Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2008., 18:54   #1
Milorad Dodik zvijezda hrvatskih Srba

Mesić i Bandić napustili skup SNVa

frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 19:04   #2
Lijepo su oni to sve odigrali:

Visoki casnici JNA - amnestirani

Mladic i Karadzic jos uvijek u bijegu. Niti ih tko trazi, niti ih tko spominje

Cijeli vrh HV-a na sudu, domacem ili haaskom

"Nasa" politika izrazito anti-hrvatska, uskopljena, sterilna, itd.

Predsjednik REPUBLIKE SRPSKE (utemeljena na genocidu i etnickom ciscenju!!!) docekan i prihvacen u Zagrebu!!!

HERCEG-BOSNA (utemeljena na obrani), niti postoji, niti tko usudi spomenuti kao legitimnu zelju i pravo hrvatskoga naroda. Ocito je da je sudbina koja je trebala docekati Srbe i njihovu "srpsku" u BiH, namijenjena Hrvatima!

"Nasi" mediji izrazito anti-hrvatski

U Hrvatskoj se raspravlja o ustasama, partizanima i Thompsonu, dok Srbi vijecuju u Zagrebu!!!

Paradigma je odavno poljujana. Srbi realiziraju svoje interese, a Hrvatima je opet nametnuta stigma "genocidnosti" i "zlocinstva."
LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 19:20   #3
Glava četničke tvorevine zasnovane na genocidu GLAVNA ZVIJEZDA HRVATSKIH SRBA.. pa šta treba još reći???
Možda ponoviti Milanovićevu tvrdnju kako su se hrvatski srbi na posljednjim izborima jasno opredjelili za lijevu opciju tj. SDP
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 19:36   #4
Quote:
LjutiBronxBomber kaže: Pogledaj post
Lijepo su oni to sve odigrali:

Visoki casnici JNA - amnestirani

Mladic i Karadzic jos uvijek u bijegu. Niti ih tko trazi, niti ih tko spominje

Cijeli vrh HV-a na sudu, domacem ili haaskom

"Nasa" politika izrazito anti-hrvatska, uskopljena, sterilna, itd.

Predsjednik REPUBLIKE SRPSKE (utemeljena na genocidu i etnickom ciscenju!!!) docekan i prihvacen u Zagrebu!!!

HERCEG-BOSNA (utemeljena na obrani), niti postoji, niti tko usudi spomenuti kao legitimnu zelju i pravo hrvatskoga naroda. Ocito je da je sudbina koja je trebala docekati Srbe i njihovu "srpsku" u BiH, namijenjena Hrvatima!

"Nasi" mediji izrazito anti-hrvatski

U Hrvatskoj se raspravlja o ustasama, partizanima i Thompsonu, dok Srbi vijecuju u Zagrebu!!!

Paradigma je odavno poljujana. Srbi realiziraju svoje interese, a Hrvatima je opet nametnuta stigma "genocidnosti" i "zlocinstva."
Albatros is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 19:39   #5
Dodik je doživio kažu najveće ovacije od hrvatskih Srba. To je sasvim logično jer i oni bi u Hrvatskoj ono što Srbi imaju u BiH. I ako budu imali prilike, pokušat će opet. A Hrvati ko Hrvati. Ti nemaju pamćenje.
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 20:01   #6
Quote:
Inkvizitor kaže: Pogledaj post
Dodik je doživio kažu najveće ovacije od hrvatskih Srba. To je sasvim logično jer i oni bi u Hrvatskoj ono što Srbi imaju u BiH. I ako budu imali prilike, pokušat će opet. A Hrvati ko Hrvati. Ti nemaju pamćenje.
Ne javljam se prečesto, ali sam dobio dojam da si i ti Hrvat, ako jesi Hrvat, a vjerujem da jesi, očito je da ti nisi zaboravio, zar stvarno misliš da si usamljen, hvala Bogu, ima nas poprilično koji nismo zaboravili, to što su na političkoj sceni ljudi kratkog pamčenja, ne znači da je i narod takav.

Velika večina nas pamti, i budi siguran da neće četnici nikad više vladati niti pedljem današnje Hrvatske, mogu pokušati, ali će im to biti zadnje što će uraditi.
__________________
Sa Tulovih se pruža predivan pogled a moja duša ima čast uživati u toj ljepoti zauvijek.
Dao sam život svoj i nije mi žao, nagradio me dragi Bog za vjeru domovini i mojoj duši poklonio najljepši kutak svemira svog.
In memoriam: Damir Tomljanović Gavran
Gavran> is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 21:56   #7
Quote:
Gavran> kaže: Pogledaj post
Ne javljam se prečesto, ali sam dobio dojam da si i ti Hrvat, ako jesi Hrvat, a vjerujem da jesi, očito je da ti nisi zaboravio, zar stvarno misliš da si usamljen, hvala Bogu, ima nas poprilično koji nismo zaboravili, to što su na političkoj sceni ljudi kratkog pamčenja, ne znači da je i narod takav.

