Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2015., 02:32   #2661
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
Elena nije dobila svoje, ona je zasluzila ili da umre ili da ode u zatvor, a ne da bude na slobodi sa unukom. Kad je kraj, hocu da bude pravi kraj, a to nismo dobili ni u Ruzi vjetrova (tamo nisu znali hoce li snimati trecu sezonu) ni u VI. Ni glavni par nije sretan zato sto se u mojoj masti Elena vraca u Ivanje i smislja plan kako da ih sve unisti i na kraju to i uradi. Ne mogu scenaristi tek tako ostavljati nezavrsenu pricu. Kao sto je netko vec rekao, treba im zabraniti da opet rade na nekoj seriji. Mislim, tko bi ih i pozvao nakon ovakvog neuspjeha (mislim na losu gledanost) sa ovako dobrim glumcima.
Naravno da jesmo. Svi su bili sretni, jedino je Stipe ostao sam
I takav kraj je sada dobila Elena.
Jedino nedorečeno ovdje je zapravo odnos Magdalene i Andrije, ali pošto ga je Viktor prihvatio, a njoj Ana oprostila pretpostavljam da će oba para živjeti skupa na imanju.
Nedorečeno je također (tj. nejasno) što je Elena na kraju radila s bebom! Jel ju planirala oteti ili ju je Luka neprikazano prihvatio?

Quote:
borovnica26 kaže: Pogledaj post
....ili da je Tamara rodila Lukino dijete, ili pak Da su Klara i Leon mrtvi? Nigdje, prikazana je samo nesreća. možda su preživjeli, Tamara je možda rodila i Andrijino dijete, kroz cijelu seriju ni ona nije znala čije dijete nosi.
I trudna je bila skoro cijelu seriju, a trbuha nigdje
Još je smotuljak neki držala u sceni s Elenom na kraju....
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 02:46   #2662
U Ruzi vjetrova je Petar ostao sa Milom, a ona nije saznala da je on ubojica, mali Ante misli da mu je majka ziva, u zadnjoj sceni saznajemo da Stipe nije Simunov otac, a Simun i ostali to ne znaju, nerazrijeseno je nesto ostalo i izmedju Ankice, Sare i Jakova. Stipe nije odgovarao za ubojstvo Mrcele... Cak su i glumci izjavili da je ostao takav kraj jer nisu znali hoce li biti trece sezone. Zasto su i u VI napravili istu glupost, ne znam.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 09:06   #2663
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
Elena nije dobila svoje, ona je zasluzila ili da umre ili da ode u zatvor, a ne da bude na slobodi sa unukom. Kad je kraj, hocu da bude pravi kraj, a to nismo dobili ni u Ruzi vjetrova (tamo nisu znali hoce li snimati trecu sezonu) ni u VI. Ni glavni par nije sretan zato sto se u mojoj masti Elena vraca u Ivanje i smislja plan kako da ih sve unisti i na kraju to i uradi. Ne mogu scenaristi tek tako ostavljati nezavrsenu pricu. Kao sto je netko vec rekao, treba im zabraniti da opet rade na nekoj seriji. Mislim, tko bi ih i pozvao nakon ovakvog neuspjeha (mislim na losu gledanost) sa ovako dobrim glumcima.
Elena je imala adekvatan kraj, a ovako (po meni) treba da završe svi negativci njenog kalibra, ili da se eventualno promijene. Elena nema zbog čega ići u zatvor: Božu nije ubila, samo je ubrzala njegovu smrt, što se tiče Marka, jeste da mu je probila čamac, ali svi znamo da je Marko prethodno bio otrovan (zanimljivo je što Elena ponavlja Tildine greške, prvo sa trovanjem, pa onda sa bebom, i to je ono što mi se najviše sviđa ). Podsetite me zašto bi Elena trebala umrijeti? Elena nikada nije činila radikalne poteze da ostvari svoje lude ciljeve, osim što je krivotvorila testament/oporuku i potpomogla Božinoj smrti. Petra je volela, ali joj nikada nije palo na pamet da naudi rođenoj sestri ili bilo kome zbog toga (ili da čini što je Klara činila). Imanje joj je bilo preče od Petra, ali ni zbog toga nije pretila da će nekog ubiti, kao što je to radila Đina. Elena je dobila ono što je zaslužila - sama i napuštena, deca su je se odrekla i mislim da njoj nikada više ne bi palo na pamet da se vrati u Ivanje i pokuša učiniti nešto nažao bliskim osobama. Mislim da je naučila lekciju, a ona scena gde drži Lukino? dete, mislim da ju je Luka neprikazano prihvatio i da zbog toga govori da se neće odvojiti od male. Ipak sam ja više voljela da ona na kraju zatraži oprost od Dinke, duguje joj više od toga.
nime8026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 02:24   #2664
Ne slažem se da je Eleni bilo važnije imanje od Petra, bila se spremna odreći imanja, prodati ga da bi Petar odplatio dug Đini

