Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Zdravlje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2006., 21:40   #81
Quote:
koka007 kaže:
.... Ma, glavno da su peseki zdravi, pa nek si svatko bira veterinara koji mu je bolji...
eh, kad bi još i same životinje mogle birati veterinara koji im je bolji...pa gdje bi nam bio kraj
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 21:13   #82
Jos jedan Goldi-biser - htjela je mom zecu dati cjepivo protiv povracanja...
Naime, zecevi fizicki NE mogu povracati, takav im je probavni sustav.
Toliko o Silvi...
Btw, cula sam da ona uopce nema vet. diplomu...
Buu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 21:29   #83
Quote:
Buu kaže:
Toliko o Silvi...
Btw, cula sam da ona uopce nema vet. diplomu...
Krivo si čula.
Lady Grey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 21:51   #84
Ja s Goldijem (sa svim kaj tamo rade) imam samo super pozitivna iskustva.
lea_li is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 22:50   #85
Quote:
lea_li kaže:
Ja s Goldijem (sa svim kaj tamo rade) imam samo super pozitivna iskustva.
to je zato jer nemaš zeca
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 20:38   #86
Question Veterinar u Zagrebu

Novi smo u Zagrebu pa bi vas molimo ako nam možete preporučiti nekog dobrog veterinara nakon kojeg ne bi ostali praznih džepova nakon običnog pregleda?
Naime,nedavno smo udomili bolesnog mačića, htjeli smo ga spasiti i pružiti mu ugodan dom. Između ostalog trebala mu je operacija hernije,i za to smo platili 600kn!? A za obične preglede plaćamo od 100kn na više, a pregled se sastoji od otvaranja njuškice i tepanja u nedogled. Dosta je osjetljivog zdravlja, prava mimozica, tako da su mu potrebni česti pregledi(mjenja zubiće i često mu se zubno meso inficira), bar tako kaže njegov veterinar...ali mi opet mislimo da nam previše naplaćuje i da ga nepotrebno trpa antibioticima .
Pa vas molimo da nam preporučite nekog, jer ne znamo kome se obratiti....ovaj nam je u prizemlju zgrade i zato smo tamo otišli.
Pliiiiz, jako ga volimo i trebamo nekog ko ne brije samo na lovu nego i na zdravlje životinje!
__________________
Darta
darta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 20:50   #87
Ja ti mogu preporučiti ambulantu Goldi u Preradovićevoj ulici. Jako sam zadovoljna s cijelom ekipom koja tamao radi (i stručni su i ljubazni), a i nikad mi nisu naplatili običan pregled.
lea_li is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 21:38   #88
Mozda da potegnes do Ljubljane?Za mice su strucniji,a imam osjecaj da su i jeftiniji.

A u Zagrebu vlasnici macaka hvale Bruna.

Inace,vjerujem da je svaki veterinar ok za odredjene zivotinje,nekome bolje legnu psi,nekom mace,nekom zecevi....Tesko moze biti jedan super za sve.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2006., 11:54   #89
na 4 stranice napisano je dosta ok veterinara - s naglaskom da se Silva izbjegava
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2006., 19:40   #90
Ja stvarno ne kužim zašto ste se okomili na Silvu. Ja imam tri psa i sva tri se već dugo kod nje liječe i u par navrata mi je spasila peseka. Mogu reći sve najbolje. Nikad nije bilo pogrešne dijagnoze, nikad nije naplatila običan pregled, svi u ambulanti obožavaju životinje i neprestano im tepaju, ne fila ih s lijekovima i kad terba i kad ne treba kao neki drugi koji za svaku sitnicu šibaju kojekakve vitaminske koktele. Prije sam išla u Vet. stanice grada Zagreba i cijene nisu bile ništa jeftinije. Tamo sam bila jako zadovoljna s dr. Perokovićem, ali do Goldija mi je lakše doći pa sam se zato prebacila.
lea_li is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2006., 20:46   #91
Quote:
lea_li kaže:
Ja stvarno ne kužim zašto ste se okomili na Silvu. Ja imam tri psa i sva tri se već dugo kod nje liječe i u par navrata mi je spasila peseka. Mogu reći sve najbolje. Nikad nije bilo pogrešne dijagnoze, nikad nije naplatila običan pregled, svi u ambulanti obožavaju životinje i neprestano im tepaju, ne fila ih s lijekovima i kad terba i kad ne treba kao neki drugi koji za svaku sitnicu šibaju kojekakve vitaminske koktele. Prije sam išla u Vet. stanice grada Zagreba i cijene nisu bile ništa jeftinije. Tamo sam bila jako zadovoljna s dr. Perokovićem, ali do Goldija mi je lakše doći pa sam se zato prebacila.
a najbolje da ih još i ne vole
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2006., 20:50   #92
Quote:
tilla kaže:
na 4 stranice napisano je dosta ok veterinara - s naglaskom da se Silva izbjegava
pa zakaj pa Silvica je baš simpa jest da je bila puuuuuuuuuno ljepša kad j bila mlađa.. ali eto
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2006., 21:00   #93
nego, che si ti kupil pesa?
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2006., 21:07   #94
Quote:
Buu kaže:
Jos jedan Goldi-biser - htjela je mom zecu dati cjepivo protiv povracanja...
Naime, zecevi fizicki NE mogu povracati, takav im je probavni sustav.
Toliko o Silvi...
Btw, cula sam da ona uopce nema vet. diplomu...
Silva IMA diplomu, samo je diplomirala u 30-oj jer je prije radila ko medicinska sestar par godina. Kolko danas studiraju ljudi .....to mi uopce ne zvuci nist strasno. Fakt ne znam kaj ste se okomili na nju.
Ivson is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2006., 21:28   #95
Quote:
Ivson kaže:
Silva IMA diplomu, samo je diplomirala u 30-oj jer je prije radila ko medicinska sestar par godina. Kolko danas studiraju ljudi .....to mi uopce ne zvuci nist strasno. Fakt ne znam kaj ste se okomili na nju.
a kak ti to znaš ali nije u tome problem..već je problem u tome što do nedavno nije radila u struci..diploma nije upitna s obzirom da je imala tijekom cijelog sudija 5,0 prosjek
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2006., 21:31   #96
Quote:
polly kaže:
nego, che si ti kupil pesa?
jesam

ps. javno ne bum koju pasminu zbog špijuna
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2006., 21:47   #97
ma daj koji crni špajuni

osim toga pa ni vrag da bi te smetalo da te netko prepozna po pesu
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2006., 22:27   #98
Quote:
polly kaže:
ma daj koji crni špajuni

osim toga pa ni vrag da bi te smetalo da te netko prepozna po pesu
moram biti diskretan vrag nikad ne spava
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2006., 23:34   #99
Quote:
CHE-Guerrilla kaže:
a najbolje da ih još i ne vole
Susrela sam se s puno veterinara (za koje naravno ne mogu tvrditi da ne vole životinje), koji nisu baš pokazivali neku ljubav, često se nebi peseku ni obratili, obavili bi svoje i bok. A meni je važno da mi pesicama netko prića i tepa prije tretmana jer im na taj način ipak malo otkloni strah. Nravno da to nije presudno ali meni je važno.
lea_li is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2006., 10:59   #100
Quote:
Susrela sam se s puno veterinara (za koje naravno ne mogu tvrditi da ne vole životinje), koji nisu baš pokazivali neku ljubav, često se nebi peseku ni obratili, obavili bi svoje i bok.
moj veterinar se boji prekinezera... ne zeli ga niti dotaknuti dok ga ja ne drzim, o bilo kakvim izljevima njeznosti nema ni govora
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:17.