Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2013., 23:52   #2741
Quote:
angell_ kaže: Pogledaj post
Ipak mu je dala kompliment, i to kakav: cast, dzentlimen... u ocima
Quote:
Ona se cak pogubila sa svim jezicima, kad prica za MMA, govori mu: you know...
I da, uspio je postiditi, kad je rekao da bi joj dao broj (postidjeno: zahvaljujem)
Ovo su mi dva najdraža dijela. Prvi jer mu je dala stvarno dobar kompliment, nisam očekivala, i još je on na to jako simpatično odgovorio: Ovaj...puno...kako se ono kaže hvala na hrvatskome? Onako pomalo crven u licu.

A drugi jer, da, sva se uvukla u sebe nakon što je to rekao, zanimljivo je bilo vidjeti kako je u sekundi srušio taj gard koji je stvorila. Žena u svakom intervjuu prodaje tu hladnoću, a ovaj ju u sekundi sredi.

Quote:
I sto volim kako je samouvjeren, kako se sali na svoj racun: Imam problema s ravnotezom
Ovo je isto bio odličan dio, em se ona krenula smijati kad je čula prijevod anegdote pa se našalila, em je on prasnuo u smijeh.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 00:01   #2742
I ne cude me ove njegove bore smijalice, stvarno je pozitivan lik, duhovit i bas se stalno smije

Posto nisam upucena, da pitam za Fatiha (nadam se da sam pogodila), je li imao ljubavnica?
Ako jeste, da idemo na kastinge za jednoepizodnu ulogu?!
angell_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 00:21   #2743
Pa Mehmet II (Fatih=Osvajač)je izgradio Topkapi (u njemu se dogadja radnja Sulejmana), pa je i naravno da je imao i zenu i harem , sluzbeni podatak je da je imao 37 djece sa razlicitim zenama, bit ce tu posla za njegovog sadasnjeg imenjaka. ne treba im casting,nego neka poberu cure s ove teme, mislim da se ne bi cure bunile.. Bio je izvanredno inteligentan,volio je poeziju,rasturao u svim znanostima, bio poliglot (znao je i srpski jer je pod njim Srbija i Bosna osvojena), talijanski itd itd..ali s druge strane,naravno da je imao i velike mane (izuzetno krvavo i brutalno osvajao druge zemlje ) Intrigantnija povijesna licnost od Sulejmana. Naravno da ce oni pokazati Fatiha iz njihove perspektive,jer su na zalost bili pobjednici a oni pisu povijest.

Ja bih se prijavila za ulogu Katarine,posljednje bosanske kraljice (nije bilo drito kontakata sa Mehmedom,ali ako vec glumim zensk uulogu, radije onda heroinu kontra njega nego ljubavnicu). Ali sumnjam da ce oni taj lik ubaciti u seriju, bojim se da ce Bosna biti samo kratko prikazana u seriji.

Jos nesto zanimljivo u vezi Mehmeta II- borio se protiv transilvanijskog vladara Vlade Tepesa (koji je bio inspiracija za lik Drakule).
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 19.02.2013. at 01:06.
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 00:54   #2744
Ovaj intervju na netu mnogo bolje i opustenije i pozitivnije izgleda. Jeste da su skoro sav materijal poduplali, pa od dvadeset minuta naprvili trideset i nesto.

Rekoh li ja da je ona pala na njegov sarm.
Onoliko treptanja, treskanja nogom, dodirivanja usana - ne moze biti slucajno.

Kad se sali s njim za njegovo padanje i kad mu kaze da su mu slicnost sa Boranom - cast i to sto je dzentlmen.
A njegova sala da ima problema sa ravnotezom...
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 00:59   #2745
Što reći..pa pobogu jel nisu mogli ovu verziju lijepo staviti umjesto jedne čitave emisije INmagazina..izreklamirati ,staviti na Valentinovo..i to je to..

A ne užasno loše namontirani intervju rastegnuti na 3 dana (ukupno 5),nisam sigurna niti da je to bilo financijski ispravno..ali pustiti ću sada to..

Uglavnom,ovo je bolje ,vedrije,pristojnije...sada mi je žao što to neće vidjeti toliko ljudi kao na tv-u pa ću ja svaki dan opet slušati..kako je on zaostao,nasilan..

Govor tijela..već sam to prije rekla :Nanutica ima poze zainteresiranosti (izlaže lice podbočeno dlanom,njiše jedno stopalo
On u nekim trnutcima se trudi ipak ne otkriti previše,,osjeća se malo nelagodno što se otkriva(stišće dlanove,šake,dotiče si usta),pred kraj ne primjećujem da vrti sat što je radio na početku,opustio se..
To je ovako na prvu,samo sam jednom odgledala...i uvijek napominjem -mogućnost greške -velika

Da ne zaboravim:malo mi je to bilo jadno kako je namontirano da je on njoj ponudio broj ,a ona ga (sva važna) odbila..u ovoj verziji to drugačije izgleda
__________________
"Glupost u suštini nije defekt intelekta, nego ljudskosti" D.B.

