Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2007., 12:54   #1
Striptiz club Princess

ovim postom upozoravam sve čitatelje da nikad, nikad ne odu tamo...
uglavnom, jučer sam izašla s dečkom van i sreli smo nekog stranca koji je htio da ga odvedemo u striptiz klub, i mi se odmah sjetimo: "pa ima tu jedan u blizini, sjecaš se onih letaka, bla-bla" dovedemo mi stranca pred ulaz i postavi se pitanje "dal cemo mi ući?", pošto nam se nije baš dalo ja kažem "ajde ak je besplatan ( ) upad može, ak ne ništa". I gle čuda, na ulazu nitko ništa, lijepo se mi sjednemo se taman ispred pozornice sa 2 štange i gledamo "predstavu". Dođe konobar po naruđbu i mi onako bezveze kažemo "može 3 koktela, bilokoja". Došli koktelčići (0.2dcl maksimalno), cure su plesale, sve je još bilo uredu. I sad popili mi svoje, oćemo otić i ostavit stranca da uživa , i tak otišo dečko na šank sa 400kn (za svaki slučaj)platiti. Račun je bio jebenih 1900kn!!!!!!!!!!!!!! 3 usrana koktela + upada 2 (cure besplatno ) =1900kna!!!!! otišla sam vidjeti jer nisam mogla vjerovati, i stvarno račun je 1900kn!!!!!! Psvađala sam se sa svim mogućim konobarima, jer koje budale da nam kao prvo, na ulazu nisu rekli da se plaća upad 100 kn, kao drugo da koktel (koji niš ne valja) dođe 580kn!!! Kak uopće može to malo sranje koštat tako puno?!!! Pa za te sve pare bi im trebala popit cijeli šank i pojebat sve što hoda!!!! Mislim se, aj bar primaju american (račun smo dobili u košuljici od americana), kada ne, to tek za 2 tjedna možda budu primali . Tu sam stvarno popizdila, još nakon kaj mi je jedna "plesačica" rekla da mogu plesta cijelu noć, ali da toliko neću zaraditi sa prokletim smiješkom na licu... joj!!! I nije važno, zvali smo na sve strane i skupili nekako pare, ali tamo više nikad nikad nikad!!!!!! a to i vama savjetujem. Za nadrogirane maloljetnica (bar se tak čine) sa sisama kao debeli dečki koje hodaju po pozornici preslabe su da bar jednom zamahnu ono malo guze što imaju, loše koktele, još gore društvo društvo mafijaša i sličnih se ne isplati dat niti 200kn, kamoli 1900...

(ne znam di bi ovo stavila, pa neka se premjesti ako treba )
jabukasgrane is offline  
Old 03.06.2007., 12:58   #2
ovo bi trebalo prebaciti na pravo...

ja osobno bi pozvao policiju, frenda iz drzavnog inspekorata (vjerojatno nemaju cjenik na stolu) i (vrlo vjerojatno) odbio da platim iz principa, makar me mlatili
Taroth is offline  
Old 03.06.2007., 13:02   #3
koja krada nisu normalni...bome im nebi platila
*zvoncica* is offline  
Old 03.06.2007., 13:03   #4
Prestrasnooooo!!! Hvala na upozorenju! Ono sto ti je jedna plesacica rekla da bi trebala plesati pa da dio otplatis, ja sam dovoljno luda da bih to i napravila, pa nek si misle! Ali toliko para..... Komaaaaa!
 
Old 03.06.2007., 13:06   #5
ma kaj je najžalosnije, imaju cjenik, ali na pamet nam nije palo da provjerimo (ah, kako je sve moglo biti drugačije ) ...a i mrak je takav da se smo na kraju upaljačem morali gledat cijene... a ne platit, eh, to sam i ja pomislila - pobjec il nešto - kad odjednom policajac uđe unutra i prijateljski potapša konobara po ramenu ...
jabukasgrane is offline  
Old 03.06.2007., 13:09   #6
- bjezati ne bi uspjeli... razmisli, vjerojatno to pokusa svaki 3. gost. Vjerojatno se vrata otvaraju elektronski sa sanka ili sl.
- policajac? pa sto onda sto je on dosao i potapsao se s njima? on treba sprovoditi zakon, on nije zakon
- velicina fonta je pravno nevazna... vazno je da pise...

