Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2011., 11:25   #1
Smile Što vas veseli i nasmijava... otkad ste roditelji?

ajmo okrenut na pozitivu (ako postoji ista tema, molim modove da spoje, ja nisam nasla)

evo da krenem, moja curka ima 4 mjeseca i obozavam kako mirisi, stalno ju snjofam. ali ne samo one fine mirise, tipa, svjeze oprane kosice i tako to, ja vise preferiram stopala koja smrduckaju (peremo se, da ne bi bilo... ), miris mlijeka kad zijeva, miris iza uha (kupam ju, majke mi! ) i tako to. ima toga jos, ali mislit cete da sam luda pa cu tu stat.
i obozavam jutarnje veselje kad se probudi sva ozarena i spremna za novi dan. i filozofski pogled dok kenja. i kad se probudi pa je sva mekana i topla. i kad prdi u kindacu ko veliki covjek.
i veseli me gledat mm-a kako je dobar tata i koliko ju voli i kako smo dobra ekipa.
eto. sad vi- raspekmezite me
lovelyjubbly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 11:39   #2
volim slušati mm-a na baby-phonu kad ujutro budi curicu za vrtić... traje svega par minuta, ali baš mi uljepša dan

ima toga, naravno, još puno, ali ovo mi je trenutno najbolje
__________________
mama male djevojčice

Zadnje uređivanje babebabe : 13.04.2011. at 12:03.
babebabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 11:44   #3
Nasmijava me kako sad s 3 godine sve želi obavljati SAM, jer on je vejiti dečto.... pa onda zatvara vrata od wc-a kad piški da ga ne gledamo.... obožavam kad cirkusira, izvodi gluposti,pjeva si pjesmice dok se igra.... veseli me kad me subotom ujutro probudi u 8 i viče mama jutjooooo jeeeeeee digni se.... meni skuhaj kaokao a sebi tapućino

obožavam gledati svog muža koliko voli to dijete i stvarno je odličan tata.... i zbog toga sam još više zaljubljena u njega ma zaljubljena sam u oba svoja dečka

veseli me sve što radim sa svojim sinekom, bilo da kopamo po pijesku,namažemo se vodenim bojama od glave do pete ili vozikamo autiće po sobi....

imamo naravno i loše nestašne dane, kad se posvađamo, ali sve je to dio odgoja i ipak ove ljepše stvari prevladaju u roditeljstvu! iz tri trudnoće rodila sam samo njega i naravno da me sve veseli i nasmijava kraj mog fakina obožavam ga.
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 12:32   #4
Kada mi se nasmije ja se rastopim
Onda kada gleda nas kako pričamo/otvaramo usta pa bi i on ali uspije samo izustiti ˝au˝
I ne dere se kada plače kao većina beba onako glasno,ima tako profinjen glasić,ko malo mače
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 12:38   #5
kad vidi psa, laje.... kad vidi macu, laje....
ZubaTruba is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 12:40   #6
meni je isto najdraze kad vidim kad mi se onako slatko nasmije misic moja mali i kad guguce,mase rukicama,pojela bi ga.ma sve me u biti kod njega veseli,obozavam ga
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 12:58   #7
sin 4 god...
najviše me dirne svojim divnim,nježnim ponašajem prema sekici...kad ujutro kaže "pomakni se mama da legnem kraj seke" (da,svi zajedno čorimo ),i onda se pomaknem i slušam njegove priče starijeg brata svašta tu čujem...
u igri s njim njemu samo treba nekakav konj,dinosaur i sl.
pa onda mama bude konj i tako,svašta nešto konjo radi dok se šef smije.

