Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2012., 18:34   #41
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
pa nije bas da muskarci zbilja zele jebat bas sve sto ima sise.
Diskutabilno
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 18:55   #42
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
Opet dolazimo do problema te kave (citala sam na drugom topiku), ako sam pozvala ga na kavu i rado je pristao, izmijenili smo brojeve, na njemu je sada red, ili?
Sada dolaze hladni dani Da, prati me doma, ali to je to. Pozvala sam ga, ali je bio sprijecen, ne znam hocu li imati hrabrosti to i drugi put napraviti. Jedva sam je i sada skupila, ali shvacam da to moram napraviti. Nadam se da se necu ustrtariti. Nismo vise tinejdzeri, ako se to pitate.
I nikada ga ne bih mogla prva poljubiti, to mislim da nikada nisam napravila niti cu. Pokusat cu mu dati sto vise signala mogu, ali poljubit ga prva nemam hrabrosti. Sto se njega tice, nisam ga jos uspjela dovoljno upoznati da vidim koliko je hrabar. Jako je brbljav i otvoren u komunikaciji pogotovo s prijateljicama, ali ne znam je li za akciju kada je to potrebno.
pa netko od vas mora skupiti hrabrosti već jednom jer ako nitko ništa ne poduzme ostat će te na mrtvoj točki.pa zar ti se ne čini lakše skupit hrabrosti i poljubit ga (za to ti je potrebna jedna jedina sekunda hrabrosti) nego čekanje sa strahom da će on u međuvremenu naći drugu (koja za razliku od tebe ima ''muda'' napraviti prvi korak) i onda ćeš ti izvisiti i patiti
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 19:17   #43
Slazem se da je uvijek bolje znati nego se pitati, ali ne bih htjela to napraviti bez da imam nekakve signale s njegove strane i da ga ne pokusam bolje upoznati i vidjeti kako funkcionira s curama. Priznajem, strah me Kada se rastajemo, uvijek smo na rastojanju, nikada nismo jako blizu, kazemo si bok bok, vidimo se i to je to. Nisam navikla prva nesto poduzimati kod deckiju, tj. prva ih poljubiti.
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 15:53   #44
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
Slazem se da je uvijek bolje znati nego se pitati, ali ne bih htjela to napraviti bez da imam nekakve signale s njegove strane i da ga ne pokusam bolje upoznati i vidjeti kako funkcionira s curama. Priznajem, strah me Kada se rastajemo, uvijek smo na rastojanju, nikada nismo jako blizu, kazemo si bok bok, vidimo se i to je to. Nisam navikla prva nesto poduzimati kod deckiju, tj. prva ih poljubiti.
lako je moguce da on te iste rijeci govori nekome za tebe.




__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 00:16   #45
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
da joj pokušamo objasnit tvrdnju da žena može bit u friendzoneu?
Ne njoj.
To je neki tip na temi ustvrdio.

Ali nemojte ni njemu.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 00:47   #46
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Razlika između "iščekivanja" i "zavlačenja" je samo u tome jesi li na kraju dobio/uzeo, ili nisi.
Ovo. Potvrđujem kao čovjek koji je puno više puta bio zavlačen nego u iščekivanju. Ali istina
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 09:33   #47
Ne mogu vjerovati da ću ovo napisati, ali možda je frajer gej ... naime, ovo o čemu piše autorica posta se dogodilo i mojim dvijema prijateljicama. Ista spika, cugice, izlasci, držanje za rukice i te fore, ali ništa dalje. Nakon nekoliko mjeseci se pokazalo da vole mušku guzu
__________________
Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti!
Freyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 09:35   #48
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Evo ti još jedan fast forward na nešto što ćeš vidjeti s više iskustva oko seksa s frendicama.

Razlika između "iščekivanja" i "zavlačenja" je samo u tome jesi li na kraju dobio/uzeo, ili nisi.




-Stipe
ma jok, iscekivanje je ono sto je kod oboje. zavlacenje je radenje idiota od jedne strane.


