Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2018., 02:36   #161
Quote:
Gazzascoin kaže: Pogledaj post
Mislim da sam svjestan svojih grešaka i spreman sam raditi na sebi i na našem braku. Spreman sam ispravit svoje greške.
Žao mi je što ona nije spremna više radit na našem braku i što nismo iz komunicirali na vrijeme to što nas je mučilo.
Žao mi je što će curice ispaštati zbog naših grešaka.
Za mene vrijedi ono u dobru i zlu i dok nas smrt ne rastavi. Pokušao sam u zadnja 4. mjeseca doprijeti do nje, ali sve je bilo uzalud. Ona je na žalost donijela svoju odluku i mislim da tu nema pomoći.
I meni je zao za vase curice. Prestani da je presujes svojim novim - JA. Ostavi joj vremena i postuj njenu odluku. Ako ima zara u njoj, obratice ti se. Ipak ste vi sigurno imali i dobra vremena, a ne samo losa. Ne drzi se braka na silu, trenutno ne mozes nista uraditi, osim da joj das vremena da razmislja. Zavisi koliko je toga u njoj sagorelo... mozda i ona ima nadu da moze da se popravi situacija medju vama. Ti znas kakav je ona tip i znas otprilike kako razmislja. Ja na primer, kada jednom isecem, ne postoji ta sila na nebu i na zemlji, koja bi me dovela do predomisljanja, a dugo mi trreba da se odlucim na rez. Ali, ima i zena, koje se podsete dobrih vremena, losa vremena im polako izblede u secanju i nemaju toliku tezinu. Zbog toga, budi tu, nemoj sasvim prekidati kontakt i nemoj je gnjaviti sa ciljem da se predomisli. To ona mora sama da resi u svojoj glavi, BEZ tvoj uticaja. Budi pazljiv, dobar, nezan, obziran prema deci, ona ce to sve videti direktno ili indirektno.

Ako je bas toliko zelis natrag, zato sto je volis, a ne zbog svog ega, onda radi po onome: "Tiha voda breg roni". I sada, pamet u glavu i tebi je potrebno vreme da sav taj bracni stres preradis u glavi. Savetujem ti da se ne posipas pepelom i da ne puzis, to zenama izgleda jadno i neubedljivo, jer si imao dovoljno vremena da puno toga popravis sa njom zajedno. Nista ne mora za uvek ostati tako, kako je sada, ali dozvoli vrremenu da zaleci ono sto je pokidano. Ona nije spremna raditi na vasem braku, jer je umorna od problema, od toga da se oseca nesrecnom, od tvog pritiska da popravite brak. Kao zensko poznajem i taj umor i taj pritisak. Zato ti kazem, da joj treba vremena, koje moras da joj das. Ako nastavis da je opsedas, ona ce se sve vise udaljavati od tebe. Ne pravi je ljubomornom, ne pokazuj joj da mozes sasvim lepo da zivis bez nje, ali ni da ne mozes da zivis bez nje. Milion puta razmisli o svakom postupku, dok je ona jos u toj fazi sada. Moguce je da u njoj prevagne ljubav i potreba za tobom, a moguce je i da nadje drugoga. Sa time moras da si nacisto. S obzirom da je duze vremena trajalo, dok je prekinula brak, verujem da ima jednu vrstu vezanosti za tebe, koja se nije sasvim pokidala. Razgovori sa psihologom ce joj razbistriti mozak, pa ce uraditi onako kako je najbolje za nju i za decu. Naoruzaj se strpljenjem i pusti se floskula "dok nas smrt ne rastavi". Meni posle svega, to zvuci ljigavo.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 09:10   #162
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
I meni je zao za vase curice. Prestani da je presujes svojim novim - JA. Ostavi joj vremena i postuj njenu odluku. Ako ima zara u njoj, obratice ti se. Ipak ste vi sigurno imali i dobra vremena, a ne samo losa. Ne drzi se braka na silu, trenutno ne mozes nista uraditi, osim da joj das vremena da razmislja. Zavisi koliko je toga u njoj sagorelo... mozda i ona ima nadu da moze da se popravi situacija medju vama. Ti znas kakav je ona tip i znas otprilike kako razmislja. Ja na primer, kada jednom isecem, ne postoji ta sila na nebu i na zemlji, koja bi me dovela do predomisljanja, a dugo mi trreba da se odlucim na rez. Ali, ima i zena, koje se podsete dobrih vremena, losa vremena im polako izblede u secanju i nemaju toliku tezinu. Zbog toga, budi tu, nemoj sasvim prekidati kontakt i nemoj je gnjaviti sa ciljem da se predomisli. To ona mora sama da resi u svojoj glavi, BEZ tvoj uticaja. Budi pazljiv, dobar, nezan, obziran prema deci, ona ce to sve videti direktno ili indirektno.