ja sam sa frendovima isao u striptiz bar u Budimpesti...
na ulazu sam im rekao da procitaju cijene i da racunaju da smo punoljetne osobe, tako da svak odgovara za sebe
Taroth is offline  
Old 03.06.2007., 13:10   #7
Quote:
smotana20 kaže: Pogledaj post
Ono sto ti je jedna plesacica rekla da bi trebala plesati pa da dio otplatis
I meni je palo na pamet ... dobro da se nisam sama ponudila i da su mi onda tek rekli da nebi bilo dovoljno
...napravila bi takav šou tamo (inače obožavam štangu ), stvarno bi plesala, a ne samo se prešetavala, ah... al za te kretene
jabukasgrane is offline  
Old 03.06.2007., 13:11   #8
ma jasno mi je da smo krivi mi i nitko drugi, al svejedno... još uvjek sam u šoku
jabukasgrane is offline  
Old 03.06.2007., 13:12   #9
vis vis... dobru spiku imaju... ako im se cura svidi, onda moze malo otplesati...
mozda bi ti se i svidjelo
Taroth is offline  
Old 03.06.2007., 13:16   #10
Quote:
jabukasgrane kaže: Pogledaj post
kao drugo da koktel (koji niš ne valja) dođe 580kn!!! Kak uopće može to malo sranje koštat tako puno?!!! Pa za te sve pare bi im trebala popit cijeli šank i pojebat sve što hoda!!!!
E sad mislim da je ovo očigledno kršenje zakona.
Znam da na takvim mjestima cijene jesu nešto više ali za 1 (jedan!) koktel platiti 580kn je zbilja silovanje zdravog razuma. Pa kolika je to marža? 1000%?
Preporučam ti da tamo pošalješ inspekciju i sve ostale mjerodavne službe.
tranquility is offline  
Old 03.06.2007., 13:38   #11
Quote:
tranquility kaže: Pogledaj post
E sad mislim da je ovo očigledno kršenje zakona.
Onda sigurno na očigled znaš i kojeg zakona.

Quote:
Znam da na takvim mjestima cijene jesu nešto više ali za 1 (jedan!) koktel platiti 580kn je zbilja silovanje zdravog razuma. Pa kolika je to marža? 1000%?
Kakva marža? Nije ti to tvoj lokalni dućan. Htjeli su gledati gole sise i guzice bez upada, a za to vrijeme bi cuclali socijalni koktel za dvajspet kuna? A što misliš, od čega se plaćaju striperice?

Quote:
Preporučam ti da tamo pošalješ inspekciju i sve ostale mjerodavne službe.
Ti znaš jer su tebi zadnji put u stip baru vratili lovu nakon što si im zaprijetila inspekcijom. Naravno... Ne znam tko su veći naivci, oni ili ti.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Old 03.06.2007., 13:48   #12
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Onda sigurno na očigled znaš i kojeg zakona.
Zakon o zaštiti potrošača. Hm?

Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Kakva marža? Nije ti to tvoj lokalni dućan. Htjeli su gledati gole sise i guzice bez upada, a za to vrijeme bi cuclali socijalni koktel za dvajspet kuna? A što misliš, od čega se plaćaju striperice?
Ayde ne seri. Sve ima svoju realnu cijenu.
Inače bi ti doslovce mogli prodat muda pod bubrege jer si došao gledat sise i guzice a svi znamo da se to maaasno plaća.


Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Ti znaš jer su tebi zadnji put u stip baru vratili lovu nakon što si im zaprijetila inspekcijom. Naravno... Ne znam tko su veći naivci, oni ili ti.
Ne idem u strip barove ali znam da se lova na temelju tužbe izvukla i od puno večih igrača tipa američke duhanske industrije, doli ove skupine lokalnih bandita koja se skriva iz lošeg strip-bara.
Btw. ja sam m.
tranquility is offline  
Old 03.06.2007., 14:07   #13
Quote:
jabukasgrane kaže: Pogledaj post
ovim postom upozoravam sve čitatelje da nikad, nikad ne odu tamo...
uglavnom, jučer sam izašla s dečkom van i sreli smo nekog stranca koji je htio da ga odvedemo u striptiz klub, i mi se odmah sjetimo: "pa ima tu jedan u blizini, sjecaš se onih letaka, bla-bla" dovedemo mi stranca pred ulaz i postavi se pitanje "dal cemo mi ući?", pošto nam se nije baš dalo ja kažem "ajde ak je besplatan ( ) upad može, ak ne ništa". I gle čuda, na ulazu nitko ništa, lijepo se mi sjednemo se taman ispred pozornice sa 2 štange i gledamo "predstavu". Dođe konobar po naruđbu i mi onako bezveze kažemo "može 3 koktela, bilokoja". Došli koktelčići (0.2dcl maksimalno), cure su plesale, sve je još bilo uredu. I sad popili mi svoje, oćemo otić i ostavit stranca da uživa , i tak otišo dečko na šank sa 400kn (za svaki slučaj)platiti. Račun je bio jebenih 1900kn!!!!!!!!!!!!!! 3 usrana koktela + upada 2 (cure besplatno ) =1900kna!!!!! otišla sam vidjeti jer nisam mogla vjerovati, i stvarno račun je 1900kn!!!!!! Psvađala sam se sa svim mogućim konobarima, jer koje budale da nam kao prvo, na ulazu nisu rekli da se plaća upad 100 kn, kao drugo da koktel (koji niš ne valja) dođe 580kn!!! Kak uopće može to malo sranje koštat tako puno?!!! Pa za te sve pare bi im trebala popit cijeli šank i pojebat sve što hoda!!!! Mislim se, aj bar primaju american (račun smo dobili u košuljici od americana), kada ne, to tek za 2 tjedna možda budu primali . Tu sam stvarno popizdila, još nakon kaj mi je jedna "plesačica" rekla da mogu plesta cijelu noć, ali da toliko neću zaraditi sa prokletim smiješkom na licu... joj!!! I nije važno, zvali smo na sve strane i skupili nekako pare, ali tamo više nikad nikad nikad!!!!!! a to i vama savjetujem. Za nadrogirane maloljetnica (bar se tak čine) sa sisama kao debeli dečki koje hodaju po pozornici preslabe su da bar jednom zamahnu ono malo guze što imaju, loše koktele, još gore društvo društvo mafijaša i sličnih se ne isplati dat niti 200kn, kamoli 1900...