Zadnje uređivanje tagoresky : 19.02.2013. at 01:07.
tagoresky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 01:45   #2746
ja sam oduševljena ovim intervjuom,hijaoooooooo čak 30 min,samo ne znam za kaj su ponavljali ista pitanja mogli su to barem izrezati,no dobro.Jel sam ja to dobro čula ili mi se samo činilo kao da je još neki muškarac bio sa njima??,e da ja se javljam za 37 ženu
 
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 01:47   #2747
Sigurno snimatelj.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 02:01   #2748
Quote:
angell_ kaže: Pogledaj post
O da, skromnost mi je vrlina
Jos se samo potajno nadam da, kao u Sili, nece ubosti od prvi put
I ja ti drzim fige.
Ne vjerujem ja da ce to ici od prve, ipak je ovaj imao zenu i toliki harem. Treba to izmoci.
U Sili je druga prica. Boran godinama usamljen, jedva docekao malo akcije.

Ovo pretpostavljam da su fotomontaze, da su koristene slike iz istoimenog filma, a samo ubaceno Akifovo lice.

http://imageshack.us/photo/my-images...982922862.png/

http://imageshack.us/photo/my-images...564951734.png/

http://imageshack.us/photo/my-images...982200505.png/
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 02:03   #2749
već ga vidim kako bi se dobro snašao i na plesu oko štange



Uploaded with ImageShack.us

Mehi u ribičiji



Uploaded with ImageShack.us
 
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 11:41   #2750
Još ću malo o intervjuu.
Ljudi s Nove TV bi trebali napraviti jednu pametnu stvar, a to je da sljedeći vikend puste ovu integralnu verziju intervjua u In magazinu (naravno, trebali bi isijeći ponavljanja).
Takav potez se ne bi ni u kom slučaju činio ni čudnim ni isforsiranim, a mislim da bi i gledatelji jedva dočekali Najsimpatičniji dijelovi intervjua nisu prikazani, tu je i pitanje o Cansu.
Kako su samo mogli izostaviti :"Sigurno nije rekla ništa dobro."
Ili ono njegovo priupitkivanje kako se kaže hvala na 13:53 min.
Ma, cijeli intervju izgleda drugačije, opuštenije, odmah ti izvuče osmijeh. Vidi se da je prošao u prilično opuštenoj atmosferi i prava je šteta što to nisu prikazali na TV. Mehmet meden da ne može biti medeniji. A ne treba ni spominjati koliko Nanutica ostavlja drugačiji dojam.

Zadnje uređivanje Tincina : 19.02.2013. at 12:31.
Tincina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 12:49   #2751
Totalno su fulali s neprikazivanjem cijelog intervjua.

Onaj kome je palo na pamet rezuckati i izbacivati najsimpatičnije dijelove, a i komadati intervju na tri dijela po 5 minuta, meni bi pisao očitovanje o tome .
Plus što Nanutičin bezobrazni komentar o znanju engleskog ne bi ni dospio u eter. Ma što u eter... Ni u montažu!

Ne bi bilo loše da netko prišapne Mehmetu što su napravili na Novoj (i urednik im i "novinarka"), da mu ne padne na pamet dati im intervju kad dođe u Hrvatsku, kao što je i obećao.
Onda će se Nova omuhivati oko svoje "zlatne koke", a on im treba lansirati od*eb.
Zamislite da Nova otkupi El Fatiha, a oni ovako postupili sa zvijezdom koja im gledanost nosi .

Što se tiče ponavljanja cijelog intervjua, mislim da je kasno za to .
Određen dojam se već stekao, a sumnjam da bi itko (izuzev nas ) gledao intervju još jednom.
Ljudi će samo odmahnuti i reći: a to je onaj primitivac koji bi ženu zatvorio u kuću i koji ne voli da one psuju
SOHO_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 13:04   #2752
Stvarno mi nije jasno kako je Nova TV mogla biti tako kratkovidna sa sovjim autogolom. Shvatili su oni da je Mehmet zlatna koka (Sila je jako gledana u najvecem dijelu i zbog njega, ipak takve serije gleda pretezno zenska publika) a oni, umjesto da to jos vise pozlate i zarade jos vise para, isli su to prljati. Da otkupe Adanali, serija bi bila gledana i kod muskih a i Fatih bi isto sigurno bio jako gledan (ako bi stvarno bila prava povijesna serija, muski jako vole povijest, a zene zbog njega ).
Stvarno mi nije jasan zasto takav autogol.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 13:33   #2753
Quote:
ajozinovic kaže: Pogledaj post
Curke, ne znam jel smijem ovdje to pitati, ali je li netko gledao taj fim Fetih 1453? Dobio je jako dobro ocjenu, pogledala bih ga, čisto da se uputim u radnju i lik kojeg će Mehmet glumiti!
http://www.imdb.com/title/tt1783232/?ref_=sr_1
Jesmo gledali smo.
Film je odlican, ali nema potrebe da ga gledas jer je serija nastavak na film.
Dakle u filmu je prikazano osvajanje Istanbula, nista vise.

