Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2015., 13:33   #241
pomirba na podu
pa opet svađa, pa puse i tako redom (za što će ti toliko robe? )

nisam uspjela sve upratit; koji je razlog da Laura nejde s njim u Portugal?
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 15:00   #242
Vozdrica

Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
pomirba na podu : cerek:
pa opet svađa, pa puse i tako redom : zubo: (za što će ti toliko robe? : rofl: )

nisam uspjela sve upratit; koji je razlog da Laura nejde s njim u Portugal?
Edgar je protiv.

Serija sve bolja i bolja. Divna epizoda.
Laura i Edgar otvorili dušu. Izabel i Ze takođe.
Izabel i Edgar u sličnoj situaciji, Laura i Ze isto tako.
I spoznaja kako je jednostavno i lagano, u određenim situacijama, razumjeti druge i dijeliti savjete a teško pomiriti se sa sobom i drugima kad nam se dogode slične stvari.
U vezi s tim, Izabel mnogo bolje podnosi situaciju u kojoj se našla, kao i Edgar. Oboje nalaze opravdanje za ponašanje i Zea i Laure.
Laura i Ze mnogo se teže mire sa svime što se im se dešava.
Daša is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 15:41   #243
da, to sam shvatila, ali koji je konkretan razlog dao?


Isabel i Ze
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 18:41   #244
Vozdrica

Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
da, to sam shvatila, ali koji je konkretan razlog dao?
Nikakav!
Kad je Laura rekla da i ona hoće s njim u Portugal, Edgar je samo rekao: "Ti ne ideš!"
Quote:
Isabel i Ze : tuzni:
Izabel je nevjerovatno hrabra i jaka djevojka.
I kako samo, bez ikakve osude, razumije Zeove razloge ne prihvatanja tuđeg djeteta.

Edit:
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Ovo s tajnama iz prošlosti je sve zanimljivije. Kolike su šanse da je zapravo Fernando Divin i Bonifacijev sin i da ga Bonifacio zbog toga stalno odbija, jer nije zakonit? Išlo bi mi s njegovim likom da je toliki licemjer da ga odbacuje zbog isključivo svoje greške dok ga Margarida prihvaća.
Meni se čini da bi Fernando prije mogao biti Margaridin sin!!??
Možda su se, tad nekad, dok su još živjeli u pansionu, desile neke ružne "stvarčice" kojih se ni Bonifacio a ni Margarida ne žele sjećati!?
Da nije Fernardo silom začet!?
Samo, ko bi onda mogao biti pravi otac!?

Zadnje uređivanje Daša : 21.05.2015. at 18:49. Reason: Edit:
Daša is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 19:06   #245
Mirenje na podu, poljupci, sve me to raspemetilo. I onda onaj nećeš ići...
Odvratna Constanca šta namjerava napraviti. Ova glumica koja ju glumi sjajno to radi.

Serija je odlična!
martie81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 20:40   #246
Quote:
dasha1602 kaže: Pogledaj post
Nikakav!
Kad je Laura rekla da i ona hoće s njim u Portugal, Edgar je samo rekao: "Ti ne ideš!"
hmm, to mi nekak ne zvuči kao Edgar al dobro, nek mu bude
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 13:24   #247
Jadna Isabel. Pati ne znajući da joj je sin živ.

Constancia je dosljedna sama sebi, nema šta. Toliko govora o miješanju sa crncima, da bi se raznježila i i sažalila te odlučila odgajati unuka pod vlastitim krovom, a Isabel lišena svega zbog Constancijina predumišljaja.

Saznali smo da je ona rodila mrtvorođenče te Isabelinog sina odlučila nazvati po svom mrtvorođenom sinu.

Baba Eulalia čita proste knjige, Zločin oca Amara, a sve svalila na pokojnog muža koji se ne može braniti.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 14:46   #248
Mislim da me ništa u ovoj seriji neće iznenaditi kao Constancijin preokret po pitanju Afonsa/Eliasa. Gledala sam te scene bez treptanja. Da su njeni postupci blizu nekim ljudskima i pozitivnima, nisu ni u snu. Ali očekivala sam da će se tog djeteta riješiti bez pola pardona, tako da bih pala na dupe kad je krenula pričati kako je to dijete njena krv i da ga osjeća kao takvo da već nisam sjedila. To su mi njene najbolje scene dosad, jer mi napokon njen lik dobiva neku kompleksnost. Dosad mi je bila samo kratkovidni nasilnik. Ovdje ne samo da smo saznali o tom djetetu koje je izgubila (prema tome kako se bojala kad je rađala Alberthina, rekla bih da je ta trudnoća bila između njega i Laure), nego i nešto o njenom stavu prema Lauri. Ona priča kakvi su Laura i Alberthino bili kad su se rodili vrlo sažeto i jasno pokazuje kako oduvijek osjeća da je Laura udaljava od sebe.

