Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2014., 10:10   #561
Quote:
Norma Jean B kaže: Pogledaj post
Drage moje, pratim LHDM već duže vrijeme, o seriji neću trošiti riječi jer je za mene postala prava terapija, a vaše postove na forumu također pratim i komentari su super.
Pozdrav! Nama bi već trebala terapija za liječenje od LHDM ovisnosti.
upa222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 13:59   #562
Ja sam se navukla na ovo zbog pjesama a i super je inače. Može mi neko poslat na poruku gdje gledate.
rebekavuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 14:23   #563
aj mi pošaljite link kad obnovite onu stranicu sa prijevodom, nadam se da će sve bit u redu
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 12:08   #564
Neki od bisera..

Coloso:

"Evo moje princeze! Sva ta ljepota.. a za onog kretena Laru!"
"Lara, Lara, Lara.. pljunuo odozgo i palo baš meni na lice!... Ovdje došao puzajući, a već je na krovu!"
"Mañanitas... imaš 40 godina, živiš s mamom i djevac si.. a kažeš da nemaš problema?

Fer Lari:
"Lara, prije nego što sam sreo tebe večeras, imao sam život!"
"Tko razumije te žene?" Jose se ubacuje: "Nemam pojma, ali vas dvojica sigurno ne!"

Sigi: "Nepravda putuje 300 km/h autocestom, a pravda putuje autostopom, i to kaldrmom!"

Rosario Lari:
"Pojavio si mi se pijan na faksu usred ispita i vrijeđao si me pjesmama! Što je to?"
Lara: "Pa recimo da je to... Bijedan prikaz ljubavi u svom najprimitivnijem izdanju.."

I još Lara: "Sva ova šizofrenija te voli!"

Lara Colosu: "Reći ću mami da me opet rodi, možda te drugi put budem razumio."

Leonel o Lety: "Ova jednim vriskom može ubiti psa!"

I Eulalia
Eulalia: “La clase, el don de gente se adquiere por el "dienesis”
Lara: “ADN”
Eulalia: “Yo estaba hablando en Inglés"
upa222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 00:28   #565
Evo pogledala sam cijelu seriju i oduševljena sam . Zadnjih tri mjeseca svaki slobodni momenat sam posvetila Rosario i Emilianu i Manadi. Počela sam gledati zbog muzike ali onda sam se navukla. Inače ne gledam baš često sapunice, ali ova mi je super! Pridružujem se klubu ovisnika.
Contigo en la distancia
Y nos dieron las diez
Adoro
rebekavuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 07:58   #566
Quote:
rebekavuk kaže: Pogledaj post
Evo pogledala sam cijelu seriju i oduševljena sam . Zadnjih tri mjeseca svaki slobodni momenat sam posvetila Rosario i Emilianu i Manadi. Počela sam gledati zbog muzike ali onda sam se navukla. Inače ne gledam baš često sapunice, ali ova mi je super! Pridružujem se klubu ovisnika.
Contigo en la distancia
Y nos dieron las diez
Adoro
Mi smo se svi preselili na novu adresu jer nam jedna cura prevodi sve na hrvatski. Tako da je slućaj htio da pogledam javlja li se netko uopće još na ovaj forum.
Drago mi je da ti se sviđa, ja uvijek ponovo gledam.
Rosario Lara is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 21:41   #567
Bacila sam se u gledanje serije i stigla do 32. epizode.
O Lari i Rosario je sve na forumu rečeno.
Corona, Macias, i Virginia su mi za sad najgori likovi.
Fernando i Sigifredo su jedni od simpatičnijih od marijačija iz bara.
Raquel se previše zaštitnički ponaša prema Rosario, i previše usporedbi radi između Francisca i Pedra. Koliko god ona ne želi da Rosario ponavlja njene greške imam dojam da bi Raquel da može vratiti vrijeme i dalje bila u braku s onakvim Pedrom. Ostavlja mi dojam osobe koja može dijeliti savjete svima, ali ih i dalje ne bi mogla primjeniti na sebi.
Colosa na vidim kao negativca. Ponašanje mu je zadrto, i seljačko, ali on je kao i Armando u PDG, njegov lik je negativac ali ga ne gledaš tako...
Simpatično je kako Coloso često ponavlja iste rečenice, poput: "Lara, Lara, Lara", "Si senor", "Eso si que no", kao i don Genaro koji ponavlja "Rica la vida que llevan estos mariachis".

Jedino mi je malo čudan vremenski tijek. Jer kada je Francisco upoznao Rosario trebao je čekati 2-3 tjedna dokumente da se navodno može vratiti. i sama Rosario je govorila Raquel da će on u Bogoti ostati još 2 tjedna, i kako je on putnik i slično... I onda puste Stevea i Martina iz zatvora i svi govore kako su napokon izašli jer su mjesecima bili u zatvoru, i u Columbiji svi odjednom pričaju kako je on tamo par mjeseci.
Znam da će tokom kasnijih epizoda spomenuti kako su Francisco i Rosario prvi puta spavali nakon 8 mjeseci, ali trebali su ipak bolje objasniti taj vremenski period.
Bayleaf :P is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 23:03   #568
Ja sam prosto oduševljena ovom serijom, to mi je najljepša ljubavna priča koju sam gledala. Inače ne gledam sapunice, ovo sam našla preko pjesama i zaljubila se u njih dvoje, a i u sve likove.
Ne sjećam se dobro tog vremenskog tijeka, čini mi se da je on rekao da ne može ići natrag u Meksiko jer nema love za kartu. Neka je on nama ostao u Kolumbiji, ne bi bilo njih dvoje da nije.
Coloso ni meni nije negativac, i ja se slažem s ovim što je ovdje na forumu napisano da je jedan od najbolje napisanih likova.
A pjesme su mi izvrsne
Las ciudades - kako mi je Carolina Ramirez lijepa i prirodna
Pa' todo el año Tacheru izvrsno stoji ovaj look očajnika
I Coloso (Gregorio Pernia) La Bikina
Svi troje skupa
Sabes una cosa
rebekavuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 23:26   #569
o pa brza si Bayleaf