(ne znam di bi ovo stavila, pa neka se premjesti ako treba )
Što da ti kažem, draga? Nije žvaka za seljaka.
Prije nego li odlučiš dokoličarit i istraživati takva mjesta na svoju ruku, raspitaj se kod iskusnih. Ovako si platila svoje "neiskustvo" i doslovno i metaforički
Vittoria_Pazzi is offline  
Old 03.06.2007., 14:07   #14
halooooo, pa šta vam je bilo da u striptiz baru naručujete 'bilo šta' odnosno 'bilo koje koktele'?!?!?! osobito nakon silnih tekstova po novinama, mislim da čak baš za princes, da je to način na koji posluju - obično cura dođe to gosta, pita ga hoće li joj platiti piće i onda naruči šampanjac za tisuću i nešto kuna.

nije to nikakvo kršenje zakona (baš bi me zanimalo kojeg zakona?) i ne možeš slati nikakvu inspekciju (oni će jednostavno reći da su to bili kokteli sa skupim šampanjcem, reći će da cjenik imaju i da ste račun dobili, ne znam na koji bi se vi prekršaj uopće žalili).
to ti je sve.
drugi put, pamet u glavu, biti oprezan i ne naručivati 'dajte mi bilo što' na mjestima koja bi mogla biti jako skupa. opreznije.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Old 03.06.2007., 14:17   #15
pa to je tako u svim striptiz clubovima da udjes, narucis i na izlazu se plaća. kaj ideš tamo gdje ne znas kako je. sama si si kriva. nije to za svaku šušu.
__________________
"Jebeš ti što je ona slatka kad je obucena ko drolija, pjesma joj saksa i plesacice su joj obucene ko prostitutke, a plešu ko jeftine striptizete. Ili kao da se seksaju za zrakom." -by:aktovka
Barica is offline  
Old 03.06.2007., 14:36   #16
a kaj taj stranac nije imao para
__________________
..jednu kavu s mlijekom, molim...
emmica is offline  
Old 03.06.2007., 14:41   #17
imao je 100kn... ako misliš na to da je on u nekakvom "dogovoru" s njima te navlači jadne nevine i naivne curice i dečkiće da dodu tamo i potroše pare - mislim da ne... ful je bio zbunjen i jadan i pizdio zajedno s nama ... nije nemoguce, ali ja mislim da ne...
jabukasgrane is offline  
Old 03.06.2007., 14:42   #18
Ako u movie pubu jedan viski moze doci 400kn,.. Jeftino si prosla sa 580kn za K o k t e l u striptiz baru...
Recimo, ja bi narucila kolu... I sa upaljacem bi pogledala cjenik.. Al ok, to sam ja..

A sto se tice upada.. Pa ako se naplacuje ulaznica za kazaliste, od kuda vam uopce ideja da se ne naplacuje za strip show?!..

Ajde, ajde.. Bar si gledala striptizete uzivo..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Old 03.06.2007., 14:43   #19
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Pa ako se naplacuje ulaznica za kazaliste, od kuda vam uopce ideja da se ne naplacuje za strip show?!..
...neki poseban dan? promocija neka? ma ne znam, glupa sam
jabukasgrane is offline  
Old 03.06.2007., 14:49   #20
Quote:
jabukasgrane kaže: Pogledaj post
...neki poseban dan? promocija neka? ma ne znam, glupa sam
Ma ajd naj se srdit. Sad ste nesto naucili..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:03.