Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2018., 22:08   #4641
Quote:
MisMali2 kaže: Pogledaj post


A sad trk poraditi na općem dobru ako želiš da ljubav ostane obostrana


Quote:
silver777 kaže: Pogledaj post
Meni je jako dobar Lancome effacernes (u crnoj tubi). Jedini koji mi se ne nakupi. Ima ga 15ml i zaista iako je skup jako jako dugo može trajati
Bacila malo oko po Internetu.
Fiju... Zvuči predobro da bi bilo istinito.
Ima li još možda koga tko može potvrditi iskustvo?
__________________
Progress over perfection.
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 23:53   #4642
Quote:
Ye Yo kaže: Pogledaj post




Bacila malo oko po Internetu.
Fiju... Zvuči predobro da bi bilo istinito.
Ima li još možda koga tko može potvrditi iskustvo?
Meni je od svih probanih najbolji. A ne mora značiti da će i tebi. Ovisi tko što voli, tipu kože, vrsti podočnjaka. Dosad sam imala mac pro longwear, ysl eclat, maybelline fit me, maybelline age r., Clinique airbrush. Isprobala sam ih dosta i ponovno se vratila Lancomu. Probaj si tester. Vidi i Clarins korektor. On je dosta hvaljen.
silver777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 02:16   #4643
Silver,
thanks na usporedbi s drugima!
Vrlo, vrlo obećavajuće.
__________________
Progress over perfection.
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 00:12   #4644
Quote:
Ye Yo kaže: Pogledaj post
Silver,
thanks na usporedbi s drugima!
Vrlo, vrlo obećavajuće.
Ništa draga. Javi baš ako isprobaš.
silver777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 15:11   #4645
Quote:
edition limitee kaže: Pogledaj post
Jel probao netko od makeup revolutiona conceal and define aka shape tape dupe, vidim da su na pink pandi najsvjetlije nijanse rasprodane? Pogledala sam par recenzija tog korektora i uglavnom su ga hvalili i uspoređivali sa shape tapeom. Militraža je 3 ml što je duplo manje od standardne militraže no to mi ne smeta previše ako je proizvod zbilja dobar. Tako da rachela ako tražiš jeftiniju verziju shape tapea onda bi to bio taj od makeup revolutiona.
Da, čula sam za taj. Neki kažu da je isti neki da ima slabije pokrivanje. Ali na listi mi je definitivno
__________________
''There's a sucker born every minute'' p.t.b.
Rachela is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 12:46   #4646
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Kakve su nijanse kod nas dostupne maybelline age rewinda?

Imam tamne podočnjake, malo sam tamnija. Volim fit me u nijansi sand. Trenutno sam na eveline 2u1 iluminator i korektor u nijansi nude i to mi je super stvar. Cijena je stvarno bezveze a proizvod je genijalan.

A kakav je pak izbor nijansi ovog bourjois korektora koji hvalite? Heathy mix puder sam 53-54, sad svjetliji jer je zima. A njihov sam isti taj korektor probala ali nekada davno i sjećam se da mi se uvlačio u crte tako da ga nisam kupila.
Odgovorit ću sama sebi za maybelline. Možda još nekoga bude zanimalo. Izbor nijansi u mojoj bipi je nikakav. Imali su samo jednu nijansu a zove se nude ako se ne varam. Pretamna mi je za podočnjake ispala, ali bit će ok za pokriti ovako neke nepravilnosti na licu. Kupila samo jer su imali popust na maybelline pa rekoh da probama teksturu. Sada gledam njihov službeni web, za američko tržište ima hrpa nijansi, a ako odem na maybelline Eu od tog korektora samo light i nude.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 16:47   #4647
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Odgovorit ću sama sebi za maybelline. Možda još nekoga bude zanimalo. Izbor nijansi u mojoj bipi je nikakav. Imali su samo jednu nijansu a zove se nude ako se ne varam. Pretamna mi je za podočnjake ispala, ali bit će ok za pokriti ovako neke nepravilnosti na licu. Kupila samo jer su imali popust na maybelline pa rekoh da probama teksturu. Sada gledam njihov službeni web, za američko tržište ima hrpa nijansi, a ako odem na maybelline Eu od tog korektora samo light i nude.
hvala na opisu, mene je bas zanimalo. Ja sam zimi negdje izmedju HM52-53, maslinasti podton doduse, ali sam ga bas gledala kao neki "ljetni", tamniji korektor za podocnjake. Ali ocito bi i meni ta nude nijansa bila pretamna, steta. Iskreno i cinila mi se pretamna u drogeriji, ali pod onim njihovim svjetlima nema sanse donijet neki kvalitetan zakljucak
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 17:40   #4648
Ja sam HM53 i meni je ta nijansa taman, samo sto nisam bas zadovoljna sa samim korektorom


