Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2003., 21:23   #1
Subway

Kako vam se svidja koncept od Subwaya da mozete sami slozit svoj sendvic? Meni je odlicno. Danas san jela sendvic sa kruhom ukusa Parmezana i oregana sa fil od tune, pored tega osim povrce sam stavila jalapeños, masline i bacon
__________________
I hate quotations. Tell me what you know.
zucchera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2003., 00:43   #2
Da nije lose, pogotovo je kruh relativno dobar sto je rijetkost u US.
Nazalost, daju samo jedno "meso" na izbor. Svidja mi se kaj su sendvici onak "lean" a nije niti lose skupiti markice pa je svaki 9 sendvic besplatan (svaki 5-i ak jedes onog od 1 stope kao npr ja).
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2003., 08:34   #3
Jako volim Subway sendvice jer imaju veliki izbor povrca i stvarno ga stave puno. I za razliku od ostalih lanace, ovi ne trpaju majoneze, mozes dobiti s mrvicu ulja i octa, bas po mom ukusu.
Na integralnom kruhu.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2003., 10:26   #4
Meni je najbolji njihov sendvić sa piletinom i prženom slaninom(ham), i sa dodacima-masline (uvijek kažem da mi ih puno stave), salata, rajčice i talijanski bijeli umak! Jako fino! ALi i i preskupo! Zar ne?
__________________
Free your mind and your ass will follow!
velemajstor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2003., 12:02   #5
Mmmmmmmmm Subway .

Pogotovo muffini i cookiji ( double chocolate chip, mljac). Od sendvica racice sa origano/sir kruhom. Fakat je skupo .
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2003., 13:24   #6
Quote:
velemajstor kaže:
Meni je najbolji njihov sendvić sa piletinom i prženom slaninom(ham), i sa dodacima-masline (uvijek kažem da mi ih puno stave), salata, rajčice i talijanski bijeli umak! Jako fino! ALi i i preskupo! Zar ne?
Jeste, mogli bi malo da smanjiju cjenu. Ipak za istu cjenu sedndvica dobijes rucak sa picem i kafom
__________________
I hate quotations. Tell me what you know.
zucchera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2003., 15:55   #7
U US nije tako, to je jedna od najjeftinijih klopa kaj mozes naci.
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2003., 14:24   #8
da, super su i sve to stoji, al kad pojedem jedan, tolko mi je fini da sam još gladniji, treba ti 70kn da se tamo najedeš, a za te pare mi pada puno toga drugog na pamet za pojest i popit...
deyooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2003., 08:12   #9
70 KN! Pa koliko kosta jedan takav prosjecan sendvic?

bubica
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2003., 09:42   #10
Quote:
bubica kaže:
70 KN! Pa koliko kosta jedan takav prosjecan sendvic?

bubica
pa onaj normalni koji je kao malo veći, al zapravo i nije, dođe u prosjeku oko 30 kuna naviše....
deyooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2003., 12:13   #11
jednom sam tamo pojela sendvic za ciglih skoro 40 kuna s komadicima bifteka koji je bio totalno smece.fuj decko mi je zbog tog sendvica prigovarao tjednima
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 19:08   #12
Meni je najbolji s tunom i pecivom origano/parmezan.

Tu je to jako jeftina klopa.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 20:19   #13
Ja sam u Becu, UK i US cesto jela u Subwayju i bilo mi je

U Zagrebu sam jela samo jednom i definitivno je preskupo. Jasam uzela (kao i obicno) sendvic od pola peciva, negaziranu vodu i neki kolacic, a moj muz je uzeo cijeli sendvic, sok i kolac, a platili smo toliko da smo za tu lovu mogli jesti u jeftinom restoranu tipa Boban.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 20:22   #14
Ja ne jedem meso a ni sir pa za mene u Subwayu nema nekog izbora - svejedno, kako je moj muž davno u Japanu probao Subway sendviče i pričao mi bajke o njima, morala sam i ja probati nešto u Subwayu, pa sam si uzela sendvič samo s povrćem. Mogu vam reći da nije nešto
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2003., 18:38   #15
pre pre skupo.

za tu lovu narucim chimichangu del polo i uzivam 10 puta vise nego u sendvicu
Pile is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 20:49   #16
Skupo? Je, ali kad pogledate kaj drugdje dobijete za 15tak kuna... Kakve splacine, koje se sloze ujutro pa stoje cijeli dan, s najjeftinijom sunkericom, podravkinim krastavcima i kriskom podravca...
__________________
Mrgudek. Mrgud Mrgudek.
mrgudek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2003., 14:56   #17
za 15 kn u subwayu mozes dobiti max. 3cm sendwicha...kolicina koja je potrebna da se najedes je cca 40kn
Pile is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 21:23   #18
Nisam direktno usporedjivao... Vec samo kazem, svagdje u gradu su 'sendvici' 10-15kn... a to su takva smeca da ne vrijede ni 2 kn... ako cemo bas usporedjivati, za duplo vecu cijenu (znaci, nekih 30tak kuna) u Subwayu dobis vrhunski sendvic koji je visetruko i bolji i kvalitetniji od splacina kaj se prodaju na svakom cosku...

Inace, ne drkam na Subway... dapace, vrlo rijetko pojedem nekaj tam, ali cinjenicu su cinjenice...
__________________
Mrgudek. Mrgud Mrgudek.
mrgudek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2003., 09:24   #19
meni je subway zakon .... skupi jesu, ali opravdavaju cijenu.....
Vinska Mushica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 13:33   #20
Quote:
mrgudek kaže:
Skupo? Je, ali kad pogledate kaj drugdje dobijete za 15tak kuna... Kakve splacine, koje se sloze ujutro pa stoje cijeli dan, s najjeftinijom sunkericom, podravkinim krastavcima i kriskom podravca...
a u subwayu dobijes američke spejsšatl krastavce
__________________
IBRO
škašiškafnjak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:34.