Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2013., 23:21   #241
Quote:
log off kaže: Pogledaj post
sto je to oralac, jel to nesto tradicionalno, s hrvatskog sela, ili je rijec o oralnom seksu definiranom po medunarodnim kriterijima
Sudeći po tvojim komentarima pretpostavljam da ni ti baš ne voliš sex ili ga nisi upražnjavao zadnjih 6 mjeseci kao autor teme
chipichips is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 23:57   #242
Quote:
chipichips kaže: Pogledaj post
Sudeći po tvojim komentarima pretpostavljam da ni ti baš ne voliš sex ili ga nisi upražnjavao zadnjih 6 mjeseci kao autor teme
ja sam eunuh i ne upraznjavam oralce i slicne narodne obicaje, nego otkud ti znas da je autor teme sest mjeseci bez seksa, ne moras odgovorit, neka to ostane izmedu vas dvoje
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 00:13   #243
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
nisam siguran hoću li ti uspjeti objasniti? kada se najedeš dovoljno govana onda shvatiš njihovu skrivenu vrijednost. mudrost nije neka osobita stvar. to je samo put bez kraja. ali da bi krenuo na put, moraš poći na izvor. na mjesto gdje izviru govna. tu, u neposrednom dodiru, u srazu sa šupkom, počinje gnothi seauton. put prema svjetlosti. ali prvo krećeš od govana. ona su primordijalna vrijednost. svjetlost nije garantirana. međutim, postoji kao potencija. obećanje. ona se ne moraju ispuniti. ali mogu.
ne znam bolje objasniti.
Savršeno si objasnio
__________________
.......................
savrsena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 00:35   #244
hvala svima na odgovorima i savjetima
meni seks nikad nije bio na prvom mjestu. nikad ne gledam cure po gradu, ne patim od toga da svaki dam imam odnose s nekom, ali kada smo skupa i ja pokusam inicirati nekakvu akciju u startu dobijem NE i to je to. moram priznat da to jako frustrira i svaki razgovor s njom ide prema odgovoru da se njoj ne da, da jednostavno nema zelje, da ona nije takva...
kad konacno dodje do seksa, iduci skorasnji pokusaj zavrsi izjavom "jucer smo, dosta ti je to, nisam.ja seks masina"
takodjer, u krevetu je pasivna. u pocetku sam je uspio nagovarati na neke prijedloge (nista posebno, samo da jije misionarski) ali sad uvijek dobijem odgovor "drugi put"...

ne znam, jako je sebicna, a ja fakat imam strpljenja i zelju to razgovorom rijesiti, no ona ne zeli pricati o tome.
Očajnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 00:53   #245
Nikakav razgovor ti neće tu pomoći.
Cura ti lijepo reće ona nije takva,ona to neradi pa pobogu nije sex mašina.
Imaj ti malo manje strpljenja.
__________________
Giving birth and nourishing, having without possessing,
acting with no expectations, leading and not trying to control: this is the supreme virtue.
resa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 01:13   #246
Sad se postavlja pitanje kaj znači imati strpljenja. Očito da se on mora jako puno strpiti. Naravno da nikad partneri nisu tak usklađeni da uvijek mogu oboje u isto vrijeme. Ali baš da svaki put ona veli pa jučer smo, to nikak nije dobro. Prošao sam takve slične stvari i "suša" od godine dana nije normalna. Posebno ne u braku. A on ako se zakopa u tak nekaj kako god da mu nije do seksa prečesto, rijetko prelazi u jako rijetko, pa prelazi u nikad pa ko moj kolega pređe 8 godina bez seksa sa samozadovoljavanjem i na kraju rastava. Čemu sve to? Ako već sada vidi da to ne ide i da je takva kakva je, onda ili mora prihvatiti da će seksa biti na kapaljku ako i toliko te eventualno u reproduktivne svrhe, ali ne iz gušta (znam i za takvu ženu) ili ga neće biti uopće pa će bit ekstra nesretan ili će prekinuti dok imaju vremena naći partnere koji ih zadovoljavaju. Čovjek mora popričati sa ženom i ona se mora izjasniti iskreno i jasno kaj njoj seks predstavlja ako joj ikaj predstavlja i jel možda ima averziju prema muškarcima pa bi radije sa ženama. Kada dobije te odgovore vjerojatno će bit pametniji kaj napraviti.
RiderInTheSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 01:23   #247
Quote:
_Silva_ kaže: Pogledaj post
Izvinjavam se, znam da je bilo ovakvih tema na forumu no ja nisam doznala uzrok i rjesenje mog problema.

