Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2008., 15:28   #21
Quote:
miss Hide kaže: Pogledaj post
ljepota, a pogotovo ljepota o kojoj mi govorimo je vrlo relativan pojam. a ti ako voliš svoju curu, ona će tebi biti lijepa bez obzira na nedostatke. a ne vidim razloga zašto bi se samoubio ako kažeš curi da je lijepa. pa svatko ponekad treba čuti koji kompliment
Nisi shvatila sarkazam , nema veze.

Poanta je upravo u tome da znači cura ima dečka, on joj kao "mora" reći da je lijepa, a ona je iskompleksirana na svoj fizički "nedostatak" ( ako se uopće to tako može nazvati ), a 100% sam uvjeren da on je uopće to tako ne doživljava. Ima dečka. Znači da nije sama, da ju netko voli takvu kakva je a ona radi dramu od toga.
Isto ljudi u onoj emisiji "pod nož". Svi imaju obitelji, djecu...ali im je najsretniji trenutak u životu bio kad su napravili plastićnu operaciju. NE kad im se rodilo prvo dijete, drugo, peto. NE kad su se oženili... ili sl.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 15:35   #22
Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
Nisi shvatila sarkazam , nema veze.

Poanta je upravo u tome da znači cura ima dečka, on joj kao "mora" reći da je lijepa, a ona je iskompleksirana na svoj fizički "nedostatak" ( ako se uopće to tako može nazvati ), a 100% sam uvjeren da on je uopće to tako ne doživljava. Ima dečka. Znači da nije sama, da ju netko voli takvu kakva je a ona radi dramu od toga.
Isto ljudi u onoj emisiji "pod nož". Svi imaju obitelji, djecu...ali im je najsretniji trenutak u životu bio kad su napravili plastićnu operaciju. NE kad im se rodilo prvo dijete, drugo, peto. NE kad su se oženili... ili sl.
eto, nisam...

ma u biti problem nije u kosi već je problem u nečemu drugom. nezadovoljna je nečim u životu i sada pravi toliku dramu zbog kose...a nije ni svjesna da ima nešto što drugi nemaju
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 15:38   #23
Quote:
DJ57 kaže: Pogledaj post
Moj problem su moje lijepe prijateljice, njegpova lijepa sestra, i svi lijepi ljudi oko mene! Ja sam onako..prosjek. Al konkretno, stvar je u KOSI
Sve one imaju lijepu dugu kosu..ja nemam. I osjećam se jako ružno kraj njih. Dečko mi govori da sam mu ljepa i to sve, al nekako mislim da on to "mora" reć, ko bi rekao za svoju curu da je ružna!?
Moja kosa nije lijepa.. moja kosa nije ravna.. nit je kovrčava..nesto je između i mrzim ju. Ne znam sta da od njea napravi i uvijek ju vežem., i odvratna mi je!
I zbog nje sam ružna!
Zasto neki imaju sve, a neki...
odi na frizuru....
Koji-glup-nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 15:39   #24
Quote:
miss Hide kaže: Pogledaj post
eto, nisam...

ma u biti problem nije u kosi već je problem u nečemu drugom. nezadovoljna je nečim u životu i sada pravi toliku dramu zbog kose...a nije ni svjesna da ima nešto što drugi nemaju
A što to ima a drugi nemaju? ( osim sje...kose? Crnjak. Sorry. Nisam se mogao suzdržati ).
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 15:40   #25
Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
A što to ima a drugi nemaju? ( osim sje...kose? Crnjak. Sorry. Nisam se mogao suzdržati ).
dečka
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 15:40   #26
ahahahhaahhahah koja glupača ahahhahahahahha

tršava ahahhaha
Koji-glup-nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 15:49   #27
Quote:
miss Hide kaže: Pogledaj post
dečka
nemam ga nit ja i zahvalan sam zbog toga

Ne vidi u tome "ne imati dečka/curu" kao enormni propust u životu. Vidim da neki doživljavaju to upravo na taj način.

Gledaj to ovako...Neki dečko nema tebe...za curu... Njihov/njegov propust.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 16:07   #28
Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
nemam ga nit ja i zahvalan sam zbog toga

Ne vidi u tome "ne imati dečka/curu" kao enormni propust u životu. Vidim da neki doživljavaju to upravo na taj način.