(to sto neki to teze prepoznaju pa zavrsi ovako kako si rekao je druga prica )
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 08:32   #49
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
Kako prijeci iz friend zone u nesto vise? Znamo se preko zajednickih prijatelja, vidjamo se cesto, ili idemo na kavu ili vani, uglavnom nas je cetvero u drustvu. Kada god smo negdje vani, on sjedne do mene, zagrli me ili dotakne, u drustvu uglavnom prica sa mnom, prati me doma. Medjutim, nista vise ne poduzima. Ne znam u cemu je problem, moguce je da me gleda samo kao prijateljicu, i inace je tip osobe koja voli kontakt, ali nikako da ga ''procitam''
Dobro, jesi li ti njemu ikako dala do znanja da ti je zanimljiv i privlačan? Može on sjedit pored tebe i doticati te danima, ali džaba ti sve to ako mu ne da do znanja da ti paše ili ti ne dotičeš njega.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 11:33   #50
U tome i jest problem, mislila sam da jesam, ali on ili ne shvaca ili ne zeli nista poduzeti. Doticem i ja njega, pozvala sam ga kod sebe, zvala sam ga na kavu, ali ne znam kako da mu konkretno dam do znanja da mi se jako svidja, jedino ovaj poziv u stan ili da vise idemo sami na kave. Jbg, nikada nisam znala flertati.
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 12:03   #51
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
U tome i jest problem, mislila sam da jesam, ali on ili ne shvaca ili ne zeli nista poduzeti. Doticem i ja njega, pozvala sam ga kod sebe, zvala sam ga na kavu, ali ne znam kako da mu konkretno dam do znanja da mi se jako svidja, jedino ovaj poziv u stan ili da vise idemo sami na kave. Jbg, nikada nisam znala flertati.
Pa dobro, hoćeš li ti savjete ili suosjećanje!




-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 12:23   #52
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
U tome i jest problem, mislila sam da jesam, ali on ili ne shvaca ili ne zeli nista poduzeti. Doticem i ja njega, pozvala sam ga kod sebe, zvala sam ga na kavu, ali ne znam kako da mu konkretno dam do znanja da mi se jako svidja, jedino ovaj poziv u stan ili da vise idemo sami na kave. Jbg, nikada nisam znala flertati.
Meni su moji bivši muški prijatelji rekli da je sve u onome kako ih gledam. Ja kratkovidna pa to izgleda zavodnički valjda...
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 13:21   #53
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Pa dobro, hoćeš li ti savjete ili suosjećanje!




-Stipe

Pa ovo drugo naravno Jos nisam dosla u stanje gdje se previse nerviram oko svega ovoga, tj. oko neakcije, u sedmom nebu sam trenutacno
@herbicidna hm...ne znam kako ja izgledam, ali pokusavam s kontaktom oci u oci, usnicama (ne znam kako da ovo objasnim ), tako nekako.
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 21:50   #54
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
Pa ovo drugo naravno Jos nisam dosla u stanje gdje se previse nerviram oko svega ovoga, tj. oko neakcije, u sedmom nebu sam trenutacno
Ah.
Nisam skužio.

Bit će sve u redu.

Quote:
@herbicidna hm...ne znam kako ja izgledam, ali pokusavam s kontaktom oci u oci, usnicama (ne znam kako da ovo objasnim ),

Sve slike ovoga koje si zamislim su mi


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 21:56   #55
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
Opet dolazimo do problema te kave (citala sam na drugom topiku), ako sam pozvala ga na kavu i rado je pristao, izmijenili smo brojeve, na njemu je sada red, ili?
Sada dolaze hladni dani Da, prati me doma, ali to je to. Pozvala sam ga, ali je bio sprijecen, ne znam hocu li imati hrabrosti to i drugi put napraviti. Jedva sam je i sada skupila, ali shvacam da to moram napraviti. Nadam se da se necu ustrtariti. Nismo vise tinejdzeri, ako se to pitate.
I nikada ga ne bih mogla prva poljubiti, to mislim da nikada nisam napravila niti cu. Pokusat cu mu dati sto vise signala mogu, ali poljubit ga prva nemam hrabrosti. Sto se njega tice, nisam ga jos uspjela dovoljno upoznati da vidim koliko je hrabar. Jako je brbljav i otvoren u komunikaciji pogotovo s prijateljicama, ali ne znam je li za akciju kada je to potrebno.
Ako ga ti nemas hrabrosti prva poljubit,onda ga zovi ponovo u stan. Trebam li napominjat da trebate biti sami kad dodje ? Ako te ni onda ne poljubi i ne krene u akciju,nece nikad
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 22:35   #56
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ah.
Nisam skužio.

