Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2014., 16:14   #1581
Pozdrav,
imam tamno smeđe oči i htio bih uzeti plave leće u boji pa me zanima hoće li mi oči stvarno postati plave (dakle, ako stavim plave leće na tamno smeđe oči) i koje leće mi preporučate?
Living-it-up is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 17:45   #1582
Hoce. Necu nijedne preporuciti jer se ne sjecam koje sam koristila, ima tome vec dugo.

Moja zamjerka bi bila sljedeca: nek bude plava leca. U sredini je potpuno prozirna. To je dio koji ti prekriva zjenicu (sredisnji crni dio oka ). E, i sad taj prozirni dio lece mora biti veci nego sto ti je zjenica velika na svjetlu. I onda zjenica se stisne, i uz nju kroz prozirni dio lece vidi tvoja prirodna, smedja boja oka i tek onda ide plava sarenica.

Skeri.

A pazi, ja imam plavozelene oci, nosila sam ... Dal zelene dal plave lece- i to se ful kuzilo. Zamisli tvoje oko, uz zjenicu smedje a okolo plavo

Ne znam ima li pomaka u tom pogledu. Ja sam to nosila prije par godina...
RIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 12:11   #1583
Quote:
Tea323 kaže: Pogledaj post
Ja sam probala plave i zelene od TopVue-a. Moram reci da su obje izgledale vrlo prirodno, sto me iznenadilo. Zelene na smedjima ispadaju dosta tamnozelene, dok na suncu ili jacem svijetlu, boja izgleda bas cisto zelena, onako svijetlo. Plave pod svijetlom ispadaju, pomalo sivkasto, kristalno plave, i jos bolje prekrivaju. Tockasto su obojene, i ono najbitnije, prostor za zjenicu je savrsen, nimalo ne izviruje prirodna boja.
Imaš li možda kakvu sliku kako stoje? Kad su zjenice smanjene i proširene (to me najviše brine). Baš ih gledam na adrialeće i razmišljam kupiti ili ne.

Ili ako tko drugi ima, slobodno ubacite sliku (plave leće na smeđe oči)
jinnyjoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 12:32   #1584
Quote:
jinnyjoe kaže: Pogledaj post
Imaš li možda kakvu sliku kako stoje? Kad su zjenice smanjene i proširene (to me najviše brine). Baš ih gledam na adrialeće i razmišljam kupiti ili ne.

Ili ako tko drugi ima, slobodno ubacite sliku (plave leće na smeđe oči)

Ja sam ih kupila nekidan, isto preko adrialeca. Ugl, ja imam taj problem što, čak i kada su mi zjenice savršene veličine, leća jednostavno ne sjeda kako spada pa se skoro uvijek vidi barem malo smeđeg oko zjenice. Evo ti par slika (moje isprike na raščupanoj kosi i nepočupanim obravama )








flexipop is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 00:27   #1585
Godinama nosim leće u boji. Probala sam sve moguće vrste i boje. Što se tiče udobnosti,kvalitete, pokrivanja prirodne boje i svega drugoga , niti jedna nije ravna Solotica lećama.
noor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 18:12   #1586
Jedno pitanje: imam BC 8,60, već godinama nosim Acuvue koje imaju BC 8,40 i odlične su mi. E sad, ima li kakve veze ako uzmem Acuvue u boji koje imaju BC 8,30 ili 8,70? Nije mi baš jasno...
Rachellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 19:35   #1587
Leće u boji

jedine plave lece koje se nisu kuzile na mojom smeđim ocima su ove iz linije Beauty:
http://www.marshalintergroup.com/#!c...sesbeauty/cbv0

samo nezzz di cu ih naruciti
trenutno ih nema niti u jednoj od optika s kojima sam ostvarila kontakt.
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 18:59   #1588
Quote:
Cvrčak i Mrav kaže: Pogledaj post
jedine plave lece koje se nisu kuzile na mojom smeđim ocima su ove iz linije Beauty:
http://www.marshalintergroup.com/#!c...sesbeauty/cbv0

samo nezzz di cu ih naruciti
trenutno ih nema niti u jednoj od optika s kojima sam ostvarila kontakt.
Nisam 100% sigurna, ali mislim da sam baš te Beauty prošle godine dobila na testiranje iz ove optike:
http://www.optocontact.hr/
Jer mi je ambalaža poznata i vidim da su iz Italije pa bi trebale biti te.

