Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 23:17   #41
ova le mika je dost dobra, skroz drukciji stil od svih ostalih u gradu, neces se nazderat nuzno od jedne palacinke tam, ali kak je receno spoj okusa i sam dizajn je vrh, i sastojci su ofc kvalitetniji
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 22:32   #42
Le mika, ništa posebno, takve bi trebale biti sve palačinke. stvarno ništa ekstra. dobri sastojci i smjesa. ništa više od toga. prekočit ću ubuduće. za 35 kn koliko im je prosječna palačinka, napečem si ih doma koliko me volja
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 14:09   #43
Dala sam jos jednu sansu Choco cafeu, medutim nakon ocajnog kolaca ostala sam razocarana i palacinkama.
Usluga u Teslinoj je losa, cekala sam na palacinku vise od pola sata, prostor je definitivno premal i ekipa je sjedila i vani na terasi, a ulazna vrata su bila otvorena non-stop. Kuzim da je tako lakse konobarima koji ulaze-izlaze, al bila je vecer i temperatura je bila oko 6-7 stupnjeva pa je malo bizarno da su sirom otvorena vrata. Sjedila sam unutra s jaknom na sebi i smrzavala se iscekujuci palacinke.
Osoblje balavo, zafrkavaju se iza sanka, a palacinke osrednje, dosta skrtare na nadjevima.
Sve u svemu, probala i ne vracam se.

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 00:52   #44
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
meni su užasne....tijesto žilavo, gumeno, debelo, neukusno, bez jaja....nikad gore palačinke....bila jednom i nikad više...

odlične sam jela u celju u hotelu europa.....kad god sam tamo, obvezno idem na kavu i palačinke.....
slazem se. galapagos najlosija palacinkarnica ikad. sad mi je blizu i bio nedavno. i sumnjam da cu opet. tijesto onak i full siromasno namazana palacinka za van. vise namazem i kad ih nastancam 30 nabrazaka za goste. dodje mi da otvorim odmah pored duplo bolje palacinke

milky je zakon. to je palacinka da se zasitis slatkog. ne uzimam s puno svega. linolada i neki dodatak eventualno. ali volim da bude dobro namazana palacinka, a ne za 20tak kn dobit prst namaza.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 02:19   #45
Uskoro idem u Zagreb, u koju palačinkarnicu biste mi preporučili otići s ekipom? Bio u Milkyju jednom ja mislim na Dubravi (ne znam da li sam dobro zapamtio koji je kvart bio, iskreno slabo poznajem Zgb), i bilo je super ali jako usko i malo prostora i čekali smo red ful, ali znam da su sad otvorili još tih podružnica.

Kakva je La creperie? Nitko nije spominjao?

Di su najveće, di su najbolje, di su najjeftinije?

I još jedno bitno pitanje, gdje stave pravu Nutellu, a gdje samo čoko-namaz!!


P.S. S obzirom da je tema Palačinkarnice, a ne Palačinkarnice u Zagrebu, samo ću navesti da u Splitu znam za tri palačinkarnice: Stari Plac, Bajamina (ex Bajadera, promijenili ime prije neki dan, valjda zbog autorskih prava), i Palačinke Denis.

Palačinke Denis su preobične, kao da sam si ih doma napravio, ali dobra je stvar što dobiješ i sok besplatno. Stari Plac su bombastične, ali ne stavljaju pravu Nutellu nego neku jeftinu fejk i to se ful osjeti! U Bajadere nisam još bio ali namjeravam!

Vlasnici dobrih palačinkarnica, znajte, PULI KRONIČNO FALI PALAČINKARNICA. Ljudi idu jesti palačinke u restoran Jupiter jer nemaju ni jednu službenu palačinarknicu (imaju neke za američke ali nije to to, mislim na baš ovako nešto konkretno tipa Milky). I da, palačinke u Jupiteru meni ne valjaju, jer isto tako NEMAJU PRAVU NUTELLU što me toliko živcira, a i tijesto nerijetko zna biti pregusto i brašnasto, ne volim ih nikako iako super izgledaju.

Prijedlog za palačinarnice: Ako već mislite štediti na Nutelli, stavite posebnu cijenu za palačinku s Nutellom i palačinku s čokoladnim namazom!! Neka ova s Nutellom bude skuplja par kuna. mislim da je grozno zvati Nutellom nešto što nije Nutella! Kako to zakonski nije zabranjeno!?

MALO SAM SE UFURAO ISPRIČAVAM SE ALI SAM JAKO GLADAN
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 08:01   #46
mislim da su najveće palačinke u milky wayu, moj subjektivan dojam i meni su tamo naj, jer ne škrtare na ničemu
doduše nisam bila još kod mike u ovoj novoj... e a koliko ja znam, i choco cafe, i milky way, i činkica stavljaju pravu nutellu, a možeš uzeti i lino ladu (ako ti je zanimljiva), nitko od njih ne rabi fake nutellu
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 14:43   #47
Hvalaaa
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 14:46   #48
Zadarska Slatka Tajna je odlična...
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 22:47   #49
Jel' tko bio ovdje?

