Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2012., 14:43   #61
Quote:
vixen kaže: Pogledaj post
Zašto su maknuli Odmori se, zaslužio si? Bar su mogli pustiti seriju do kraja prije nego uvedu ovo...
Quote:
rudlavi kaže: Pogledaj post
Termin
Očito s namjerom da se gledateljstvo s Dnevnika Nove TV preusmjeri na HTV1 i Dnevnik, što je legitimno. Nažalost, Ruža i Marko su ispali kolateralne žrtve.
http://raspored.hrt.hr/?raspored=1&m...tum=2012-03-01
http://www.imdb.com/title/tt1658344/

Pa zar na HTV-u nije bila emitirana zadnja epizoda zadnje sezone "Marka i Ruze", u kompletu su reprizirali sve 4 sezone, Marko se ponovo zaljubio u Ruzu, odveo je na veceru i tako je serija zavrsila, 5 sezona se vjerovatno nikad nece ni snimiti (umro Dida, umro Bajs...)

Kviz je taman onakav kakav treba biti, pitanja ne preteska da skoro svatko moze uhvatiti 500-1000+ kuna, voditeljica simpaticna, odlicno je sto je uvedena zabrana od 3 mjeseca, tako da sto vise ljudi ima priliku zaraditi "dodatak na placu", pohvale i sto nisu isli na "muzenje" pozivatelja kao neki drugi kvizovi na nekim drugim televizijama, nema prijava, pretpoziva, to sto naplate 5,6 ili nesto malo vise kuna dok covjek razgovara (i ceka da dodje na red) nije puno, pogotovo sto samim dobijanjem veze imas solidnu priliku uhvatiti barem 500 kuna

Ovaj kviz bi mogao pozivjeti dosta dugo (ako HTV ne procjeni da olako daju lovu pa zaskrtare...)
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=egQJFnokk54
BAYRAKTAR - Official Song
Metuzalem is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 15:02   #62
Quote:
Metuzalem kaže: Pogledaj post
Ovaj kviz bi mogao pozivjeti dosta dugo (ako HTV ne procjeni da olako daju lovu pa zaskrtare...)
Slažem se. Virujem da će zbog jednostavne koncepcije uspit privuć dosta ljudi, a samim time i sponzore koji će omogućit lovu tako da HTV ne bi bio na gubitku.

Samo moram skoknit do Rijeke po neki telefon. Riječki su najbolji
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 16:54   #63
Trebali bi ljudima još nekoliko puta pojasnit pravila, delay digitalne tv i sl. jer koliko vidim pola onih koji i dobiju vezu ne kuže neke stvari (tipa zašto i koja pitanja "nestaju", koja se mogu izabrat nakon početnog i sl.)
__________________
Agree to disagree
plonker is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 17:17   #64
Question Ljepljive tipke

Quote:
MOREX kaže: Pogledaj post
Evo kad nas se vec spominje, da i mi nesto kazemo. Prvi dan usli smo supruga i ja, jedan za drugim, svaki sa svog broja. Uzeli smo 2 x 2.000 kn. Bilo je u zivo a ne fake, bez ikakvog dogovora. Naplata je za cijeli razgovor ( dok nas oni nisu iskljucili ) 5,05 kn.
Pise u pravilima " po pozivu ".
Danas smo probali ekipno. Nakon automata smo dobili liniju, zvonilo je i kako se nitko nije javio linija je pukla.
"Mala kradja" u samom startu.
Mozda cete reci kako sam pohlepan ili nezasitan ali mislim da bi svatko od Vas volio svaki dan igrati i osvojiti pa tako i ja.
Iz mog "skromnog" iskustva igranja kvizova, mislim da ce ovaj put biti daleko najteze upasti u kviz. Nije potrebno imati niti znanja za kvalifikacijsko pitanje niti brzinu za odgovoriti na njega. Svaka baba od 80 godina moze okrenuti broj, i upasti u kviz.
Cista sreca!
Poz!
Magas
Treba li nakon sto se javi glasovna poruka odmah krenuti na redial ,ili ipak treba pričekati dok ne kaze da su sve linije zauzete ?
Nije da ce mi to puno pomoći ,jer ne zovem ni iz Rijeke ,ni iz Osijeka ,ali cu se malo manje osijecati glupo Puno hvala .
humani is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 19:23   #65
Quote:
dr.Bojler kaže: Pogledaj post
Je, proba i sa moba i sa tela poćevši 5 min prije poćetka emiije i.... ćorak.
Telefon je radio na redialu cilo vrime,ali stalno:linije su zauzete i pipipi....
Makar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 20:35   #66
danas su mi se cinila najteza pitanja do sada
orion88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 21:04   #67
Smile

