Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Izbori parlamentarni 2011

Izbori parlamentarni 2011 Milanović vs. Kosor

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2012., 18:00   #1
Kiluma
Registrirani korisnik
 
Registracija: Jan 2012.
Postova: 62
Referendum 2012.

Oprostite možda je već netko i postavio pitanje na ovu temu, al ja se ne snalazim baš najbolje na ovome, pa ako ima neka dobra dušica koja bi mi odgovorila bit ću zahvalna.

Dakle, ja sam studentica, iz Zadra sam inače,a glasujem izvan svog mjesta prebivališta, točnije u Zagrebu. Otišla sam u svoj Ured državne uprave, ispunila onaj obrazac i gospodin tamo rekao je da će mi to poslat u Zagreb i dao broj na kojeg bi trebala nazvat di će me stavit glasat. Međutim, ja sam išla na stranicu popisa birača za slučaj da su mi možda tamo stavili gdje da glasam i našla sam glasačko mjesto: Zadar, itd. ALI pokraj primjedbe piše PU Zagrebačka.

Sad ja imam dva pitanja, ako bi netko znao: 1. Da li to znači da glasujem u Zagrebu ili Zadru?
2. Ako glasujem tu, jel mi treba neka potvrda, jer onaj striček u Uredu državne uprave mi nije ništa dao, već je samo rekao da će on poslati taj papir?

Eto još jednom se ispričavam ako slična tema postoji, i ne zamjerite na pomalo glupim pitanjima, al ovo mi je 2. glasovanje u životu, a prvo izvan mjesta prebivališta pa sam skroz smotana I hvala unaprijed dobrim dušicama koje će odgovoriti zbunjenoj curi
Kiluma is offline  
Old 15.01.2012., 13:07   #2
ivanas1
Registrirani korisnik
 
Registracija: Jan 2012.
Postova: 10
Thumbs up

Bok ljudi, sta vi mislite, dal' treba u EU ili ne ??? Sinoc sam do kasno u noc citala komentare i fakat ljudi pametno razmisljaju. Svaka cast !
ivanas1 is offline  
Old 16.01.2012., 18:30   #3
Bagiba
Registrirani korisnik
 
Registracija: Jan 2012.
Postova: 48
nazovi broj koji ti je da barba iz Zadra pa pitaj....
Bagiba is offline  
 



Pravila postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smajlići su On
[IMG] kôd je Off
HTML kôd je Off

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:40.


Marketing

Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger