Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2021., 21:05   #341
Quote:
Modesty B kaže: Pogledaj post
Ne može prijeći na nižu verziju iOS-a.
Na Macu možeš ako si napravio back up dok si imao staru verziju. Npr., da sam s Catalinom napravio back up i apgrejdao na Big Sur, onda bi mogao vraćanjem na kompa to vrijeme putem Time Machina vratiti se odmah na Catalinu.

iPhone ne pruža tu mogućnost?
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2021., 03:54   #342
ne, neko kraće vrijeme nakon puštanja nove verzije iOS-a, apple prestaje potpisivati prethodnu verziju i time se više ne može vratiti natrag.

ovo gore što je assassin napisao iskreno ne znam jel još aktualno, nekad davno dok sam jailbreakala imala sam spremljenih blobova i blobova
no onda se prestalo s tim. ne ja, hackeri/developeri koji su napravili program za spremanje blobova ili se više nisu željeli baviti time, ili je apple zakrpao neku rupu pa više nije bilo moguće... ne znam više, davno je bilo. uglavnom kako je nestala mogućnost spremanja SHSH blobova, pa onda i kako je postajalo sve teže jailbreakati, tako sam se prestala baviti tom materijom.

edit: izgleda da su SHSH blobovi opet aktualni pa koga zanima materija neka se zabavi
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2021., 00:42   #343
iphone 7 mi je star oko 2 god, baterija je jako loša i valjda neki problem sa mikrofonom kad nekad krepava... dal se isplati popravljat ili je vrijeme za novi mob? ako da, kolko bi cca bila cijena i gdje ga je dobro popraviti? (druga opcija je uzeti neki jeftini mob do 1500kn dok ne skupim za iphone 12)
__________________
::--::
xoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2021., 12:30   #344
Mikrofon uopce ne radi ili ponekad?
Treba vidjeti ako je mozda samo mikrofon, tada se promjeni konektor punjenja za 200-300kn i to je to. Ako pak nema zvuka, i ne mozes stisnuti "speakerphone" opciju, onda je audio IC za zamjeniti i tada se racuna cijena 500-600kn +.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2021., 12:39   #345
Quote:
Juventino85 kaže: Pogledaj post
Mikrofon uopce ne radi ili ponekad?
Treba vidjeti ako je mozda samo mikrofon, tada se promjeni konektor punjenja za 200-300kn i to je to. Ako pak nema zvuka, i ne mozes stisnuti "speakerphone" opciju, onda je audio IC za zamjeniti i tada se racuna cijena 500-600kn +.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Prekida samo, npr 15 sec me druga osoba čuje a onda više ne…misliš da je do konektora punjenja ?? Dok mi je dob na punjacu a koristim npr youtube, postotak baterije ostaje isti, nit se puni vise nit se prazni….također do sad sam promjenio par kabela za punjenje jer poslije nekog vremena uopce ga ne dektetira
__________________
::--::
xoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2021., 21:00   #346
evo popravio sam...dock i nova baterija 650kn...al sad me zeza signal, stalno pada od 4 crtice do 1 i onda pise nema usluge, pa za 5sec opet 4 crtice i tako stalno... a wifi je normalan stalno pun
__________________
::--::

Zadnje uređivanje xoc : 14.05.2021. at 21:00. Reason: .
xoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2021., 17:29   #347
Moguce i da je do rutera ali ako su propisno mjenjali dock odna su morao cijelu maticnu skidati pa je moguce da antenicu nisu dobro vratili.
Jesi probao i na druge rutere?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2021., 23:14   #348
išao sam promjeniti sim ali nije do toga...wifi mi normalno radi ali mreža gubi signal..one 4 točkice se smanjuju od 4-1 pa pise nema signala pa opet 4-1 i tak stalno,budem u ponedeljak zvao servis za to, jel možda trebam nešto u postavkama namjestit?
__________________
::--::
xoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2021., 23:10   #349
Nisam citao do kraja prijasnji post, i preskocio da wifi radi normalno .
GSM antena ti je na docku, pa moguce da im konektorcic antene nije lijepo legao kod baterije, to je dosta cesto. Odnesi i pitaj neka ti prekontroliraju opet.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2021., 06:57   #350
Ne znam gdje se i kome obratiti pa se nadam ovdje objasnjenju i napokon rijesenju!

Imam Iphone7 star tri godine i preko 2.500 fotki.. nedavno sam odlucila izraditi fotke i prebacim ih na USB da odnesem u foto studio.. a tamo hladan tus

SVE fotke su mi u HEIC formatu sto nigdje nitko ne moze ucitati i one se ne mogu izraditi!

Sta sad s toliko fotografija?
Nasla sam na internetu kako u postavkama promijeniti format ZA UBUDUCE, ali sto sam ovim od prije?
Spring is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2021., 08:08   #351
iPhone 7

Quote:
Spring kaže: Pogledaj post
Ne znam gdje se i kome obratiti pa se nadam ovdje objasnjenju i napokon rijesenju!

Imam Iphone7 star tri godine i preko 2.500 fotki.. nedavno sam odlucila izraditi fotke i prebacim ih na USB da odnesem u foto studio.. a tamo hladan tus

SVE fotke su mi u HEIC formatu sto nigdje nitko ne moze ucitati i one se ne mogu izraditi!

Sta sad s toliko fotografija?
Nasla sam na internetu kako u postavkama promijeniti format ZA UBUDUCE, ali sto sam ovim od prije?

Prebaciš ih sve iz heic u jpg
Na kompu.
svrljozgd is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2021., 08:15   #352
Quote:
svrljozgd kaže: Pogledaj post
Prebaciš ih sve iz heic u jpg
Na kompu.
Kako, moze malo detaljnije?🙈
Spring is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2021., 08:22   #353
Quote:
Spring kaže: Pogledaj post
Kako, moze malo detaljnije?

Samo u google upisi from heic to jpg i tamo ima svega
svrljozgd is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2024., 11:06   #354
Iphone 7

Pozdrav. U petak ujutro sam primijetila da nema na Viberu niti jedna ranija poruka. Sve su izbrisane. U koji god kontakt uđem nema nema niti jeden slike poruke sve empty. Što se tiče aplikacije Foto , fotografije su malo mutne. Nisu jasne izoštrene kao prije. Treći problem, jedna aplikacija sa sadrzajima je normalno radila u cetvrtak a u petak kad uđem samo me izbaci i stoji crn ekran. Zna li netko što bi moglo biti uzrok ovih problema? Hvala
Anita12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2024., 16:48   #355
Viber poruke i pozivi se obrisali sami od sebe

drugi i treći problem razjašnjeni.

samo ne znam zašto su viber poruke i pozivi u viber aplikaciji nestali? Dakle, nije većina mojih poruka i poziva Vibera nestala nego doslovce svi pozivi i poruke. Kao da je tek instaliran.

Je li moguće da Iphone automatski briše poruke i pozive aplikacije Viber ako na iphoneu ponestaje memorije (trenutno mi je zauzeto 31.6/32 gb, dakle manje od 400 mb slobodno).
Anita12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:28.