Inače nosim bezbojne mekane leće zbog korekcije vida i u Optocontactu sam redovita mušterija pa sam gratis dobila jedan paket ovih jednodnevnih. Inače mislim da koštaju 30ak kn. I stvarno su ok, boja je baš intenzivna, jedino se u trenucima pri gledanju vidi ovaj obojani dio ako dođe na zjenicu. Pa ih ja osobno ne bih mogla nositi baš svaki dan jer bi me to smetalo, ali ovako za promjenu, stvarno su super
__________________
Living the last note of freedom...
Rattlesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 16:46   #1589
kakva su vam iskustva sa Air Optix Colors lećama? Mislim na udobnost i dali boja dobro pokriva?
Rachellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 06:22   #1590
Je li možda postoje leće u boji koje ujedno imaju i dioptriju? I di se takve mogu nabavit ako postoje?
two faced girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 10:04   #1591
naravno da postoje. u svakoj optici skoro. oko 200 kn paketic s 2 lece od trajanja mjesec dana
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 14:40   #1592
Ok, hvala tek sam sad vidila tvoj post. Nisam dugo išla na ovu temu. A je li znaš možda di se u splitu ima to za nabavit? U kojoj optici?
two faced girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 18:06   #1593
"zemaljske" optike obicno nemaju, nego ti daju katalog na papiru i naruce po zelji, cesto znaju biti i malo skuplji nego ove internetske trgovine.
ja narucujem s neta
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 10:05   #1594
Quote:
Cvrčak i Mrav kaže: Pogledaj post
ja narucujem s neta
Da se uključim, interesira me gdje ih ima online?
Do sad sam uzimala u "zemaljskim" optikama ali ako su povoljnije ovako, rado bih naručila.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 15:58   #1595
a svi imaju, samo kliknes pod "lece u boji", i pise ti koje su s dioptrijom a koje bez. ja narucujem na Optika online, oni su negdi oko Pule mislim, posalju mi porukicu kad su mi lece poslane
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 20:39   #1596
Ahaaa, mislila sam da ih izvana narucujes, pa da je zato povoljnije.
Pogledat cu kako se krecu cijene u nasim online ducanima, mozda mi bude bolje i isplativije nego ici do optike.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 17:26   #1597
Quote:
Cvrčak i Mrav kaže: Pogledaj post
"zemaljske" optike obicno nemaju, nego ti daju katalog na papiru i naruce po zelji, cesto znaju biti i malo skuplji nego ove internetske trgovine.
ja narucujem s neta
Ok, hvala puno.
two faced girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 12:42   #1598
A je li možda postoje leće u boji koje imaju i dioptriju i cilindar. Ja sam tek jučer saznala da imam taj neki prokleti cilindar. A uopće niti ne znam šta je to. Ja mislim da ja ček ne moram nužno nosit leće sa cilindrom nego samo naručim malo veću dioptriju od svoje uobičajene.
two faced girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 13:01   #1599
mislim da da, ali samo godisnje koje su skuplje i nimalo prakticne. ja bih isto kao trebala takve, ali mi se ne daje velika lova a i zdravije su mi ove sto bacam svaki mjesec i stavim nove
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 22:28   #1600
Smile

Ja sam mislila naručit leće od solotice ali vidim da oni imaju samo bc 8,7 a meni triba 8,4. E sad to ne bi bilo baš pametno da nosim ali ja imam jednu prijateljicu koja isto ima bc 8,4 a kupuje 8,7 pa joj ništa ne bude loše. Je li ima ovde možda netko od vas da je naručija krivi bc a da nije osjeća nelagodu? Ili možda neko ko je otkrija da solotica ipak ima 8,4. Jer ja bi tila baš solotica te mi baš izgledaju najprirodnije.
two faced girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:27.