https://www.facebook.com/fatcat.pancakes/
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 15:48   #50
Evo, prema ocjeni mlade novinarke s Indexa, Choco Cafe najbolja palačinkarnica u Zg.
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 17:55   #51
A Le Mika baš na dan kad su ocjenjivali nije radila.
aliceblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 19:15   #52
Po slikama, Le Mika nije u istoj kategoriji kao ove što se tiče količine. Čini mi se da tri Mikine imaju koliko po jedna iz ovog članka.
O ostalom ne mogu pisati jer ih nijednu iz članka nisam probao.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 10:35   #53
Žena se ovredozirala Nutellom
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 09:48   #54
jučer pohodili milky way, čini mi se da su njihove palačinke zaista najbogatije.
zadnji put smo bili u choco cafeu (doduše prošlo je par mj. sigurno) i sad kad uspoređujem, ovo jučer mi je bilo znatno bolje. nije to sad neka vrhunska gastronomija, da se razumijemo ali evo moja jučerašnja čoko palačinka je bila fino pečena, mekana, ni pretanka, ni predebela, cheesecake nadjev i čoko mousse su je fino popunili.
jedino mi nisu trebali komadići browniesa pobacani odozgo, koji su prepreslatki i pomalo suhi sami po sebi pa eto ako se netko bude dvoumio uzeti taj dodatak čisto da zna. ne treba vam.
čini mi se da su smanjili izbor dodataka za palačinke, ali uveli su neke kao premium namaze, kao npr. ferrero rocher, kojeg kao sami rade (čoksa+lješnjaci, nije neki SF ), a košta 8kn.
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2021., 23:29   #55
Nismo dugo o palačinkama lamentirali
Danas sam bio na nekim sastancima u Zagrebu i očajno sam htio krknuti palačinku nakon posla. Kako sam bio na Jankomiru, vidio sam blizu u Z Centru izvjesnu palačinkarnicu Milky. Ne znam ima li veze s opjevanim Milky Wheyem ili ne, vidio sam da ima dobre recenzije pa nisam puno dvojio.
Bože kako je to loše! Došao sam tamo i rekao djelatnici da mi se jede bijela čokolada i kokos. Na to mi je (vrlo ljubazna i simpatična) djelatnica rekla da nema puno filozofije, to je Rafaello palačinka, što sam i očekivao. Ima još i bademe u nadjevu. Sreća i radost! Uvalila mi biper u ruku, za par minuta je zapištao i krećem. Već naizgled palačinka je čudna. Umjesto onih šara od čokolade koje obično imaju, ovdje je taj vanjski ukras sadržan u tome da su dio nadjeva samo izlili po jednoj stranici palačinke. Ok. Umjetnički dojam -2. Nećemo cjepidlačit. Krećem jesti, nešto ne štima. Znači, toliko suhu palačinku valjda u životu nisam jeo. Mislim da su tortilje iz Lidla sočnije od ovoga. Sahara od palačinke. Užas. Dobra stvar je što je količina nadjeva izdašna pa sam umakao u to kako bih ublažio taj užas. Možeš raditi avione od papira (ili od palačinke), tako se lijepo da presavijati i ostaje kruta. Moguće bi bilo da stavljaju previše šećera u smjesu koji je isuši, ali nekako sumnjam u to jer je povrh te užasne suhoće palačinka vrlo bljutava. Ktome je malo i napuhnuta, nije onako fina rupičasta, recimo da izgleda kao ona ljepljiva traka za lijepljenje ogledala, valjda od praška za pecivo. Ne valja nikako to.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2021., 12:42   #56
Oduvijek se pitam otkud ta poplava tih palačinkarnica koje prodaju običnu palačinku nakrcanu s krpetinom turbo slatkih gluposti i to prodaju po astronomskim cijenama.. Tko ide tamo i kome je to fino? Vidim uvijek gužve i popunjenost do zadnjeg mjesta, barem je tako u mom kvartu.
Nešto tako jednostavno i najukusnije kada si doma sam napraviš za praktički par minuta, uspjeli su dići na razinu nekog top restorana.
A ono, skidam kapu za poslovnu ideju, ali nikada nisam očekivao da će to tako dobro ići.
Ono, palačinke...
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2021., 12:49   #57
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
Oduvijek se pitam otkud ta poplava tih palačinkarnica koje prodaju običnu palačinku nakrcanu s krpetinom turbo slatkih gluposti i to prodaju po astronomskim cijenama.. Tko ide tamo i kome je to fino? Vidim uvijek gužve i popunjenost do zadnjeg mjesta, barem je tako u mom kvartu.
Nešto tako jednostavno i najukusnije kada si doma sam napraviš za praktički par minuta, uspjeli su dići na razinu nekog top restorana.
A ono, skidam kapu za poslovnu ideju, ali nikada nisam očekivao da će to tako dobro ići.
Ono, palačinke...
Klinici, 90% mušterija, provjereno iz prve ruke
tu smatram sve do 25 g

Realno klinci odu pojesti ili pizzu ili palačinke, za više i skuplje nemaju para
Eventualno McD
LingerMaggie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2021., 13:09   #58
Te palačinke idu skoro po cijenama kao i pizze...
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2021., 13:15   #59
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
Oduvijek se pitam otkud ta poplava tih palačinkarnica koje prodaju običnu palačinku nakrcanu s krpetinom turbo slatkih gluposti i to prodaju po astronomskim cijenama.. Tko ide tamo i kome je to fino?
meni je to fino. ubio bi za spomenutu palacinku s bijelom cokoladom, kokosom i bademima (u socnoj varijanti)

al ne prakticiram jer ne smijem
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2021., 13:19   #60
i to ne klinci kojima doma nitko neće speći fine palačinke, nego oni koji ih žele jesti s prijateljima a bez odraslih u blizini. gastronomski aspekt je u stražnjem planu.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:47.