Ako je bas toliko zelis natrag, zato sto je volis, a ne zbog svog ega, onda radi po onome: "Tiha voda breg roni". I sada, pamet u glavu i tebi je potrebno vreme da sav taj bracni stres preradis u glavi. Savetujem ti da se ne posipas pepelom i da ne puzis, to zenama izgleda jadno i neubedljivo, jer si imao dovoljno vremena da puno toga popravis sa njom zajedno. Nista ne mora za uvek ostati tako, kako je sada, ali dozvoli vrremenu da zaleci ono sto je pokidano. Ona nije spremna raditi na vasem braku, jer je umorna od problema, od toga da se oseca nesrecnom, od tvog pritiska da popravite brak. Kao zensko poznajem i taj umor i taj pritisak. Zato ti kazem, da joj treba vremena, koje moras da joj das. Ako nastavis da je opsedas, ona ce se sve vise udaljavati od tebe. Ne pravi je ljubomornom, ne pokazuj joj da mozes sasvim lepo da zivis bez nje, ali ni da ne mozes da zivis bez nje. Milion puta razmisli o svakom postupku, dok je ona jos u toj fazi sada. Moguce je da u njoj prevagne ljubav i potreba za tobom, a moguce je i da nadje drugoga. Sa time moras da si nacisto. S obzirom da je duze vremena trajalo, dok je prekinula brak, verujem da ima jednu vrstu vezanosti za tebe, koja se nije sasvim pokidala. Razgovori sa psihologom ce joj razbistriti mozak, pa ce uraditi onako kako je najbolje za nju i za decu. Naoruzaj se strpljenjem i pusti se floskula "dok nas smrt ne rastavi". Meni posle svega, to zvuci ljigavo.
Hvala ti na savjetu.
Gazzascoin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 09:13   #163
Hvala i svima ostalima na savjetima, Wikeciha tebi pogotovo.
Gazzascoin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 15:54   #164
Quote:
Gazzascoin kaže: Pogledaj post
Mislim da sam svjestan svojih grešaka i spreman sam raditi na sebi i na našem braku. Spreman sam ispravit svoje greške.
Žao mi je što ona nije spremna više radit na našem braku i što nismo iz komunicirali na vrijeme to što nas je mučilo.
Žao mi je što će curice ispaštati zbog naših grešaka.
Za mene vrijedi ono u dobru i zlu i dok nas smrt ne rastavi. Pokušao sam u zadnja 4. mjeseca doprijeti do nje, ali sve je bilo uzalud. Ona je na žalost donijela svoju odluku i mislim da tu nema pomoći.
Nažalost, nema pomoći, vrč ide na vodu dok se ne razbije, jbg.

Odmori se.
Sa djecom budi što bolji što možeš, a sa ženom...
Vjerojatno bi ti bilo bolje da ju vidiš što manje.
Probaj dogovoriti neke opće termine razvoda, da bude ok za klince.
Misli na sebe, djeca trebaju uzor u tati, a ne nekoga tko će raditi silne prekovremene da bi omogućio svojoj bivšoj njene fix ideje...