Baš sam bila pod dojmom tih scena i onih za vrijeme i nakon poroda. Najprije me raznježilo to kako je Diva bila s Isabel i bila je izvrsna, onda Afonso koji u redu, neće se on uzrujavati, sve pet, diši duboko, zen stanje. Idemo sad!!! I onda me dočekaju s tim da Isabel mora tješiti njega i Juremu i biti jaka za petero ljudi. Brutalno.

Kako me iznenadila Constancia, isto tako je i Berenice. Vau. Ona je baš predana tome da bude najveća guja u Riju. Kako uživa što je malog dovela Isabel ravno pod nos.

Praxedese koliko god volim, gotovo su mi bili višak u ovoj epizodi i nisu mi se uklopili. Da se razmemo, kad njih troje dočekaju babu kao klinku koja kasni kući nakon izlaska i ova na licu mjesta smisli priču su odlične scene. Ali mislim da bi mi bilo draže da su ih stavili u drugu epizodu, jer su tonski potpuno odskakale od ostatka priče. Ali baba bi zato bila vrhunski političar. Bonifacio još puno žganaca mora jesti.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 18:06   #249
Baš me Constancija danas ugodno iznenadila. Napravila je groznu stvar groznu stvar, ali ipak nije ubila dijete kao što je bilo planirano. Baš se vidi da iskreno voli to dijete, bez obzira na boju kože. Carlota je ispala gora od nje.
Tužna epizoda, ali dobro je što je dijete živo, kako je bilo počelo nisam to očekivala.
Nešto mi nije jasno. Otkud ono dijete koje su dali Isabel? Jesu li ga dobili mrtvog ili su ga ubili? Ne znam. Ako su planirali ubiti Isabelino dijete, otkud se ovo drugo mrtvo stvorilo?
Marina 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 18:29   #250
Quote:
MARINA 07 kaže: Pogledaj post
Nešto mi nije jasno. Otkud ono dijete koje su dali Isabel? Jesu li ga dobili mrtvog ili su ga ubili? Ne znam. Ako su planirali ubiti Isabelino dijete, otkud se ovo drugo mrtvo stvorilo?
Mrtvo se rodilo. Suzano, onaj koji to organizira je u prijašnjoj epizodi komentirao da nije niti potrebno "ubiti" ga jer bolest napravi svoje, znači bolest ga je pokosila.

Ali stvarno, onakav preokret kod Constancije nisam očekivao, quem diria.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 15:50   #251
nisam mogla gledat ep u petak, vidim da je bilo jako zanimljivo
ali sam se zato ja danas iznenadila kad sam vidjela preokret u Constancijinom ponašanju.

dirljive scene Isabel i Laure, ali i Constancije i Laure

ne znam zašto se Edgar ne javlja na pisma, mora bit neki dobar razlog. da nije bio kakav brodolom u blizini Portugala
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 22:35   #252
Bas su se raspistoljili s Constancijinom osjećajnom stranom u zadnjih par epizoda. I opametila se. Puno pametnije igra i s Laurom i s Isabel.

Albertinho koliko je balav nije ni lud da se boji da ce izgubiti glavu budući da je zemlja u previranjima. Ali rješenje je popričati s mamicom.

Berenice guja i dalje. A Edgar se valjda izgubio na moru. Nema šanse da ne bi odgovorio na te brzojave ako ih je dobio, odnosno, nema šanse i da ne bi Lauri poslao brzojav da je stigao u Portugal čak i da ona njemu nije prva slala nista.

