kviz je pitanje srece, da te pogodi pitanje na koje znas odgovor. Sto vise znanja, postotak srece je veci. Zato igras u krugu obitelji ili prijatelja. Svatko zna nesto, zajedno znate puno. Vise ljudi, vise znanja, vise srece.

Sto se tice zabrane zvanja od 90 dana ( to inace u pravilima ne pise ) , zar moja obitelj, prijatelji....nebi smjeli igrati ? Ja im ne smijem pomagati ? WTF?

To sto smo oboje upali u kviz nije nasa krivnja. Zvali smo istovremeno svaki sa svog broja.Tko dobije igra. Oboje smo dobili vezu. U tom trenutku kad je glas sa druge strane rekao "Dobro vecer..." jedan od nas je trebao spustiti slusalicu??????????????????? To nitko od Vas nebi napravio pa nismo ni mi.

Nacin prijave u kviz; to ide samo Vama u korist koji: "niste oraganizirani", motoricki ili po znanju ste slabiji ( sto je takodjer i zato sto ste sami )...
Zato je to i napravljeno da bi svi mogli uci u kviz, ali bas svi. Zato ako se zalite na nas jer smo se mi organizirali, a vi kao igrate sami, nemojte nam to predbacivati kad to ide samo Vama u korist. Sada svi Vi "samci" mozete zvati i bez imalo truda upasti u kviz. Treba Vam samo "malo" srece da pogodite pravi trenutak za zvati.
A kad udjete, onda ce te shvatiti zasto je bolje da kraj Vas bude jos ljudi koji Vam svojim znanjem mogu pomoci.
Jos da dodam, pod ovim pravilima je kviz startao od pocetka. Moja opaska od prije je bila usporedba sa nekim drugim kvizovima.

Sto se tice poziva iz PGZ, u svakom kvizu ovo podrucje je bilo dosta zastupljeno. Zasto je to tako? Mozda zbog veceg broja igraca, vise novca spremnog za uloziti -potrositi za tel. racun... Sigurno da i infrastruktura igra veliku ulogu. Nadam se da me necete i za to prozivat! Mislim,nisam je postavljao opticke kabele po gradu. Za to se ipak trebate obratiti operateru koji pruza uslugu.

Zadnje uređivanje MOREX : 07.03.2012. at 12:05.
MOREX is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 13:25   #47
Quote:
dr.Bojler kaže: Pogledaj post
Što se to događa?