Uglavnom, s deckom sam vec 3 godine u vezi i stvarno se obozavamo.
No velik problem u meni je to sto ja stvarno nista ne osjecam tjekom penetracje. Ma bas nista, ni ugodu ni uzbudjenje. Volim taj cin cisto iz razloga sto smo tako intimni i zato sto znam da on uziva. No znam da mu to ne mogu reci, jedino mi preostaje glumiti da uzivam.

Ja ne znam do cega to moze biti, do opustenosti nije nikako, upoznala sam svoje tjelo jako dobro. Kad je klitoris u pitanju mogu doziviti orgazam ali sex je meni nepotrebna stvar. Mi smo isprobali sve poze i sve tehnike ali opet nista. Do njega znam da nije jer je stvarno nesebican i nista mu nemogu zamjerit da ne radi kako treba.

Pliz ako mi neko moze dati neki savjet, jer ja polako dizem ruke od svega.
Neznam ocu li ikad moci doziviti sex o kojem svi pricaju kao taj osjecaj "ugode i zadovoljstva" ?
Sex ti je nepotrebna stvar?! Nadi si aseksualnog decka i uskrati sebi i sadasnjem decku probleme
BoginjaBogovska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 02:47   #248
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
nisam siguran hoću li ti uspjeti objasniti? kada se najedeš dovoljno govana onda shvatiš njihovu skrivenu vrijednost. mudrost nije neka osobita stvar. to je samo put bez kraja. ali da bi krenuo na put, moraš poći na izvor. na mjesto gdje izviru govna. tu, u neposrednom dodiru, u srazu sa šupkom, počinje gnothi seauton. put prema svjetlosti. ali prvo krećeš od govana. ona su primordijalna vrijednost. svjetlost nije garantirana. međutim, postoji kao potencija. obećanje. ona se ne moraju ispuniti. ali mogu.
ne znam bolje objasniti.
aha, pricamo o metafizickim govnima koja se spoznaju lizanjem supka, ako postoji njihova skrivena vrijednost kako ti kazes, u tom slucaju mudrost je osobita stvar makar se radilo o govnima, a supak za govno sigurno je izvor svjetla, ali za onoga tko trazi prosvjetljenje supak je samo supak a hram mudrosti je isklesano dupe, koje nudi nadu u opipljivu vrijednost govana, bez isklesanog hrama to je cista metafizika s velikom rupom u sredini
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 16:58   #249
Quote:
log off kaže: Pogledaj post
ja sam eunuh i ne upraznjavam oralce i slicne narodne obicaje, nego otkud ti znas da je autor teme sest mjeseci bez seksa, ne moras odgovorit, neka to ostane izmedu vas dvoje
kako volim filozofe kao što si ti
kažeš ti da je oralac oliti oralni sex narodni običaj?... znaš li ti uopće što je to, ako i znaš, vjerojatno to ne radiš dobro, pa si zato tako frustriran oko ove seksualne teme
chipichips is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 20:00   #250
Jedan od razloga zašto sam ostavila svog bivšeg dečka je bio loš seks. Iskreno, nisam osjećala ništa osim neugodu. Pogotovo kod stimulacije klitorisa, doslovno sam imala traume od toga nakon njega

Bio je on divan i krasan, ali nismo si pasali. I to je to. Bilo mi je teško prekinuti s njim, ali danas shvaćam da je to bila ispravna odluka. S novim dečkom mi je seks odličan.