Inače, što si više nasmijan, što si više opušten, to si privlačniji drugima.
Znam da ti je teško i da ti se svijet raspada, ali sada je vrijeme u kojem bi trebao biti jak.

Sjećam se davnog primjera i jednog društva (kasne 20e) u kojima su bili i jedan par koji je prekinuo.
On je na neko druženje doveo novu curu.
Stara cura ga je očima gutala.
Nakon tog druženje su se nekaj čuli, pričali, stvar je završila tako da je on prekinuo s novom curom i vratio se staroj.
Malo ljubomore radi čuda, bez obzira koliko to glupo zvučalo.

Što se prije složiš, što prije kreneš u akciju, biti će ti bolje.
Žena ti je donjela odluku, jbg.
No to ne znači da radi toga ti i tvoji klinci ne bi trebali biti sretni...
(koliko možete, naravno).

Quote:
Gazzascoin kaže: Pogledaj post
Hvala i svima ostalima na savjetima, Wikeciha tebi pogotovo.
Nema problema, sretno...
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:26   #165
Quote:
Gazzascoin kaže: Pogledaj post
I na to sam pomislio.
Kako osvjestiti nju da ostavlja bitnije vrijednosti u životu u zamjenu za izlaske, karijeru, kojih se ni u braku ne mora odreći? Ima li netko ideju?
Nikako jednako kao sto ona nije osvjestila tebe ...

Nisi slusao kad je trebalo da slusas

ovo citirano je istinito.I kod mene je bilo tako.... samo sto je tu konacnu kartu u jednom smjeru dobio kada sam nasla drugog....

Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Upravo tako

Kad nakon mnogih pokusaja shvatis da su tvoje rijeci nečujne
Da mu nije namjera nista poduzeti
Da se pravi da je sve ok
Da se nista ne mijenja
Ušutiš
I digneš ruke
Nakon tisucu pokusaja shvatis da nema smisla
xxdianaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 02:53   #166
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Jesi ti nekada cuo za rec - klimakterijum?
Sa druge strane, ni ti nisi bas cvecka. Kako ti je palo na pamet da joj odredjujes sa kime ce se druziti i izlaziti? Jesi li ti cuvar u zatvoru, gde si je utamnicio ili si toliko nesiguran, da je smatras lakom zenom, koja ce da te prevari zato sto izlazi sa NEUDATIM drugaricama? Od takve osobe se ja ne bih udaljila, nego bih te sutnula, da se samo pusi tvoj trag... Naravno da ne moze biti svoja, kada je tlacis zabranama, mesanjem u stvari koje te se ne ticu. Pa ne izlazi ona sa prostitutkama i lopovima, da bi imao pravo prigovarati joj. Saberi se covece, ti si taj koji je problem, a ne ona! Ne izvlaci iz naftalina stvari koje ti nisu smetale dok ti je bila poslusna zenica. Nego sada, kada se malo osamostalila u zrelijim godinama, sada ti odjednom ima poremecaj licnosti.
Ako bude htela da te prevari, neces joj ti sacuvati bracnu nevinost, time sto je maltretiras zabranama i odvajas od drustva.

Nemoj se zaludjivati glupostima kao sto su "varanje u dobrom braku", to je cista laz! Dobar brak je dobar i tu nema varanja. Samo oni koji ne zele da priznaju sebi istinu, misle da im je brak bio dobar pa se "desila prevara".