Quote:
srusac kaže: Pogledaj post
Andrija i Magdalena su se pomirili, Tamara je rodila Lukino dijete, a Klara i Leon su mrtvi.
Samo naslućujemo da su se Andrija i Magdalena pomirili i da je Tamara rodila Lukino dete i da su Leon i Klara mrtvi
mazulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 07:43   #2665
Quote:
nime8026 kaže: Pogledaj post
Elena je imala adekvatan kraj, a ovako (po meni) treba da završe svi negativci njenog kalibra, ili da se eventualno promijene. Elena nema zbog čega ići u zatvor: Božu nije ubila, samo je ubrzala njegovu smrt, što se tiče Marka, jeste da mu je probila čamac, ali svi znamo da je Marko prethodno bio otrovan (zanimljivo je što Elena ponavlja Tildine greške, prvo sa trovanjem, pa onda sa bebom, i to je ono što mi se najviše sviđa ). Podsetite me zašto bi Elena trebala umrijeti? Elena nikada nije činila radikalne poteze da ostvari svoje lude ciljeve, osim što je krivotvorila testament/oporuku i potpomogla Božinoj smrti. Petra je volela, ali joj nikada nije palo na pamet da naudi rođenoj sestri ili bilo kome zbog toga (ili da čini što je Klara činila). Imanje joj je bilo preče od Petra, ali ni zbog toga nije pretila da će nekog ubiti, kao što je to radila Đina. Elena je dobila ono što je zaslužila - sama i napuštena, deca su je se odrekla i mislim da njoj nikada više ne bi palo na pamet da se vrati u Ivanje i pokuša učiniti nešto nažao bliskim osobama. Mislim da je naučila lekciju, a ona scena gde drži Lukino? dete, mislim da ju je Luka neprikazano prihvatio i da zbog toga govori da se neće odvojiti od male. Ipak sam ja više voljela da ona na kraju zatraži oprost od Dinke, duguje joj više od toga.
Elena nikada nije činila radikalne poteze? Kako to? Prvo, pokušala ubiti Marka, ne znamo je li ubila Jakova. Ukrala ogrlicu, trovala Tildu, par puta trovala Božu, smjestila Dinki ubojstvo, to da je ubrzala Božinu smrt stoji, ali - da nije tu noć umro, ujutro bi otišao na policiju i prijavio Elenu. Elena bi išla u zatvor. Zato ga je otrovala, odnosno zamijenila mu tablete i dala mu onu viagru, kako bi on umro i ona ne bi išla u zatvor. No i Božo bi mogao, da je živ, ići u zatvor. Prvo je oteo Elenu, skrivao leš, smjestio Dinki, prijetio Petru ubojstvom, snimao Elenu diktafonom da to ne zna, štitio Tildu koja mu je ukrala diktafon i dala ga policiji. No kad je Božo tog dana zaprijetio Eleni policijom, ona ga je ubila. Potom je strpala Mariju u ludnicu. Izbacila Dinku iz njene kuće, optužila je da su oni papiri za razvod lažirani, a kad Petar nije htio ubiti Ginu, onda je Leon izbo Ginu i Petar ode u zatvor. No Petar se sam prijavio, zbog Dinke. No, Elena je ubila Božu i morala bi u zatvor, iako ni ovakav kraj za nju nije loš, sama, podsjeća me na Filipov.
srusac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 22:24   #2666
Ipak je ovo jedna obična serija koja je imala svojih uspona i padova. Moram priznati da sam je uživala gledati :klap:
nime8026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 00:59   #2667
Po meni je puno glumaca u ovoj seriji imalo takve lose uloge da je i to jedan od razloga zasto je serija bila dosadna,pored toga sto su dijalozi bili bezveze.
Gledam Larin izbor od pocetka i ne mogu vjerovat da Doris i Filip kao i ovaj sto je glumio Božu, su bili puno bolji i uvjerljiviji u Larinom izboru nego ovdje..i to mi je za ne povjerovat..
mp3david is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 14:42   #2668
Baš malo gledam stare promose i to je tako obećavajuće djelovalo i tako su dobro napravljeni.
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 21:29   #2669
https://www.youtube.com/watch?v=Blw4FpNVbHo

Kad cujem ovu curicu kako pjeva u Zvjezdicama, muka mi kad se sjetim serije na koju sam se navukao. Koliko milijuna puta smo gledali njihove face i slušali ovo
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2021., 15:16   #2670
Gledam sad seriju na RTL-u jer ju nisam gledao dok je isla prvi put.