Bolje pogledaj neki dokumentarac, pun ih je YT
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 13:41   #2754
Načuh da je neka cura cvrkutnula njegovoj sestri intervju .
Još sad samo treba prevesti što je rečeno .

A prati Meho i fan stranice, uvjerena sam.
Eno, neki prevode Arapima intervju.
SOHO_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 13:46   #2755
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
Jesmo gledali smo.
Film je odlican, ali nema potrebe da ga gledas jer je serija nastavak na film.
Dakle u filmu je prikazano osvajanje Istanbula, nista vise.

Bolje pogledaj neki dokumentarac, pun ih je YT
Hvala puno, ajd nadam se bar da će ta serija doći i kod nas...
ajozinovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 16:11   #2756
Quote:
Tincina kaže: Pogledaj post
Još ću malo o intervjuu.
Kako su samo mogli izostaviti :"Sigurno nije rekla ništa dobro."
Ili ono njegovo priupitkivanje kako se kaže hvala na 13:53 min.
Ma, cijeli intervju izgleda drugačije, opuštenije, odmah ti izvuče osmijeh. Vidi se da je prošao u prilično opuštenoj atmosferi i prava je šteta što to nisu prikazali na TV. Mehmet meden da ne može biti medeniji. A ne treba ni spominjati koliko Nanutica ostavlja drugačiji dojam.
Quote:
SOHO_ kaže: Pogledaj post
Totalno su fulali s neprikazivanjem cijelog intervjua.

Plus što Nanutičin bezobrazni komentar o znanju engleskog ne bi ni dospio u eter. Ma što u eter... Ni u montažu!
Ne bi bilo loše da netko prišapne Mehmetu što su napravili na Novoj (i urednik im i "novinarka"), da mu ne padne na pamet dati im intervju kad dođe u Hrvatsku, kao što je i obećao.
Onda će se Nova omuhivati oko svoje "zlatne koke", a on im treba lansirati od*eb.
Quote:
SOHO_ kaže: Pogledaj post
Načuh da je neka cura cvrkutnula njegovoj sestri intervju .
Još sad samo treba prevesti što je rečeno .
Izgleda da je takva navala na forum, ne da se nisam mogla logirati nego niti otvoriti stranice..
Sa svim gornjim navodima se slažem, a posebno sa boldanim.
U šoku sam bila do cca 15 min, kad sam shvatila da je totalno drugačije montiran, cijelo vrijeme vrtila u glavi - "ček.. iz kojeg je ovo dijela interwieva?"...a onda, gesta koja pokazuje koliko ih nije briga - postaviti video u kojem se ponavljaju pitanja , užas.

Je da smo mi zaluđene s njime, ali tko normalan i ne bi bio kad je riječ o "džentlmenu, kojem se to vidi u očima.."
E, kad to i Nanutica kaže...mi joj to svakako nećemo osporavati
__________________
Bože, daj mi strpljenja!
orange123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 17:01   #2757
Quote:
SOHO_ kaže: Pogledaj post
Načuh da je neka cura cvrkutnula njegovoj sestri intervju .
Još sad samo treba prevesti što je rečeno .
smijem pitati zašto da im se prevodi? zato što je Nanutica rekla ono za engleski?
(prevedem ja ako treba )

ovaj cijeli intervju mi je čak ok ispao što se nje tiče jer nije ispala baš tolika rospija i pokazala je da se i zna iskreno nasmijati.
A on, božanstven kako kod okreneš
Rollergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 17:28   #2758
Ako već netko prevodi, izostavite taj dio o engleskom. Ne zabijajmo sad mi sami sebi autogol.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 17:31   #2759
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Ako već netko prevodi, izostavite taj dio o engleskom. Ne zabijajmo sad mi sami sebi autogol.
iskreno,meni je žao čovjeka tako povrijediti s prevođenjem njenih nebuloza. Najviše zbog njegovog entuzijazma prema Hrvatistanu i dobroj volji da da onakav intervju.
Rollergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 17:34   #2760
Nema potrebe da se to prevodi, doista. To je njezina sramota, generalno gledano je bolje da se taj dio izostavi, ne koristi nikome, neka ostane ova dobra vibra koja se stvorila. A pošto se već prevodi na engleski, to već može preko sestre doprijeti do njega.

Tako da, lütfen, tko god da ovo čita i prevodi, izostavite taj komentar.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:02.