Otisla je da se oslobodi okova, jer ti nisi vise za nju bio muz, ljubavnik, prijatelj, ti si postao tamnicar. Nisi znao da je usrecis i to si dobro primetio, jer brak nije nesto sto se jednom postigne, pa se onda decenijama taljiga. Za brak se covek svaki dan bori, ti to izgleda mi ne znas, tebi se previse toga podrazumeva, a to nije tako. Prestani da zivis kroz tudja iskustva i da trazis opravdanja za sebe. Kod propasti jednog braka, OBOJE ste krivi, jer ga niste negovali. Ona se prepustila letargiji zbog tvog ugnjetavanja, a ti si pomislio da treba da se ponasas kao njen gospodar. Nismo mi "sve zene takve", nego ti nemas realan pogled na prava i obaveze u braku. Tako dugo dok ona ne skita po tudjim krevetima, ti nemas sta da joj zabranjujes. Sta ti se ne dopada joj mozes reci i zamoliti je da to promeni, ako ona to nece ti to moras prihvatiti ili je ostaviti. S obzirom na tvoj nacin ponasanja prema njoj, sigurna sam da to sa izlascima sa prijateljicama bez tvog "blagoslova", nije jedina stvar u kojoj si se ti ponasao tako nadmeno i glumio njenog gazdu. Naravno da je u njoj proradio revolt, jer je normalna osoba, svako bi se pobunio protiv toga. A i razlog ti je pecinski: Ne das joj da izlazi sa drugaricama zato sto su neke od njih neudate. Pazi molim te, kao da su one prostitutke koje se nude na svakom cosku! Sta ti je covece? Ovde glumis zrtvu, a ne vidis svoje greske. Nemas ih samo ti, nego i ona, ali ti cak ni ne vidis svoje greske koje si napravio. Mislim da je ona napravila najbolji moguci potez, sto je prekinula brak. Sada imate vremena da svako obradi svoju stranu te price i pokusaj da uneses malo realnosti u svoj deo prica. Razgovaraj malo sa psihologom o tome.

Kakav proljev..

Uglavnom, ženi si dosadio i našla si je drugog. Da bi zadržala moralnu superiornost nikada ti to neće priznati, jer žena ne smije ispasti loše niti u svojim, a još manje u tuđim očima. Reputacija je sve.

Radije će te pustiti da se grizeš od krivnje, nego da ti kaže da je problem u njoj.

Previše intime u braku dovodi do cimerskih odnosa. Pranje posranih gaća, prđenje jedno kraj drugog i gušenje u smradu, podrigivanje, smrad iz ustiju ujutro, plaćanje računa, govna u pelenama, pranje zubiju uz pišanje, itd. Sve to utječe na smanjenje strasti i uspostavljanje više nekakvih bratsko-sestrinskih odnosa, nego odnosa muž-žena.

Muškarac da bi bio zadovoljan uglavnom želi dvije stvari - pun želudac i prazna jaja.

Žene žele znatno znatno više tako da su za rastavu gotovo uvijek jedini krivci žene, nitko drugi. Eventualno majke čijih se skuta njihove kćerkice tako grčevito drže pa onda još i zajedno kuju planove kako će zajebati zeta/budućeg bivšeg muža.

U osnovi, za punicu si samo nužno zlo koje će napraviti dijete i jednom kada tu funkciju ispuniš samo si višak (možeš krepati), a za ženu si skrbnik (bankomat) te ako tu podbaciš sva je prilika da će te naguziti. Neće to naravno navesti kao razlog, nego emocionalno udaljavanje itd., ali kad imaš novce žene će ti tolerirati i da imaš ne jednu, nego tri ljubavnice. Ako si slabijeg imovinskog stanja, traži ti se i dlaka u jajetu.

Dakle, potrebni su ti status (za kojeg će žena ubiti ako može) i pare. Status se u društvu prenosi sa muža na žene, što znači da žena dobiva onoliko poštovanja koliko društvo smatra da njen muž zavrjeđuje. (žena generala - generalica, itd.)

Ako nađe boljeg smetat će joj što udiše i isti zrak kao i ti, tako da nemoj misliti da je problem u tebi. Kasnije kada se skrasi sa tim novim, nakon 7-8 godina i pred njim će početi prditi, pišati, podrigivati, itd. i onda se vraćamo opet na početak.

Ljudi žele uzbuđenja, a ne shvaćaju da ih nitko nikada neće voljeti kao supružnik kojeg ostavljaju. Možda će im uvaliti veću ili deblju kitu ili će im platiti skuplje cipele, ali neće ih njegovati kada padnu od starosti ili bolesti.

