Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2007., 13:33   #1
Aparat za vodu

Jel koristite za kucanstva?
Od koje firme?
Kakvi su uvijeti? Jel se isplati kupit svoj aparat ili je bolje iznajmljivati?
__________________
---
Slušaj Mater
Mr_Orang3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 13:49   #2
Quote:
Mr_Orang3 kaže: Pogledaj post
Jel koristite za kucanstva?
Od koje firme?
Kakvi su uvijeti? Jel se isplati kupit svoj aparat ili je bolje iznajmljivati?
Kakve aparate iznajmljuješ!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 14:04   #3
jel to misliš na onaj aparat s onim galonom s 18l vode

imam ja doma jedan od bionature, čist modernog dizajna, crne boje

jedino mi žao što nemam dolje u dnu i mali frižider, ima i takvih, ali kasno skužih

nabavio ga na crnjaka za 100e prije godinu dana, onda navodno cijena bila regularna oko 1100kn

zasad problema nikakvih
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 14:20   #4
leo ...htjedoh reci unajmljivati!

Edgar ...a kako sa ciscenjem i servisom? Mi imamo to na poslu, pa nam ga malo malo nose na servis i ciscenje.
__________________
---
Slušaj Mater
Mr_Orang3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 14:22   #5
Quote:
Mr_Orang3 kaže: Pogledaj post
Jel koristite za kucanstva?
Od koje firme?
Kakvi su uvijeti? Jel se isplati kupit svoj aparat ili je bolje iznajmljivati?
Da.
Matic.
800 kn aparat, 54kn boca 18,9l.

A mama je voli tu i tam punit sa vodom Sv. Rok, od 5l i ispadne duplo jeftinije
::barcode is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 16:56   #6
Quote:
Mr_Orang3 kaže: Pogledaj post
leo ...htjedoh reci unajmljivati!
.
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 18:16   #7
Quote:
Mr_Orang3 kaže: Pogledaj post
leo ...htjedoh reci unajmljivati!

Edgar ...a kako sa ciscenjem i servisom? Mi imamo to na poslu, pa nam ga malo malo nose na servis i ciscenje.
nemam pojma, ja niš nisam čistio, imam ga nekih godinu dana tek

pa nije kod mene doma ko u firmi, pa kaj misliš kolik se doma može vode popiti

no u zg, te galone kupujem direktno u badelu, jer oni su kupili bionaturu prije godinu dvije

unique vodu od 18,9l plaćam 44 kn

na cjeniku je neka stavka - sanitacija aprata (ili tak nekak), kad sam pitao štaje to, rekli su servis-čisčenje aparata

za cijenu neznam, neka sića bila ispod sto kuna, možda čak pedestek, neznam

uglavnom nije za konja ubiti

a kažem nije to ko u firmi kad na dan ode po tri glaona, meni galon usred ljeta ode za tjedan dana a inače traje i po tri tjedna......pa ne možeš smao vodu piti