Ispada kako je ovaj kviz rezerviran za Primorsko goransku i Osječko baranjsku županiju.
To je baš i moj stari komentirao kako je Rijeka i okolica uvijek dominantna kad se o tim pozivima radi ...
Quote:
mrki01 kaže: Pogledaj post
ja sam neuspjesno zvao. u ispisu poziva na t-com portalu ti pozivi uopce nisu navedeni, znaci nisu naplaceni
O, pa to je odlično .
Hvala.
__________________
So you can stick your little pins in that voodoo doll, I'm very sorry, baby, doesn't look like me at all, I'm standing by the window where the light is strong.
Ace of Diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 14:55   #48
O kvizu:
Sasvim OK, vrlo sličan mom radijskom (zbog deficita sponzora nažalost upokojenom) kvizu. Pitanja su prilično lagana, vjerojatno za početak da se privuče što veći broj natjecatelja. Vremenom će ih vjerojatno malo zaoštrit. Čestitke Lokasu i hateveju na ideji i realizaciji. Voditeljica iako mlada djeluje dosta iskusno (mislim na voditeljske poslove, sram vas bilo ) i čini mi se kao dobar izbor.
O pozivima:
Ne smeta mi što iz nekog razloga Rijeka očito ima neku foru zbog koje je ravnopravnija od ostatka Rvacke. Ne smeta mi ni što će bit jako teško upast. Ne smeta mi ni što sam u prvoj emisiji prepoznao Magaševe, Predraga Sindičića, Ivana Kušana i još par glasova poznatih još iz Upitnika i što će opet iste ekipe posvojit i ovo Lokasovo čedo. Ali zar je moguće da postoje ljudi kojima nije dovoljno što imaju mogućnost upasti u emisiju kad god žele, nego to moraju napraviti U ISTOJ EMISIJI. Gdje je nestao... nestala ona bazična, kućna pristojnost. Da, gospodine Magaš, da sam ja upao na jednoj liniji poklopio bih slušalicu na onoj drugoj, ako ni zbog čega drugog, onda zbog osjećaja neugode koji bi mi se javio kad bi se moja supruga predstavila istim prezimenom par minuta poslije mene. To je stvar nedostatka skrupula prije svega. I prije uvođenja ograničenja u Upitniku (u kojeg sam i ja znao relativno često upast), ja bih dobrovoljno apstinirao nekoliko tjedana prije nego što bih počeo ponovo zvati. Pretpostavljam da ćete vi sad angažirati razne mame, tate, pse i kravate kako bi upali umjesto vas.
Digitalizacija...
... je osim dobrih stvari donijela i neke loše, a to je kašnjenje slike i tona na televizorima. Pretpostavljam da je vrlo nezgodno koncentrirat se na slušalicu i nemati (na vrijeme, 5 sekundi je premalo) mogućnost i vizualne percepcije pitanja. Možda bi bilo dobro dodati 2-3 sekunde (koliko traje kašnjenje), tako da natjecatelj doista ima 5 realnih sekundi za razmišljanje i davanja odgovora.
Termin
Očito s namjerom da se gledateljstvo s Dnevnika Nove TV preusmjeri na HTV1 i Dnevnik, što je legitimno. Nažalost, Ruža i Marko su ispali kolateralne žrtve.
rudlavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 14:57   #49
Quote:
dr.Bojler kaže: Pogledaj post
Nažalost, moj mozak koji sve više liči na puding nije dorastao izazovu od 5 sekundi. Sa regularnim pitanjima još nekako izlazim na kraj ali JackPot pitanje - nemam šanse.
Je stvarno je zeznuto u tih 5 sekundi. Plus ako slušaš TV di sve kasni sekundu, dvije, onda imaš samo 3 sekunde. Savjet: slušajte na telefon, stavite na spikerfon da svi u sobi čuju ako imate ekipu (najbolju na svitu ) i tako odgovarajte.
Ja sam nešto mlađi pa sam prvi dan znao oba jackpot pitanja u pet sekundi (Pitanja su bila : nabrojite sve voditelje Najslabije karike (mnogi se ne sjetiše Fodora) i Clint Eastwood kao naslov pjesme Kawasaki 3P i Gorillaza).
Moram nešto primjetiti: Kawasaki 3P stvarno vole sastavljači pitanja na HRT-u.
__________________
Walk unafraid...
Miholino is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 17:07   #50
Koliko god se ja trudio da opravdam situaciju od ponedjeljka, opet se nadje neka moralna velicina da me uvuce nazad u raspravu.
Pohvala Miholino. Tako se razmislja. Bez laznog morala, i sa dobrim savjetima.
Sto se tice tebe Rudlavi, sve si dobro rekao osim sto si mene ubacio u tekst i nepotrebno mi zamjerio. Znaci, bolje bi bilo da se moja supruga predstavila kao svoja majka, teta, susjeda ili netko treci nego da je rekla istinu.
Nitko nije spomenuo rijec "Bravo", uspjeli ste sto nikome do sada nije. Ne. Neka crkne krava susjedova kad vec moja nije ziva.
I svo to moraliziranje tvoje bi bilo uredu za neku sjeverno evropsku drzavu, ali ovo je Hrvatska. Zemlja u kojoj nitko ne smije ili ne zeli reci istinu, nedajboze uspjeh nije opceprihvacen, dapace zabranjen. Kome glava izviri dobije po njoj.
U ovakvoj zemlji, sa tisucu problema, sa ljudima bez morala i izgubljenim dusama, puna lopova i licemjera, narkomana.... ti nadjes meni zamjeriti sto eto i ja nisam smece koje je lagalo ili sto nisam spustio slusalicu.
To nema veze sa kucnim odgojem. Ovo je igra. Pravila postoje. Igras po njima i trudis se da uspijes.
A ako ti nesto smeta, izadji na ulicu, pogledaj tuzna i jadna lica oko sebe, osjeti tu svoju neugodu i onda se javi onima koji su krivi za to. Reci njima sta ti smeta. Napravi nesto konstruktivno, skupi ekipu, lupi sakom u stol, promjeni "Rvacku". Ovako ispadas samo jos jedan stanovnik lijepe nase kojem smeta tudja sreca, koji prigovara u svom dnevnom boravku i krije se iza nadimka. Sav pun skrupula, kucnog odgoja i cega sve ne.
P.S. Ne mogu upasti kad god hocu. Vec sam objasnio da je to bila slucajnost i da sam je iskoristio kao sto bi i ostatak hrvatske.