Bit će sve u redu.
Za sada je ovako, ne znam kako ce biti ako me odbije, recimo pozovem ga u stan, pristane pa ne poduzme nista. Onda cu si



Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post

Sve slike ovoga koje si zamislim su mi


-Stipe
Bolje nemoj zamisljati

@orhideja, to sam i ja mislila jer nemam hrabrosti. Voljela bih da imam, da samoj sebi kazem ajde ucini to, ali ne mogu. Znam da je bolje napraviti nesto i onda znati 100 %, ali me jako strah odbijanja. Ako pristane doci u stan i ne napravi nista....strah me i pomisliti Razmisljam da ga pozovem na kavu ovih dana jer on ocito nista ne poduzima, ja sam ga zvala prosli put pa ne znam je li u redu da ga opet zovem.
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 22:46   #57
imam ideju za tvoj problem... i vrlo je jednostavna...

ŽENO RECI MU NA SAMO

nemoj tu neke forice, ovo ono... muškarci su jednostavni..! ne želiš se shebat ako on ne osjeća tak neš prema tebi. lijepo mu reci pa ak je on za dalje središ ostale stvari...

i da... cure zalutaju u frend zonu. dečki se unište ako krenu sa uvaljivanjem curi preko frend zone ali cure ne. one to elegantno: ili si moj ili nisi.
Dumic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 22:57   #58
Quote:
Zbun kaže: Pogledaj post
Za sada je ovako, ne znam kako ce biti ako me odbije, recimo pozovem ga u stan, pristane pa ne poduzme nista. Onda cu si
Ako ga pozoveš u stan, on vjerojatno i neće poduzeti ništa prvi put.

Možda ni drugi ni treći.

To je neki podsvjesni refleks, doživljaj da je inicijativa na tebi nakon što ti zoveš.




(btw, bit će sve dobro! )

Quote:
Znam da je bolje napraviti nesto i onda znati 100 %, ali me jako strah odbijanja. Ako pristane doci u stan i ne napravi nista....strah me i pomisliti Razmisljam da ga pozovem na kavu ovih dana jer on ocito nista ne poduzima, ja sam ga zvala prosli put pa ne znam je li u redu da ga opet zovem.
Ma samo napravi onu svoju stvar s usnicama i nemaš beda.



-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 23:10   #59
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ako ga pozoveš u stan, on vjerojatno i neće poduzeti ništa prvi put.

Možda ni drugi ni treći.


-Stipe
Zna Stipe.

Herbie <3

Mojim bivšim muškim frendovima je trebalo nekih 6 mjeseci do 4 godine da se pojebemo.
Strpljen-spašen.

A kolko dugo se vas dvoje poznajete?
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 23:24   #60
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ako ga pozoveš u stan, on vjerojatno i neće poduzeti ništa prvi put.

Možda ni drugi ni treći.

To je neki podsvjesni refleks, doživljaj da je inicijativa na tebi nakon što ti zoveš.




(btw, bit će sve dobro! )
Opet sve sama moram? Ili moram sve nauciti uvijek na tezi nacin? Ne mogu prva nesto poduzeti. I ne znam otkud ti da ce sve biti dobro



Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ma samo napravi onu svoju stvar s usnicama i nemaš beda.



-Stipe
hahahahahahahaha, pokusala pa nije uspjelo i nije tako strasno kao sto mislis

@Herbicidna, znamo se oko 3 mj. Nadam se da necu morati jos 3 cekati da se nesto dogodi, ionako sam dovoljno luda
Dopisujemo se sada preko facebooka, cini mi se da nije za neku komunikaciju, ali ja znam i pretjerivati. Moram skupiti hrabrosti za kavu, ali nikako da dodjemo do toga.
Zbun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:42.