Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2012., 13:03   #1
[HRT] 20pet

Bog kvizoljupci!
Ne znam zasigurno (možda naslućujem) zbog čega tako iznebuha (a pogotovo zašto tako ispotiha - skoro nenajavljeno u medijima), ali evo od ponedjeljka 05.03.2012. HRT konačno počinje novi dnevni kviz na tragu neprežaljenog Upitnika. Čitam pravila na teletextu i na prvi dojam mi se čini da će biti prilično težak, naročito osvajanje jack-pota.
Normalno, kao veliki fan kvizova da svesrdno pozdravljam ovu činjenicu, i na neviđeno dajem emisiji 100 dana (bolje rečeno 20 tjedana) kredita da opravda to povjerenje i eventualno dostigne nekadašnju slavu i gledanost Upitnika.
Budući da smo u najavi ovog kviza jučer u emisiji Iza ekrana vidjeli samog gurua Upitnika Joška Lokasa, nadajmo se najboljem.
Načelno, ipak smatram da neki pogođeni formati kvizova (uzmimo samo Jeopardy! ili Upitnik) mogu trajati godinama, čak i desetljećima uz samo mali povremeni face-lifting, bez suštinskog mijenjanja koncepta. Ali, možda sam ja u nekim svojim godinama postao staromodan i konzervativan ... U svakom slučaju, nestrpljivo čekam ponedjeljak, a volio bih čuti mišljenje forumaša o novom kvizu, ovako unaprijed.
silver56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 14:31   #2
zvuci zanimljivo

u programu pise da ide od 19.10 do 19.30 sati , meni je to prekratko bar jos 10 min duze
orion88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 15:35   #3
Sumnjam da će propast do ljeta ako ispadne kao da je jedva nemoguće dobiti nešto.
Tom.K is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 17:04   #4
kad ovo kreće?
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 18:07   #5
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
kad ovo kreće?
kreće za dve vure i još malo, na HTV1, a vodila ga bu neka damica prezimena Nosić; ili tako nekako

bumo vidli kaj bu s tog
tripapet is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 18:09   #6
Lorena je na HRT prešla? ako ništa drugo, zbog nje će se isplatiti gledati
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 18:30   #7
Quote:
l3go kaže: Pogledaj post
Lorena je na HRT prešla? ako ništa drugo, zbog nje će se isplatiti gledati
Triba privuć publiku prid male ekrane. Prislatka je
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 19:02   #8
Lorena ?
bacit ću oko (ako uspijem od mame i njenih sapunica na Domi )
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 20:20   #9
Voditeljka

Mislim da će ova emisija vratiti gledanost Dnevniku.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 20:24   #10
Baš ima tremu!
Ned Flanders is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 20:31   #11
Ode gledanost dnevniku nove, i zar je to takva nauka smisliti ovako nešto jednostavno a ljudima zanimljivo.....
Samo se nadam da je maknuta ekipa koja je u program puštala samo podobne (Miočić i ekipa) i koji su uzimali lovu....
koka36 is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 20:31   #12
Ma super je kviz! Malo prošireni nekadašnji Upitnik. I nisu preteška pitanja, HRT odriješio kesu.
Prognoza - dobra, mogao bi potrajati!

edit: Haha, točno, zeznuli su novu TV... Doduše malo mi žao jer mi oni baš imaju dobar dnevnik. A možda HRT u novoj koncepciji bude imao bolji nego dosad. Vidjet ćemo.
grgica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 20:32   #13
Hahaha koja katastrofa od voditeljice...totalno neprofesionalno,al dobro ajde prvi put je A što se tiče samog kviza,na prvi pogled mi se čini jednostavno za zaraditi par tisuća .Nije mi jasno zašto isto pitanje ostavljaju al ok...
Krustyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 20:33   #14
Riot + Lorena Ove što ne znaju da treba stišat TV se mora hitno eliminirat iz društva
riot_act is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 20:36   #15
Kviz je super!
Brz dinamičan i dobar za zaraditi super je što naplaćuju po pozivu i fala Bogu da nema onih peripetija sa registracijom ko što je bia slučaj sa upitnikom na novoj tv!

Sve pohvale!
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 20:42   #16
simpa je cura
orion88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 20:51   #17
Opet se ponavljaju iste boljke kao i kod Upitnika.
1. Uvijek se javljaju isti ljudi, npr. večeras dvoje koji se prezivaju Magaš dolaze do jack pot pitanja (valjda muž i žena), ne znam kako uvijek isti dobijaju telefonsku liniju;
2. u eri digitalne televizije treba se u potpunosti osloniti na telefon jer ako čitaš pitanje s ekrana i čekaš odbrojavanje 5 sec, sigurno ćeš zakasniti odgovoriti u predviđenom vremenu jer digitalna slika kasni 2 do 3 sekunde.
matteo is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 20:54   #18
odgledao sam prvih par minuta,svaka čast HRT-u
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 21:06   #19
Prva epizoda, i čini mi se neloše iako mi je bedasto da nema više Jackpota kad se istroše pitanja pa se ne može narpavit niz pa je zbog toga isplativije bit u eteru šta prije. Pitanja po meni relativno laka. Lorenu je baš popila trema, za njezino dobro nadam se što manje ovakvih istupa. A možda sam i prestrog, ipak joj je bilo prvi put. Nije baš isto ponavljat više puta neku emisiju koja će se emitirat za par tjedana i ovako, u gledanom terminu do Dnevnika gdje dolazi do izražaja spretnost i brzina.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 21:09   #20
Današnja emisija mi se činila snimljena, ne znam zašto.
MystSky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:09.