malena 3,5 mj
jučer me oduševila.bile smo i parku,držala sam je u rukama i preko mog ramena je gledala na cestu...koji su to zvukovi i izrazi lica bili
volim njen miris,njenu toplinu,njene bucmaste prstiće koji čvrsto drže moju majcu,njeno gugutanje,njen osmijeh...a najviše volim i najviše me veseli kad usred dojenja,prestane,malo si popriča samnom i onda se baci i dovrši posao....eee da čak volim i kad je ljuta,dobro kad je umjereno ljuta jer mi je jako smiješna i zanimljiva ta njena strana karaktera
mambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 13:05   #8
nema sto me ne veseli odkad sam mama. od osmjeha, vriskanja od srece, trljanja nozica od gusta, pricanja sa zidom, gledanja rucica, dizanja jedne obrvice, uzivanja na suncu, znatizeljnog gledanja druge djecice, gugutanja kod kupanja i kod dojenja pa sve do tuzne facice, sirenja nosnica kod kakanja, pljuvanja, prduckanja..ma sve volim i u svemu uzivam
jedino se moramo naviknuti na nocna budjenja
lusa2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 13:17   #9
njegov karakter, što ne plače kad nešto želi nego gunđa ko neki stari deda i plače tek ako ne reagiram 5 minuta...mislim ko nebi
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 13:21   #10
Mislim stvarno da me bas sve veseli, ali moram reci da mi je naljepsi dio dana kad dodjem s posla, cura je taman spremna za drugo spavanje, i uvalimo se zajedno u krevet i mazimo dok ne zaspe Curka je 11mj
Ali me inace sa svim odusevljava svaki dan, kako puze, kako se dize, kako se smije, kako prica na svom jeziku, kako lista slikovnicu i prica kao da cita i meni objasnjava, kako spava s dignutim nogama u zrak, kako se mazi, kako mirisi, ma bas sve
jojne is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 13:23   #11
Quote:
lovelyjubbly kaže: Pogledaj post
ajmo okrenut na pozitivu (ako postoji ista tema, molim modove da spoje, ja nisam nasla)

evo da krenem, moja curka ima 4 mjeseca i obozavam kako mirisi, stalno ju snjofam. ali ne samo one fine mirise, tipa, svjeze oprane kosice i tako to, ja vise preferiram stopala koja smrduckaju (peremo se, da ne bi bilo... ), miris mlijeka kad zijeva, miris iza uha (kupam ju, majke mi! ) i tako to. ima toga jos, ali mislit cete da sam luda pa cu tu stat.
ako si ti luda, ja sam još luđa (moje dete ima 7 god, a jajoš volim da osetim njegov specifični miris
__________________
that was just a dream
Maca Micko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 13:44   #12
osmjeh i ona 2 zubića koji izviruju i sve to začinjemo namrštenim nosićem
mljackanje dok jede
kad završi sa sisanjem, odmakne se i ceri se naglas
kad radi brm brm prstićem po ustima
kad je pospan pa se mazi i smješka zadnjim snagama
kad se uspije posjesti pa sam sebi plješće
duboko disanje kad čvrsto zaspe
mahanje glavom ne-ne
smijanje naglas me rastopi pa se i ja nasmijem naglas i kad on to čuje još se jače smije
mirisi (svi osim pelene)
obožavam kako od svog tate napravi pekmezka
maalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 13:56   #13
smjeh ...onaj jedan zub kod F2 , kada vriste a ja vristim sa njima , kada pricaju prije spavanja samo na njima znanom jeziku , kako kada jedan zaspi , drugi ga pokusava probuditi , kako se navlace kroz kinderbete, kako skvice od srece kada psa vide , kada se ujutro probude imaju osmjehe od uha do uha , kako dodju svi do mene kada legnem na strunjacu , kako F1 dopuze skroz do nase spavace sobe samo da vidi kaj radim....... moja djeca = moja srecice ...
BoniZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 13:59   #14
joj.... ja svoje obožavam od glave do pete (ali isto... nisu mi pelenu u tom krugu obožavanja) - 15MJ:

