Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2014., 06:40   #21
Hrvatski istoričar iznosi istinu
Rušenje sramotnog „Vukovarskog mita"

http://skolagusalasandic.rs/rusenje_...rskog_mita.pdf
marval is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 09:56   #22
Tema se već vodi na televiziji Nedjeljom u dva tako da @Spranja mislim da nem potrebe da ovdje opet opravdavaš svog junaka...
katarina32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 10:22   #23
Quote:
marval kaže: Pogledaj post
Hrvatski istoričar iznosi istinu
Rušenje sramotnog „Vukovarskog mita"

http://skolagusalasandic.rs/rusenje_...rskog_mita.pdf
"Ljepota istorije" je u tome što je za nju potreban minimum uvjeta - jedan "luđak" koji će konstruirati NARUČENU "lovačku priču" i drugi koji će u nju povjerovati.
Upravo ovakvu "istoriju" smo učili u "Zajednici Ravnopravnih Naroda i Narodnosti". To što smo je već kao djeca razotkrili samo je povećavalo našu "moralno političku nepodobnost".

Vratimo se našem dragom Gubini. I on je dio povijesti!! E, baš na ovoj temi gdje se on postavio KRŠĆANSKI, ubacije se "istorija" koja negira Vukovarske Žrtve, pa i Njegovu. Neprijateljima Hrvatske nije po volji gospodin Gubina (i slični), jer vjeruje u sebe i Boga, kako je rekao, nego oni koji vjeruju u genocidne "bogove", koji ne prihvaćaju ni oprost, ner bi time obećali da genocid neće ponoviti!

Ako se sve ovo stavi u prostor i vrijeme obilježavanja genocida u Vukovaru, te "hodočašće" funkcionera Haaškog "suda" (Šešelja i Brammertza) "Naprednim" Istomišljenicima u Srbiji, "istorija" pokazuje i svoje "znanstveno lice"!

Pozdrav
Nikola Duspara
Nikola Duspara is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 10:40   #24
Quote:
marval kaže: Pogledaj post
Hrvatski istoričar iznosi istinu
Rušenje sramotnog „Vukovarskog mita"

http://skolagusalasandic.rs/rusenje_...rskog_mita.pdf
Nemaš ti života, smrade četnički, pa ti je glavna zabava tu srat. Da se opet pripuca sakrio bi se u nekakvu rupu ko pravi četnički junak, ali ovdje imaš muda. Jebem ja mater i tebi i moderatorioma koji toleriraju četnička sranja a dijele kartone za benignu zajebanciju. To se posebno odnosi na ćuku, pederski okot četničke kurve i psa, mater mu mrtvu jebem. Tebi također jebem mrtvu mater, pičko srpska nedojebana.
prosječan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 12:03   #25
Quote:
marval kaže: Pogledaj post
Hrvatski istoričar iznosi istinu
Rušenje sramotnog „Vukovarskog mita"

http://skolagusalasandic.rs/rusenje_...rskog_mita.pdf

Dakle da vidimo Washington, Berlin, Vatikan, Klingonci i Darth Vader u zavjeri protiv Srba u Hrvatskoj. Ovu sam priču već negdje čuo...

Brojke koje ovaj povjesničar iznosi ne slažu se niti sa onima iz Srbije, a on ne navodi izvore.
Zanimljiva je tvrdnja i o Ovčari, gdje su se pogubljivanja događala po tome što su ih optužili neki civili, zar je to bio zakonski format SFRJ?
Stotine stranih fašista???

Za dotičnog Hrvoja Mesića nisam nikada čuo niti mogu naći podatke o njemu ako je stvarno autor ovoga, iako jednostavnim guglanjem se nađe isti članak sad s potpisom nekog Marka Markovića na "vaseljenska.com" što god to bilo ili Marka Markića na drugima, tako da ne znam o kakvom se točno povjesničaru ovdje radi - najvjerojatnije neki izmišljeni alias.