uglavnom od koga kupiš aparat pitaj ga za održavanje

mislim da je najveći problem kod aparata kamenac koji treb aočistiti, jer ni ove kupovne vode nisu bez kamenca
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 13:13   #8
osobno radim u tvrtki Živa voda.... kupnja parata, najam za kućanstva ili tvrtke... sve mogućnosti ... informacije na pp
ivana_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 13:14   #9
proizvodimo vlastiti brand aquaviva
ivana_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 23:21   #10
nasijali ste me do suza...
galon od 18 litara....
dajte se sulirajte..... galon (engleska mjera za volumen tekucina...)
bedomedo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 22:21   #11
Quote:
ivana_5 kaže: Pogledaj post
proizvodimo vlastiti brand aquaviva
osobno sam bio u punionici aquavive i vjerujte mi da ju ne bih nikada konzumirao, a kamoli neke druge. jedino stojim iza jane i uniqe mada i njima ne vjerujem previse da se pune na izvoru . ako vas zanima mogu vam opisati postupak .
vw71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2007., 23:28   #12
Hajde daj, ako ti se da tipkati.
Neuson is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 18:48   #13
U grubo. Voda iz gradske mreze prolazi kroz ionski omeksivac, kroz osmozu , uv lampu, aktivni ugljen ... i na kraju joj se dodaju svi potrebni minerali da bi dobila okus. Zatim ulazi u stroj za punjenje i flasiranje vode. E sad takva postrojenja bi trebala biti sterilna i zadovoljavati maksimalne standarde ali posto smo mi Hrvati pravi ljudi za nesto proizvesti uz minimalni trosak zamislite si kako izgledaju nasa postrojenja za punjenje vode. btw bio sam i u jednoj punionici u Splitu u koju vodu dopremaju cisternama iz jedne nase rijeke po principu baci crijevo u vodu pa sta pumpa povuce.
vw71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 19:22   #14
I ja imam taj aparat i ugovor sa Aquaviva.Platila 4oo kn aparat (nije moje vlasništvo,samo korištenje!) i dobila 3 galona uz to.Njih nazovem oni donesu pun (52 kn) odnesu prazan i servisiraju svaka 3 mjeseca.Minus je da ti tada odnesu "tvoj" aparat,a donesu "nečiji" (što se meni uoooooopće ne dopada!) i što za 30-ak kuna možeš naći iste te galone!Naravno,druga firma!,,,
E sad;mi smo mislili raskinuti ugovor s njima,kupiti sebi taj aparat i kupovati vodu koju želimo!....(to ćemo njavjerovatnije i uraditi! )
Mammi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 19:44   #15
aquaviva
vw71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2007., 21:08   #16
Krasno. Sjećam se da je prije par godina bio sklandal sa nekom engleskom "izvorskom" vodom pod brandom Coca-Cole kad je dokazano da su punili boce direkt iz pipe. Vidi se da slijedimo zapadnjačke trendove.
Neuson is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 09:10   #17
Quote:
Neuson kaže: Pogledaj post
Krasno. Sjećam se da je prije par godina bio sklandal sa nekom engleskom "izvorskom" vodom pod brandom Coca-Cole kad je dokazano da su punili boce direkt iz pipe. Vidi se da slijedimo zapadnjačke trendove.
Nikad nisu tvrdili da je izvorska voda. Ovaj
dlasic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 09:54   #18
Quote:
vw71 kaže: Pogledaj post
aquaviva
Vezano za sva tvoja "stručna" mišljenja, stvarno se nema što dodati, osim da lupaš bez veze.
__________________
Ako bi nekoga, što Bože očuvaj, našao, da ti radi o glavi, kazni ga ne smrću, nego izgonom, jer ako im oprostiš radi Boga, koji ih tebi predade, tebe će od njih nepovrieđena očuvati onaj, koji se nije ustručavao, da za spas sviju umre na križu.
duci glorioso is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 09:55   #19
Quote:
vw71 kaže: Pogledaj post
E sad takva postrojenja bi trebala biti sterilna i zadovoljavati maksimalne standarde
A kak izgljedaju pekare?

Btw, aquaviva nebi tak punila u Italiji, al gazda zna da se u hr to tak moze,

i za njih sam ziher da je pune iz pipe na Zitnjaku.
::barcode is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 11:04   #20
Želim naglasiti da je aquaviva voda po pravilniku o prirodnim izvorskim, stolnim i mineralnim vodama - stolna voda koja se dobija metodom reverzne osmoze.Na www.aquaviva.hr možete pogledati edukativni filmić o tome na koji način pripremamo našu vodu.Voda koje se dobija reverznom osmozom se može crpiti iz izvora, vodovoda bilo gdje u svijetu i biti će istog okusa.Također ,one koje zanima, većina dječije hrane u svijetu se priprema na tom principu prema tome molim Vas da se educirate ukoliko želite pisati i raspravljati o tome.
ivana_5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:40.