Na djecu uglavnom ne misli nitko, već se samo opravdavaju pred sobom i svijetom dok je pravi razlog njihovo "pravo na sreću".

Ne želim te još dodatno deprimirati, ali činjenica je da si kao muškarac u očima svih onih baba po CZSS i sudovima glavni, dežurni i odgovorni krivac za sve pa da si najbolji na svijetu. Pusti Sevinog Milana, taj ima para, za njega su drugačija pravila igre. Ti si nitko i ništa, običan anonimus sa parom pogrešnih kromosoma.

Žena će ti imati potporu obitelji, prijatelja, institucija. (jadna, koliko se patila)

Ti si luzer koji nije uspio sačuvati brak. (sebičan gad, sigurno je nešto skrivio)

To su ti glavni stereotipi, jebiga.

Žene gledaju prvo sebe (užitak) pa tek onda djecu, a ti si stari moj posljednja rupa na svirali i to si bio od prve kave pa sve do kraja. Ovo su sve grube istine i malo tko će ti to priznati, ali to je tako.

Nabijanje grižnje savjesti, napade na muškost (pravo muško ovo ono), i ostala sranja pusti da oteku sa vodom u wc školjci, jer tamo im je i mjesto.

Gledaj sebe, imaš samo jedan život. Nađi si drugu žensku, a ovu odjebi.

Zapamti, žene ti nisu niti ne mogu biti supstitut za majku. Sasvim drugačija pravila igre. Također, nemoj imati sentimenta jer ti je bivša majka tvoje djece, ona ga za tebe neće imati. Da se ne zanosiš.

Ajd, sretno.
Knosos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 17:50   #167
Knosos pogodio si prilično puno toga, makar to žene neće nikada priznati.
No, da odmah naglasim, nisu sve žene iste.
Ali postoji veliki broj žena kojima je "status" jako važan. I da, prihvatit će i da ih muž vara, glavno da je direktor, faca, da ima lovu,, poziciju koju i ona time dobiva.
Razlika je samo u tome što su se vremena promijenila pa su mnoge žene same po sebi postale uspješne i imaju karijere i položaje i bez muških uloga u svom životu.
No, bazično žene ipak vole osjećati "sigurnost", a ona se vezuje za tu materijalnu stabilnost, jer im takav muški primjerak može osigurati dobru egzistenciju i za djecu.
Jedino u čemu se varaš je to da žene ne misle toliko o djeci...o, da itetako misle o svojim mladuncima na način da ih zaštite i da im pruže što veću udobnost i sigurnost, a ona je opet vezana za ono gore navedeno.
Sa naglaskom da se sve mijenja...i da ima sve više muškaraca koji traže alfa ženku koja će njih prehranjivati
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 18:32   #168
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Knosos pogodio si prilično puno toga, makar to žene neće nikada priznati.
No, da odmah naglasim, nisu sve žene iste.
Ali postoji veliki broj žena kojima je "status" jako važan. I da, prihvatit će i da ih muž vara, glavno da je direktor, faca, da ima lovu,, poziciju koju i ona time dobiva.
Razlika je samo u tome što su se vremena promijenila pa su mnoge žene same po sebi postale uspješne i imaju karijere i položaje i bez muških uloga u svom životu.
No, bazično žene ipak vole osjećati "sigurnost", a ona se vezuje za tu materijalnu stabilnost, jer im takav muški primjerak može osigurati dobru egzistenciju i za djecu.
Jedino u čemu se varaš je to da žene ne misle toliko o djeci...o, da itetako misle o svojim mladuncima na način da ih zaštite i da im pruže što veću udobnost i sigurnost, a ona je opet vezana za ono gore navedeno.
Sa naglaskom da se sve mijenja...i da ima sve više muškaraca koji traže alfa ženku koja će njih prehranjivati
Misle o mladuncima do određene dobi, ali onda misle i o osvježavanju genetskog bazena sa novim rasplodnikom. Zato su šanse za zatrudnjivanje sa ljubavnikom dokazano znatno veće nego sa dugogodišnjim partnerom sa kojim već imaju dijete.

