Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2003., 16:53   #1
P O M O C molim VASSS

Drage moje,

dugo dugo vremena razmisljam da li da Vam napisem moj problem ili mozda nesto sto sam umislila, ali ipak sam se odlucila da napisem.

Ipak Vi ovdje dajete najbolje savjete

Prije nego sto pocnem tipkati, mozda je ova tema trebala da ide na zdravlje, ali sam se odlucila na Zenski kutak...ako sam pogrijesila molim da mi oprostite i da draga Sept... premjesti

Ovako...

Uh, ..
malo je ruzno...pa se izvinjavam, tj .gadno

Naime, ne znam da li sam umislila, ali vec nekih 2dana mi je grozno muka (ne mislim da sam trudna ), vrti mi se, stomak me UBIIII, blago receno, kao neki grcevi odvratni, sta god hocu da pojedem imam osjecaj kao da smrdi. Ne samo da mi smrdi hrana, nego imam osjecaj, bez obzira sto se tusiram 100 puta dnevno da i ja sama smrdim. I koliko god se kupla i tusirala, kada sjednem imam osjecaj da m,i (oprostite na izrazu) nesto smrdi izmedju nogu. Na gacicama nema nikaklvog iscjedka ali gacice ogavno smrde..

Stvarno me stid, ali moram se nekome izjadati.

Pitala sam muza da li njemu smrdim on, nista ne osjeca.
Znam da nisam umislila, jer osjetim da mi nesto dole smrdi, odbijam spavati sa njim, jer vidim da nesto nije ok. naravno njemu nisam dala gace da pomirise to mi je ogavno, niti da me dole mirise ali on kaze da kada sjedim pored njega nista ne osjeti. Ali dok ovo kucam, osjecam da smardim i imam i taj miris smrada , tj osjecam ga i u zelucu...FUJ.

Muz mi uire od smjeha i kaze da sam umuislila, dok ovo kucam on sjedi pored mene i umire od smjeha, kaze da sam stvarno prolupala... Naravno zvala sam svoju ginek. Ona mi je rekla da dodjem u 17: 30 i posto me prije ne moze primiti , jer ima sve termine pune. Zena je divna iako radi do 17 primit ce me

Do tada molim za bilo kakvu rijec od Vas, a ja kada se vratim napisem Vam sta je bilo.

Do tada pozdrav

SORAJA
SORAJIC( ovo je moj muz--on se tako sam potpisao, tj otkucao)
__________________
" NAVRATI PONEKAD :), "
Soraja is offline  
Old 29.05.2003., 17:00   #2
cuj, jesi ti sigurna da nisi trudna? nekad ti je od upale bubrega/mjehura tak lose, al onda bi te to bolilo.
da je slijepo crijevo, opet bi bolilo. ovak, ne znam... e,jesam ti pomogla!
gea is offline  
Old 29.05.2003., 17:05   #3
cao ovdje Sorajic,

Sorajin muz ili dragi ,
ona je u kupatilu sprema se, ja sam joj procitao sta si napisala,

najgore je to sto ona place i sprema se istovremeno, i usput govori, NISAM TRUDANNN; I OPERISALA SAM SLIJEPO CRIJEVO,
a Vama hvala na pomoci.


Sada moramo ici, treba i bebe uprtiti

pa Vam se javimo cim dodjemo
__________________
" NAVRATI PONEKAD :), "
Soraja is offline  
Old 29.05.2003., 17:20   #4
Jooj, vi ste meni zakon!!

Nemam doduše nikakve pametne ideje glede tvog problema Soraja.., al' ionak ćeš sve znat za desetak minuta, pa nema veze..

Javi ishod,
pozdrav,
do pola izgorjela od znatiželje
Pat
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Old 29.05.2003., 18:07   #5
sad nemoj ovo shvatiti kao uvredu...ali da nisi trenutno u nekoj zahtjevnoj fazi zivota pa ti zivci daju signal ?

Sjecam se da je i meni jednom SVE smrdilo ( i najdraze jelo, i citav stan i cista odjeca i omiljeni parfem ) i cim bi vidjela hranu odmah bi povratila.

Nisam bila trudna.

Bila sam u izuzetno stresnoj situaciji.

Proslo samo od sebe kad se ostalo rascistilo ( da napomenem , ustvari NISTA od navedenog nije zaista smrdilo, ali meni je )

Ponekad covjek cudno spali na zivce, ne mora biti i tvoj slucaj.
Winona is offline  
Old 29.05.2003., 18:09   #6
BY SORAJIC

Samo zato sto mislim da trebam napisati nesto, da ne ispadne da postavimo temu, pa nas nigdje , odgovaram Vam, iako mi nije ni do cega.