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 20:43   #4649
Imam ja MUR conceal & define, nemam shape tape pa ne mogu usporediti, meni je dobar , ali malo me smeta količina za cijenu. Catrice je 5 ml, Maybelline 6 (i neš sitno), ovih 45 kn za 3 ml.. ne znam, vidjet ću koliko će mi trebati da ga potrošim, al znam da kroz catrice dosta brzo prođem. Ja sam uzela C6 i dosta je sličan Maybellineovom Age rewindu u Light.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 15:11   #4650
Ja sam si napokon uzela Age rewind i malo sam razočarana, možda nisam dobro istražila, ali mislila sam da je to kremasti korektor, no zapravo je mat samo laganije teksture. A išla sam za tim da bude neki natural fresh finish. Čini se da ću ipak morati probati Fit me korektor.
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 16:05   #4651
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ja sam si napokon uzela Age rewind i malo sam razočarana, možda nisam dobro istražila, ali mislila sam da je to kremasti korektor, no zapravo je mat samo laganije teksture. A išla sam za tim da bude neki natural fresh finish. Čini se da ću ipak morati probati Fit me korektor.
Probaj Burjois radiance reveal. Pokrivna moc, a nije mat i ne isusuje. Otkrice.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 17:22   #4652
Ide na popis, probat ću svakako.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 19:37   #4653
Meni je maybelline bas kremast?! Uopce ne izgleda mat... ali mi ne pokriva bas podocnjake


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:15   #4654
Da i ja pohvalim radiance reveal
Fantastično prekriva, posvjetljuje, hidratantan, za sada broj 1 kod mene, i meni je otkriće
ForrestCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:18   #4655
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ja sam si napokon uzela Age rewind i malo sam razočarana, možda nisam dobro istražila, ali mislila sam da je to kremasti korektor, no zapravo je mat samo laganije teksture. A išla sam za tim da bude neki natural fresh finish. Čini se da ću ipak morati probati Fit me korektor.
Ne znam jel mene kod age rewinda više razočarala tekstura koja nije ništa posebno u odnosu na druge korektore ili ona spužvica koja ničem ne služi. A jako hvaljen, ne znam zašto
ForrestCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:48   #4656
Meni nije AR los, gust je i kremast, sto se mene tice pokrivanje je solidno, jedino sam mislila da ce bit vise lominous. Kod mene ima ocjenu 4/5.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 18:14   #4657
Meni je Artdeco Perfect Teint bezveze Ponadala sam se.. Ne pokriva mi bas crvenosmedje podocnjake. U pocetku je sav vlazan i djeluje hidratantno i onda kad se za par sati posusi izgledam perutava. Al oke, cu ga potrositi kad malo zatopli i kad upiknem AAE kremicu.
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 13:58   #4658
Quote:
edition limitee kaže: Pogledaj post
Jel probao netko od makeup revolutiona conceal and define aka shape tape dupe, vidim da su na pink pandi najsvjetlije nijanse rasprodane? Pogledala sam par recenzija tog korektora i uglavnom su ga hvalili i uspoređivali sa shape tapeom. Militraža je 3 ml što je duplo manje od standardne militraže no to mi ne smeta previše ako je proizvod zbilja dobar. Tako da rachela ako tražiš jeftiniju verziju shape tapea onda bi to bio taj od makeup revolutiona.
ja baš isto gledam, htjela bih probat taj, u nijansi C1 pa ću čekat da dođe na PP
kefica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 20:53   #4659
Jel netko možda probao charlotte tilbury the retoucher?
kanelbulle is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 00:37   #4660
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ja sam si napokon uzela Age rewind i malo sam razočarana, možda nisam dobro istražila, ali mislila sam da je to kremasti korektor, no zapravo je mat samo laganije teksture. A išla sam za tim da bude neki natural fresh finish. Čini se da ću ipak morati probati Fit me korektor.
Fit me isušuje, uvaci se u bore ( ja ga ne setiram s nicim, ali ne setiram ni age rewined pa se ne uvlaci), na licu stoji krace, a prikvrivanje mi je isto ko age rewind. Ja sam mi dala sansu par puta al puno je lošiji.
medgil is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:24.