Velika večina nas pamti, i budi siguran da neće četnici nikad više vladati niti pedljem današnje Hrvatske, mogu pokušati, ali će im to biti zadnje što će uraditi.

Ne bojim se ja Srba, nego naših diletanata, judoškudaša i moderne verzije mađarona za 21.st. koji nam vladaju već nekih 8 godina.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 19:51   #8
Srbe u Hrvatskoj jako smeta što bi Srbi mogli odgovarati za zlodjela! Pa meni je to nenadjebivo..Pa zašto smo mi onda strpali Norca u zatvor ( ne branim inače Norca)..Gotovina je u Haagu. Dobro, bit će on oslobođen, sigurno, ali on je u Haagu. Pa nama to možda smeta?

Dodik je dobio aplauz većei neko kod nas Thompson, i to govori u prilog teoriji da Srbi ništa nisu shvatili, ništa im nije jasno..opet bi oni VBR-ovima po nama, samo da mogu! Opet bi onbi granice mijenjali, sada valjda u Dodigu vide Slobu, šta li.

Ponovno činjenica: Srbin sa kojim za stolom jedeš i piješ i onaj kojeg pod stolom udaraš nogom, jednako ti misle.

A Stipe je kreten što je uopće došao. Nema Predsjednika Srbije, netreba ni on biti. Trebalo je poslat onog kretena iz Slovenije koji hoće mjenjati granice. Ili nisu ni rekli da Tadić neće doći, pa uvalili Dodiga da se kasnije cere Hrvatima?
__________________
Živi!
početnik do srži is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 31.05.2008., 19:58   #9
Quote:
početnik do srži kaže: Pogledaj post
Srbe u Hrvatskoj jako smeta što bi Srbi mogli odgovarati za zlodjela! Pa meni je to nenadjebivo..Pa zašto smo mi onda strpali Norca u zatvor ( ne branim inače Norca)..Gotovina je u Haagu. Dobro, bit će on oslobođen, sigurno, ali on je u Haagu. Pa nama to možda smeta?

Dodik je dobio aplauz većei neko kod nas Thompson, i to govori u prilog teoriji da Srbi ništa nisu shvatili, ništa im nije jasno..opet bi oni VBR-ovima po nama, samo da mogu! Opet bi onbi granice mijenjali, sada valjda u Dodigu vide Slobu, šta li.

?
To je samo zato što među Hrvatima postoje ljudi sa stavovima poput tebe. Da nije žalosno bilo bi smiješno.

Nisu Srbi naša najveća nesreća. Vi ste naša nesreća.
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 31.05.2008., 22:10   #10
Quote:
Inkvizitor kaže: Pogledaj post
To je samo zato što među Hrvatima postoje ljudi sa stavovima poput tebe. Da nije žalosno bilo bi smiješno.

Nisu Srbi naša najveća nesreća. Vi ste naša nesreća.
Norac je počinio stvari koje nije trebao, to znaš i ti, i ja. Rat je rat, ali ni rat ne opravdava nečasno ponašanje. Rekla sam da mi je Norca iz nekih razloga žao, ali to što je u zatvoru nije ništa previše nelogično.

Ali, upravo zato što Hrvatska časno brani poštenje čak i tijekom rata, i sposobna je kazniti visokopozicionirane Hrvate ako su zgriješili, onda si ta Hrvatska može dozvoliti i zabranu javnog istupa tom četniku. Sramota je što je on uopće došao u Zagreb, što je govorio je još veća sramota, a prisutnost onog fikusa i blesavo ponašanja bez muda je apsolutno najveća sramota.

A ja za ovu zemlju nisam sramota. Ni ja ni moja familija.Tu si se jako prevario.
__________________
Živi!
početnik do srži is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 19:48   #11
Mi Hrvati smo debili.

Čovjeku koji je sproveo u dijelo bosansku verziju republike srpske krajine dopuštamo da Srbima u Zagrebu drži govore.

Zmago je bio u pravu-u najmanju ruku smo stoka a to nas je još i pohvalio.
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 19:49   #12
Quote:
Constatinopol kaže: Pogledaj post
Mi Hrvati smo debili.

Čovjeku koji je sproveo u dijelo bosansku verziju republike srpske krajine dopuštamo da Srbima u Zagrebu drži govore.

Zmago je bio u pravu-u najmanju ruku smo stoka a to nas je još i pohvalio.
Nismo mi Hrvati "debili." Ti i tebi sl. ste debili!

Jer pljescete i prihvacate presudu Norcu, a ovdje mi se cudis kako je Dodik i docekan i prihvacen!