Bio sam sa njom kod dr. koja ju pregledala, na faci joj se vidjelo da nesto ne valja i sva uzurbana , napeta izvadila joj krv (sto me je zbunilo , jer inace to radi sestra ujutro, a ne dr) i nakon tih 5 minuta, cekanja nalaza vratila se kod nje, rekla joj "Necu Vam nista sad za sad govoriti, dok ne budemo sigurni". Zovnula doktora u bolnici, posto je ona privatnica,....

Rekla da mora u bolnicu, hitno,


dosla su kola iz bolnice .... meni su samo rekli da odem po pidzamu i te stvari i da donesem u bolnicu u 19,

Ja sam sav zbunjen, niti ja znam sta joj je , njoj je dr nesto rekla, Soraja meni nece da kaze, samo je plakala i rekla da zovnem nekoga da mi pomogne oko beba.

ja pojma nemam o cemu se radi.... u 19 sati moram odnijeti njene stvari gore u bolnicu posto je prije toga na nekim pretragama.
sada cekam da dodje moj brat i njegova zena da mi pomognu oko djece, bjena mama je na putu...u subotu tek dolazi...

stvarno pojma nemam o cemu se radi, na putu kuci zvao sam sve doktore koje znam i otici ce gore(hvala Bogu na poznanstvima), a sada sam zbunjen treba djecu nahraniti u 18:30 a ja nemam nista, pa ona ih doji

S CIM DA NAHRANIM BEBE?????????????

AJME MAJKO UMRIJECE MI DJECYA OD GLADI...
__________________
" NAVRATI PONEKAD :), "
Soraja is offline  
Old 29.05.2003., 18:12   #7
STVARNO STA CU IM DATI DA JEDU.....

nista odoh nekoga od prijatelja nasih koji imaju djecu nazvati


CITAMO SE KASNIJE
__________________
" NAVRATI PONEKAD :), "
Soraja is offline  
Old 29.05.2003., 18:14   #8
Ovaj... Ja nemam djece i mozda cu reci krivo, ali zapali u prvu apoteku po nekakvu djecju hranu. Tamo valjda znaju sto se djeci te dobi moze dati i kako se sprema. Ne zaboravi flasice i dudice, no pretpostavljam da to imate doma...
Ako moraju jesti za par minuta, pozuri.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Old 29.05.2003., 18:21   #9
pa Pes vidis da su oni brzi, u sat vremena otisli doktoru, obavili pregled, vratili se i ponovno napisali post
Winona is offline  
Old 29.05.2003., 18:37   #10
I ostala zena u bolnici...

Meni se problem cinio tako banalan... i pomalo saljiv... A kad ono...

Sorajic, javi nam sto je bilo dalje!
LaTiTeA is offline  
Old 29.05.2003., 18:48   #11
Jao jel se ovo ona zajebava s nama
od obicnog smrada zena ostade u bolnici.
Samantha is offline  
Old 29.05.2003., 18:49   #12
pa i meni je to palo na pamet
Winona is offline  
Old 29.05.2003., 18:52   #13
Pa nedavno zena rodila,bila pod ljecnickim nadzorom,valjda bi
primjetili da nesto nije u redu medju njenim nogama.
Samantha is offline  
Old 29.05.2003., 18:54   #14
a mozda bas zato sto je nedavno rodila, nesto se upalilo
Winona is offline  
Old 29.05.2003., 19:15   #15
ovo me tak pogodilo da svako malo refresham stranicu u nadi da ce se Soraja javiti. U medjuvremenu trazim po netu i jedino kaj sadrzi sve te simpotome je trovanje
xxGaladrielxx is offline  
Old 29.05.2003., 19:37   #16
Soraja, kraljice sexa i majčinstva, šaljem ti puno pusa i nadam se da si već vani, na sigurnom. U nesmrdljivoj zoni
lucija is offline  
Old 29.05.2003., 20:16   #17
Ja se iskreno nadam da će sve sretno završiti.
Ne zvuči baš bezazleno...
VelmaX is offline  
Old 29.05.2003., 20:23   #18
Ono sto meni pada na pamet i od cega se jezim je da joj je mozda ostao komad placente.
Ne daj boze.
penelop@ is offline  
Old 29.05.2003., 20:46   #19
na zhalost mojoj kolegici su ostavili gazu.. Na sreću, sve je dobro prošlo.
Soraja, nadam se da će sve biti u redu..
Zlatokosa is offline  
Old 29.05.2003., 21:19   #20
Pa ovo je prava drama na forumu.
Soraja drž se!
gigi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:44.