Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji

Ostali mediji O medijima, bez televizije. I novinarima. Podforumi: Tisak, Radio, Internet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2019., 16:22   #581
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
.. jer je pisao o nekim ljudima koje znam, ali stosta potpuno krivo.

Što je to pogrešno pisao o kojim to ljudima. Podijeli to s nama pa da se i mi cerekamo

Glasnović je veliki tolerantni erudit, Pernar je zapravo član medicinsko-farmaceutskog lobija, Milanović je šarmantni altruist, Glavaš se bori za ljudska prava, Plenković je...
KingCrimson is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2019., 16:42   #582
Quote:
KingCrimson kaže: Pogledaj post
Što je to pogrešno pisao o kojim to ljudima. Podijeli to s nama pa da se i mi cerekamo
O situaciji u hrvatskom filmu je uvijek pisao nebuloze.

Šteta ga, bio je duhovit i poseban, koliko god je stil pretpostavljao činjenicama. U svakom slučaju, ovo je veliko rasterećenje hrvatskog sudstva.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2019., 16:45   #583


sretno ti bilo čika Denis na vječnim poljanama, vječnim lovištima genijalnih misli i tekstova.
koga da ja sad čitam na hrvatskom jeziku?
Šta će mi sada hrvatska riječ?

Tko će misliti kvalitetno, i pisati i zajebavati se suvereno na hrvatskom, a da zaslužuje moju pažnju?
Šta ću čitati na hrvatskom internetu, ako više nećeš puniti:
https://www.zurnalist.online/

Jel Debeli, šta da ja sada čitam na materinjem?!?



p.s.
Moram nabaviti stanovitu knjigu "Wahrheit macht frei". Zanima me šta si tu nadrobio...



edit:

a baš sam pročitao prije koji dan ovih zadnjih par tekstova na žurnalistu. bili su, naravno - genijalni.
__________________
solve et coagula
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2019., 18:11   #584
Quote:
KingCrimson kaže: Pogledaj post
Što je to pogrešno pisao o kojim to ljudima. Podijeli to s nama pa da se i mi cerekamo
Ne poznajes te ljude, ne znas sto je istina o njima, pa ti ne bi bilo smijesno, nego bi uredno popusio to sto je on tamo nadrljao.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2019., 18:11   #585
meni je denis bio car. što veli smoogj, stil je često pretpostavljao činjenicama, no posjedovao je uistinu rijetku i meni vrlo bitnu kvalitetu: svašta je bio, ali nikad nije bio dosadan, pa čak ni onda jednom kad je uvodnim govorom rastjerao punu dvoranu gostiju nesuđene panel rasprave o fenomenu dnevnika u novinarstvu.
respect!
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2019., 20:22   #586
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Ne poznajes te ljude, ne znas sto je istina o njima, pa ti ne bi bilo smijesno, nego bi uredno popusio to sto je on tamo nadrljao.
E na ove nebuloze koje su popušili i znaju samo "posvećeni" se mogu cerekati.
KingCrimson is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2019., 14:12   #587
Ni blefer ni ekstra klasa. Novinar koji se volio reklamirati i tako postao "bard". Odličan spisateljski stil koji je odbijao sputavati trivijalnostima poput - činjenica. Za moj ukus malo preglasan, ali ljudima se, očito, svidio.
Tratin20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2019., 07:24   #588
Ekstra klasa blefera.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2020., 22:39   #589
Nitko se nije oglasio, a trebali smo odati počast i posljednji pozdrav g.Kuljišu...
Enda Moab is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2020., 10:09   #590
Vidjevši ovaj današnji članak sjetio sam se Denisa i njegovog proročanstva.

https://www.poslovni.hr/regija/marib...a-eura-4214870

https://www.jutarnji.hr/komentari/tr...lisce/6074509/
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:42.