Kazalistarci su mi opet dosadni. Mislim da su najgori kad su grupirani zajedno. Onda nemaju veze s ostalom postavom i imaju uvijek jednu te istu scenu. Diva se pokazala kao super lik i ovo je traćenje tog lika.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 13:19   #253
danas tužna epizoda. jedino Diva i Mario i baba Eulalia s knjigama


ide mi malo na živce što ne pokazuju Edgara. a niti Zea, gdje god bili.
Isabel i Laura opet u istoj situaciji, bez djeteta i bez ljubavi

Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
A Edgar se valjda izgubio na moru. Nema šanse da ne bi odgovorio na te brzojave ako ih je dobio, odnosno, nema šanse i da ne bi Lauri poslao brzojav da je stigao u Portugal čak i da ona njemu nije prva slala nista.
baš to
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 13:19   #254
Jeanette Dorleac nije ni pravo došla u Rio i već se sprijateljila sa Isabel. Bila mi je ful odlična kad ju je odbranila od Albertinha: "Ona će napraviti skandal, a ja nastaviti." Mislim da će ona uvidjet u Isabel talent za plesanje i proslaviti je.

Stvarno, di je Edgar? Sad će Laura od sekiranja i pobaciti.

Ništa od mamičine pomoći Albertinhu da odgovori Assunçãa od toga da ga pošalje u vojsku.

Baba Praxedes i otac Olegario u kampanju za spaljivanje prostih kniževnih djela, a baba drži sve te knjige koje je padre nabrojao u kovčegu. Ne bi me čudilo da ode u knjižnicu i posudi i ostale takve.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 13:29   #255
Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
Ništa od mamičine pomoći Albertinhu da odgovori Assunçãa od toga da ga pošalje u vojsku.
Meni su i Constancia i Assuncao glupi i naivni po tom pitanju. Kad u kući Albetinho najzrelije vidi cijelu sliku. A i Assuncao mi je digao živac s onim "šalama". Albertinhu definitivno treba preodgoj (iako, gdje je Assuncao bio po tom pitanju zadnjih 20-25 godina?), ali ovo zaista nije način i nema šanse da urodi plodom.

Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
Baba Praxedes i otac Olegario u kampanju za spaljivanje prostih kniževnih djela, a baba drži sve te knjige koje je padre nabrojao u kovčegu. Ne bi me čudilo da ode u knjižnicu i posudi i ostale takve.
Najprije sam mislila da će joj taj popis poslužiti za nabavku, kad ono baba već dobro opremljena.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 16:33   #256
Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
Jeanette Dorleac nije ni pravo došla u Rio i već se sprijateljila sa Isabel. Bila mi je ful odlična kad ju je odbranila od Albertinha: "Ona će napraviti skandal, a ja nastaviti." Mislim da će ona uvidjet u Isabel talent za plesanje i proslaviti je.
pa ipak se lik od Isabel temelji na Josephine Baker
__________________
mala zelena
Tenyari is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 18:10   #257
Quote:
Tenyari kaže: Pogledaj post
pa ipak se lik od Isabel temelji na Josephine Baker :ch eer:
šta stvarno?
sviđa mi se to. i ta Francuskinja mi se dopala
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 00:02   #258
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
šta stvarno?
sviđa mi se to. i ta Francuskinja mi se dopala
da! kao lik je inspiriran Josephine Baker
i Laurin lik je inspiriran nekim poznatim ličnostima (ugl književnicama)
__________________
mala zelena
Tenyari is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 13:19   #259
I Umbertu je svanulo. Trenutak kad žena prihvati njegov poziv, a njemu nista nije jasno mi je predobar. Istovremeno presmiješna i očekivan.

Popova faca kad je baba oprala Praxedesa neprocjenjiva. Trk u kuhinju po casu mlijeka! Gle te kakav si! Pop se vjerojatno bojao sto ce njemu još narediti pa je otklizao za njom kao psić.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 13:27   #260
Diva dobro dođe Isabel da zaboravi barem na kratko svoje boli uz njene bedastoće


Pijetlić s Francuskinjom, kad je pristala otić s njim u stan a on već očekivao šamar i pedalu


baba Eulalia i mlijeko i s knjigama u redakciji, kao ona je čula jadna tračeraj u pansionu pa zna kaj se u knjizi radi i kako završava
Praxedesova reakcija
baš su došli kao osvježenje nakon plakanja s Laurom i Isabel


vidim da se sutra vraća Edgar, rekla bih da mu ništa nije bilo, živo me zanima opravdanje za nepisanje pisma. a Catarina mi se već sad ne sviđa
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:44.