DEBILI!!!!
LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 31.05.2008., 22:03   #13
- Ja se ne bojim ničega. To što je Dodig radio u SNV-u hrvatskih Srba to je samo njegov problem i SNV-a. SNV je diskreditiran, a ne RH. RH je upisala samo punte da je demokratska država. Ako SNV misli da je za njih pametno da i Nikolića zove na svoj skup, slobodno neka ga zove. Ljudi moji pušete i na hladno.
Albatros is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 22:07   #14
Quote:
Albatros kaže: Pogledaj post
- Ja se ne bojim ničega. To što je Dodig radio u SNV-u hrvatskih Srba to je samo njegov problem i SNV-a. SNV je diskreditiran, a ne RH. RH je upisala samo punte da je demokratska država. Ako SNV misli da je za njih pametno da i Nikolića zove na svoj skup, slobodno neka ga zove. Ljudi moji pušete i na hladno.
Nije to samo ovaj skup, kad se sve zbroji, u kumulativu to izgleda prilično loše.
Kexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 22:15   #15
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Nije to samo ovaj skup, kad se sve zbroji, u kumulativu to izgleda prilično loše.
Što je to loše ? Da nema ove svjetske energetske krize ja vidim samo svjetlo i stepenice vrlo strme.

@Inkvi: Skužio sam tvoju ironiju. (Da ne mogu pasti niže od onoga 1990 i balvan revolucije, zatim oružana pobuna.) Ajmo ovako preformulirati stvari. Pokazali su da nisu dorasli vremenu, ili ako hoćeš nisu ništa naučili.

Pa nije pala dlaka sa glave nekome nevinome Hrvatu, ne ?
Albatros is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 22:21   #16
Quote:
Albatros kaže: Pogledaj post
Što je to loše ? Da nema ove svjetske energetske krize ja vidim samo svjetlo i stepenice vrlo strme.

@Inkvi: Skužio sam tvoju ironiju. (Da ne mogu pasti niže od onoga 1990 i balvan revolucije, zatim oružana pobuna.) Ajmo ovako preformulirati stvari. Pokazali su da nisu dorasli vremenu, ili ako hoćeš nisu ništa naučili.

Pa nije pala dlaka sa glave nekome nevinome Hrvatu, ne ?
Daj prestani....
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 22:13   #17
Quote:
Albatros kaže: Pogledaj post
- Ja se ne bojim ničega. To što je Dodig radio u SNV-u hrvatskih Srba to je samo njegov problem i SNV-a. SNV je diskreditiran, a ne RH. RH je upisala samo punte da je demokratska država. Ako SNV misli da je za njih pametno da i Nikolića zove na svoj skup, slobodno neka ga zove. Ljudi moji pušete i na hladno.
Ne bojim se ni ja, al mi je nedopustivo što je taj majmun uopće došao tamo. Makar, u pravu si, samo su sebe diskreditirali.
__________________
Živi!
početnik do srži is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 22:15   #18
Quote:
Albatros kaže: Pogledaj post
- Ja se ne bojim ničega. To što je Dodig radio u SNV-u hrvatskih Srba to je samo njegov problem i SNV-a. SNV je diskreditiran, a ne RH. RH je upisala samo punte da je demokratska država. Ako SNV misli da je za njih pametno da i Nikolića zove na svoj skup, slobodno neka ga zove. Ljudi moji pušete i na hladno.
Sebe su diskreditirali...

Pa da, i zločinima u ratu su četnici sebe diskreditirali, šta se to nas tiče..pa da.
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 09:45   #19
Quote:
Albatros kaže: Pogledaj post
- Ja se ne bojim ničega. To što je Dodig radio u SNV-u hrvatskih Srba to je samo njegov problem i SNV-a. SNV je diskreditiran, a ne RH. RH je upisala samo punte da je demokratska država. Ako SNV misli da je za njih pametno da i Nikolića zove na svoj skup, slobodno neka ga zove. Ljudi moji pušete i na hladno.
pa nebi bas rekao...kad na jedan takav skup zlocinackih organizacija dolazi ona stetocinja koja trenutno stanuje na pantovcaku, cereka se sa precednikom genocidne tvorevine iz bosne,to nema nikakve veze sa demokracijom , vec sramotom za sve nas.
einfach is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2008., 11:14   #20
meni se svidjelo kako je predsjednik mesic rekao - da je BiH konstanta, i da nema mijenjanja granica, da se ne gubi vrijeme oko toga, te jednom drugom zgodom, u smislu i srbima i hrvatima iz BiH - da im je SA glavni grad (a ne BG ili ZG)


stvarno bi bolje bilo da vec vise ne uzbunjuju narod i da se pozabave standardom i boljitkom (svojih) ljudi!!!


dalje, ne znam zasto je bandic zapravo i bio dosao na skup u lisinski??
valjda da vidi lica hrvatskih srba kako se osjecaju "getoizirani" i segregizirani u svojoj domovini Hrvatskoj nakon (zvanicnog, svecanog itd) koncerta hrvatskog nacional-soviniste (potpirivaca MRZNJE PREMA SRBIMA) perkovica thompsona koji je bandic na dan HR branitelja HR u petak navecer 'izborio' i finacirao (sredstvima svih gradjana ZG)
todaytonight is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:51.