Inače, užitak i zabava su uvijek na prvom mjestu. Koliko samo primjera znam gdje "majke" djecu tutnu bakama da bi one mogle izlaziti van sa prijateljicama i to bez trunke grižnje savjesti. Još je najgore što se sve žale na mamine sinove, a utjecaj kakav majke imaju na svoje kćeri je nemjerljivo veći, da ne spominjem kako su upravo žene te koje dovlače svoju familiju ispod krova, a muževljevu šikaniraju koliko god mogu.

Alfa ženke (iako mi je taj naziv načelno ogavan jer degradira čovjeka na razinu životinje) su najnesretnije žene na svijetu, jer jako jako teško pronalaze ravnopravnog partnera (zapravo, realno niti ravnopravno nije dovoljno dobro - mora biti obrazovaniji, bogatiji, inteligentniji, itd.). Niti jedna žena ne želi biti majka svom mužu pa ako se žena pored svog muškarca osjeća kao "alfa" odnosno "dominantna" tada ga niti ne doživljava kao muškarca, što znači da ga ne poštuje, a onda ga ne može niti voljeti. Žena želi muškarca koji će joj imponirati (uglavnom statusno, ali može i intelektualno - ako intelekt prati status).

Djeca se, nažalost, jako jako često koriste kao opravdanje za zadovoljavanje vlastitih sebičnih poriva i potreba. Nerijetko i kao sredstvo osvete muškarcu.

Sigurnost vole svi, samo što se muškarci da bi do nje došli oslanjaju na sebe, dok žene muškarce koriste kao sredstvo preko kojeg dolaze do sigurnosti.

Donositi odluke i snositi odgovornost za svoje postupke nije nešto što su žene imale u vidu kada su počele pričati o ravnopravnosti.
Knosos is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 02:49   #169
Majstore, bit ću kratak:

Prva stvar: žena ti se poševila s nekim ili je došla jako blizu toga. Vjerojatno joj se desio kuršlus u mozgu i ne može preći preko grižnje savjesti pa se naglo ohladila od tebe jer ju je sram.

Druga stvar: kad te već odjebala, ne budi cendravac nego se ponašaj kao odrasli muškarac. Neće? Neće. Tko je šljivi. Zapamti, ONA više ne želi biti s tobom, kakav god ti bio i kako god to moderne ratnice za ženska prava opravdavaju. Budi "alfa", nađi najbolja riješenja za odvajanje i to je to. Što više vremena provodi s djecom, a u to vrijeme se pobrini da stvaraju najljepše uspomene iz djetinjstva. Neće pamtiti mamu kako im je svaki dan kuhala ručak, nego će pamtiti one dane s tatom. Vrijeme brzo prođe, odrasti će, shvatit će što se desilo i to kako si se ti ponio prema njima. Ostatak vremena posveti sebi i uživaj u životu.

Poanta: ne cendraj tu na forumu nego uzmi kontrolu nad situacijom i svojim životom.
MicekZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 13:26   #170
Quote:
Knosos kaže: Pogledaj post
Previše intime u braku dovodi do cimerskih odnosa. Pranje posranih gaća, prđenje jedno kraj drugog i gušenje u smradu, podrigivanje, smrad iz ustiju ujutro, plaćanje računa, govna u pelenama, pranje zubiju uz pišanje, itd. Sve to utječe na smanjenje strasti i uspostavljanje više nekakvih bratsko-sestrinskih odnosa, nego odnosa muž-žena.

Muškarac da bi bio zadovoljan uglavnom želi dvije stvari - pun želudac i prazna jaja.