pa ak sam ja dobro shvatila ovo šta pričate o vremenu. Lara je reko da će čekat papire dva do tri tjedna ali kad je prošo taj period reko je Rosario da se nemože vratit doma jer mu starci nemaju para i nemogu mu poslat novce za kartu pa je tako i prošo vrijeme

a ovo sam zaboravila kad su izašli točno Steve i Martin, dali baš kroz ta dva tj. u seriji dok je on kakti čeko papire ili nešto kasnije
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 17:38   #570
Pozdrav, cure, i ti Iksice, ako još navraćaš ovdje! Zanima me, a vi mi ti možete odgovoriti, dali su Rosario i Emiliano ikada saznali da ih je, ustvari Laru, Macias cinkao policiji? Koliko god da gledam i slušam neshvaćam da li jesu ili nisu skontali. Znam da je Rosario bila uvrijeđena na policiji kad ju je Macias zastupao, ali svejedno nisam shvatila. Pomoz'te. Hvala
Rosario Lara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 22:29   #571
pa ja se sjećam da je, nebi se ona bezveze ljutila na njega da to nije saznala
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 23:48   #572
Kako krasna videa rade obožavatelji, stvarno s puno truda i ljubavi. Ova maravillaazul je iskombinirala La negru iz barem 10 epizoda. I prati muziku kad mijenja scene.
Ili Rata de dos patas.
A ova pjesma mi je krasna Usted
I video sa scenama iz prvih epizoda, nešto prekrasno.
rebekavuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 23:27   #573
Može mi netko još reći da li je Emilanova obitelj stvarno mafiozima dala 5 miliona dolara? Pa, baš bi mi bilo krivo!
Rosario Lara is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 23:45   #574
ja fakat nemam pojma već sam zaboravila

Do koje epizode je prevedeno na onom forumu? Meni malo teže ulazit da provjerim jer zaboravim uvijek lozinku, pa dok je nađem treba vremena a lijena sam
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 06:33   #575
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
ja fakat nemam pojma već sam zaboravila

Do koje epizode je prevedeno na onom forumu? Meni malo teže ulazit da provjerim jer zaboravim uvijek lozinku, pa dok je nađem treba vremena a lijena sam
Stala je na 39.oj, nema trenutno vremena.
Rosario Lara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2015., 00:35   #576
Quote:
Rosario Lara kaže: Pogledaj post
Može mi netko još reći da li je Emilanova obitelj stvarno mafiozima dala 5 miliona dolara?
Mislim da nije, koliko sam ja shvatila.
Upravo sam našla jedan komentar na seriju i skroz se slažem s njim
Quote:
Masterpiece! I am watching for a 4th, er maybe the 5th time. This one can't be beat, best novella produced. It has humor, romance, bro-mance, beautiful music, sweetness & sadness. It takes the viewer down a hilly road of ups and downs, laughter to tears. Echoing other viewers, it is so sad to know we will never again be treated to a Monica Agudelo production. For me, it seems impossible that another novella will be produced which could surpass LHDM.
rebekavuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 20:24   #577
Pozdrav. Nova sam ovdje ,a ova serija me oborila s nogu, kako mi se dopala. I sada sam saznala da ima prevedenih 39 epizoda na DM. Međutim, kad idem na taj link , javlja mi kao da nije dostupno . Da li moram imati neku šifru da uđem na taj kanal.
heurekapost8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 21:08   #578
Quote:
heurekapost8 kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Nova sam ovdje ,a ova serija me oborila s nogu, kako mi se dopala. I sada sam saznala da ima prevedenih 39 epizoda na DM. Međutim, kad idem na taj link , javlja mi kao da nije dostupno . Da li moram imati neku šifru da uđem na taj kanal.
Imaš poruku.
Serija obara s nogu, uistinu. Ja svako malo visim po youtube i gledam neke scene.
rebekavuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 12:09   #579
Hvala, odgledala sam seriju dva puta. I mislim da ne moram posebno naglasiti da sam postala ovisnik. Sada sam ovisnik o dvije serije. Neznam kako stojite sa turskim serijama, ali moram reći da mi ide uz bok turske ASI , koja mi je godinama na prvom mjestu. LHDM je za mene otkriče.

https://www.youtube.com/watch?v=ivC0rGHFQWs
https://www.youtube.com/watch?v=bIlEUAKIayk
heurekapost8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 16:20   #580
čuj svako ima svoj ukus ali i ja sam pokušala tu Asi gledat ali nije išlo, nisam osjetila kemiju, glavna glumica mi nezna glumit, davanje emocija nula bodova, kad je sretna, tužna, zaljubljena,ljuta... uvijek je istog izraza a pogle Carolinu(Rosario) kako glumi Iako htjela sam da mi se svidi serija jer je radnja imala predispozicija( ono osveta, prvo se mrze pa vole) ali hebiga nije me išlo nikako sa njima, fali strasti jakooo, a i sporedni liovi su onako tipično turski

ali to smo samo ja i moj ukus
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:17.