Quote:
humani kaže: Pogledaj post
Treba li nakon sto se javi glasovna poruka odmah krenuti na redial ,ili ipak treba pričekati dok ne kaze da su sve linije zauzete ?
Nije da ce mi to puno pomoći ,jer ne zovem ni iz Rijeke ,ni iz Osijeka ,ali cu se malo manje osijecati glupo Puno hvala .
Pricekaj. Ili ce ti govorni aparat reci da je zauzeto ili ce ti poceti zvoniti kao kad nekog zoves. Tada bi se trebala javiti jedna od cura u studiju i dalje ti je sve jasno. Sretno!
P.S. Nama je zvonilo vec dva puta u dva razlicita dana do kraja ( cca 10 puta) i onda se linija prekinula. Kao da se nisu stigli ili nisu htjeli javiti.

Sto se tice nas u Rijeci, po gradu su postavljeni kompletno novi telefonski kabeli raznih tele operatera. Nedavno su postavljeni i optički kabeli koji se sada razvlače po zgradama, a i stvarno jako puno ljudi igra.
P.S. Supruga i ja smo upali sa mobitela.

Zadnje uređivanje MOREX : 09.03.2012. at 21:12.
MOREX is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 22:36   #68
Quote:
orion88 kaže: Pogledaj post
danas su mi se cinila najteza pitanja do sada
ma da... nisam uspio pogledati, ima li možda netko transkript?
neoliberalist is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 12:45   #69
Quote:
HRT unaprijed utvrđuje da pravo nastupa u kvizu nemaju:

- državljani Republike Hrvatske s navršenih 18 (osamnaest) godina i stalnim prebivalištem u Republici Hrvatskoj protiv kojih se vodi kazneni postupak ili je u postupku proces kaznenog gonjenja prema propisima Republike Hrvatske.
ok, nisam do sad detaljno proucavao pravila ostalih kvizova i mozda je ovo standardno, al mi izgleda smjesno. sta netko tko je ukrao jaja iz susjednovog kokosinjca sigurno ima neki nacin na koji vara u kvizu ili...?
spu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 14:06   #70
Quote:
MOREX kaže: Pogledaj post
P.S. Nama je zvonilo vec dva puta u dva razlicita dana do kraja ( cca 10 puta) i onda se linija prekinula. Kao da se nisu stigli ili nisu htjeli javiti.
Ček malo, zar nemate zabranu tri mjeseca... ili priznajete samo Općinski sud u Rijeci.

Quote:
Sto se tice nas u Rijeci, po gradu su postavljeni kompletno novi telefonski kabeli raznih tele operatera. Nedavno su postavljeni i optički kabeli koji se sada razvlače po zgradama, a i stvarno jako puno ljudi igra.
I za vrijeme Upitnika (dok se način prijave nije bio promijenio) Riječani su činili barem 20% onih koji su upadali. Osim toga, kako si i sam napisao:
Quote:
P.S. Supruga i ja smo upali sa mobitela.

Keep rockin'

Quote:
Metuzalem kaže: Pogledaj post
Pa zar na HTV-u nije bila emitirana zadnja epizoda zadnje sezone "Marka i Ruze", u kompletu su reprizirali sve 4 sezone
Eto, to se zove konstruktivno, argumentirano postanje. Hvala na informaciji.

Zadnje uređivanje rudlavi : 10.03.2012. at 14:13.
rudlavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 15:02   #71
Ljepljive tipke

Quote:
MOREX kaže: Pogledaj post
Pricekaj. Ili ce ti govorni aparat reci da je zauzeto ili ce ti poceti zvoniti kao kad nekog zoves. Tada bi se trebala javiti jedna od cura u studiju i dalje ti je sve jasno. Sretno!
P.S. Nama je zvonilo vec dva puta u dva razlicita dana do kraja ( cca 10 puta) i onda se linija prekinula. Kao da se nisu stigli ili nisu htjeli javiti.