Žene žele znatno znatno više tako da su za rastavu gotovo uvijek jedini krivci žene, nitko drugi. Eventualno majke čijih se skuta njihove kćerkice tako grčevito drže pa onda još i zajedno kuju planove kako će zajebati zeta/budućeg bivšeg muža.

Dakle, potrebni su ti status (za kojeg će žena ubiti ako može) i pare. Status se u društvu prenosi sa muža na žene, što znači da žena dobiva onoliko poštovanja koliko društvo smatra da njen muž zavrjeđuje. (žena generala - generalica, itd.)
Kako odvratan post, kakva mržnja prema yenama!
Ne zna se sta je gore!
Žena može i sama da zasluži status, nije nam potreban muskarac! Ili si ti čuo samo za žene koje rade na kasi ili u butiku?!

Da sve žele status, 4/5 ljudi u braku ne bi bilo u braku!

Muskarac kojima je dovoljan samo seks i hrana je robot, en muskarac.
Tek je jadan onaj koji ceka na zenu da mu skuva, umesto da se sam baci na posao!
Placanje racuna je nesto toliko obavezno, da tu uopste nema dileme mora li ili ne, a nema ni reci da ubija strast!
Ostale ubice strasti se mogu smanjiti, a neke se ne mogu izbeci, sve je stvar dogovora, a nesto i biologije.
Pelene kao ubice strasti-ko se toga boji, neka ne pravi decu (inace smatram da deca uticu na smanjenje seksa, bar neko vreme, a imamo i temu o tome!)
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 13:35   #171
Brak bez ljubavi je mučenje. Ako te ne voli pusti je.
just Maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 23:12   #172
Quote:
just Maja kaže: Pogledaj post
Brak bez ljubavi je mučenje. Ako te ne voli pusti je.
I to je zapravo najbolji savjet.
Knosos is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 17:49   #173
Quote:
just Maja kaže: Pogledaj post
Brak bez ljubavi je mučenje. Ako te ne voli pusti je.

Da bi čovjek riječ rekao..
ludvet2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2018., 10:13   #174
Quote:
Gazzascoin kaže: Pogledaj post
Otiči čemo možda i zajedno, ali na žalost i za to je kasno. Ona je več odlučila da ne želi ostati u braku, ja sam taj koji još uvijek ne može to prihvatiti.
Za bračnu terapija trebaju obje strane željeti ostati u braku.
Ne nužno. Bračna terapija može pridonijeti i tome da razvod braka bude manje traumatičan za sve uključene (vas dvoje i djecu). Jedino oboje morate pristati otići na nju.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 01:32   #175
i meni ovo zvoni na gotovu stvar. Mozes pokusati inicirati razgovor i pitati ju zeli li rastavu cisto da posve znas na cemu si. Sumnjam da su tu neki poremecaji u pitanju. I da jesu... takav stav kojeg ima ne vodi sretnom odnosu. Mozda bi s godinama bilo jos gore ako se i nastavi. Iako... mozda bolje da ju nista i ne pitas. Prestani traziti svoj prostor oko nje i daj joj slobodu koju zeli (ukratko... odustani od bilo kakve namjere da ista popravis, da to zeli... dala bi ti prostora). S vremenom kad se uspije srediti (ako joj je to namjera) mozda pokaze zelju raditi na vasem odnosu. Ako trebas sili razgovor i neki odnos... vjerojatno ce biti samo jos gore...

If you need to force it, its probably shit.

