Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2013., 10:57   #61
Kratka obavijest

Neurobion više ne morate čekati da dođe izvana, ima ga na redovnom lageru jedna veledrogerija u HR, pa samo zatražite u vašoj ljekarni ( uz recept) da vam ga naruče.
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 12:58   #62
Quote:
mimoza40 kaže: Pogledaj post
Neurobion više ne morate čekati da dođe izvana, ima ga na redovnom lageru jedna veledrogerija u HR, pa samo zatražite u vašoj ljekarni ( uz recept) da vam ga naruče.
Neurobiona je falilo ovu zimu, ali zadnjih par mjeseci ga ima u nekoliko ljekarni. ne treba se čekati, donesete privatni recept i daju vam lijek. mislim da idu po principu da naruče onoliko koliko se prodalo, to jest vi dobijete neurobion koji su naručili, kao, za nekoga tko je već ostavio recept.
tako da uvijek ima.
ja kupujem onu teglicu od 100, jedna ljekarna je kod Doma zdravlja Siget, druga na Cvjetnom kod studentskog doma.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 15:10   #63
Kod poduzetnijih magistri je bilo cijelo vrijeme Neurobiona, jedino neko vrijeme nije bilo većeg pakiranja, samo ono od 20drag (cca 30kn kutija).
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2013., 19:22   #64
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Kod poduzetnijih magistri je bilo cijelo vrijeme Neurobiona, jedino neko vrijeme nije bilo većeg pakiranja, samo ono od 20drag (cca 30kn kutija).
To samo znači da se naručivalo za fiktivnog pacijenta

Nestašica je bila u cijeloj EU.
Sada je stvar jednostavnija, ali u ljekarnu ipak morate donijeti privatni recept.
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 17:43   #65
Pitanje

Quote:
rizbac900 kaže: Pogledaj post
Ljudi ako Vam se ne radi od životne opasnosti ne kupujte ništa kod Frebela. Ja sam kupovao kod njih dosta stvari, što za sebe što za psa. Dok mi veterinar sa Vet. fakulteta nije rekao da uzimaju veliku proviziju na sve a da to ne kažu. naime samo piše na tabli kod njih da kao 15kn za usluge uzmu. Moš si mislit. Uglavnom ja sam iša provjerit i pitao koloko košta Vetmedin lijek za psa za srce,100tabl. 1,25mg. 360kn, i kupio bih da mi nije to savjetovao veterinar. Kad sam zvao drugu koju mi je rekao ne bi vjerovali 300kn. Isto sam tako zatim pitao za sebe koliko koštaju Laif tablete(gospina trava)., 20 tableta od 612mg.,kod njih 144kn a preko privatne. ljekarne u susjedstvu 90kn. Pa si Vi sad mislite koja je to pljačka, a ja ih pitam zašo toiko uzmu i ne kažu ljudima a oni rekoše da ne nego samo 15kn uzmu kako i pipe na tabli. Ako ne vjerujete ili mislite da imam nešto protiv nazovite i informat.pitajte za nešto ili ova 2 lijeka i isto to u neku drugu bolju privat. ljekarnu pa ćete vidjeti. A u uredu Frebel marketinga gdje se naručju lijekovi pogledajte priznanje obješeno na zidu vlasnici mislim da se zove Snježana Frebel za nećete vjerovati poduzetnicu godine. nije ni čudo! Mislim da sam morao ovo podijeliti da ljudi znaju jer da sam ja znao ne bi toliko dugo naručivao stvari od njih, većinu tih stvari možete naručiti iz drugih ljekarna koje sad neću imenovati, ali glavno da su privatne i bolje opremljene koje ne uzimaju nikakvu proviziju.................
Mozete li mi reci koje ste ljekarne zvali? Upravo sam nazvala ljekarnu Zeus i rekli su mi da vise ne smiju narucivati Vetmedin, te da se obratim ljekarni na Dolcu. Nazvala sam i saznala da je pakiranje od 100 kapsula 5 mg Vetmedina 540 kuna. Buduci da kod veterinara platim 22 kune za jednu, ovo mi se cini u redu kao cijena. Samo sto sam sad procitala vas post, pa vise nisam tako sigurna.....Hvala.
lillykroll is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 11:26   #66
9 dana po preporuci neurologa zbog promjenjenog eeg nalaza prijem neurobion forte,pa bih imala jedno pitanje...dali je netko imao sa nuspojavu glavobolju i dobivao na kilaži vidim da sam 2 kile dignula u jako kratkom roku jer mi se apetit povećao..inače imam problema sa apetitom i nocnim buđenjem u potrazi za slatkim...neznam šta da radim...oće li te nsupojave nestati ili?
I na koncu jel pomogao nekom sa neurološkim problemima?
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 14:19   #67
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
9 dana po preporuci neurologa zbog promjenjenog eeg nalaza prijem neurobion forte,pa bih imala jedno pitanje...dali je netko imao sa nuspojavu glavobolju i dobivao na kilaži vidim da sam 2 kile dignula u jako kratkom roku jer mi se apetit povećao..inače imam problema sa apetitom i nocnim buđenjem u potrazi za slatkim...neznam šta da radim...oće li te nsupojave nestati ili?
I na koncu jel pomogao nekom sa neurološkim problemima?
Neurobion hoće čuda izazvati. Da, diže apetit, ja sam od njega dobila modrice na tijelu tako da je sve moguće. Mislim da sam pisala o tome ovdje.
Najbolje ti se savjetovati sa liječnikom. Pomaže.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 10:49   #68
Quote:
Azaleja kaže: Pogledaj post
Neurobion hoće čuda izazvati. Da, diže apetit, ja sam od njega dobila modrice na tijelu tako da je sve moguće. Mislim da sam pisala o tome ovdje.
Najbolje ti se savjetovati sa liječnikom. Pomaže.
mene sad i glava počela boljeti,zvala sam neurologicu kaže da tako bude u početku poslje nestanu nuspojave,a za modrice sam primjetila,imam na pregibu ruke sa unutrašnje strane modricu od igle vađenja krvi neki dan,a nikad mi od igle do sada nisu dolazile...
što se apetita tiče slona bih pojela i stalno mogu jesti užas živi
dođe mi da prestanem piti a preporuka je 1-2 mj jeeeeeij
Nego,još čitam da su u drugim zemljama zabranjivali Neurobion zbog neke loše supstance a ovdje ga još ima,sad me i to kopa
možda bolje ne čitati ništa
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 14:30   #69
Hej ljudi, kakva su vam iskustva s alkoholom tijekom uzimanja Neurobiona?
__________________
je ne sais pas
cmyk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:09.