Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2010., 22:39   #81
Quote:
Adrian91 kaže: Pogledaj post
Tek danas vidim na teletekstu i gledam šta je sad ovo, nisu ni najavili u novinama... Al opet taj Telemundo, imaju odvratne telenovele, pogotovo u zadnje vrijeme.
Ja se potpisujem ovdje jer si dobro rekla...al dobro svako ima svoj gušt
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 23:47   #82
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
a šta je sad pak ovo, dvije na RTL-u, dvije na Novoj plus Hrt poslje dnevnika, O bože hoću li ikad završit ovaj faks??
Da, to se i ja pitam
Nije da mi nije drago da ima toliko sapunica,al kud baš sad kad imam toliko za učit.Ali sigurna sam da ću nać vremena za pogledat
__________________
It can't rain all the time...
IceQueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 00:21   #83
Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
ti se baš uhvatio telemunda...Mogu tako i ja za Televisu... CCEA-Maite i Levy... Sorty-Levy...Mi pecado-Maite

hm s koliko to glumaca raspolažu
Ok to je slučajno sad tako ispalo (a Maite i William su odlični glumci za razliku od ovih Kravomundovih!!), ali ja ne vjerujem da me tražiš da navedem glumce kojima raspolaže Televisa, a onda i glumce s kojima raspolaže Kravomundo. Pa to se ne može usporediti. Onaj dahtavi Kris iz Doline mjeseca me manje živcira od tog Carlosa Ponca iz Čokolade i Pasje ljubavi ili onaj Ochwoman iz Marine i ti luzeri.

Quote:
nicky2009 kaže: Pogledaj post
Ja se potpisujem ovdje jer si dobro rekla...al dobro svako ima svoj gušt
Hvala ti. Ali Adrian je većinom muško ime.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 00:41   #84
prvo nauči imena glumaca i ime tv kuće pa mi se obrati, molim lijepo

@nicky:
što se tiče gledanosti, u početku je bila dosta loša (jer znam da su htjeli smanjiti broj epizpda), ali kasnije se serija očito poboljšala... Iako je meni shit po viđenom, a i sumnjam da će mi se glavni par svidit jer od Espinove glume dobijam ospice ipak ću seriju gledat
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 00:45   #85
Znam ja vrlo dobro imena, ali ti znaš da sam u pravu i nemaš šta pametnije za napisat pa se sad tu kao praviš
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 00:48   #86
Quote:
Adrian91 kaže: Pogledaj post
Znam ja vrlo dobro imena, ali ti znaš da sam u pravu i nemaš šta pametnije za napisat pa se sad tu kao praviš
ne, nisi u pravu jer očigledno ne gledaš Telešundove serije dalje od ovih što budu na RTL-u i onda misliš da imaju sve 3 glumca na raspolaganju

i ne pravim se...hvala bogu i meni je draža u zadnje vrijeme Televisa ( ali to mi ne daje za pravo da pljujem po nečemu što ne znam)...

nije ni Televisa puno bolja od Telešunda...Sve je to isti shit...
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 11:27   #87
Joj, kako ste smiješni Telebasura i Telešundo su u istom košu. Većinom su im telenovele grozne, naprave dobru seriju svake dvije-tri godine

Tako da, back on topic. To je "Mas sabe el diablo". Nemojte da moram već ovako rano upotrijebiti kartone
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 18:14   #88
Quote:
Adrian91 kaže: Pogledaj post
Dona Barbara, ok, ali opet Genenis. Kao što je opet Karla Monroig... S koliko taj Telemundo glumaca raspolaže?
E pa ovdje sam morao replicirat ti, a skoliko raspolaže televisa (maite i levy, colunga) ako ćemo tako govorit pretežno u svakoj seriji netko od njih!
Što se tiče Karle Monroig ona je u Tajni čokolade nosila glavnu ulogu negativke veći dio telenovele, pa kasnije obrat i činila je glavnu glumačku postavu, što nije slučaj u "Drugo lice" gdje se ni ne pojavi u svakoj epizodi, ili eventualno jedna scena! Kako god, odlična je glumica

Ja gledam samo RTL i "Drugo lice", al eto od pon ću pratiti i "Mas sabe el diablo" jer mi se čini jako dobrom , i svakako telemundo mi je puno bolji!
Stoga, samo RTL tako neka nastavi, sve nove telemundove uspješnice otkupljuje, jer ovdje se nije mogao pokazati novijom telenovelom od upravo otkupljenih!
juan_miguel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 21:51   #89
Mas sabe el diablo / spoileri

Upravo vidim da na RTL-u kreće nova serija nakon Drugog lica pa ako netko ima više informacija o njoj znate što vam je za činiti
Didulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 23:07   #90
Trailer sa prijevodom.
FalconB is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2010., 02:50   #91
Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post


štaaa

mrzim ih jako loš termin (barem za mene)

slazem se... mislim da su je trebali staviti u 5 ili kad bi isla jedna epizoda ERDA pa da ovu stave u pola 3 a ne ovako.... i na Novoj ima serija u popodnevnom terminu .... AGRRRRRRR....
mirelaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2010., 12:22   #92
Quote:
mirelaa kaže: Pogledaj post
slazem se... mislim da su je trebali staviti u 5 ili kad bi isla jedna epizoda ERDA pa da ovu stave u pola 3 a ne ovako.... i na Novoj ima serija u popodnevnom terminu .... AGRRRRRRR....

I koja bi svrha bila da je stave u 2:30 ili 5? Mislim bore se za gledanost, ne rošadu.
deni44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2010., 15:44   #93
Quote:
deni44 kaže: Pogledaj post
I koja bi svrha bila da je stave u 2:30 ili 5? Mislim bore se za gledanost, ne rošadu.
svrha bi bila da ne bi morao gledati reprize ili snimat
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2010., 17:22   #94
Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
svrha bi bila da ne bi morao gledati reprize ili snimat

jasno je to meni, ali njih to zaboli. oni hoće gledatelje za sebe. mislim da će zapravo najbolje ponuđena biti najmanje gledana pa će dobiti duple epizode da je se riješe.
deni44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 11:19   #95
Još jedna?!
Bila je suša u zadnje vrijeme i sad će ga opet pretjerat.

A što se tiče RTL rasprave, po meni su oni imali prilično dobar i raznolik izbor s Pasion de Gavillanes, Sos mi vida, Padre Coraje, Machos
Muchachita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 16:22   #96
Snimio sam.gledam nakon Sorty-a
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 17:27   #97
Malo sam bacia oko, čini se ok.. ali večeras kad dođem doma skinit ću i pogledat cilu epizodu....
Jumper_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 17:42   #98
serija mi je odlična a glavni glumac uf, predobar je
Lyysssyyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 18:35   #99
Sapunica je za svaku pohvalu, prva epizoda je bila ful brza i sve se brzo dešavalo. Ali s tim da ima 182 epizode nadam se da je neće uništiti.
FalconB is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 18:44   #100
Ako je netko falio prvu epizodu, nek mi se javi na PM.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:31.