A naravno, moguce da te je i prevarila. Mozes to preispitat, a mozes pokupit svoje dostojanstvo i posvetit se klincima i nastaviti sa svojim zivotom. U svakom slucaju, cini mi se da ne mozes napraviti nista.
anna94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 08:29   #176
Quote:
Gazzascoin kaže: Pogledaj post
Mislim da sam svjestan svojih grešaka i spreman sam raditi na sebi i na našem braku. Spreman sam ispravit svoje greške.
Žao mi je što ona nije spremna više radit na našem braku i što nismo iz komunicirali na vrijeme to što nas je mučilo.
Žao mi je što će curice ispaštati zbog naših grešaka.
Za mene vrijedi ono u dobru i zlu i dok nas smrt ne rastavi. Pokušao sam u zadnja 4. mjeseca doprijeti do nje, ali sve je bilo uzalud. Ona je na žalost donijela svoju odluku i mislim da tu nema pomoći.
Nazalost meni ovo sve skupa izgleda kao da je ona dugo pokusala prokomunicirati s tobom a ti je nisi dozivljavao.
I ona druga tema koju si otvorio svjedoci o tome.
Njeni izlasci s frendicama su vec bili naredna faza, u koju je skrenula nakon sto je vjerojatno bezuspjesno pokusavala doci do tebe godinama, tj ostvariti kontakt s tobom.
Iz odredjenog razloga, niste se mogli pronaci i ti je nisi cuo - shodno tome, ona se iscrpila i odustala, jer je dosla do kraja svojih mogucnosti. Njezino ponasanje o kojem pises svjedoci o tome.
Tesko da tu ima povratka, pokusaj odraslo i dostojanstveno odraditi razvod i biti dobar otac svojoj djeci.

Tema koju si otvorio uz ovu - realno, nije bitno s kime ti izlazi zena ako su vam odnosi dobri. Moze izlaziti i s 5 mladih visokih tipova koji joj se upucavaju ali ako je povezana s tobom, nece sigurno nista napraviti. Problem je sto si ti svjestan da u vasem odnosu stosta nije u redu i da nisi bio bas ok prema njoj pa trazis vanjskog krivca gdje god stignes.

Ne moze nitko 'uvjeriti' tvoju zenu da joj je brak los ako je on dobar. Nema jebene sanse.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 17:52   #177
to je normalno, ne budi budala.
zmay is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2018., 14:31   #178
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Nazalost meni ovo sve skupa izgleda kao da je ona dugo pokusala prokomunicirati s tobom a ti je nisi dozivljavao.
I ona druga tema koju si otvorio svjedoci o tome.
Njeni izlasci s frendicama su vec bili naredna faza, u koju je skrenula nakon sto je vjerojatno bezuspjesno pokusavala doci do tebe godinama, tj ostvariti kontakt s tobom.
Iz odredjenog razloga, niste se mogli pronaci i ti je nisi cuo - shodno tome, ona se iscrpila i odustala, jer je dosla do kraja svojih mogucnosti. Njezino ponasanje o kojem pises svjedoci o tome.
Tesko da tu ima povratka, pokusaj odraslo i dostojanstveno odraditi razvod i biti dobar otac svojoj djeci.

Tema koju si otvorio uz ovu - realno, nije bitno s kime ti izlazi zena ako su vam odnosi dobri. Moze izlaziti i s 5 mladih visokih tipova koji joj se upucavaju ali ako je povezana s tobom, nece sigurno nista napraviti. Problem je sto si ti svjestan da u vasem odnosu stosta nije u redu i da nisi bio bas ok prema njoj pa trazis vanjskog krivca gdje god stignes.

Ne moze nitko 'uvjeriti' tvoju zenu da joj je brak los ako je on dobar. Nema jebene sanse.
"nije bitno s kim izlazi žena,ako su vam odnosi dobri."

Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2018., 23:00   #179
Quote:
Racchella kaže: Pogledaj post
"nije bitno s kim izlazi žena,ako su vam odnosi dobri."





Sad but true


Sent from my iPhone using Tapatalk
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 04:40   #180
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
U tih par dana koliko si na forumu do danas si se bavio samo sobom, a danas najednom ova drama. Samo ne znam kud ste prije stigli svak svojem psihijatru zbog drame iz ove teme.

Tako da, ako trolaš, to radiš loše
haha joj zena muzu kaze u ljutnji ne volim te i zbog toga ici psihijatru? sta bi bilo da mu je opalila samarcinu zvao bi policiju .

mislim da se ovdje kuha jos odavno.
Lisa T. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:39.