volim kad se Ivan zaleti sa raširenim rukama meni u zagrljaj kad Lucija dođe polako pa se samo pomazi kraj mene....
kad se probude poslije dnevnog spavanja i međusobno "pričaju" još 10-15 minuta u krevetu i onda dođu u boravak..... i to onako"VAŽNI"....
kad se ujutro probude i prvo pitanje im je TATA???
kad rone u kadi i međusobno se nasmijavaju
kad se zabiju svak sa jedne strane u mene ujutro da si još malo odspavaju....
Ivan kad prducne kaže začuđeno OOO
kad se grle.....pa počupaju
kad "pomažu" - nositi hranilice kad je vrijeme hranjenja....pa što god se treba nositi oni "pomažu"
kad ih zovem da dođu a oni dođu pa kad pružim ruke da ih uhvatim pobjegnu....
naučili su tapkati s nogicama - obožavam to - baš su smiješni
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 14:00   #15
Quote:
BoniZG kaže: Pogledaj post
smjeh ...onaj jedan zub kod F2 , kada vriste a ja vristim sa njima , kada pricaju prije spavanja samo na njima znanom jeziku , kako kada jedan zaspi , drugi ga pokusava probuditi , kako se navlace kroz kinderbete, kako skvice od srece kada psa vide , kada se ujutro probude imaju osmjehe od uha do uha , kako dodju svi do mene kada legnem na strunjacu , kako F1 dopuze skroz do nase spavace sobe samo da vidi kaj radim....... moja djeca = moja srecice ...
aaaa joooj
Boni pa ti me uspjela raznježiti
Inače blizanci su nešto posebno,imam i u familiji a još trojčeki
mambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 14:03   #16
Quote:
mambi kaže: Pogledaj post
aaaa joooj
Boni pa ti me uspjela raznježiti
Inače blizanci su nešto posebno,imam i u familiji a još trojčeki
joj jesu....nisam niti spomenula E i njezino smijanje kada ju se "baca" u zrak...
BoniZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 14:09   #17
ma ovo je najljepša tema na forumu!!! svaka čast!!!

ima toga jako jako puno, ali jedna stvar mi je...

još od kada sam ju prvi puta "proučavala" u rodilištu- one preslatke male rupice na gornjem bijelu dlana ispod prstića.
ja jednostavno obožavam te rupice! ljubim ih od tada i svaki puta mi ponovo natjeraju suze na oči!
moje malo savršenstvo
__________________
01.09.10. - my precious!!!
Illy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 14:12   #18
joooj baš slatka tema...
8 mj
obožavam ju maziti po mekoj koži i masirat joj stopala..
-umirem od smijeha kad joj napravim pjenušavu kupku, a ona navali jesti pjenu ili kad joj upalim tuš a ona se trga da dođe do njega i pije vode
ili kad se ujutro budi s nama u krevetu, i ako ja i mm odmah ne otvorimo oči onda nas dira po licu, gura prste u nos- i kad napokon otvorimo oči, onda raaaazvuče šiiiiroki osmjeh..
- razgalim se kad mi zaspe u marami ili mt, totalno opuštena i spokojna i onak ima malo otvorena usta
-obožavam kad se ganjamo po stanu, kad ju grizem za dupe, a ona ciči od smijeha ili kad ju bacam, prevrćem, rondam po krevetu a ona urla od veselja...

a najbolje mi je kad mi pokušava dati pusu koja izgleda tako da ona širom otvori usta i prisloni meni uz lice i naravno da me cijelu izbalavi.. najluđe je kad sjedi na meni pa se nagne da me kao poljubi u nos ili usta- što ustvari završi tako da se njena slina cijedi na mene.. i tako..

baš je veselo s njom...

danas sam se skoro upišala od smijeha kad je po prvi put otkrila ladicu u kuhinji i povukla ju, a onda se uplašila kad se ova otvorila.. valjda nije to očekivala....
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 14:28   #19
4 mj.

obožavam njezin osmijeh ujutro i srecu kad me vidi,da nema uha oko glave bi se smijala, njezin "zaljubljeni "pogled kad me vidi,kad se odvali smijati nakon kaj se sprdi ,umiljato smijanje i igranje skrivaca u mom narucju kad vidi tatu

a posebno obozavam kad ju ljubim po liceku i u jednom trenu me zgrabi za lice i da mi pusu na njezin nacin irom otvori usta i dotakne me s jezikom
__________________
04.12.2010. Zvrk 1
01.01.2014. Zvrk 2
Ines Zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 14:48   #20
kad mi se nasmijesi osmijehom od uha do uha ( a smije se stalno, stvarno je veselo dijete) sa onim smijesnim zubima kojih jos uvijek pola fali to mi je postalo, ono, smisao zivota. nista mi vise ne treba

nasmijava me njeno trkeljanje, i kako 'razgovara' s nama sasvim ozbiljno a kurca je nekad ne razumijem ma ima puno toga, uglavno me vise veseli nego sto me zivcira.

i najnovije..jucer se 'potukla' u vrticu s nekom malom oko igracke. ono, nemas je sta vidjeti al se ona 'potukla'. odvalila sam od smijeha.
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:58.