Sto se tice nas u Rijeci, po gradu su postavljeni kompletno novi telefonski kabeli raznih tele operatera. Nedavno su postavljeni i optički kabeli koji se sada razvlače po zgradama, a i stvarno jako puno ljudi igra.
P.S. Supruga i ja smo upali sa mobitela.
Hvala puno .
Inace ,ja i par mojih prijatelja koji isto svakodnevno pokušavaju dobiti vezu smo odlucili zvati jos samo ovaj tjedan ,ukoliko nitko od nas ne upadne .
Zovemo isključivo sa fiksnih linija .
humani is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 17:50   #72
Quote:
humani kaže: Pogledaj post
Hvala puno .
Inace ,ja i par mojih prijatelja koji isto svakodnevno pokušavaju dobiti vezu smo odlucili zvati jos samo ovaj tjedan ,ukoliko nitko od nas ne upadne .
Zovemo isključivo sa fiksnih linija .
Reda radi ubacite i mobitel. Mozda Vam upali. Kad igrate, ne gledajte u tv.
Samo ce Vas zbuniti. Stavite na speakerphone i skoncentrirajte se na pitanje.
Mi igramo stalno, ful je tesko upasti. Prvi dan ljudi jos nisu znali za kviz,a i nije se znalo kada zapoceti sa zvanjem. Dodaj jos srecu, i eto, desio se presedan.
Sreca da niste iz Rijeke jer bi Vas prozvali da ste jos jedna "zlocinacka organizacija" iz grada na Rijecini.

Ako redakcija kviza cita, mala primjedba. Valjda necete zamjeriti.
Morate se odluciti sto hocete od kviza. Jasno je da je on u sluzbi smanjenja gledanosti dnevnika Nove TV. Jasno je da od njega ne ostvarujete nikakvu dobit, niti preko poziva, a niti od sponzora.
Znaci odlucili ste poklanjati novce da podignete gledanost svog dnevnika.
Sve pet! Onda to napravite kako treba.
Nemojte lomiti kviz sa: "kako ste", "od kuda ste", "jeste li Vi nas danasnji...". Smanjujete vrijeme kvizu koji ionako prekratko traje.U kviz Vam ulazi premalo igraca. Cijela stvar bi trebala trajati duze, i odvijati se brze. Tako da ljudi imaju osjecaj da mogu doci na red. Ovako Vam igra 6-7 ljudi, dva iz Rijeke, dva iz Osijeka i eto Vam negativne reklame.
Naravno da nismo mi igraci krivi, niste ni Vi. pogotovo ne bi bilo fer da sada uvedete filter za pozive.
Jednostavno napravite duzi i brzi kviz. Neka udje 20-30 ljudi dnevno. Dignite razinu tezine pitanja, kao sad u petak na 25 tisuca. Biti ce veci protok ljudi, nece bas svi uzeti novce.A ako se i otvore sva pitanja, uzmu svi novci, jednostavno, kviz je gotov. Bez obzira ako je ostalo jos vremena. Ista kolicina novaca svaki dan. Ako bude srece za Vas,mozda Vam nesto i ostane na kraju dana.
Mislim da ce te s time nesto postici.Ovako,bojim se da necete docekati jesen.
Ima ona narodna "Jeb. bi se al da joj ne udje!" Poz.
MOREX is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 23:40   #73
ali s kvizom oni uopće nisu digli gledanost svog dnevnika. čak štoviše gledanost dnevnika prošli tjedan niža je od prosječne,a dnevniku nove tv je gledanost čak i porasla
Lidiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 00:00   #74
prvo sam mislio da je do mene pa da me teme nisu pogodile ostalih dana, ali kad je danas opet jackpot pao na 5k, jasno je da težinu pitanja za 500kn prilagođavaju iznosu jackpota. ako vam je dosta do 2000kn, zovite kad je jackpot 5k
__________________
You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.
Kavorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 10:00   #75
Ne volim teorije zavjere i neću se upuštati u njih, ali nešto mi se čudno događa s prijavama na ovaj kviz.

Dva dana zaredom opsada na linije 060 801 801 - počinjemo zvati oko 18.50h, nema uspostave veze sve negdje do 19.05, 19.06... Tada se javi automat i izbifla kako su sve linije zauzete, mada manje od 10 sekundi ranije nije uopće bilo ni moguće dobiti vezu.