Gledaj to ovako...Neki dečko nema tebe...za curu... Njihov/njegov propust.
ma ne mislim ni ja da je sad svijet propao zato što nemam dečka, ali ono, već mi je dosadilo stalno slušanje o tuđim dečkima, tuđim ljubavnim problemima, a ja nemam što za reći kad nemam ni ljubavi, ni problema ali, to nije tema...

a što se tiče boldanog...vidiš, nikada nisam tako razmišljala...lijepo si to rekao
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 16:40   #29
Quote:
DJ57 kaže: Pogledaj post
Moja kosa nije lijepa.. moja kosa nije ravna.. nit je kovrčava..nesto je između i mrzim ju. Ne znam sta da od njea napravi i uvijek ju vežem., i odvratna mi je!
I zbog nje sam ružna!
Zasto neki imaju sve, a neki...
Ozezi na celavo i periku si okini ...
__________________
Old skul Art
Gestapo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 19:12   #30
Ljudi za svako rješenje imaju problem..
__________________
Boriti ćemo se do poslednje kapi krvi - drugog..
Heinrich is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 19:49   #31
zašto neki imaju sve..gledam ja naslov i mislim si, fakat, baš se nekad čini da neki ljudi imaju sve, a drugi ništa

ali kosa pobogu, tebe muči kosa!!!

idem si odmah sad svoju počupat

kaj sve možeš nać tu na ovom forumu
__________________
How soon is now?
malabaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 19:57   #32
topic bi se trebao zvati "Zasto neki imaju mozga, e neki ne"
Phönix is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 12:37   #33
Koja provala..
Nego, istina, nezahvalna sam i baš, koliko ljudi nemaju neke osnovne stvari, a ja se tu zamaram glupostima.
Jednostavan odg- odi na frizuru:: odem, al eto to traje 3 dana max.i to je to. Ne mogu si pruštit da svaki tjedan idem frizeru.
Ako vam krenem objašnjavat, opet ćete me oprat, jer to je zbilja nebitno, al mene muči to, iz dana u dan već godinama. I tako kad svaki dan nešto gledate i nezadovoljni ste, vec prolupaš! To se valjda meni dogodilo.
Al sve je to okej, postoje ljudi sa stvarnim problemima, ovo se već da riješit nekako.
Ajte,pozz
DJ57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 12:48   #34
Quote:
DJ57 kaže: Pogledaj post
Koja provala..
Nego, istina, nezahvalna sam i baš, koliko ljudi nemaju neke osnovne stvari, a ja se tu zamaram glupostima.
Jednostavan odg- odi na frizuru:: odem, al eto to traje 3 dana max.i to je to. Ne mogu si pruštit da svaki tjedan idem frizeru.
Ako vam krenem objašnjavat, opet ćete me oprat, jer to je zbilja nebitno, al mene muči to, iz dana u dan već godinama. I tako kad svaki dan nešto gledate i nezadovoljni ste, vec prolupaš! To se valjda meni dogodilo.
Al sve je to okej, postoje ljudi sa stvarnim problemima, ovo se već da riješit nekako.
Ajte,pozz
Stavila si post na krivi podforum..
__________________
Boriti ćemo se do poslednje kapi krvi - drugog..
Heinrich is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 13:29   #35
Quote:
Heinrich kaže: Pogledaj post
Stavila si post na krivi podforum..
Ok.
DJ57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 16:31   #36
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ja bih njoj bacila fen u kadu.
o maj gad
__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 16:43   #37
Quote:
DJ57 kaže: Pogledaj post
Moj problem su moje lijepe prijateljice, njegpova lijepa sestra, i svi lijepi ljudi oko mene! Ja sam onako..prosjek. Al konkretno, stvar je u KOSI
Sve one imaju lijepu dugu kosu..ja nemam. I osjećam se jako ružno kraj njih. Dečko mi govori da sam mu ljepa i to sve, al nekako mislim da on to "mora" reć, ko bi rekao za svoju curu da je ružna!?
Moja kosa nije lijepa.. moja kosa nije ravna.. nit je kovrčava..nesto je između i mrzim ju. Ne znam sta da od njea napravi i uvijek ju vežem., i odvratna mi je!
I zbog nje sam ružna!
Zasto neki imaju sve, a neki...
Koliko ti imaš godina?
Nenuphar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 17:29   #38
Quote:
kit10 kaže: Pogledaj post
dala sam klincima da ovo gledaju... sad znam kako ću ih umiriti
uzeli su kokice i mrtvačko-ozbiljni stalno ponavljali snimku....hvala ti na ovom
__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 11:10   #39
Quote:
Heinrich kaže: Pogledaj post
Stavila si post na krivi podforum..
Jes, ovo pravac psihologija.
cailin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 13:40   #40
Kosa

...mislim da nije problem u kosi,nezadovoljna si sa nekim drugim stvarima...i ako samu sebe ne smatras privlacnom teško da će neko iko drugi...
Fatal 69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:20.