Ovo je jednostavno jedan četnički isprdak koji je stavljen u svrhu provociranja. Autor (tko god da je) ne navodi nikakve izvore i razloge zašto mu se brojke i datumi razlikuju od Hrvatskih, a i Srpskih službenih podataka, a većina teksta su nagađanja i laži - Vukovar srpski grad, Kadijević hrvat itd.
Kao i očigledne mane teksta gdje recimo tvrdi da je zabluda kako su Srbi bacali cvijeće po tenkovima, a poslije niti jednom riječju to ne osporava nego tvrdi da je to radilo samo par stotina ljudi, dakle Srbi nisu bacali cvijeće po tenkovima, ali par stotina je to ipak radilo???! Naravno tu je i klasični dio prozivanja svakog fašistom, pa je tako i Jean Michel Nicolier prozvan Francuskim fašističkim plaćenikom da bi se valjda poboljšao dojam teksta.

Ukratko jedan amaterski tekst na nivou razbješnjelog četničkog radikala koji ne može probaviti poraze po Hrvatskoj pa sada piše ovakve uradke bez ikakvih dokaza koji pi potkrijepili sve te tvrdnje, još samo fali da je stavio priču o "nebeskom narodu".

Edit:
Htio bi se i dodatno osvrnuti na tvrdnju o 7000 vojnika koji su osvojili Vukovar, dakle čak i po najmanjim procjenama izbačeno je iz stroja preko pola od te brojke. Dakle vojska koja nadire izgubi preko pola vojnika i ni u jednom trenutku ne zove pojačanja, dok ima veličinu JNA na svojoj strani?? Što bi ostatak vojske radio po Slavoniji? Brao ljubičice? I takav priča o vojnoj strategiji...
O kakvih se 26 tenkova radi u posjedu branitelja Vukovara? Koliko znam to je otprilike ukupan broj koji je HV imala u vrijeme bitke i autor i zgodno sve stavlja u Vukovar. Kako su tamo stigli, magijom?
__________________
Izvrću istinu, ruše naše vrijednosti, napadaju naše svetinje, pa tako i pojam pravDE prisvajaju za svoju nepravdu... 11.1.2015. - Hrvati nemojte opet pogriješiti.
"U diplomaciji sam propao, što će biti s politikom - vidjet ćemo" - Zoran Milanović, predsjednik vlade Republike Hrvatske.
1.12.2013. ZA!

Zadnje uređivanje beli631 : 19.11.2014. at 12:29.
beli631 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 12:43   #26
Quote:
beli631 kaže: Pogledaj post
Ovo je jednostavno jedan četnički isprdak koji je stavljen u svrhu provociranja. Autor (tko god da je)....
Koji kurac raspravljaš s tim četničkim govnom uopće. Jedini način na koji s njim treba razgovarati je jebanje srpske mu matere koja ga je iz guzice okotila.
prosječan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 13:01   #27
Nemoj si zarađivati ban, nisu oni toga vrijedni, a to je toj gamadi i cilj da ćim više Hrvatskih forumaša odleti...
__________________
Izvrću istinu, ruše naše vrijednosti, napadaju naše svetinje, pa tako i pojam pravDE prisvajaju za svoju nepravdu... 11.1.2015. - Hrvati nemojte opet pogriješiti.
"U diplomaciji sam propao, što će biti s politikom - vidjet ćemo" - Zoran Milanović, predsjednik vlade Republike Hrvatske.
1.12.2013. ZA!
beli631 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 13:05   #28
Jebe se meni za ban, da se sretnemo u rl banirao bi ja njega trajno, a i onu pederčinu od moderatora ćuku.
prosječan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 13:24   #29
Prije par godina, sticajem nesretnih okolnosti, zapeo mi je za oko ovaj sukob:

http://www.nacional.hr/clanak/115082...tuzbe-logorasa

Ne želim polemizirat, samo se pitam šta ako nas je ovaj sve namagarčija ?!
Ne znam, a volila bi znat.
__________________
"Vezali me za taj kamen ko da je od suhog zlata ..."
mala_bjonda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 14:31   #30
Quote:
mala_bjonda kaže: Pogledaj post
Prije par godina, sticajem nesretnih okolnosti, zapeo mi je za oko ovaj sukob:

http://www.nacional.hr/clanak/115082...tuzbe-logorasa

Ne želim polemizirat, samo se pitam šta ako nas je ovaj sve namagarčija ?!
Ne znam, a volila bi znat.
Hvala bogu da neko kaže istinu. Bilo mi je jasno od početka. Vidi se iza aviona kada se sluša emisija da je cijela priča izmišljena. Tj. radi se o književnoj fikciji.
marval is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 15:08   #31
Quote:
marval kaže: Pogledaj post
Hvala bogu da neko kaže istinu.


Da, to je "istina". Nešto što je Hajduković bubnuo jednom (i nikad više jer se posipao pepelom) prije tri godine iz tko zna kojeg razloga i tko zna u kakvom stanju.

Inače, kaj se tiče oprosta i svega toga, stvar je vrlo jasna. Ljudi koji su DOISTA nešto doživjeli puno lakše opraštaju, jer su vidjeli svašta i baš ti što su doživjeli najgore stvari su vidjeli i da nisu svi isti i da su postojali brojni Srbi koji su se toga sramili i koji su im pomagali.

Mrze oni koji uglavnom nisu doživjeli ništa.

Ne u Hrvatskoj, tako je svugdje. Mrziteljima je općenito zajedničko da zapravo nemaju niti jedan realan razlog za mržnju. Nisam čuo niti jednog logoraša da patološki mrzi sve Srbe. Oni koji su teže psihički stradali imaju mržnju (potpuno razumljivu) prema svojim zlostavljačima, čak ni oni ne prema Srbima općenito.
Generalizirajuća mržnja se čuje od balavaca koji se tad nisu ni rodili ili od foteljaša koji su '91. bili u strahu zatvoreni u vlastitoj sobi i nisu ni pomišljali na junačenje.
Skejt is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 17:21   #32
Quote:
mala_bjonda kaže: Pogledaj post
Prije par godina, sticajem nesretnih okolnosti, zapeo mi je za oko ovaj sukob:

http://www.nacional.hr/clanak/115082...tuzbe-logorasa

Ne želim polemizirat, samo se pitam šta ako nas je ovaj sve namagarčija ?!
Ne znam, a volila bi znat.
Ekipa oko stadiona NK Osijek (preko obilaznice, kvart gdje je živio) ti zna cijelu priču o ovom liku. Marval je na oke tragu, sve je to fikcija. Ne želim iznositi činjenice iz njegovog stvarnog života i fikcije koje je isti elaborirao u emisiji, ali lik je malo žešći "Attention Whore", i skoro sve što je izložio o svom životu od kada je došao u Osijek je fake.
buzzin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 13:39   #33
Quote:
buzzin kaže: Pogledaj post
Ekipa oko stadiona NK Osijek (preko obilaznice, kvart gdje je živio) ti zna cijelu priču o ovom liku. Marval je na oke tragu, sve je to fikcija. Ne želim iznositi činjenice iz njegovog stvarnog života i fikcije koje je isti elaborirao u emisiji, ali lik je malo žešći "Attention Whore", i skoro sve što je izložio o svom životu od kada je došao u Osijek je fake.
I šta onda, likovi koji se pojavljuju na TV su lažnjaci?
Što je istina, prljavo.
izmeđukrajnosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 09:16   #34
Quote:
prosječan kaže: Pogledaj post
Jebe se meni za ban, da se sretnemo u rl banirao bi ja njega trajno, a i onu pederčinu od moderatora ćuku.
ovaj forum spozorira Vlada RH,a vidi se tko ima privilegiju biti moderator.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=0UoopiNlnLk
Čarobna njiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 09:38   #35
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
Osuđeni zlikovci koji su mu silovali sestru

http://www.jutarnji.hr/konacno-presu...telji/1124083/
Jedan se već šeta selom slobodan k'o 'tica , s pričom da mu je cijeli proces namješten
jasmine36 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:44.