Malo sam zbunjen!
__________________
That gum you like is going to come back in style...
lizard is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 10:46   #76
Quote:
lizard kaže: Pogledaj post
Dva dana zaredom opsada na linije 060 801 801 - počinjemo zvati oko 18.50h, nema uspostave veze sve negdje do 19.05, 19.06... Tada se javi automat i izbifla kako su sve linije zauzete, mada manje od 10 sekundi ranije nije uopće bilo ni moguće dobiti vezu.

Malo sam zbunjen!
nista zbunjujuce. ukljucili su aparaturu u 19.05

ja sam isto tako jucer probao malo ranije pa je davao signal zauzeca.

ocito je da svi navaljuju, cim su ukljucili primanje poziva sve su linije zauzeli. evo ja sam zvao sa dva mobitela istovremeno. bez uspjeha

pozdrav
mrki01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 19:17   #77
Quote:
mrki01 kaže: Pogledaj post
nista zbunjujuce. ukljucili su aparaturu u 19.05

ja sam isto tako jucer probao malo ranije pa je davao signal zauzeca.

ocito je da svi navaljuju, cim su ukljucili primanje poziva sve su linije zauzeli. evo ja sam zvao sa dva mobitela istovremeno. bez uspjeha

pozdrav
Za razliku od fiksnog tlf.,na mobitelu odmah se javi muškiobili ste blabla..,dok na fiksnom najprija zvoni,pa to....ili odmah izbaci
Makar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 20:23   #78
Što je neka beba bila nervozna večeras. Dva puta. Predlažem da promijene ime kvizu i da ga nazovu "Halo, Rijeka!" I da, ne mogu odoljeti: draga Lorena, royal flush se izgovara rojal flaš, a ne rojal fleš. Pozdrav, Hemfri Bogart.
rudlavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 09:27   #79
Quote:
rudlavi kaže: Pogledaj post
Što je neka beba bila nervozna večeras. Dva puta. Predlažem da promijene ime kvizu i da ga nazovu "Halo, Rijeka!" I da, ne mogu odoljeti: draga Lorena, royal flush se izgovara rojal flaš, a ne rojal fleš. Pozdrav, Hemfri Bogart.
Da,i ja sam to pomislila-opet ova beba!To nije u redu.Zašto ne promijene pravila da se prijavljuješ npr.tokom dana,pa onda oni zovu navečer one što su po redu-to bi bilo poštenije,a opet bi imali prihod od tlf.jer bi uvijek zvalo više ljudi nego što ih ima šansu upast.
Makar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 10:23   #80
Moje opservacije:

1. Tzv "format" kviza je standardno Lokasov. Sva sreca da nas on jos ne iritira i svojim prisustvom (iako je i curica koja ga sad mijenja ponekad iritantna). Kradja vremena bespotrebnim "ugodnim caskanjem" ("kako ste", "odakle zovete", "kako je u Rijeci", "kako je u Osijeku") i inzistiranjem na medjusosbnom "srdacnom pozdravljanju" je nesto sto je curica ili pokupila od Lokasa ili je takvu naredbu od njega dobila...

2. "Tehnicki problemi" su zaista, u 21. stoljecu, nedopustivi. Nevjerojatno je da uopce postoji delay u kvizu koji u sustini ima i vizualnu komponentu (pitanja na ekranu, odabiru se jedino vizualno), a 5 sekundi za glavni odgovor na taj nacin ispada smijesno malo. Osim toga, vec se dosta puta sve na ekranu poremetilo, nisu se vidjela jos aktualna pitanja, nije bilo moguce otvarati pojedina pitanja i tome slicno. Za takve gluposti u prime timeu HTV-a nema mjesta niti "tehnickih" opravdanja. Ocito je rijec o amaterizmu.

3. Pitanje za jack-pot, u ovakvom obliku, pljuvanje je u lice gledateljima. Ocito je da je stvar zamisljena tako da se par "malih "pitanja relativno lako odgovori, a da jack-pot ne moze dobiti nitko. Ne samo zbog kombinacije "5 sekundi+delay", nego i zbog samih pitanja. Kako se zove tenisac rodjen u Njemackoj koji je prvi osvojio neki grand-slam turnir, a radi se o Amerikancu koji je slucajno rodjen u Njemackoj, ne bi u 5 sekundi s delayem mogao odgovoriti niti najveci znalac tenisa i svih pobjednika svih turnira.

Posteno ukinite jack-pot. Ovakav kakav jest, sluzi jedino dodatnoj kradji vremena, zajedno sa bespotrebnim "ugodnim caskanjem o tome kako je ovdje ili ondje".
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:34.