Ili je problem u tome ili u tvojoj psihi. Sudeći po tome da doživljavaš orgazam, nemam temelja prema kojima bih zaključila da ti dečko nema pojma što radi.
CatLover7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 20:13   #251
Quote:
chipichips kaže: Pogledaj post
kako volim filozofe kao što si ti
kažeš ti da je oralac oliti oralni sex narodni običaj?... znaš li ti uopće što je to, ako i znaš, vjerojatno to ne radiš dobro, pa si zato tako frustriran oko ove seksualne teme
oralni seks je seks, a seksom nastaju ljudi koji se udruzuju i postaju narodi, i sad ti meni kazes da seks nije narodni obicaj, i istina je, ne radim to dobro, los sam u pusenju
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 02:22   #252
Ja imam problem nisam bila frigidna sve dok nisam bila u vezi sa svojim sad vec bivsim. On je volio odnos bez predigre i to je uvjek bilo prebrzo nekako sam uspjela da se naviknem na pocetku al. Posto smo bili razdvojeni neko vrijeme prva dva odnosa nakon razdvajanja su bila previse dugacka odjednom i predivlja intenzivna. Naravno on je u tome sebican i ne vidi da meni to ne odgovara samo radi po svom. Glavni problem je sto kad ja sama masturbiram ne osjecam nista skoro a prije jesam. Nisam jos imala odnos u kojem bi mogla znati jesam li frigidna i u toj situaciji.
Sinaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 13:08   #253
Quote:
Sinaja kaže: Pogledaj post
Ja imam problem nisam bila frigidna sve dok nisam bila u vezi sa svojim sad vec bivsim. On je volio odnos bez predigre i to je uvjek bilo prebrzo nekako sam uspjela da se naviknem na pocetku al. Posto smo bili razdvojeni neko vrijeme prva dva odnosa nakon razdvajanja su bila previse dugacka odjednom i predivlja intenzivna. Naravno on je u tome sebican i ne vidi da meni to ne odgovara samo radi po svom. Glavni problem je sto kad ja sama masturbiram ne osjecam nista skoro a prije jesam. Nisam jos imala odnos u kojem bi mogla znati jesam li frigidna i u toj situaciji.
Došlo vrijeme da frigidne žene počnu piti ovo:

http://www.kamagra-gel-hrvatska.com/...ra-za-zene.php

ankamatich is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 14:16   #254
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
nisam siguran hoću li ti uspjeti objasniti? kada se najedeš dovoljno govana onda shvatiš njihovu skrivenu vrijednost. mudrost nije neka osobita stvar. to je samo put bez kraja. ali da bi krenuo na put, moraš poći na izvor. na mjesto gdje izviru govna. tu, u neposrednom dodiru, u srazu sa šupkom, počinje gnothi seauton. put prema svjetlosti. ali prvo krećeš od govana. ona su primordijalna vrijednost. svjetlost nije garantirana. međutim, postoji kao potencija. obećanje. ona se ne moraju ispuniti. ali mogu.
ne znam bolje objasniti.
Quote:
log off kaže: Pogledaj post
aha, pricamo o metafizickim govnima koja se spoznaju lizanjem supka, ako postoji njihova skrivena vrijednost kako ti kazes, u tom slucaju mudrost je osobita stvar makar se radilo o govnima, a supak za govno sigurno je izvor svjetla, ali za onoga tko trazi prosvjetljenje supak je samo supak a hram mudrosti je isklesano dupe, koje nudi nadu u opipljivu vrijednost govana, bez isklesanog hrama to je cista metafizika s velikom rupom u sredini

Filozofske debate su uvjek naj napaljujuce .
Ovo je opus odan supku .
Umirem doslovno hajd dajte jos ?

Ode an die Freude

Zadnje uređivanje lazan : 18.04.2016. at 14:42.
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 19:35   #255
Imam 20 godina i nemam puno iskustva. Sex sam imao svega 6 puta i iz nekog razloga svaki put sam imao problema sa svrsavanjem. Tijekom penetracije nista ne osjecam..cak sam probao i analni(jer je guza puno uza od vagine) ali i tada nisam nista osjetio.Zabrinut sam iskreno. Jedino uzivam u oralnom sexu i tako uvijek svrsim...Spavao sam sa 4 jako zgodne cure tako da je problem vjerovatno u glavi ali bojim se da obrezivanje koje sam radio kad sam imao 5 god nije ostavilo trajne posljedice..mozda odem do urologa
Ben87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 15:31   #256
Quote:
BoginjaBogovska kaže: Pogledaj post
Sex ti je nepotrebna stvar?! Nadi si aseksualnog decka i uskrati sebi i sadasnjem decku probleme
Neka se proba maziti po klitaću ili nešto drugo za vrijeme seksa.