Zadnje uređivanje MOREX : 07.03.2012. at 17:28.
MOREX is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 17:57   #51
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Dok god ljudi ne skuže da digitalni signal kasni i da nemogu razgovarati slušajuči televizor nego samo telefon...

Mislila sam na ovo: smanjiti prijemnik = promijeniti veličinu prijemnika
stišati = smanjiti glasnoću

Mitzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 18:06   #52
@MOREX
preostaje mi samo citirati dvije izreke iz moga kraja:
1. Ja u kupe, ti u špade.
2. Čega se ovca stidi, time se koza diči.
A skrivanje iza nicka mi je baš fora.
rudlavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 19:40   #53
Interesantno da neko skupi ekipu (5-6 ljudi) a da nezna jel bu upao u kviz koji traje desetak minuta...
Ponavljam buraz je bio u toj ekipi (kviskoteka i par drugih kvizova) i uredno mu se nudi da "slučajno" upadne u pojedine kvizove...
Ako se ta praksa nastavlja a vidimo da se nastavlja nema tu sreče....
koka36 is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 20:22   #54
Puno Riječana se javljaju na taj kviz.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 20:41   #55
Prvi put večeras gledam..stvarno neka jaka ta riječka ekipa. Pada mi na pamet jedna pisma ..reka bi od zajebancije, al neće se tako shvatit pa neću ništa reć
Mislim, neka ljudī, nek igraju, ali di je kvaka? Nismo valjda mi ostali forumaši diljem Hrvatske smotani pa ne znamo uprit taj nesritni redial

Koncept emisije sasvim ok, lagano..taman za razonodu, zbog širine tema možda čak i bolje od Upitnika.
A izgleda da i Lorena čita forum ili je čula kritike pa se na početku malo zezala na svoj račun oko smanjivanja televizora. Sve u svemu, sviđa mi se..i ovako i onako ..pristojna je, nenametljiva ..i šesna do na 'ni svit
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 21:28   #56
Nisam gledao večerašnju emisiju. Je li bilo neke veće love?
Lav Levski is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 21:42   #57
Ništa posebno. Sve sitno.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 15:47   #58
Quote:
mrki01 kaže: Pogledaj post
E to bi trebalo pitati telekom operatere, kako su njihove centrale konfigurirane. Mozda u tim zupanijama imaju novije centrale, brze linkove prema Sredisnjici? Mozda iz tih zupanija zove manje ljudi pa cu centrale manje opterecene i onda je lakse dobiti vezu...

Jesi proba zvat s mobitela?

pozdrav
Je, proba i sa moba i sa tela poćevši 5 min prije poćetka emiije i.... ćorak.
dr.Bojler is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 02:31   #59
Quote:
rudlavi kaže: Pogledaj post
O kvizu:

Termin
Očito s namjerom da se gledateljstvo s Dnevnika Nove TV preusmjeri na HTV1 i Dnevnik, što je legitimno. Nažalost, Ruža i Marko su ispali kolateralne žrtve.
ovim kvizom oni su htjeli gledateljstvo s dnevnika nove preusmjerit na htv1? pa telefonski kviz u 2012. iskreno po meni nema što raditi u terminu u 19 sati prije dnevnika,ni upitnik prošle godine nije uspio,tako da sumnjam u ovo. prošla su ta vremena,sada se gledaju neke druge stvari. televizija napreduje,i mislim da su ovakvi tipovi kvizova za lokalne televizije. bolje da su nešto osmislili ala najslabija karika. to bi još moglo proć. a i rezultati gledanosti idu u prilog tome od ovog tjedna gledanost dnevnika hrt-a je pala u odnosu na prosjek prva dva mjeseca.
Lidiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 02:48   #60
upitnik je na novoj propao zbog načina prijavljivanja u kviz. prodavali su mačka u vreći.
__________________
You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.
Kavorka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:15.