Malo mi djeluje dosadnjikava i neke scene su lose/ smijesne. Nadam se da serija nece postati losija i dosadnija....
gledamsapunice is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2021., 23:03   #2671
Katastrofa serija, spašavaju ju odlične Ksenija Pajić i glumica koja igra Tildu (ne mogu se sjetiti imena ) u ulogama negativki i općenito ta priča s Tildom, Elenom i Dinkom, a sve vezano uz priču Doris Pinčić je obična pizdarija. I WTF su dva ustajanja iz mrtvih, znam da se radi o telenoveli, ali valjda se zna granica, prvo je Tilda uskrsnula (pa opet odapela) i onda lik Doris Pinčić

Serije ove autorice su obično katastrofa, ali kada se usporede ova je čak i najbolja, bez obzira na debilne dijaloge i radnju.

Ja sam slučajno nabasao na RTL-u kad su isušivali jezero da nađu truplo i neka mala se izgubi u šumi i tamo naiđe na Tildu koja joj krene prilaziti kao vuk iz Crnvenkapice, kamera ju snima s leđa i "Djeeeefffffffojčiceeeeeee, jesii li se izgubilaaaaaaa?" i ono kad ju je tamo mazila
LufatMufat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2021., 23:06   #2672
Tildu glumi izvrsna Lela Margitic…

Taj cijeli plot s Pincickom i Jurcicem je na kraju ispa flop a obecavali su tamo tako…

Srica pa je seriju spasila uz Pajicku, Ornela Vistica
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2021., 23:08   #2673
Quote:
LufatMufat kaže: Pogledaj post
Katastrofa serija, spašavaju ju odlične Ksenija Pajić i glumica koja igra Tildu (ne mogu se sjetiti imena ) u ulogama negativki i općenito ta priča s Tildom, Elenom i Dinkom, a sve vezano uz priču Doris Pinčić je obična pizdarija. I WTF su dva ustajanja iz mrtvih, znam da se radi o telenoveli, ali valjda se zna granica, prvo je Tilda uskrsnula (pa opet odapela) i onda lik Doris Pinčić

Serije ove autorice su obično katastrofa, ali kada se usporede ova je čak i najbolja, bez obzira na debilne dijaloge i radnju.

Ja sam slučajno nabasao na RTL-u kad su isušivali jezero da nađu truplo i neka mala se izgubi u šumi i tamo naiđe na Tildu koja joj krene prilaziti kao vuk iz Crnvenkapice, kamera ju snima s leđa i "Djeeeefffffffojčiceeeeeee, jesii li se izgubilaaaaaaa?" i ono kad ju je tamo mazila
Glumica koja igra Tildu je Lela Margitić i zena se toliko preglumljava da je to strava

Sto se tice autorice ove serije, to je Diana Pečkaj Vuković. Ona cesto zna imati dosadnjikave price, ali ova je cak i zanimljiva...

Dijalozi su malo debilni, al ok...vdijet cemo dalje
gledamsapunice is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2022., 12:20   #2674
Nisam je gledala kada se prikazivala 2015. Godine.
Sada pogledam tu i tamo. I baš mi paše takva serija,drama a ne ovo što već godinama gledamo na novoj. Smor.

Lagane je,dobra
__________________
"Na putovanje na koje bi najviše volio otici. Bilo bi putovanje s tobom, da mi pokazes. Ono naljepše što imaš. Svoju dušu" (Rogelio) LQNPA <3
Matilde is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2022., 20:22   #2675
Je, meni sad djeluje puno bolje nego onda kad mi je bila bzvz i nije mi se dalo gledati je. Samo je glavni par očajan, oboje su prebezlični, a kemija među njima nikakva. Svi ostali likovi ih jedu za doručak
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2022., 15:17   #2676
Ova je serija i dobra u odnosu na one sto sad forsiraju.
Pohvala za glazbu od koje ne dobijes epilepticni napad, vec je dosta ugodna.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2022., 06:20   #2677
Upravo gledam ovu seriju i mogu vam reci da sam odusevljen kako glumackom ekipom,kako zapletima,kao i predivnim lokacijama.
Samo mi nisu jasne neke stvari: kako su Tilda i Magdalena zive kad je jasno i glasno receno da su mrtve (imamo Tildin testament kao dokaz za to,kao i Magdaleninu nesrecu) ? I zasto se Elena i Dinka toliko mrze,pa sestre se su!?
I ko je Marko koga je Elena spomenula Dinki u njihovoj svadji na pocetku serije? I zasto Tilda sve zivo maltretira oko sebe,pa cak i rodjenog sina Petra (sto smo videli u proslosti)?
Hvala unapred na odgovorima.
gataric is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2024., 19:51   #2678
Vatre ivanjske (2014-2015)

Krenule reprize serije na RTL Kockici.

Emitira se svaki dan oko 22:50. Krenulo je 1. veljače 2024.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:22.