A za ostalo, kakva je svrha veze bez seksa (il' s rijetkim seksom) ?
__________________
Dogovor je dogovor
MeMyselfNdSmile is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 17:52   #257
Quote:
_Silva_ kaže: Pogledaj post
Izvinjavam se, znam da je bilo ovakvih tema na forumu no ja nisam doznala uzrok i rjesenje mog problema.

Uglavnom, s deckom sam vec 3 godine u vezi i stvarno se obozavamo.
No velik problem u meni je to sto ja stvarno nista ne osjecam tjekom penetracje. Ma bas nista, ni ugodu ni uzbudjenje. Volim taj cin cisto iz razloga sto smo tako intimni i zato sto znam da on uziva. No znam da mu to ne mogu reci, jedino mi preostaje glumiti da uzivam.

Ja ne znam do cega to moze biti, do opustenosti nije nikako, upoznala sam svoje tjelo jako dobro. Kad je klitoris u pitanju mogu doziviti orgazam ali sex je meni nepotrebna stvar. Mi smo isprobali sve poze i sve tehnike ali opet nista. Do njega znam da nije jer je stvarno nesebican i nista mu nemogu zamjerit da ne radi kako treba.

Pliz ako mi neko moze dati neki savjet, jer ja polako dizem ruke od svega.
Neznam ocu li ikad moci doziviti sex o kojem svi pricaju kao taj osjecaj "ugode i zadovoljstva" ?
''prozrela'' si ga do srzi i znaš svaki njegov naredni potez.
... ili govori nešto ili se ponaša na način zbog kojeg te ''nesvjesno hladi''
Moraš mu reći šta te muči i ako te shvati, mogu se stvari popraviti bez zamjene partnera a ako i dalje ne ide... jbg, sačekaj malo, nemoj rebound vezu
Typhoon1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 19:44   #258
Quote:
Sinaja kaže: Pogledaj post
Ja imam problem nisam bila frigidna sve dok nisam bila u vezi sa svojim sad vec bivsim. On je volio odnos bez predigre i to je uvjek bilo prebrzo nekako sam uspjela da se naviknem na pocetku al. Posto smo bili razdvojeni neko vrijeme prva dva odnosa nakon razdvajanja su bila previse dugacka odjednom i predivlja intenzivna. Naravno on je u tome sebican i ne vidi da meni to ne odgovara samo radi po svom. Glavni problem je sto kad ja sama masturbiram ne osjecam nista skoro a prije jesam. Nisam jos imala odnos u kojem bi mogla znati jesam li frigidna i u toj situaciji.
Baš je bezobrazan taj dećko. Ja lizem pičku, pa ako oćeš prije nego ti ga stavim da se malo popališ
67th is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 06:36   #259
Quote:
_Silva_ kaže: Pogledaj post
Izvinjavam se, znam da je bilo ovakvih tema na forumu no ja nisam doznala uzrok i rjesenje mog problema.

Uglavnom, s deckom sam vec 3 godine u vezi i stvarno se obozavamo.
No velik problem u meni je to sto ja stvarno nista ne osjecam tjekom penetracje. Ma bas nista, ni ugodu ni uzbudjenje. Volim taj cin cisto iz razloga sto smo tako intimni i zato sto znam da on uziva. No znam da mu to ne mogu reci, jedino mi preostaje glumiti da uzivam.

Ja ne znam do cega to moze biti, do opustenosti nije nikako, upoznala sam svoje tjelo jako dobro. Kad je klitoris u pitanju mogu doziviti orgazam ali sex je meni nepotrebna stvar. Mi smo isprobali sve poze i sve tehnike ali opet nista. Do njega znam da nije jer je stvarno nesebican i nista mu nemogu zamjerit da ne radi kako treba.

Pliz ako mi neko moze dati neki savjet, jer ja polako dizem ruke od svega.
Neznam ocu li ikad moci doziviti sex o kojem svi pricaju kao taj osjecaj "ugode i zadovoljstva" ?
Mjenjaj decka, moras probati sa nekim drugim. Dodji meni haha
senseo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 01:22   #260
Mene uopce ne privlaci coitus.. nemam zelje za time.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger